Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
03.09. klo 17:00 pm-ratakävelyt T/P9-15, M/N17, M/N
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 48 henk. (48 lajisuoritusta)
N 3000m kävely (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonna KorpiIkurin Vire15:58.20 / 17:01.21
Jenni LahtinenIkurin Vire14:49.13 / 17:44.0h
Venla LaihoLaitilan Jyske13:36.27 / 13:53.1h
Sanna NeuvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet16:58.59 / 19:30.90
Rauha NybomRaision Kuula - / -
Sanna RajalaVihdin Viesti15:06.21 / 15:50.5h
Jonna VoronkoffLaitilan Jyske14:31.0h / 16:12.8h
 
M17 3000m kävely (1)
Jerry JokinenNaantalin Löyly12:43.0h / -
 
N17 3000m kävely (2)
Maria AntolaLaitilan Jyske16:11.64 / 16:11.64
Linnea ElläKalannin Vankka17:16.00 / -
 
P14 3000m kävely (2)
Samuel MarkuVahdon Tuisku22:27.4h / 22:27.4h
Eetu SalmiYläneen Kiri19:22.24 / 19:22.24
 
T14 3000m kävely (2)
Linda ElläKalannin Vankka19:28.8h / 19:28.8h
Aino SaarinenKalannin Vankka17:15.46 / 17:15.46
 
P13 2000m kävely (1)
Kasper AntolaLaitilan Jyske - / -
 
T13 2000m kävely (3)
Aino AnttilaNakkilan Vire12:01.7h / 12:01.7h
Emilia ElläKalannin Vankka11:12.8h / 11:12.8h
Lotta SaloSalon Vilpas - / -
 
T12 2000m kävely (5)
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka12:48.4h / 12:48.4h
Matilda PennanenEsbo IF10:42.60 / 10:42.60
Anni SaarinenKalannin Vankka11:25.8h / 11:25.8h
Saimi SeppäläRaision Kuula - / -
 
P11 1000m kävely (3)
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto 6:33.39 / 6:33.39
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto 6:33.95 / 6:33.95
Miro VarjonenRaision Kuula - / -
 
T11 1000m kävely (8)
Kerttu AnttilaNakkilan Vire 6:56.49 / 6:56.49
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto 6:41.43 / 6:41.43
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto 7:27.77 / -
Vilma MelaRaision Kuula - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Elli TättiläKalannin Vankka 7:24.82 / 7:24.82
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 6:55.00 / 6:55.00
Vilma ToivonenLoimaan Leisku 7:18.29 / 7:18.29
 
T10 1000m kävely (4)
Ellen ElläKalannin Vankka 8:01.93 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske 6:17.4h / 6:17.4h
Nella LahtonenMynämäen Isku 6:04.6h / 6:04.6h
Anni SaarinenRaision Kuula 7:20.99 / 7:20.99
 
P9 600m kävely (2)
Juho ElläKalannin Vankka4:57.8h / 4:57.8h
Alex SariolaNaantalin Löyly - / -
 
T9 600m kävely (8)
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Milja AnttilaNakkilan Vire3:58.2h / 3:58.2h
Julia ElläKalannin Vankka4:05.1h / 4:05.1h
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske3:52.4h / 3:52.4h
Vilmiina MattilaNakkilan Vire3:47.9h / 3:47.9h
Aino TättiläKalannin Vankka5:14.4h / 5:14.4h
Emma TättiläKalannin Vankka4:15.9h / 4:15.9h
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -