Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
26.01. klo 15:30 Uudyn pm junnuhallit 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 285 henk. (513 lajisuoritusta)
P15 60m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.08 / -
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Timo KukkNurmijärven Yleisurheilu 8.42 / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu 9.05 / 9.05
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko 9.24 / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.91 / 7.91
Juuso TuominenRiihimäen Kisko 9.29 / -
 
P15 800m (7)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.23 / 2:33.23
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:58.44 / -
Emil JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Luukas ParkkilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:32.73 / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:33.72 / 2:33.72
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:25.53 / 2:25.53
 
P15 korkeus (4)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.50 / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.48 / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko1.47 / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.53 / 1.45
 
P15 3-loikka (4)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu10.03 / 10.03
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
 
P15 kuula (4)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu11.47 / 11.39
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko12.78 / -
Saku RönkköVihdin Viesti - / -
 
T15 60m (25)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko 8.92 / -
Jenny ErikssonPorvoon Urheilijat 8.79 / 8.79
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti 8.92 / 8.92
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat 8.45 / 8.45
Anniina HenttonenJanakkalan Jana 9.97 / 9.97
Iida HyvärinenPorvoon Urheilijat 9.27 / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana 9.00 / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.81 / 8.81
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu 8.82 / 8.82
Noora KortelainenVihdin Viesti 9.12 / -
Noora LaitilaKeravan Urheilijat 9.32 / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat 9.50 / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 8.49 / 8.49
Helmi LievonenRiihimäen Kisko 8.26 / 8.26
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko 8.84 / 8.84
Emmi MaloLopen Urheilijat 9.53 / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti 9.00 / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.41 / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat 8.62 / 8.65
Amanda RontuKeravan Urheilijat 9.32 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 9.02 / -
Salla SavikkoRiihimäen Kisko 9.25 / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat 9.09 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.90 / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat 9.73 / -
 
T15 800m (10)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2:31.26 / 2:39.97
Helmi LievonenRiihimäen Kisko2:47.18 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat2:33.80 / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu2:46.43 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:43.61 / 2:43.61
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat2:30.52 / 2:30.52
Julia SuihkonenVihdin Viesti - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:43.90 / 2:43.90
 
T15 korkeus (14)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti1.40 / 1.35
Lotta JalonenJanakkalan Jana1.40 / -
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.43 / 1.43
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko1.40 / -
Noora LaitilaKeravan Urheilijat1.36 / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat1.25 / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu1.40 / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko1.60 / 1.58
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat1.40 / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / 1.35
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat1.46 / 1.40
Marianna UtulahtiVihdin Viesti1.40 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.30 / -
 
T15 3-loikka (12)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko9.77 / -
Kiia KoranderVihdin Viesti8.03 / -
Noora KortelainenVihdin Viesti - / -
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana10.37 / 10.37
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.79 / 9.79
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti - / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat8.57 / 8.57
 
T15 kuula (13)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.45 / -
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko11.34 / 11.34
Aino LaitinenRiihimäen Kisko - / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emmi MaloLopen Urheilijat10.22 / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat9.03 / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti7.56 / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.72 / 8.72
Salla SavikkoRiihimäen Kisko10.71 / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat - / -
 
P13 60m (14)
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.07 / 9.10
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Arttu KajausKeravan Urheilijat - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.53 / 8.53
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / -
Joonas LaineRiihimäen Kisko 9.99 / -
Jusa NiemiRiihimäen Kisko - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat 8.76 / 8.76
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu10.91 / -
Rasmus SalmiHyvinkään seudun Urheilijat 8.83 / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu 9.52 / 9.52
 
P13 1000m (8)
Eetu AutioJanakkalan Jana - / -
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko3:32.23 / -
Andreas KinnunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko3:27.10 / -
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat3:22.43 / 3:22.43
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:11.65 / 3:11.65
 
P13 korkeus (8)
Eetu AutioJanakkalan Jana1.20 / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Elias HietanenRiihimäen Kisko1.30 / 1.25
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.32 / 1.30
Christian LindbergRiihimäen Kisko1.31 / 1.25
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Jusa NiemiRiihimäen Kisko1.22 / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko1.25 / -
 
P13 pituus (10)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / -
Arttu KajausKeravan Urheilijat - / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonas LaineRiihimäen Kisko - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat4.39 / 4.39
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat - / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
 
P13 kuula (10)
Aapo AutioJanakkalan Jana - / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko7.83 / 7.13
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.22 / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17.22 / 17.22
Ilmo LeinoJanakkalan Jana - / -
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko - / -
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat - / -
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu8.92 / 8.91
 
T13 60m (34)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.64 / 9.64
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.48 / 9.48
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat 8.42 / 8.42
Minni GrönlundPorvoon Urheilijat - / -
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.56 / 9.56
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu 9.62 / -
Essi HämäläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emma HautamäkiJanakkalan Jana 9.43 / -
Hanna HenttonenJanakkalan Jana - / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.96 / -
Olivia HuuskoJanakkalan Jana - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.05 / 9.05
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.63 / -
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu 9.72 / -
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuuli KiviniemiPorvoon Urheilijat 8.66 / 8.66
Meeri KolisevaJanakkalan Jana 8.93 / 8.93
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko10.24 / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko 9.61 / -
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat10.45 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.34 / -
Pinja Metsä-KeisteriJanakkalan Jana - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 9.07 / 9.07
Nea NummenpääJanakkalan Jana 9.83 / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.72 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.68 / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat 9.40 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.70 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.73 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat 9.97 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.89 / -
Vilma SorolaNummen Kipinä 9.55 / -
Hertta TurunenPorvoon Urheilijat 9.18 / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.42 / 8.42
 
T13 1000m (17)
Minni GrönlundPorvoon Urheilijat4:07.11 / -
Essi HämäläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:34.69 / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat4:21.67 / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:50.62 / -
Selina KalliorinneVihdin Viesti - / -
Anni KiiskiPorvoon Urheilijat - / -
Saana KnoopPorvoon Urheilijat3:58.03 / -
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat3:36.02 / 3:36.02
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat4:33.28 / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat3:46.48 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:38.60 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:24.84 / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä3:54.64 / -
Anni SuominenMäntsälän Urheilijat - / -
Neea TaskinenMäntsälän Urheilijat3:47.95 / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:43.21 / -
 
T13 korkeus (12)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / -
Henni GrönforsLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / -
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat1.25 / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti1.13 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.30
Venla LiukkonenJanakkalan Jana1.25 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.25
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.37 / -
 
T13 pituus (32)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.64 / 3.64
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.51 / -
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat4.52 / 4.52
Henni GrönforsLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma HautamäkiJanakkalan Jana - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.63 / 4.63
Hanna HenttonenJanakkalan Jana - / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti - / -
Anni KiiskiPorvoon Urheilijat - / -
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuuli KiviniemiPorvoon Urheilijat4.33 / 4.33
Meeri KolisevaJanakkalan Jana3.85 / 3.85
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.00 / 4.00
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.65 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.59 / -
Nea NummenpääJanakkalan Jana - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat - / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.71 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vilma SorolaNummen Kipinä3.84 / -
 
T13 kuula (12)
Ida AarnioRiihimäen Kisko9.32 / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.25 / -
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Tuuli KuljuJanakkalan Jana10.19 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.89 / 8.21
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat7.67 / 7.67
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.89 / -
Neea TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko10.93 / -
 
P11 60m (14)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.65 / 9.65
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Rikhard KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.47 / 9.47
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu10.74 / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko 9.88 / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat 9.05 / 9.05
Aapo OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko 9.13 / 9.13
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 9.92 / -
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
P11 1000m (9)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:59.22 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu4:11.58 / 4:13.93
Antti SaariJanakkalan Jana - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:32.44 / -
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
 
P11 korkeus (13)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat0.70 / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.10 / 1.00
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / 1.00
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.06 / 1.06
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.25 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.10
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.31 / 1.25
Antti SaariJanakkalan Jana1.00 / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat1.15 / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä1.10 / -
 
P11 pituus (17)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Rikhard KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.78 / -
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.61 / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko3.56 / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat3.78 / -
Aapo OdiahPorvoon Urheilijat3.07 / 3.07
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat4.12 / 4.12
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.53 / 3.53
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.82 / 3.82
Vili RasehornRiihimäen Kisko3.96 / 3.85
Vertti SalminenRiihimäen Kisko3.07 / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat3.00 / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko3.25 / 3.25
 
P11 kuula (6)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.47 / 8.92
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat6.12 / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko - / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat6.80 / -
 
T11 60m (26)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko - / -
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti 9.73 / -
Erin KajausKeravan Urheilijat - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti - / -
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aila LeinoJanakkalan Jana - / -
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat10.72 / -
Elli MattilaPorvoon Urheilijat - / -
Kaisa MikkolaVihdin Viesti - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.28 / 10.28
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana 9.76 / 9.76
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.59 / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat 9.19 / 9.19
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.28 / 9.28
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat 9.42 / 9.42
Helmiina PutusMäntsälän Urheilijat10.32 / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.88 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana10.05 / 10.05
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Emma UittamoNummen Kipinä - / -
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 1000m (13)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko4:06.87 / -
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emma HaminaPorvoon Urheilijat - / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana4:24.85 / -
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu4:51.66 / -
Liia LiskiNummen Kipinä4:28.09 / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko4:06.15 / -
Kaisa MikkolaVihdin Viesti - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven YleisurheiluNT / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:19.30 / -
 
T11 korkeus (12)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.23 / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana1.15 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.05 / -
Erin KajausKeravan Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.16 / 1.16
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.17 / -
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko1.10 / -
Liia LiskiNummen Kipinä1.15 / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu1.15 / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.15 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.48 / 1.48
 
T11 pituus (30)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko3.78 / 3.78
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat2.72 / -
Enna HämäläinenJanakkalan Jana2.94 / 2.92
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Emma HaminaPorvoon Urheilijat3.16 / 3.16
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.17 / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat1.89 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.12 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti3.07 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.34 / 3.34
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko3.24 / -
Aila LeinoJanakkalan Jana - / -
Milla LouhivuoriNurmijärven Yleisurheilu2.28 / -
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat3.10 / -
Elli MattilaPorvoon Urheilijat - / -
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana3.64 / 3.64
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat4.01 / 4.01
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat3.06 / 3.06
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.03 / 4.03
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat3.71 / 3.71
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.24 / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.12 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana3.13 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana3.48 / -
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Sara TuparinnePorvoon Urheilijat2.93 / 2.93
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 kuula (15)
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat4.67 / -
Enna HämäläinenJanakkalan Jana5.68 / 5.68
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.25 / 7.25
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7.25 / 7.25
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu5.39 / -
Milla LouhivuoriNurmijärven Yleisurheilu4.47 / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko5.50 / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko6.87 / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu6.65 / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.65 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.70 / 6.70
Milja RautiainenJanakkalan Jana5.70 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko9.77 / 9.77
Sara TuparinnePorvoon Urheilijat4.82 / -
Emma UittamoNummen Kipinä4.86 / -
 
P9 40m (12)
Otto AlakoskiRiihimäen Kisko - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu 7.39 / 7.39
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.71 / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu 7.62 / 7.62
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6.81 / 6.81
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat - / -
Elias MattilaPorvoon Urheilijat - / -
Topi MikkolaVihdin Viesti - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Vertti SeilonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
P9 1000m (7)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat - / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat3:58.08 / -
 
P9 pituus (16)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.12 / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.45 / 3.45
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko2.29 / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.55 / 3.55
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat - / -
Elias MattilaPorvoon Urheilijat - / -
Topi MikkolaVihdin Viesti - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Vertti SeilonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat - / -
Leo VertanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
P9 kuula (7)
Otto AlakoskiRiihimäen Kisko - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu6.74 / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko4.19 / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat5.35 / -
Leo VertanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 40m (26)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat 6.87 / 6.87
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Rebekka KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.57 / 7.57
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.08 / -
Amanda KuhlbergPorvoon Urheilijat 7.80 / 7.80
Veera KyyriäinenRiihimäen Kisko - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Maiju MäittäläPorvoon Urheilijat 7.72 / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko 7.21 / 7.21
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 8.36 / 8.36
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu 7.09 / 7.09
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.27 / 8.27
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu 8.66 / 8.66
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 7.17 / 7.17
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat 7.44 / 7.44
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Cinta SinagaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saana UotilaPorvoon Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko 7.70 / -
 
T9 1000m (5)
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko4:25.46 / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Ella TuparinnePorvoon Urheilijat - / -
 
T9 pituus (25)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat3.41 / 3.41
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Rebekka KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.21 / 3.21
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.13 / -
Amanda KuhlbergPorvoon Urheilijat2.53 / 2.53
Veera KyyriäinenRiihimäen Kisko - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Maiju MäittäläPorvoon Urheilijat3.12 / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko2.91 / 2.86
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.01 / 3.01
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.16 / 2.16
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu2.04 / 2.04
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.13 / 3.13
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat3.08 / 3.08
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Cinta SinagaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella TuparinnePorvoon Urheilijat2.13 / -
Saana UotilaPorvoon Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat2.51 / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko2.77 / -
 
T9 kuula (3)
Isabella LindbergRiihimäen Kisko4.16 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko3.07 / -