Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
27.04. klo 09:00 Uudyn pm- maastot 9-15v.
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 129 henk. (129 lajisuoritusta)
P15 maastojuoksu 3km (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emil JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 maastojuoksu 3km (6)
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Hilja NiemiJanakkalan Jana - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat - / -
 
P14 maastojuoksu 3km (3)
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Luukas ParkkilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat - / -
 
T14 maastojuoksu 3km (7)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Aino RiskuKeravan Urheilijat - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat - / -
 
P13 maastojuoksu 2km (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ville KorhonenKeravan Urheilijat - / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat - / -
Jusa NiemiRiihimäen Kisko - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 maastojuoksu 2km (8)
Nella DaavitsainenKerkkoon Urheilijat - / -
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Anni SuominenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P12 maastojuoksu 2km (5)
Eetu AutioJanakkalan Jana - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Matias PalomäkiPorvoon Urheilijat - / -
Santeri SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
 
T12 maastojuoksu 2km (15)
Hanna HenttonenJanakkalan Jana - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat - / -
Saana KnoopPorvoon Urheilijat - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana - / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat - / -
Denise OlanderKeravan Urheilijat - / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Linnea RuhalaKerkkoon Urheilijat - / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hertta TurunenPorvoon Urheilijat - / -
 
P11 maastojuoksu 1,5km (12)
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Peetu MalmströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Olli RönkköKeravan Urheilijat - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
 
T11 maastojuoksu 1,5km (17)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Emma HaminaPorvoon Urheilijat - / -
Maija HarjuJanakkalan Jana - / -
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat - / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana - / -
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat - / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana - / -
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P10 maastojuoksu 1,5km (8)
Aaron ForsmanVihdin Viesti - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Antti SaariJanakkalan Jana - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Mats VeskimäePorvoon Urheilijat - / -
 
T10 maastojuoksu 1,5km (8)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Milla LouhivuoriNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 maastojuoksu 1km (16)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elias HirtentreuPorvoon Urheilijat - / -
Samu IlomäkiVihdin Viesti - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat - / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T9 maastojuoksu 1km (13)
Jessica ForssellHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Iina MattilaRiihimäen Kisko - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -