Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
31.07. klo 17:00 Espoonlahden heittokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 39 henk. (68 lajisuoritusta)
M kuula (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet12.32 / 11.58
Eino LindholmKenttäurheilijat -58 - / -
Jani SeppäläEspoon Tapiot12.31 / 12.19
 
M kiekko (3)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet44.38 / 43.86
Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.88 / 21.01
Jani SeppäläEspoon Tapiot44.60 / 44.60
 
M19 kiekko (1)
Antti PränniTrack and Field Espoo - / -
 
N19 kiekko (1)
Emilia AnttilaBorgå Akilles37.98 / 37.98
 
M17 kuula (4)
Kaius KalevaEspoon Tapiot12.55 / 12.55
Jonathan LindroosEspoon Tapiot11.81 / 11.81
Ilmari PehkonenRekolan Raikas11.82 / 11.82
Aaron UtulahtiVihdin Viesti12.83 / 12.83
 
M17 kiekko (7)
Kaius KalevaEspoon Tapiot41.06 / 37.22
Max LampinenSomeron Esa40.92 / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot41.13 / 41.13
Kalle PalolaEspoon Tapiot42.90 / 42.90
Ilmari PehkonenRekolan Raikas38.40 / 38.40
Aaron UtulahtiVihdin Viesti31.38 / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg44.29 / 44.29
 
N17 kuula (1)
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK13.05 / 13.05
 
N17 kiekko (1)
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK43.04 / 43.04
 
P15 kuula (1)
Petrus JakonenNakkilan Vire15.12 / 15.12
 
P15 kiekko (4)
Petrus JakonenNakkilan Vire46.56 / 46.56
Max LampinenSomeron Esa59.60 / 59.60
Mico LampinenSomeron Esa50.13 / 50.13
Joona NieminenEspoon Tapiot41.14 / 41.14
 
T15 kuula (7)
Bianca KanervaEsbo IF9.12 / 9.12
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo11.85 / 11.85
Noora NiininenEspoon Tapiot7.29 / 7.29
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot8.83 / 8.83
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo10.15 / 10.15
Marianna UtulahtiVihdin Viesti9.69 / 9.69
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo12.32 / 12.32
 
T15 kiekko (8)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot26.28 / 26.28
Bianca KanervaEsbo IF - / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo38.98 / 38.98
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa36.68 / 36.68
Noora NiininenEspoon Tapiot21.26 / 21.26
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti23.30 / 23.30
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo43.48 / 43.48
 
P13 kuula (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.49 / 7.49
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu19.35 / 19.35
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.43 / 9.43
 
P13 kiekko (4)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot28.05 / 28.05
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu59.36 / 59.36
Mico LampinenSomeron Esa62.08 / 62.08
Aapo VanhanenEspoon Tapiot27.64 / 27.64
 
T13 kuula (3)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles10.87 / 10.87
Saara HokkanenEspoon Tapiot7.58 / 7.58
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot9.47 / 9.47
 
T13 kiekko (4)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles30.32 / 30.32
Saara HokkanenEspoon Tapiot17.97 / 17.97
Aino IkäheimoEspoon Tapiot33.65 / 33.65
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot27.60 / 27.60
 
T11 kuula (3)
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu5.25 / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna7.61 / 7.61
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.30 / 8.30
 
T11 kiekko (4)
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu16.09 / 16.09
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna19.37 / 19.37
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu18.98 / 18.98
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa23.64 / 23.64
 
P9 kuula (1)
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7.80 / 7.80
 
P9 kiekko (1)
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 kuula (2)
Vilmiina MattilaNakkilan Vire6.57 / 6.57
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu4.09 / 4.09
 
T9 kiekko (2)
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -