Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
25.05. klo 12:00 HämSY:n pm-rata ja sisulisäkävelyt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 44 henk. (44 lajisuoritusta)
M 5000m kävely (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Heikki LahtinenIkurin Vire - / -
Kari LaihoLaitilan Jyske - / -
Aleksi OjalaUrjalan Urheilijat - / -
Asko TurkkiKyröskosken Ponsi - / -
 
N 5000m kävely (3)
Emilia EskolaUrjalan Urheilijat - / -
Jonna KorpiIkurin Vire - / -
Jenni LahtinenIkurin Vire - / -
 
P15 3000m kävely (1)
Otto AhonenTampereen Pyrintö - / -
 
P14 3000m kävely (1)
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
T14 3000m kävely (1)
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat - / -
 
T13 2000m kävely (9)
Helmi HaavistoNokian Urheilijat - / -
Anni MinkkinenTampereen Pyrintö - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Venla PatrikainenNokian Urheilijat - / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Veera RantalaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Linnea SaloNokian Urheilijat - / -
Anna SelinTampereen Pyrintö - / -
Erica SyrjäläTammelan Ryske - / -
 
P12 2000m kävely (3)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat - / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat - / -
 
T12 2000m kävely (5)
Julia JaloUrjalan Urheilijat - / -
Aliina KoivulaUrjalan Urheilijat - / -
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Miina PaijaUrjalan Urheilijat - / -
 
P11 1000m kävely (1)
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö - / -
 
T11 1000m kävely (4)
Maija HarjuJanakkalan Jana - / -
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat - / -
Kerttu KumpulainenUrjalan Urheilijat - / -
Anni MäkeläUrjalan Urheilijat - / -
 
T10 1000m kävely (6)
Reea HiiteläNokian Urheilijat - / -
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Helmi RajamäkiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Nanna SalovaaraLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Aada YlilehtoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
P9 600m kävely (2)
Mikko KumpulainenUrjalan Urheilijat - / -
Elmo VesakoskiUrjalan Urheilijat - / -
 
T9 600m kävely (4)
Matilda PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Enia TaipaleUrjalan Urheilijat - / -
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat - / -
Sissi VesakoskiUrjalan Urheilijat - / -