Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
11.05. klo 10:00 Porvoon Kevärheitot - Borgå Vårkast
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 66 henk. (129 lajisuoritusta)
M kuula (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
Joni LähdeLopen Urheilijat - / -
 
M kiekko (1)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
 
N kuula (1)
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK12,89 / 12,89
 
N kiekko (1)
Krista AlmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N moukari (2)
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK50,17 / 48,83
Krista TervoKarhulan Katajaiset - / -
 
N19 kuula (1)
Emilia AnttilaBorgå Akilles - / -
 
N19 kiekko (1)
Emilia AnttilaBorgå Akilles - / -
 
N19 moukari (2)
Felicia MeriheinäLiljendal IK - / -
Emma UosukainenEsbo IF - / -
 
M17 kuula (4)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Jesse SorvariBorgå Akilles - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
 
M17 kiekko (6)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
Joona TuusjärviHelsingfors IFK - / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg - / -
 
M17 moukari (3)
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento - / -
Juha NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Joona TuusjärviHelsingfors IFK - / -
 
N17 kuula (2)
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
Jannika ViljakainenBorgå Akilles - / -
 
N17 kiekko (3)
Emmy OllasBorgå Akilles - / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
Jannika ViljakainenBorgå Akilles - / -
 
N17 moukari (3)
Emma BacklundBorgå Akilles47,98 / -
Senja PanttiBorgå Akilles - / -
Iida UosukainenEsbo IF - / -
 
P15 kuula (7)
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Christoffer Von SchantzIF Raseborg - / -
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
P15 kiekko (7)
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Christoffer Von SchantzIF Raseborg - / -
 
P15 moukari (8)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Christoffer Von SchantzIF Raseborg - / -
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
T15 kuula (8)
Gisela BergströmBorgå Akilles - / -
Ellen BlomqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Amalia LindénBorgå Akilles - / -
Emmi MaloLopen Urheilijat - / -
Julia NystrandEsbo IF - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Jonna VirénLiljendal IK - / -
 
T15 kiekko (6)
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Amalia LindénBorgå Akilles - / -
Julia NystrandEsbo IF30,79 / 30,79
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Jonna VirénLiljendal IK - / -
 
T15 moukari (8)
Ellen BlomqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Amalia LindénBorgå Akilles - / -
Emmi MaloLopen Urheilijat53,14 / 53,14
Julia NystrandEsbo IF37,57 / 37,57
Sara PuustinenBorgå Akilles - / -
Jonna VirénLiljendal IK - / -
Sofia WahlstedtBorgå Akilles - / -
Bodil WikholmIF Raseborg - / -
 
P13 kuula (4)
Henri AspelinBorgå Akilles - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17,62 / 17,62
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
 
P13 kiekko (6)
Henri AspelinBorgå Akilles - / -
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu54,79 / 54,79
Sakari MäkeläLahden Ahkera17,79 / 17,79
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
P13 moukari (6)
Henri AspelinBorgå Akilles - / -
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu66,79 / 66,79
Sakari MäkeläLahden Ahkera24,40 / 24,40
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
T13 kuula (9)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Jessica BjörkstenBorgå Akilles - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat7,26 / 7,26
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat - / -
Melina LundqvistBorgå Akilles8,02 / -
Ella RåstedtEsbo IF8,27 / 8,27
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
T13 kiekko (8)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Jessica BjörkstenBorgå Akilles - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat19,17 / 19,17
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat - / -
Ella RåstedtEsbo IF30,18 / 30,18
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
T13 moukari (8)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles - / -
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat22,81 / 22,81
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles - / -
Melina LundqvistBorgå Akilles32,02 / -
Ella RåstedtEsbo IF24,03 / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
P11 kuula (3)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
P11 kiekko (3)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
T11 kuula (3)
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T11 kiekko (3)
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -