Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.05. klo 13:00 Fazer Reilu Cup II
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 143 henk. (297 lajisuoritusta)
M 110m aj (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri IhanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
M kiekko (2)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sami SirenVantaan Salamat - / -
 
N 400m (2)
Emma PasanenLahden Ahkera - / -
Anne RajaniemiLahden Ahkera - / -
 
N 100m aj (1)
Reetta HämäläinenLahden Ahkera - / -
 
N kiekko (2)
Salla TanskanenAsikkalan Raikas34,64 / 34,64
Anu VirtanenJanakkalan Jana - / -
 
M19 110m aj (2)
Karim EchahidLahden Ahkera14,81 / -
Joni JärvinenLahden Ahkera14,45 / 14,45
 
M17 400m (3)
Kasper LindebergLahden Ahkera - / -
Eemil PorvariHartolan Voima - / -
Pyry TeräLahden Ahkera - / -
 
M17 110m aj (3)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna14,86 / 14,86
Veeti LettojärviPertunmaan Ponnistajat - / -
Eemil PorvariHartolan Voima - / -
 
M17 kiekko (1)
Eemil PorvariHartolan Voima - / -
 
N17 400m (2)
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera - / -
 
N17 100m aj (3)
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera - / -
Venla LaineLahden Ahkera - / -
 
N17 kiekko (6)
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera - / -
Venla LaineLahden Ahkera - / -
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko - / -
Nea SavolaLahden Ahkera - / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
 
P15 300m (3)
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Anton MustonenLahden Ahkera41,00 / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
P15 100m aj (2)
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
P15 kiekko (3)
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset40,93 / 38,84
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
T15 300m (4)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera - / -
Sohvi LaineLahden Ahkera - / -
Milka UkkonenLahden Ahkera - / -
 
T15 kiekko (3)
Sohvi LaineLahden Ahkera - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana - / -
 
P14 300m (2)
Miro NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Jerry SavolainenLahden Ahkera - / -
 
P14 100m aj (2)
Elliot SchmidtBorgå Akilles - / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset - / -
 
P14 kiekko (4)
Akseli HelminenLahden Ahkera - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Jerry SavolainenLahden Ahkera - / -
Pyry SelinLahden Ahkera - / -
 
T14 300m (6)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Edit MerivirtaKarhulan Katajaiset - / -
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
 
T14 80m aj (6)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera - / -
Emelia KariolaLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat13,47 / 13,47
 
T14 kiekko (7)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Viivi KupiainenHartolan Voima - / -
Amalia LindénBorgå Akilles34,16 / 34,16
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat28,42 / 28,42
 
P13 200m (7)
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Otso KaukonenLahden Ahkera - / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera - / -
Markus PorvariHartolan Voima - / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
Joel ToivolaLahden Ahkera - / -
 
P13 60m aj (5)
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Jesper HuovinenLahden Ahkera - / -
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera - / -
Markus PorvariHartolan Voima - / -
 
P13 keihäs (6)
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Jesper HuovinenLahden Ahkera - / -
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera - / -
Markus PorvariHartolan Voima - / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
 
T13 200m (12)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jessika HuovinenLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Emmi RiissanenNastolan Naseva - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Venla VavuliLahden Ahkera - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
T13 60m aj (7)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
T13 keihäs (9)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jessika HuovinenLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Emmi RiissanenNastolan Naseva - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Venla VavuliLahden Ahkera - / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
P12 200m (7)
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Juho SoikkeliValkealan Kajo - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P12 60m aj (4)
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P12 keihäs (7)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat27,56 / 27,56
Juho SoikkeliValkealan Kajo - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
T12 200m (6)
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva - / -
Celina SalonenNastolan Naseva - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T12 60m aj (5)
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Celina SalonenNastolan Naseva10,90 / 10,90
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T12 keihäs (6)
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva - / -
Celina SalonenNastolan Naseva19,03 / 19,03
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
Veea VavuliLahden Ahkera - / -
 
P11 60m aj (6)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva11,20 / 11,20
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P11 pituus (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P11 keihäs (7)
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva25,02 / 25,02
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
T11 60m aj (9)
Aura ArvasHelsingin Tarmo11,67 / -
Iida HeinoPyhtään Yritys - / -
Saima HelminenHelsingin Tarmo - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
T11 pituus (10)
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Iida HeinoPyhtään Yritys - / -
Saima HelminenHelsingin Tarmo - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Aino SeppäläNastolan Naseva - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
T11 keihäs (8)
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
P10 60m aj (5)
Niilo KemppainenNastolan Naseva11,86 / 11,86
Roope MäenpääLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P10 pituus (5)
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Roope MäenpääLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P10 keihäs (6)
Niilo KemppainenNastolan Naseva21,89 / 19,47
Roope MäenpääLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
T10 60m aj (6)
Minttu MarttilaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T10 pituus (7)
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo - / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T10 keihäs (7)
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo - / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / 12,75
 
P9 40m aj (4)
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
P9 kuula (5)
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
T9 40m aj (4)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Laila ÖzkilkicLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
 
T9 kuula (4)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Laila ÖzkilkicLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
 
P8 40m aj (3)
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Oliver PenttiläLahden Ahkera - / -
 
P8 kuula (5)
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Axel KoiranenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Oliver PenttiläLahden Ahkera - / -
 
T8 40m aj (9)
Viivi HeinoPyhtään Yritys - / -
Vilma KarhuNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva7,44 / 7,44
Hilda MarttilaLahden Ahkera - / -
Viivi SirenVantaan Salamat - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera - / -
Irina VileniusNastolan Naseva - / -
 
T8 kuula (6)
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Hilda MarttilaLahden Ahkera - / -
Viivi SirenVantaan Salamat - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera - / -
 
P7 150m (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva - / -
 
P7 40m aj (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera8,05 / 8,05
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva - / -
 
P7 kuula (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva - / -
 
T7 150m (1)
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
 
T7 40m aj (1)
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
 
T7 kuula (1)
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
 
P6 150m (3)
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Eemeli PikkarainenLahden Ahkera - / -
Topias UtriainenLahden Ahkera - / -
 
P6 40m aj (3)
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Eemeli PikkarainenLahden Ahkera - / -
Topias UtriainenLahden Ahkera - / -
 
P6 kuula (4)
Veikka KoiranenLahden Ahkera - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Eemeli PikkarainenLahden Ahkera - / -
Topias UtriainenLahden Ahkera - / -
 
T6 150m (1)
Karla TakkiLahden Ahkera - / -
 
T6 40m aj (1)
Karla TakkiLahden Ahkera - / -
 
T6 kuula (1)
Karla TakkiLahden Ahkera - / -