Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.09. klo 17:30 Fazer Reilu Cup pitkät matkat ja syysseiväs
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 73 henk. (82 lajisuoritusta)
N19 1500m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Salla LaukkanenLahden Ahkera 4:37.57 / 4:51.27
Silja RönkäLahden Ahkera 4:44.48 / 4:49.57
 
P15 seiväs (3)
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.12 / 4.12
Eerik MäkeläLahden Ahkera4.00 / 4.00
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.51 / 3.51
 
T15 2000m (1)
Nea HalttunenAsikkalan Raikas 8:01.77 / 8:01.77
 
T15 seiväs (3)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko3.05 / 3.05
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko3.00 / 3.00
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko3.30 / 3.30
 
T14 2000m (3)
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat - / -
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat - / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat 7:35.82 / 7:35.82
 
P13 1000m (3)
Oskari MäenpääLahden Ahkera4:09.35 / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera3:38.29 / -
Joel ToivolaLahden Ahkera3:21.51 / 3:21.51
 
P13 seiväs (4)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko2.23 / 2.23
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko2.60 / 2.60
Elias HietanenRiihimäen Kisko2.27 / 2.27
Jusa NiemiRiihimäen Kisko2.12 / 2.12
 
T13 1000m (9)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera3:40.73 / 3:47.47
Vilja LäderbergLahden Ahkera3:22.43 / 3:22.43
Neela NotkonenLahden Ahkera3:14.36 / 3:14.36
Alisa RauhamaaLahden Ahkera3:46.55 / 4:03.35
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat3:24.58 / 3:24.58
Sofia RinneLahden Ahkera3:23.39 / 3:23.39
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera3:09.62 / 3:09.62
Jade ToivolaLahden Ahkera3:31.34 / 3:31.82
Hilla TuominenLahden Ahkera3:21.97 / 3:21.97
 
T13 seiväs (6)
Ida AarnioRiihimäen Kisko2.20 / 2.20
Vilja HautaniemiLahden Ahkera2.00 / 2.00
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.45 / 2.45
Neela NotkonenLahden Ahkera1.42 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera1.82 / 1.60
Jade ToivolaLahden Ahkera1.80 / 1.80
 
P12 1000m (2)
Sakari MäkeläLahden Ahkera3:56.15 / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
 
T12 1000m (3)
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:32.77 / 3:36.08
Celina SalonenNastolan Naseva3:23.84 / 3:23.84
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas - / -
 
P11 1000m (5)
Elias KemppainenNastolan Naseva3:29.09 / 3:29.09
Verneri MarttilaLahden Ahkera3:47.10 / -
Mikael SalminenLahden Ahkera4:03.28 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva3:53.56 / 3:53.56
Niilo TiainenLahden Ahkera3:38.18 / 3:38.18
 
P11 seiväs (4)
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko1.60 / 1.60
Ossi NiemiRiihimäen Kisko1.97 / 1.97
Mikael SalminenLahden Ahkera1.60 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
T11 1000m (3)
Iida PiispanenNastolan Naseva3:49.27 / 3:49.34
Suvi ReunanenNastolan Naseva3:43.69 / 3:43.69
Vilma RyyttyLahden Ahkera4:06.55 / -
 
T11 seiväs (4)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko2.13 / 2.13
Eevi HautaniemiLahden Ahkera1.20 / 1.20
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera1.20 / -
 
P10 1000m (4)
Niilo KemppainenNastolan Naseva3:27.01 / 3:27.01
Eelis KuparinenLahden Ahkera3:37.30 / 3:37.30
Casper PenttiläLahden Ahkera3:40.42 / 3:40.42
Eric RinneLahden Ahkera3:38.71 / 3:38.71
 
T10 1000m (5)
Meja KoskinenLahden Ahkera3:50.90 / 3:50.90
Minttu MarttilaLahden Ahkera3:59.89 / 3:59.89
Enni NotkonenLahden Ahkera3:54.95 / 3:54.95
Rosalina RantalainenNastolan Naseva4:00.06 / 4:00.06
Jenni TuominenLahden Ahkera3:46.54 / 3:46.54
 
P9 1000m (2)
Oskari KauppinenLahden Ahkera4:12.66 / 4:12.66
Nici SalonenPadasjoen Yritys3:54.48 / 3:54.48
 
T9 1000m (4)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera4:07.52 / 4:08.59
Pihla KaukinenLahden Ahkera4:41.93 / -
Laila ÖzkilkicLahden Ahkera4:40.09 / 4:40.09
Venla TiainenLahden Ahkera4:10.47 / 4:10.47
 
P8 1000m (7)
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Samu KemppainenLahden Ahkera4:48.03 / 4:48.03
Axel KoiranenLahden Ahkera - / -
Kaapo LusteNastolan Naseva - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Kevin NiittyviitaLahden Ahkera3:58.08 / 3:58.08
Oliver PenttiläLahden Ahkera4:09.03 / 4:09.03
 
T8 1000m (5)
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva4:06.19 / 4:06.19
Minttu KaukinenLahden Ahkera - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva4:07.91 / 4:07.91
Lumi TerviöLahden Ahkera4:27.09 / 4:27.09
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera4:20.91 / 4:20.91