Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
03.09. klo 17:30 NYU avoin seurakisa, viikkokisa 5
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 60 henk. (145 lajisuoritusta)
P15 300m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama46.72 / 46.72
 
T15 300m (5)
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu44.77 / 44.77
Maiju MäkeläVantaan Salamat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat47.14 / -
 
T15 pituus (1)
Venla ReunanenHelsingfors IFK4.81 / 4.81
 
T15 kuula (1)
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu7.95 / 7.95
 
P13 60m (2)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu10.71 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu10.14 / -
 
P13 3-loikka (1)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu6.79 / -
 
P13 keihäs (1)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu20.00 / -
 
T13 60m (8)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 8.80 / 8.80
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.36 / 9.36
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu 9.24 / 9.55
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.96 / 8.96
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.71 / 9.71
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 9.76 / 9.76
Ella RåstedtEsbo IF 9.55 / 9.55
 
T13 3-loikka (7)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu8.43 / 8.43
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu8.81 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.38 / 9.38
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu7.99 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu7.69 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ella RåstedtEsbo IF8.70 / 8.70
 
T13 kuula (7)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat7.55 / 7.55
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu8.64 / 8.64
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu5.57 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu7.51 / 7.51
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu6.90 / 6.90
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu6.33 / 6.10
Ella RåstedtEsbo IF8.84 / 8.84
 
P12 60m (1)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu 8.66 / 8.66
 
P12 3-loikka (3)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu10.04 / 10.04
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat8.90 / 8.90
 
P12 keihäs (1)
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu25.99 / 25.99
 
T12 60m (5)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 9.32 / 9.32
Silja FileniusHelsingfors IFK 8.79 / 8.79
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu 9.55 / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.19 / 9.19
Venla ReunanenHelsingfors IFK 8.55 / 8.55
 
T12 3-loikka (3)
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK10.20 / 10.20
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 kuula (2)
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu7.44 / 7.44
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu7.06 / 7.06
 
P11 400m (3)
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 91.33 / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 pituus (2)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.05 / 4.05
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu2.93 / -
 
P11 kiekko (2)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu22.19 / 22.19
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 400m (4)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 70.31 / 70.31
 
T11 pituus (3)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat3.39 / 3.39
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.68 / 3.68
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu3.63 / 3.63
 
T11 kiekko (3)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat18.49 / 18.49
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu23.49 / 23.49
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P10 400m (3)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 88.92 / -
 
P10 pituus (3)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu3.40 / 3.40
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3.54 / 3.54
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.71 / 3.71
 
P10 kiekko (1)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu19.53 / 19.53
 
T10 400m (7)
Sara-Sofia LahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu 95.04 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 88.65 / -
Saara TorroKenttäurheilijat -58 83.08 / 83.08
Usva TorroKenttäurheilijat -58 80.94 / 80.94
 
T10 pituus (7)
Sara-Sofia LahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu3.89 / 3.89
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu3.25 / 3.25
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.18 / 3.18
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.50 / 3.50
Julia SihvonenEspoon Tapiot - / -
Usva TorroKenttäurheilijat -583.39 / 3.39
 
T10 kiekko (5)
Sara-Sofia LahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu16.15 / 16.15
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu14.90 / 14.90
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu17.08 / 17.08
 
P9 60m (8)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.30 / 10.30
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.77 / 9.77
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Antti LoukkalahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 korkeus (7)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.14 / 1.14
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.02 / 1.02
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu0.97 / 0.97
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.11 / 1.11
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu1.07 / 1.07
Antti LoukkalahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 keihäs (8)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Antti LoukkalahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 60m (10)
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu12.05 / 12.05
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.90 / -
Ronja PantsarNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu10.67 / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot10.08 / 10.08
Nella VirtanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma-Maaria YlivaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 korkeus (11)
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu0.86 / 0.86
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.91 / 0.91
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu0.92 / 0.92
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ronja PantsarNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.03 / 1.03
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.05 / 1.05
Saara TorroKenttäurheilijat -581.16 / 1.16
Nella VirtanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma-Maaria YlivaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 keihäs (9)
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ronja PantsarNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nella VirtanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma-Maaria YlivaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -