Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.09. klo 18:00 Veikkolan Veikkojen viikkokisa 7
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 26 henk. (33 lajisuoritusta)
M 1500m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juha HeininenPorvoon Urheilijat 4:50.96 / 5:12.47
 
M 3-loikka (1)
Petri KoranderVihdin Viesti10.16 / 9.92
 
N 1500m (1)
Pinja HietanenKuusankosken Urheiluseura 5:26.14 / -
 
N 3-loikka (1)
Pinja KössiPaimion Urheilijat11.56 / 11.53
 
M19 3-loikka (1)
Samu LaaksoTapanilan Erä12.71 / 12.71
 
N19 1500m (1)
Liisa TimonenEspoon Tapiot 5:33.54 / 5:39.37
 
N17 1500m (1)
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat 5:27.79 / -
 
N17 3-loikka (4)
Anna BardzinskiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siiri MetsäläEsbo IF10.72 / 10.44
Linda PohtoEspoon Tapiot10.60 / 10.60
Siiri SuihkonenSjundeå IF9.69 / 9.32
 
P15 3-loikka (1)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat10.11 / -
 
T15 800m (1)
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot2:50.29 / 2:50.29
 
T15 3-loikka (7)
Kiia KoranderVihdin Viesti8.34 / -
Ella RåstedtEsbo IF8.70 / 8.70
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.91 / 9.91
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot10.44 / 10.44
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.72 / 10.72
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat8.96 / 8.96
 
P13 keihäs (1)
William ForsténEsbo IF29.99 / 29.99
 
T13 1000m (1)
Ella RåstedtEsbo IF3:56.71 / 3:57.42
 
T13 keihäs (4)
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot8.70 / 8.70
Ella RåstedtEsbo IF33.86 / 33.86
Natalie SaarinenEspoon Tapiot32.96 / 32.96
Ronja TuominenVeikkolan Veikot23.13 / 23.13
 
T11 1000m (2)
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3:43.50 / 3:43.50
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
T11 kiekko (3)
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat16.38 / 16.38
Signe SkogSjundeå IF - / -
Ronja TuominenVeikkolan Veikot18.45 / 18.45
 
P9 1000m (1)
Erik BoijeSjundeå IF4:07.2h / 4:07.2h
 
P9 kuula (1)
Erik BoijeSjundeå IF5.81 / 5.81