Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.04. klo 09:00 Eteläisen alueen AM- maastot
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 74 henk. (74 lajisuoritusta)
M maastojuoksu 6km (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Pekka AntikainenTurun Toverit - / -
Tomi LehtoEspoon Tapiot - / -
Markus NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jukka SaloKarkkilan Pojat - / -
Arttu SoininenEspoon Tapiot - / -
 
N maastojuoksu 4km (10)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Katri GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma HakalaEspoon Tapiot - / -
Johanna HarjuLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aino KuljukkaLahden Ahkera - / -
Moona LatvalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lotta PenttinenEspoon Tapiot - / -
Sandra RiiholaKeravan Urheilijat - / -
Virpi VähäkangasKeravan Urheilijat - / -
 
M19 maastojuoksu 6km (3)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat - / -
Juuso HavaKenttäurheilijat -58 - / -
Ville LehtoniemiPorvoon Urheilijat - / -
 
N19 maastojuoksu 4km (5)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas - / -
Edith EikkinenKenttäurheilijat -58 - / -
Vilma KyyröKeravan Urheilijat - / -
Salla LaukkanenLahden Ahkera - / -
Silja RönkäLahden Ahkera - / -
 
M17 maastojuoksu 4km (14)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot - / -
Carl BjörkendahlPorvoon Urheilijat - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ike MelnitsLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jaakko NyholmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jesse PihamäkiEspoon Tapiot - / -
Samuel RätyKeravan Urheilijat - / -
Saska RauhalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK - / -
Lauri SalminenRekolan Raikas - / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pyry TeräLahden Ahkera - / -
 
N17 maastojuoksu 4km (13)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Essi HietulaTapanilan Erä - / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Pinja KourulaJanakkalan Jana - / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas - / -
Senja LaaksoKeravan Urheilijat - / -
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot - / -
Vilja SuntialaJanakkalan Jana - / -
Aino TengvallRekolan Raikas - / -
Ella TiihonenEspoon Tapiot - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas - / -
 
P15 maastojuoksu 3km (6)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 maastojuoksu 3km (9)
Sara HekkalaHelsingin Tarmo - / -
Alisa HyrriHelsingin Tarmo - / -
Jessica LjungbergHelsingin Tarmo - / -
Melissa LönnströmBorgå Akilles - / -
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo - / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Taika NurroRekolan Raikas - / -
Cilia SandellIF Raseborg - / -
Kia WirenRekolan Raikas - / -
 
P14 maastojuoksu 3km (6)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Joona HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Anton PackalenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jere SoininenEsbo IF - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
 
T14 maastojuoksu 3km (3)
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Gisela HakkarainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Selene RossiEspoon Tapiot - / -