Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.06. klo 18:00 Juoksukoulun Pikamatkat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 64 henk. (64 lajisuoritusta)
M 400m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joni HuhtalaKauhavan Wisa 57.11 / -
Jussi RaittinenKurikan Ryhti 50.85 / -
 
M19 400m (3)
Veeti LehtiniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat 54.92 / -
Santeri LeikasJurvan Urheilijat - / -
Petteri MattilaKauhajoen Karhu 57.26 / -
 
M17 400m (1)
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat - / -
 
N17 400m (2)
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 60.29 / -
Meri SuomalainenTeuvan Rivakka 64.70 / -
 
P15 300m (2)
Reko HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat45.29 / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat40.0h / 40.0h
 
T15 300m (4)
Reija-Elina JylhäHalsuan Toivo47.26 / -
Henna KukilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat49.54 / -
Veera SumuvuoriSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P14 300m (2)
Lauri HiisvirtaVaasan Vasama - / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa41.9h / 41.9h
 
T14 300m (6)
Teea AlanenKauhajoen Karhu - / -
Noora HarjuIlmajoen Kisailijat47.97 / -
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat43.66 / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä54.73 / -
Kaisa TuovinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti49.22 / -
 
P13 300m (3)
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Miiko LampinenTeuvan Rivakka58.35 / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat45.66 / -
 
T13 300m (9)
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Ella HuuskoneKurikan Ryhti - / -
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat53.35 / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat54.27 / -
Ava Rotola-PukkilaKauhajoen Karhu - / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu - / -
 
P12 300m (2)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat49.79 / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti52.61 / -
 
T12 300m (2)
Mirva NäykkiLapuan Virkiä52.68 / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat50.03 / -
 
P11 300m (2)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat60.51 / -
Norman ObamaKurikan Ryhti - / -
 
T11 300m (5)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat53.64 / -
Iida KananojaKauhajoen Karhu - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat55.91 / -
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu - / -
 
P10 300m (4)
Jatu NiemeläIlmajoen Kisailijat58.03 / -
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juho SuominenSeinäjoen Seudun Urheilijat61.61 / -
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T10 300m (2)
Elli PihlajaKurikan Ryhti62.02 / -
Alisa RistiluomaKurikan Ryhti58.93 / -
 
P9 300m (2)
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Viljo Oja-NisulaKauhajoen Karhu - / -
 
T9 300m (11)
Ringa-Ilona JylhäHalsuan Toivo - / -
Saranna KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat67.34 / -
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Nella KokkoKauhajoen Karhu - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat70.60 / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Linnea LohikoskiKauhajoen Karhu - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Anni Yli-PeltolaJalasjärven Jalas63.08 / -