Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.09. klo 18:00 Pitkät ratamatkat, Laihian Lujan piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 70 henk. (81 lajisuoritusta)
M 10000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Victor LövdalVasa IS31:15.89 / -
 
M pituus (1)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto7.46 / 7.12
 
M kuula (2)
Michael JokirantaKaskö IK9.92 / 9.87
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat12.01 / 12.01
 
M kiekko (3)
Juhani Hauta-AhoTöysän Veto45.87 / 45.03
Raine MunukkaKuortaneen Kunto62.40 / 56.78
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat40.45 / 36.06
 
M keihäs (3)
Tommy KangasvieriVaasan Vasama49.95 / -
Petri LättiJalasjärven Jalas59.76 / 53.00
Mika NevasaariPalosaaren Urheiluseura68.19 / -
 
N 10000m (3)
Ritva Mäki-Mantila-PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat41:21.51 / 44:40.23
Pia SiltalaLaihian Luja44:16.43 / 44:16.43
Marie SippusIF VOM39.03:33 / -
 
N kuula (2)
Leila HellströmKaskö IK8.52 / 8.52
Linn SundVasa IS12.70 / 12.70
 
N kiekko (3)
Sarah NygårdsIF Kraft33.86 / 33.70
Linn SundVasa IS45.46 / 45.46
Petra ValkamaIlmajoen Kisailijat39.18 / 39.18
 
N keihäs (1)
Jenni KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat60.98 / 57.70
 
M17 5000m (1)
Mikko KorpelaKauhajoen Karhu - / -
 
M17 seiväs (1)
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat3.36 / 3.36
 
M17 keihäs (1)
Erkki-Antti LaurilaLapuan Virkiä47.01 / 47.01
 
N17 5000m (1)
Laura LaitilaJalasjärven Jalas - / -
 
N17 keihäs (2)
Elin KällbergVasa IS49.67 / 47.17
Wilma SundqvistIF Kraft44.97 / 44.97
 
P15 kuula (1)
Mustafa OtajagicKaskö IK10.77 / 10.77
 
P15 kiekko (2)
Matias KoskiniemiLaihian Luja32.76 / 32.76
Mustafa OtajagicKaskö IK27.53 / 27.53
 
T15 keihäs (6)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka39.21 / 39.21
Kira KoivistoLaihian Luja40.36 / 40.36
Cecilia ÖsterbergIF Femman41.63 / 41.63
Ida StoorIF Femman36.07 / 36.07
Fanny TairaKurikan Ryhti39.47 / 39.47
Hertta TurjaLaihian Luja40.41 / 40.41
 
T14 3000m (1)
Peppi SikkiläLapuan Virkiä - / -
 
P13 2000m (2)
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Miiko LampinenTeuvan Rivakka 8:31.11 / -
 
T13 2000m (1)
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
 
P12 2000m (2)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 7:02.28 / 7:02.28
Ossi LuomaKauhavan Wisa - / -
 
T12 2000m (2)
Mirva NäykkiLapuan Virkiä 8:14.65 / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat 7:54.18 / 7:54.18
 
P11 2000m (5)
Jonas BraxénVasa IS 9:23.04 / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat 8:51.88 / -
Eetu MuhonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Santtu MylläriTeuvan Rivakka - / -
Arvo Yli-PeltolaJalasjärven Jalas - / -
 
P11 kuula (4)
Jonas BraxénVasa IS5.97 / 5.97
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu5.97 / 5.97
Arttu YlinenKauhajoen Karhu7.95 / 7.95
Eetu YlinenKauhajoen Karhu8.96 / 8.96
 
T11 2000m (2)
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
 
T11 kuula (2)
Emmi KoskiLapuan Virkiä6.41 / 6.41
Saana UittoKauhavan Wisa5.91 / 5.91
 
P10 2000m (3)
Jatu NiemeläIlmajoen Kisailijat 9:03.13 / -
Iiro SoiniKauhavan Wisa - / -
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T10 2000m (3)
Vivian HelinSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Veera LuomaKauhavan Wisa - / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu 8:15.70 / 8:15.70
 
P9 2000m (4)
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu 8:13.71 / 8:13.71
Julius OlaLaihian Luja - / -
Vilho PentiläKauhajoen Karhu - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
P9 kuula (3)
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu6.93 / 6.93
Topias TaittonenLaihian Luja - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu4.92 / 4.92
 
P9 keihäs (4)
Joonas KalliokoskiLaihian Luja - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Kimi KoivistoLaihian Luja - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T9 2000m (5)
Lumia Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Manna Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Anni Yli-PeltolaJalasjärven Jalas 8:56.79 / -
 
T9 kuula (2)
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4.31 / 4.31
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja5.93 / 5.93
 
T9 keihäs (2)
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja - / -