Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
25.05. klo 10:00 pm-junnuottelut 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 177 henk. (177 lajisuoritusta)
T15 5-ottelu (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana - / -
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Petranella PoranenKeravan Urheilijat - / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P14 5-ottelu (3)
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Saku RönkköVihdin Viesti - / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko - / -
 
T14 5-ottelu (10)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Aino LaitinenRiihimäen Kisko - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Julia PitkänenJanakkalan Jana - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti - / -
 
P13 4-ottelu (6)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat - / -
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 4-ottelu (18)
Ida AarnioRiihimäen Kisko - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aada GrönroosRiihimäen Kisko - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma KyyräMäntsälän Urheilijat - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nea NummenpääJanakkalan Jana - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Vilma SorolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
P12 4-ottelu (6)
Eetu AutioJanakkalan Jana - / -
Juuso IsosomppiJanakkalan Jana - / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
 
T12 4-ottelu (21)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat - / -
Denise OlanderKeravan Urheilijat - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat0000 / 0000
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Linnea RuhalaKerkkoon Urheilijat - / -
Neea TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P11 3-ottelu (13)
Veikka AhtiJanakkalan Jana - / -
Ron ÅvallNummen Kipinä - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Luka HautalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Onni IhalainenRiihimäen Kisko - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Ossi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
Topias TöllinenRiihimäen Kisko - / -
 
T11 3-ottelu (21)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Enna HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat - / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
P10 3-ottelu (10)
Oliver HallikainenRiihimäen Kisko - / -
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Atte MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
Antti SaariJanakkalan Jana - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
T10 3-ottelu (16)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko - / -
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Oivi HeikinahoVihdin Viesti - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veera KiviluotoKeravan Urheilijat - / -
Nelia KrantzHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Saimi LiikanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Linnea TeivaanmäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P9 3-ottelu (18)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kalle HiiteläHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Aatos RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eetu SaariRiihimäen Kisko - / -
Veikko SirkiäRiihimäen Kisko - / -
 
T9 3-ottelu (24)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat - / -
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko - / -
Veera KyyriäinenRiihimäen Kisko - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -