Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.05. klo 17:30 Klaukkalan sprintit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 69 henk. (114 lajisuoritusta)
M22 200m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonni BlomqvistBorgå Akilles22,73 / -
 
M19 110m aj (1)
Jaakko PoutanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N19 200m (1)
Sinja SarastoRiihimäen Kisko - / -
 
M17 200m (1)
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna23,74 / -
 
N17 200m (3)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anni LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
 
N17 100m aj (3)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 200m (11)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Milka UkkonenLahden Ahkera - / -
Annika VilenRiihimäen Kisko - / -
 
T15 80m aj (10)
Laura EinamoHelsingfors IFK - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Annika VilenRiihimäen Kisko - / -
 
P13 100m (5)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 60m aj (3)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 100m (18)
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Silja FileniusHelsingfors IFK - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot11,53 / 11,53
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK - / -
 
T13 60m aj (14)
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK - / -
 
P11 100m (4)
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 60m aj (4)
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 100m (7)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
T11 60m aj (6)
Frida BlomfeltEsbo IF11,30 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
P9 korkeus (4)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 keihäs (4)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 korkeus (8)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu100 / 100
 
T9 keihäs (6)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -