Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
25.05. klo 11:00 LasY:n pm -ottelut 9-15v. 1.osa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 69 henk. (69 lajisuoritusta)
P15 5-ottelu (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
Ville VihertöIitin Pyrintö - / -
 
T15 5-ottelu (3)
Joanna PuukkaIitin Pyrintö - / -
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Jenna TapioIitin Pyrintö - / -
 
T14 5-ottelu (4)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera - / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö - / -
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
 
P13 5-ottelu (1)
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
 
T13 5-ottelu (10)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Saara HuppunenIitin Pyrintö - / -
Hilla MartikainenIitin Pyrintö - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Linda SallinenOrimattilan Jymy - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö - / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
 
P12 5-ottelu (3)
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas - / -
Pyry NieminenAsikkalan Raikas - / -
 
T12 5-ottelu (8)
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Ingrid LindroosNastolan Naseva - / -
Hertta NiemiIitin Pyrintö - / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva - / -
Celina SalonenNastolan Naseva - / -
Saana TapioIitin Pyrintö - / -
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas - / -
 
P11 4-ottelu (5)
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Vilppu PirinenIitin Pyrintö - / -
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
 
T11 4-ottelu (3)
Suvi FagerholmJoutsan Pommi - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
 
P10 4-ottelu (5)
Luukas HuppunenIitin Pyrintö - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
T10 4-ottelu (8)
Ellen KojonenHeinolan Isku - / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Adalmiina RainioHeinolan Isku - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
 
P9 4-ottelu (9)
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Lukas HyypiäIitin Pyrintö - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jimi LindroosNastolan Naseva - / -
Nooa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Samu PiispanenNastolan Naseva - / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
Janne TuominenHeinolan Isku - / -
 
T9 4-ottelu (6)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas - / -
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas - / -