Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
05.08. klo 17:30 Seuracup 2.piirikilpailu LaSY ja KymY
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 255 henk. (284 lajisuoritusta)
M17 800m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Luukas HuppunenIitin Pyrintö - / -
Otro KettunenKarhulan Katajaiset - / -
Pyry TeräLahden Ahkera - / -
Toni TervoKarhulan Urheilijat - / -
 
M17 pituus (8)
Otto ErolaKarhulan Urheilijat - / -
Samuli HänninenKarhulan Urheilijat - / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera620 / 620
Nuutti NikulaOrimattilan Jymy - / -
Sakke PetäjäsaariValkealan Kajo - / -
Viljami SaloIitin Pyrintö - / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset - / -
Eelis SnåreLahden Ahkera - / -
 
M17 keihäs (3)
Patrick HagaValkealan Kajo - / -
Tuukka IngersLahden Ahkera40,50 / 40,50
Wilho KorpelaKarhulan Katajaiset - / -
 
N17 800m (10)
Olivia HalmeOrimattilan Jymy - / -
Siiri HeikkiläKarhulan Katajaiset - / -
Pinja KotinurmiLahden Ahkera - / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö - / -
Kerttu NiiranenKarhulan Katajaiset - / -
Sini RajaniemiLahden Ahkera - / -
Jenna TaipaleHeinolan Isku - / -
Jenna TapioIitin Pyrintö - / -
Ea VuoriLahden Ahkera2.23,65 / 2.23,65
Maria WennerstrandKarhulan Urheilijat - / -
 
N17 pituus (7)
Anna HeimonenValkealan Kajo - / -
Siiri KarjalainenIitin Pyrintö - / -
Pihla LaineOrimattilan Jymy - / -
Sade LampilaKarhulan Katajaiset - / -
Salma MäntynenKarhulan Katajaiset - / -
Anna MiettinenKarhulan Urheilijat - / -
Pinja RuohoLahden Ahkera - / -
 
N17 keihäs (6)
Sohvi LaineLahden Ahkera - / -
Emilia PeltoheimoKarhulan Katajaiset - / -
Pauliina PuhakkaVehkalahden Veikot - / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset - / -
Linda SallinenOrimattilan Jymy - / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
 
P15 300m (8)
Nuutti AhtolaValkealan Kajo - / -
Anton HagelKarhulan Katajaiset - / -
Lukas HyypiäIitin Pyrintö - / -
Miro NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Joonas PalmuValkealan Kajo - / -
Roni RämäLahden Ahkera39,07 / -
Petrus TasaVehkalahden Veikot - / -
Jimi VanhalaKarhulan Urheilijat - / -
 
P15 100m aj (4)
Rasmus HeinoOrimattilan Jymy - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset - / -
Ville VihertöIitin Pyrintö - / -
 
P15 3-loikka (3)
Jim HerleviOrimattilan Jymy - / -
Veeti HostikkaKarhulan Katajaiset - / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
P15 moukari (4)
Joona HolkkoKarhulan Urheilijat - / -
Miska JohanssonHeinolan Isku41,15 / 41,15
Eliel MulariKarhulan Katajaiset - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
 
P15 1000m kävely (2)
Aleksi AholaKarhulan Katajaiset - / -
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
 
T15 300m (9)
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat - / -
Nea HalttunenAsikkalan Raikas - / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Helmiemilia MalinHeinolan Isku - / -
Edit MerivirtaKarhulan Katajaiset - / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö - / -
Milka UkkonenLahden Ahkera41,66 / 41,87
Joanna VanhalaKarhulan Urheilijat - / -
Juuli Yli-LahtiOrimattilan Jymy - / -
 
T15 80m aj (6)
Minttu KaukonenLahden Ahkera13,69 / 13,69
Venla LäderbergLahden Ahkera - / -
Mette NurminenKarhulan Katajaiset - / -
Joanna PuukkaIitin Pyrintö - / -
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Nea RehnOrimattilan Jymy - / -
 
T15 3-loikka (5)
Irem KöksalKarhulan Urheilijat - / -
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö - / -
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset - / -
 
T15 moukari (8)
Sinja JohanssonLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Amalia LindénBorgå Akilles50,27 / 50,27
Siru MyllykangasHeinolan Isku40,90 / 40,90
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset - / -
Nea OjalaIitin Pyrintö - / -
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Birgit TuomolaLahden Ahkera - / -
 
T15 1000m kävely (5)
Nea HalttunenAsikkalan Raikas - / -
Aliisa KiiskiKarhulan Katajaiset - / -
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset - / -
Birgit TuomolaLahden Ahkera - / -
 
P13 200m (9)
Eetu AutioKarhulan Katajaiset - / -
Otso KaukonenLahden Ahkera29,73 / 29,73
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy25,44 / 25,44
Kristian LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
Lassi PärttyVehkalahden Veikot - / -
Samuel PasanenLahden Ahkera - / -
Panu PiispaVehkalahden Veikot - / -
Aatu RäsänenKarhulan Katajaiset - / -
Juho SoikkeliValkealan Kajo - / -
 
P13 60m aj (12)
Tatu AaltoKarhulan Urheilijat - / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Luka HalmeOrimattilan Jymy - / -
Olli HovatovAsikkalan Raikas - / -
Eino MannonenValkealan Kajo - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas - / -
Panu PiispaVehkalahden Veikot - / -
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
Jesse TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
P13 seiväs (7)
Onni HannulaKarhulan Katajaiset - / -
Jesper HuovinenLahden Ahkera180 / 180
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset - / -
Pyry NieminenAsikkalan Raikas - / -
Kasper PulkkinenValkealan Kajo - / -
Olavi SivenLahden Ahkera - / -
 
P13 kuula (8)
Sebastian AttenbergKarhulan Urheilijat - / -
Pyry IngersIitin Pyrintö - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset - / -
Lassi PärttyVehkalahden Veikot - / -
Panu PiispaVehkalahden Veikot - / -
Arttu RouhiainenOrimattilan Jymy - / -
Nuutti VirtanenValkealan Kajo - / -
 
P13 1000m kävely (2)
Joona HolkkoKarhulan Urheilijat - / -
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset - / -
 
T13 200m (18)
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset - / -
Emma HärkönenKarhulan Urheilijat - / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Ella KopraKarhulan Urheilijat - / -
Emma KumpulainenOrimattilan Jymy30,64 / 30,64
Neea LankiVehkalahden Veikot - / -
Hilla MartikainenIitin Pyrintö - / -
Hertta NiemiIitin Pyrintö - / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Aada RauosValkealan Kajo - / -
Åsa RehnOrimattilan Jymy - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera29,23 / 29,23
Ella VäisänenAsikkalan Raikas - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
Alina ViljarantaValkealan Kajo - / -
 
T13 60m aj (12)
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset - / -
Ellen KruuseKarhulan Urheilijat - / -
Minea NurminenKarhulan Katajaiset - / -
Venla NykänenKarhulan Katajaiset - / -
Aada RauosValkealan Kajo - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö - / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Pihla SuntioKarhulan Katajaiset - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas - / -
 
T13 seiväs (8)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Saara HuppunenIitin Pyrintö - / -
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Eevi LehtinenKarhulan Katajaiset - / -
Alisa MiettinenKarhulan Urheilijat - / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Krista RuokostenpohjaLahden Ahkera - / -
Saana TapioIitin Pyrintö - / -
 
T13 kuula (15)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset - / -
Jessika HuovinenLahden Ahkera - / -
Pihla KallioKarhulan Katajaiset - / -
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Lola KuismaIitin Pyrintö - / -
Ansa LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat - / -
Noora OjalaIitin Pyrintö - / -
Oona OjalaIitin Pyrintö - / -
Jenna PellinenVehkalahden Veikot - / -
Sara RajaniemiLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Amanda SallinenOrimattilan Jymy - / -
Silja SalovaaraOrimattilan Jymy - / -
Sara SuhonenValkealan Kajo - / -
 
T13 1000m kävely (8)
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Saara HuppunenIitin Pyrintö - / -
Ellen KruuseKarhulan Urheilijat - / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Pihla SuntioKarhulan Katajaiset - / -
Alina ViljarantaValkealan Kajo - / -
 
P11 150m (15)
Lenni Ala-KrekolaValkealan Kajo - / -
Eliel HalmeOrimattilan Jymy - / -
Rasmus KaitainenVehkalahden Veikot - / -
Jaakko KauppinenVehkalahden Veikot - / -
Tomas KiriVehkalahden Veikot - / -
Eino KomulainenIitin Pyrintö - / -
Akseli MäkeläKarhulan Urheilijat - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Reima PakkanenVehkalahden Veikot - / -
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera - / -
Tuomas RikkaKarhulan Katajaiset - / -
Oskari SyvärantaLahden Ahkera - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P11 60m aj (7)
Valtteri KarjalainenOrimattilan Jymy - / -
Jesse KorhonenLahden Ahkera - / 11,29
Justus LuostarinenKarhulan Katajaiset - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
Daniel WennerstrandKarhulan Urheilijat - / -
 
P11 korkeus (8)
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Timo KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Nooa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Akseli NurmiKarhulan Katajaiset - / -
Viljami NurminenKarhulan Katajaiset - / -
Sisu ParkkonenValkealan Kajo - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P11 kuula (8)
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Ville KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Luka LämsäKarhulan Urheilijat - / -
Rami LeminenHeinolan Isku7,16 / 7,16
Vilppu PirinenIitin Pyrintö - / -
Aatu PuustinenValkealan Kajo - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P11 1000m kävely (4)
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Aatu PuustinenValkealan Kajo - / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera - / -
 
T11 150m (15)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Aava HyttiKarhulan Katajaiset - / -
Vesta IvanovaKarhulan Katajaiset - / -
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo - / -
Cia KilkkiIitin Pyrintö - / -
Olga KomulainenIitin Pyrintö - / -
Lotta KotakorpiAsikkalan Raikas - / -
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat - / -
Mona PasanenLahden Ahkera - / -
Rakel RantonenIitin Pyrintö - / -
Inka RäsänenKarhulan Katajaiset - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Maria TasaVehkalahden Veikot - / -
 
T11 60m aj (9)
Kiira AlastaloKarhulan Urheilijat - / -
Jade HagqvistIitin Pyrintö - / -
Laura HuopainenKarhulan Katajaiset - / -
Matilda KarhuValkealan Kajo - / -
Ilona KiiskiKarhulan Katajaiset - / -
Anni PärttyVehkalahden Veikot - / -
Isla RehnOrimattilan Jymy - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
 
T11 korkeus (7)
Emma AlilaKarhulan Urheilijat - / -
Jenna KolariValkealan Kajo - / -
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Eveliina ParviainenVehkalahden Veikot - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
Venla VilenIitin Pyrintö - / -
 
T11 kuula (15)
Tii HuttunenVehkalahden Veikot - / -
Lotta HyypiäIitin Pyrintö - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku8,85 / 8,85
My KilkkiIitin Pyrintö - / -
Zehra KöksalKarhulan Urheilijat - / -
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö - / -
Pinja PasiVehkalahden Veikot - / -
Saana PellinenVehkalahden Veikot - / -
Fiona PuolakanahoOrimattilan Jymy - / -
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset - / -
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset - / -
Emma TervoKarhulan Urheilijat - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
Myy WestersundValkealan Kajo - / -
 
T11 1000m kävely (5)
Ilona KiiskiKarhulan Katajaiset - / -
Jenna KolariValkealan Kajo - / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
Myy WestersundValkealan Kajo - / -