Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.09. klo 17:30 Klaukkalan syysmoukari 2 ja seuranmestaruustonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 67 henk. (81 lajisuoritusta)
N moukari (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N22 1000m (1)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu3:12.17 / -
 
M19 moukari (3)
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Santtu KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu61.36 / 61.36
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu60.40 / 60.40
 
N19 moukari (1)
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot45.87 / 45.87
 
N17 1000m (1)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu3:34.44 / -
 
N17 moukari (6)
Emma BacklundBorgå Akilles48.72 / 48.72
Nea HirvonenRiihimäen Kisko45.57 / 45.57
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu40.49 / 40.49
Senja PanttiBorgå Akilles50.33 / 50.33
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko46.29 / 45.71
Henna SalminenTammelan Ryske48.66 / 48.66
 
P15 moukari (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu61.74 / 61.74
Aron JohanssonBorgå Akilles46.43 / 46.43
 
T15 1000m (1)
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 moukari (2)
Emmi MaloLopen Urheilijat55.00 / 55.00
Sara PuustinenBorgå Akilles48.70 / 48.70
 
P14 moukari (3)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu62.08 / 62.08
Samuel PuustinenBorgå Akilles46.38 / 46.38
Filip WikholmIF Raseborg52.07 / 52.07
 
T14 moukari (1)
Bodil WikholmIF Raseborg38.26 / 38.26
 
P13 1000m (3)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu3:32.27 / 3:32.27
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu3:14.71 / 3:14.71
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu4:08.13 / -
 
T13 1000m (5)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4:11.50 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4:29.15 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:20.81 / 3:20.81
 
T13 moukari (2)
Tara HatakkaVantaan Salamat28.51 / 28.51
Melina LundqvistBorgå Akilles38.90 / 38.90
 
P12 1000m (2)
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu3:05.01 / 3:05.01
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:09.63 / 3:09.63
 
T12 1000m (2)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu3:48.64 / 3:48.64
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu4:14.07 / -
 
T12 moukari (2)
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat25.43 / 25.43
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu22.04 / 22.04
 
P11 1000m (3)
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:40.87 / 3:40.87
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4:03.11 / 4:21.68
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu4:37.79 / -
 
P11 moukari (3)
Nooa MerimaaVantaan Salamat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (1)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4:26.01 / -
 
T11 moukari (2)
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P10 1000m (2)
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:51.43 / 3:51.43
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3:58.58 / -
 
P10 moukari (2)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jonne SalminenTammelan Ryske - / -
 
T10 1000m (4)
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu4:10.38 / 4:10.38
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu4:29.45 / 4:38.39
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu4:46.00 / -
 
T10 moukari (3)
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 1000m (9)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu4:18.82 / -
Leo HerranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel JohanssonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3:55.19 / 3:55.19
Tomas KoivistoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4:29.53 / 4:29.53
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3:53.34 / 3:53.34
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:28.36 / 3:28.36
Eetu SuojalehtoNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 moukari (4)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eetu SuojalehtoNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 1000m (8)
Aliisa KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu4:10.38 / 4:10.38
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu5:24.21 / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu4:51.75 / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu8:18.00 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu4:42.17 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4:04.97 / 4:04.97
Siina SavolainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 moukari (2)
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -