Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
31.08. klo 11:00 Seuracupfinaali C-sarja
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 482 henk. (482 lajisuoritusta)
M17 200m (15)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Viktor BjörkellVasa IS26.59 / 26.59
Niklas ErkintaloNoormarkun Nopsa24.97 / -
Aleksi HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu27.91 / 27.91
Bradley KamangaVantaan Salamat24.37 / 24.37
Niko KangasojaOulun Pyrintö22.78 / 22.78
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.20 / 23.20
Rasmus LehikoinenJoensuun Kataja22.93 / 22.93
Miro NaskiKarhulan Katajaiset30.40 / 30.40
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet24.61 / 24.61
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat26.03 / 26.03
Linus SchmidtBorgå Akilles33.43 / -
Eetu SillanpääPyhäselän Urheilijat26.07 / -
Eeli VuolaHyvinkään seudun Urheilijat25.38 / -
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo22.00 / 22.00
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu25.22 / 25.22
 
M17 pituus (16)
Kasperi CederqvistHyvinkään seudun Urheilijat5.00 / 5.00
Juha KarjunenPyhäselän Urheilijat5.82 / 5.79
Wilho KorpelaKarhulan Katajaiset3.48 / -
Albin LundbergVasa IS5.61 / 5.61
Sauli MokkilaNurmijärven Yleisurheilu4.84 / 4.84
Anton PurolaOulun Pyrintö - / -
Onni RuusunenPorin Yleisurheilu3.94 / -
Elias RuusuvuoriNoormarkun Nopsa - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles6.00 / 6.00
Miro TanninenJoensuun Kataja6.10 / 6.10
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.22 / 5.20
Topi TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot5.55 / 5.55
Einari TiainenVantaan Salamat4.53 / 4.53
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat5.36 / 5.36
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo5.50 / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet6.31 / 6.31
 
M17 kuula (16)
Samu FribergViipurin Urheilijat10.67 / 10.67
Veikka GranatNoormarkun Nopsa10.75 / 10.75
Topi HatakkaLappeenrannan Urheilu-Miehet8.75 / 8.75
Niklas HyvönenPyhäselän Urheilijat14.52 / 14.52
Elias JunnoVantaan Salamat9.89 / 9.89
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat9.13 / 9.13
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu10.27 / -
Otro KettunenKarhulan Katajaiset - / -
Ukko KorhonenHämeenlinnan Tarmo9.44 / 9.44
Juuso LönnbergPorin Yleisurheilu10.30 / 10.30
Elias MuldersVasa IS - / -
Phuc NguyenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Onni PaasonenMikkelin Kilpa-Veikot9.67 / 9.67
Jesse SorvariBorgå Akilles13.78 / 13.78
Otto TurunenOulun Pyrintö - / -
Sakari ValliusJoensuun Kataja - / -
 
N17 200m (16)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu25.62 / 25.62
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu29.32 / 29.32
Sara-Sofia HyvönenPyhäselän Urheilijat28.15 / 28.15
Nea ImmonenJoensuun Kataja26.91 / 26.91
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.18 / 27.59
Sandra JohanssonBorgå Akilles28.75 / 28.75
Vilja KetolainenViipurin Urheilijat27.22 / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö28.21 / 28.21
Olivia MarttilaVantaan Salamat27.67 / 27.67
Ronja MihailovMikkelin Kilpa-Veikot30.85 / -
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa27.35 / 27.35
Senni SalorinneKarhulan Katajaiset28.06 / 28.06
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo26.90 / 26.90
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet26.01 / 26.01
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat28.19 / 28.19
Ida WiklundVasa IS27.90 / 27.90
 
N17 pituus (16)
Gisela BergströmBorgå Akilles5.18 / 4.98
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.42 / 5.42
Lotta HäkkänenMikkelin Kilpa-Veikot4.53 / 4.53
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat5.26 / 5.01
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu4.90 / 4.90
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu5.28 / 5.28
Beda KauppinenViipurin Urheilijat4.69 / 4.69
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.78 / 4.78
Peppi-Rosa PenttinenJoensuun Kataja4.61 / -
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa4.36 / 4.36
Reetta RyynänenPyhäselän Urheilijat4.86 / 4.86
Enni SaarinenHämeenlinnan Tarmo5.52 / 5.23
Janna SiegfridsVasa IS5.23 / 4.98
Maria SuntioKarhulan Katajaiset4.99 / 4.99
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.31 / 5.29
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö5.04 / 5.04
 
N17 kuula (16)
Heljä HalonenMikkelin Kilpa-Veikot7.48 / -
Amanda HuhtalaPorin Yleisurheilu9.58 / -
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat8.69 / 8.69
Elin KällbergVasa IS12.60 / 12.58
Tuuli KinnunenJoensuun Kataja11.41 / 11.41
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu10.09 / 10.09
Sini LehikoinenPyhäselän Urheilijat9.63 / -
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat10.69 / 10.69
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö13.36 / 13.36
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.27 / 11.41
Sani RantalainenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.54 / 11.54
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset12.79 / 12.79
Jenna VakkilainenVantaan Salamat10.76 / 10.76
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo12.33 / 12.33
Nelli VihtalahtiNoormarkun Nopsa9.78 / 8.95
Jannika ViljakainenBorgå Akilles11.19 / 11.19
 
P15 100m (16)
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo13.90 / 13.90
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat14.76 / 14.76
Puhakka JessePyhäselän Urheilijat12.9h / 12.9h
Topi KelaJoensuun Kataja11.70 / 11.70
Juho KivistöPorin Yleisurheilu12.34 / 12.34
Henri KorhonenViipurin Urheilijat11.58 / 11.58
Panu LeinonenVantaan Salamat12.32 / 12.32
Onni MäkinenMikkelin Kilpa-Veikot15.45 / 15.45
Ive NtumbaVasa IS11.41 / 11.41
Joona NurmiNoormarkun Nopsa13.67 / 13.67
Emil StadeBorgå Akilles12.05 / 12.05
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset12.81 / 12.81
Eeli TohmolaOulun Pyrintö14.87 / -
Kasper TurunenNurmijärven Yleisurheilu13.25 / 13.25
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.87 / 11.87
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet12.58 / 12.58
 
P15 2000m (14)
Jimi AlastaloPyhäselän Urheilijat 6:25.23 / 6:25.23
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eevert HaikolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8:00.59 / 8:00.59
Sami HeinoPorin Yleisurheilu 6:44.49 / 7:30.67
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat 6:34.58 / 6:34.58
Jonne KovaniemiOulun Pyrintö 6:57.18 / 7:01.22
Ilmari LehmusJoensuun Kataja 6:05.10 / 6:05.10
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet 6:08.75 / 6:08.75
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu 6:54.86 / 6:54.86
Oscar NyholmBorgå Akilles 6:18.18 / 6:18.18
Joel SeppäläHämeenlinnan Tarmo 7:14.41 / 7:14.41
Eetu ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot 6:32.69 / 6:32.69
Elmo Ylä-KotolaKarhulan Katajaiset 6:39.90 / 6:39.90
 
P15 seiväs (14)
Eero AaltonenVasa IS1.80 / 1.80
Henri AspelinBorgå Akilles2.78 / 2.78
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat3.00 / 3.00
Elmo HietalaMikkelin Kilpa-Veikot1.95 / 1.95
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.12 / 4.12
Antti KinnunenOulun Pyrintö1.88 / 1.88
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat2.50 / 2.50
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat2.00 / 2.00
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu3.30 / 3.30
Topias MustonenJoensuun Kataja2.30 / 2.30
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu1.60 / 1.60
Elias SalminiittyVantaan Salamat2.20 / 2.20
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset3.70 / 3.70
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.51 / 3.51
 
P15 kuula (16)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat9.74 / 9.74
Arda AydinHämeenlinnan Tarmo8.55 / 8.55
Aatu HolopainenJoensuun Kataja8.65 / 8.65
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu12.99 / 12.99
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Yasin JamaVantaan Salamat - / -
Aron JohanssonBorgå Akilles10.61 / 10.61
Nico KällbergVasa IS - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset13.08 / 13.08
Janne PajunenPorin Yleisurheilu - / -
Ilmari PakkaselaNoormarkun Nopsa - / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat8.51 / 8.51
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aapo SavolaOulun Pyrintö10.52 / 10.52
Lassi ValtaPyhäselän Urheilijat11.54 / 11.54
Leevi VarhomaaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
 
P15 1000m kävely (7)
Aleksi AholaKarhulan Katajaiset 5:15.0h / 6:13.57
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 5:01.24 / 5:01.24
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat 3:59.55 / 3:59.55
Juho KallioNoormarkun Nopsa 6:03.64 / 6:03.64
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles 5:28.75 / 5:28.75
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö 4:55.28 / 4:55.28
 
T15 100m (16)
Ida FinellBorgå Akilles13.68 / 13.68
Aava LajunenVantaan Salamat13.06 / 13.06
Hilla LeväniemiPorin Yleisurheilu13.22 / 13.22
Lina LithénVasa IS14.02 / 14.02
Jessi LopeNoormarkun Nopsa14.36 / 14.36
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu14.12 / 14.12
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet12.97 / 13.20
Milka MansikkaViipurin Urheilijat13.68 / 13.68
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset13.27 / 13.38
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo12.88 / 12.88
Aada OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot13.99 / -
Sofia RaatikainenPyhäselän Urheilijat - / -
Emilia RauhalaOulun Pyrintö13.23 / 13.23
Tiia SädeJoensuun Kataja14.17 / 14.17
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.78 / 13.78
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat14.95 / 14.95
 
T15 2000m (15)
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet 7:58.10 / 7:58.10
Carla JalkanenBorgå Akilles 7:02.15 / 7:18.24
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat 7:44.36 / 7:44.36
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat 6:54.68 / 6:54.68
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aino MannerNoormarkun Nopsa 7:19.63 / 7:19.63
Alisa NiemiOulun Pyrintö - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Mette NurminenKarhulan Katajaiset 7:24.60 / 7:24.60
Heidi PaasonenMikkelin Kilpa-Veikot 7:13.38 / 7:13.38
Eva PeltopuroVantaan Salamat 6:57.30 / 6:57.30
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella SalminenPorin Yleisurheilu10:11.57 / 10:11.57
Emmi Ylä-SoininmäkiHämeenlinnan Tarmo - / -
 
T15 seiväs (15)
Aada ÄikäsMikkelin Kilpa-Veikot2.20 / 2.20
Edith CarlssonVasa IS2.10 / 2.10
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo1.80 / 1.80
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat1.90 / 1.90
Olivia KononenNoormarkun Nopsa2.00 / -
Eevi LehtinenKarhulan Katajaiset2.10 / 2.10
Selma LepistöBorgå Akilles2.50 / 2.50
Maria LinnaViipurin Urheilijat1.85 / 1.85
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.25
Anniina PiitulainenLappeenrannan Urheilu-Miehet2.40 / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.80 / 1.80
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.80 / 2.80
Melisa TaimiolaPorin Yleisurheilu - / -
Emma VäänänenVantaan Salamat2.30 / 2.30
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja2.15 / 2.15
 
T15 kuula (16)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset - / -
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet9.59 / 9.47
Janna HuuhoPyhäselän Urheilijat12.10 / 12.10
Tuuli KammonenMikkelin Kilpa-Veikot9.77 / 9.77
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu9.23 / 9.23
Aava KipinäJoensuun Kataja8.34 / 8.34
Martta KoskelaOulun Pyrintö9.13 / 9.13
Lilli LehtoViipurin Urheilijat8.62 / 8.62
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo12.36 / 12.36
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa10.41 / 10.41
Saara ManniVasa IS8.36 / 8.36
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat10.26 / 10.26
Sara MuukkaVantaan Salamat - / -
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu9.24 / 9.24
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.34 / 9.34
Sara PuustinenBorgå Akilles9.91 / 9.91
 
T15 1000m kävely (9)
Elvira ÅbrandtVasa IS 6:38.31 / 6:38.31
Cindy AhponenPyhäselän Urheilijat - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 6:14.42 / 6:14.42
Aliisa KiiskiKarhulan Katajaiset 4:53.46 / 5:01.71
Emma KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot 5:24.98 / -
Alina TikkaJoensuun Kataja 5:19.41 / 5:30.91
Heidi VakkilainenVantaan Salamat 5:26.17 / 5:26.17
Anni VälimäkiPorin Yleisurheilu 5:28.03 / 5:56.37
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat 5:30.34 / 5:30.34
 
P13 1000m (16)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:13.48 / 3:13.48
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset3:14.94 / 3:14.94
Theo GullbergVasa IS3:30.22 / 3:30.22
Alexander HeikkinenBorgå Akilles3:41.75 / -
Julius JänttiViipurin Urheilijat - / -
Toni JuntunenPyhäselän Urheilijat3:10.6h / 3:10.6h
Aleksi KarvoVantaan Salamat3:20.11 / 3:20.11
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu3:11.11 / 3:11.11
Reko LaineHämeenlinnan Tarmo3:03.57 / 3:03.57
Olli LindroosNoormarkun Nopsa3:13.70 / 3:13.70
Valtteri MäkeläJoensuun Kataja3:04.82 / 3:04.82
Juuso MarttilaPorin Yleisurheilu3:16.41 / 3:16.41
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet3:49.86 / 3:49.86
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat3:10.84 / 3:10.84
Topi TimonenOulun Pyrintö3:29.03 / 3:29.03
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot3:11.86 / -
 
P13 60m aj (15)
Arthur BlombergBorgå Akilles11.18 / 11.18
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.28 / 11.28
Elias Das BhowmikViipurin Urheilijat - / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa10.39 / 10.39
Santeri KekarainenJoensuun Kataja 9.64 / 9.64
Milo KuivalainenPyhäselän Urheilijat13.48 / 14.15
Eeli MäkeläVantaan Salamat 9.97 / 9.97
Lauri MeskanenPorin Yleisurheilu - / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset13.17 / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.60 / 11.60
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot12.86 / 12.86
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo10.35 / 10.79
Rasmus SalmiHyvinkään seudun Urheilijat11.18 / 11.18
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu12.20 / 12.20
Armas UusitaloOulun Pyrintö 9.85 / 9.85
 
P13 korkeus (16)
Aku AlastaloPyhäselän Urheilijat1.41 / 1.41
Alexander BromanVasa IS1.25 / -
Jedidiah DormeusMikkelin Kilpa-Veikot1.20 / 1.20
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.70 / 1.70
Albert IsakssonBorgå Akilles1.40 / 1.40
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu1.38 / 1.38
Kaarle LinnaViipurin Urheilijat1.18 / 1.13
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu1.56 / 1.56
Juuso MäkeläOulun Pyrintö1.60 / 1.60
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.17 / 1.17
Eeli MustonenJoensuun Kataja1.60 / 1.60
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa1.48 / 1.48
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat1.35 / 1.30
Tumi SirankoVantaan Salamat1.70 / 1.70
Jaakko VeijolaHämeenlinnan Tarmo1.36 / 1.36
 
P13 moukari (15)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Onni HannulaKarhulan Katajaiset - / -
Jussi HeikkiniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.15 / 23.15
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu72.34 / 72.34
Ville KolehmainenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu36.37 / 36.37
Aapo MannerNoormarkun Nopsa15.51 / 15.51
Nooa MerimaaVantaan Salamat - / -
Miki MiettinenViipurin Urheilijat - / -
Niklas NykyriJoensuun Kataja - / -
William OlliVasa IS - / -
Otto SällströmBorgå Akilles20.52 / -
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T13 1000m (16)
Veera AhokasOulun Pyrintö4:36.75 / 4:36.75
Anni AllemandViipurin Urheilijat3:50.21 / 3:50.21
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat3:59.75 / 3:59.75
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:28.85 / 3:32.57
Pihla KallioKarhulan Katajaiset3:21.91 / 3:21.91
Ella KausePorin Yleisurheilu3:18.48 / 3:18.48
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:23.21 / 3:23.21
Malin LindblomBorgå Akilles3:43.53 / 3:51.27
Maiju MäkeläVantaan Salamat3:28.91 / 3:28.91
Ida NordkvistVasa IS4:08.84 / 4:08.84
Neela OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot3:22.20 / 3:27.8h
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:22.75 / 3:22.75
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa3:49.79 / 3:55.90
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat3:43.65 / 3:47.57
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo3:42.71 / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja3:25.84 / 3:25.84
 
T13 60m aj (16)
Fanny BöhlingBorgå Akilles12.91 / 12.91
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.53 / 9.53
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat11.66 / 11.66
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo 9.81 / 9.81
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset10.51 / 10.51
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot11.70 / 11.70
Elisabeth KvistVasa IS11.89 / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.37 / 10.37
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu11.29 / 11.29
Sara MartikainenPyhäselän Urheilijat11.79 / 11.79
Milja PeräläPorin Yleisurheilu11.21 / 11.21
Iina RantonenViipurin Urheilijat 9.99 / 9.99
Iida RautioVantaan Salamat11.96 / 11.96
Venla SimonenJoensuun Kataja11.10 / 11.10
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö 9.99 / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa10.65 / 10.65
 
T13 korkeus (16)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.73 / 1.73
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu1.30 / 1.30
Molly ForslundVasa IS1.45 / 1.45
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.22 / 1.21
Iina-Reeta KaikkonenOulun Pyrintö1.43 / 1.43
Alexandra KinnunenBorgå Akilles1.37 / 1.37
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot1.55 / 1.55
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
Nea NousiainenPyhäselän Urheilijat1.25 / 1.25
Minea NurminenKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja1.35 / 1.30
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.40 / 1.40
Annarilla RantanenNoormarkun Nopsa1.40 / 1.40
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.44 / 1.44
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / 1.40
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat - / -
 
T13 moukari (14)
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset20.84 / 20.84
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.39 / 23.39
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat25.43 / 25.43
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu25.44 / 25.44
Miia KarttunenPyhäselän Urheilijat - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Vilma LaaksonenPorin Yleisurheilu22.28 / 22.28
Melina LundqvistBorgå Akilles38.90 / 38.90
Iida MuukkaVantaan Salamat34.88 / 34.88
Jessica PappinenJoensuun Kataja - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo17.48 / -
Tiina ToivolaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Cenja VehmanenNoormarkun Nopsa18.67 / 18.67
 
P11 1000m (15)
Tobias IsakssonBorgå Akilles3:57.93 / 3:57.93
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat3:57.60 / 3:57.60
Topias JuntunenPyhäselän Urheilijat3:48.25 / 4:00.50
Urho KeisanenVantaan Salamat3:42.67 / -
Veeti KivirantaOulun Pyrintö3:29.20 / 3:29.20
Sakarja KoivistoNoormarkun Nopsa3:17.20 / 3:17.20
Jacy KoterecVasa IS - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:34.33 / 3:34.33
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:39.76 / 3:39.76
Akseli NurmiKarhulan Katajaiset3:35.10 / 3:35.10
Topias NurmiMikkelin Kilpa-Veikot3:50.84 / 3:50.84
Aarni PeltomaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Olli SeppäläHämeenlinnan Tarmo3:42.27 / 3:42.27
Olavi SokkaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja3:43.89 / 3:43.89
 
P11 60m aj (16)
Eeli BengsVasa IS10.84 / 10.84
Oliver HallikainenBorgå Akilles11.83 / 11.83
Tarmo HapponenOulun Pyrintö - / -
Olli HeikkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.33 / 11.33
Aron HuolmanVantaan Salamat12.48 / 12.48
Jerkko KinnunenPyhäselän Urheilijat11.46 / 11.46
Aku KoskinenHämeenlinnan Tarmo14.66 / 14.73
Eeli KurppaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.62 / 10.62
Justus LuostarinenKarhulan Katajaiset12.03 / 12.03
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu10.96 / 10.96
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu11.30 / 11.30
Toivo TakanenJoensuun Kataja11.27 / 11.27
Otto VartiainenViipurin Urheilijat12.27 / 12.27
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa11.40 / 11.40
 
P11 pituus (15)
Nikola BäckVasa IS - / -
Alexander BlombergBorgå Akilles - / -
Juhani HonkajuuriHämeenlinnan Tarmo3.20 / 3.20
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.41 / 4.41
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat5.05 / 5.05
Oskari KokkoMikkelin Kilpa-Veikot4.13 / 4.13
Arttu KylmänenPyhäselän Urheilijat3.72 / 3.72
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Christian Nyfors-SubasingheViipurin Urheilijat - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat4.39 / 4.39
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.71 / 3.71
Leevi PartanenJoensuun Kataja3.21 / 3.21
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö4.26 / 4.26
Tuomas RikkaKarhulan Katajaiset4.03 / 4.03
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa4.37 / 4.37
 
P11 keihäs (15)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset19.19 / 19.19
Noel JoensuuVantaan Salamat - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.19 / 32.19
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu27.51 / 27.51
Hannes NurmiMikkelin Kilpa-Veikot16.13 / 16.13
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat - / -
Vilho PeltotaloHämeenlinnan Tarmo33.46 / 33.46
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö16.95 / 16.95
Eino SainioLappeenrannan Urheilu-Miehet28.23 / 28.23
Jimi SaloNoormarkun Nopsa34.71 / 34.71
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat34.32 / 34.32
Tobias TallqvistBorgå Akilles21.45 / 21.45
Elmo TranViipurin Urheilijat - / -
Veeti VikströmPorin Yleisurheilu25.31 / 24.27
 
T11 1000m (16)
Noora HukkaJoensuun Kataja3:25.94 / 3:25.94
Brenda JalkanenBorgå Akilles3:38.48 / 3:42.07
Iida KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:38.85 / 3:39.98
Iina KausePorin Yleisurheilu3:39.01 / 3:39.01
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset3:58.43 / 3:58.43
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat4:05.19 / 4:05.19
Amanda NiemiOulun Pyrintö4:09.38 / 4:09.38
Celina NordkvistVasa IS - / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu4:13.64 / -
Iina PoussuNoormarkun Nopsa3:38.66 / 3:38.66
Marianne PuustinenPyhäselän Urheilijat3:35.98 / 3:48.81
Elsa SokkaHyvinkään seudun Urheilijat3:54.55 / 3:54.55
Unna TörmänenHämeenlinnan Tarmo - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat3:47.83 / 3:47.83
Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot3:29.2h / 3:29.2h
 
T11 60m aj (16)
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.13 / 11.13
Laura HuopainenKarhulan Katajaiset12.98 / 12.98
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat11.48 / 11.48
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo11.87 / 11.87
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu10.96 / 10.96
Niina LankinenVantaan Salamat12.17 / 12.17
Anni NiskalaOulun Pyrintö11.31 / 11.31
Alina NyholmBorgå Akilles12.21 / 12.21
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja11.27 / 11.27
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu11.78 / 11.78
Daniela SnällNoormarkun Nopsa11.88 / 11.88
Laura SuutarinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat11.29 / 11.29
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat11.64 / 11.64
Ella WallinVasa IS10.12 / 10.12
 
T11 pituus (16)
Tilda ÅbergVasa IS4.26 / 4.26
Saga KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot4.01 / 4.01
Minttu KanervaVantaan Salamat3.23 / 3.23
Silja KariniemiHämeenlinnan Tarmo3.39 / 3.12
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu3.89 / 3.89
Anni OlliKarhulan Katajaiset3.82 / 3.82
Lotta PeltolaJoensuun Kataja3.31 / 3.31
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu4.00 / 4.00
Sara SödermanViipurin Urheilijat3.88 / 3.88
Isabella StenbäckBorgå Akilles3.67 / 3.67
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat3.79 / 3.79
Linnea TeivaanmäkiHyvinkään seudun Urheilijat3.41 / 3.41
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö3.12 / 3.12
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet4.13 / 4.13
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa3.92 / 3.92
 
T11 keihäs (16)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja14.18 / 14.18
Matilda FinnemanVasa IS15.75 / 15.75
Katri HainariViipurin Urheilijat - / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat8.98 / -
Ida-Liina HyvönenPyhäselän Urheilijat19.32 / 19.32
Sarah IsakssonBorgå Akilles17.37 / 17.37
Janette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet19.54 / 19.54
Ilona KauppilaOulun Pyrintö10.00 / 10.00
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu25.16 / 25.16
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset19.31 / 19.31
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa23.35 / 23.35
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo19.81 / 19.81
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.99 / -
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat23.66 / 23.66
Sonja SuutarinenMikkelin Kilpa-Veikot17.58 / 17.58
Linnea TuominenPorin Yleisurheilu - / -