Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.05. klo 18:00 Pitkät ratamatkat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 76 henk. (76 lajisuoritusta)
M17 2000m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto - / -
Iivo KalajokiTurun Urheiluliitto - / -
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
Joona RasiMaskun Kataja6.50,24 / -
Antti ReimanSalon Vilpas - / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 2000m (1)
Elmiina KulmalaSäkylän Urheilijat - / -
 
P15 2000m (3)
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto - / -
Lauri SaarinenKalannin Vankka - / -
 
T15 2000m (4)
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Saara KivikariTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eveliina PääkköVahdon Tuisku - / -
Sara SyrjäläKosken Kaiku - / -
 
P14 2000m (5)
Samuel MarkuVahdon Tuisku - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
Jere SantaluotoRaision Kuula - / -
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto - / -
 
T14 2000m (7)
Helmi HeinonenLiedon Parma - / -
Ronja HuppunenMaarian Mahti - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto - / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto - / -
Aino SaarinenKalannin Vankka - / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 1500m (5)
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula - / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku - / -
Taavi TuominenRaision Kuula - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti - / -
 
T13 1500m (6)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas5.29,46 / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina OlliLoimaan Leisku5.26,70 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 1500m (4)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
 
T12 1500m (7)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Essi MäkiläNaantalin Löyly - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto - / -
Anni SaarinenKalannin Vankka - / -
 
P11 1500m (3)
Oskar SaksaNaantalin Löyly - / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
T11 1500m (8)
Siiri ErkkyläPaimion Urheilijat - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas - / -
Helka HeinonenLiedon Parma - / -
Minttu KordelinKalannin Vankka - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Venla TainioPaimion Urheilijat - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Elma UusipaikkaVahdon Tuisku - / -
 
P10 1500m (5)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske - / -
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja6.21,37 / -
 
T10 1500m (3)
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku - / -
 
P9 1500m (3)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Niki SirénRaision Kuula - / -
 
T9 1500m (6)
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Vilma ErkkyläPaimion Urheilijat - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Peppi RasiMaskun Kataja - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Ilona UtriainenRaision Kuula - / -