Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
09.02. klo 11:00 SantaClaus hallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 83 henk. (166 lajisuoritusta)
M 60m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi HuotariPohjan Koitto 7.78 / 7.78
Frans SimulaHarjavallan Jymy 7.11 / 7.11
 
M 200m (4)
Aleksi HuotariPohjan Koitto25.48 / 25.48
Iiro PitkänenPohjan Koitto24.83 / 24.83
Joakim PitkänenPohjan Koitto28.36 / 28.36
Mikko RahkolaPudasjärven Urheilijat24.62 / -
 
M 800m (5)
Veikko HuuskonenPosion Pyrintö2:27.66 / -
Antti JuvonenOulun Pyrintö2:08.97 / -
Joakim PitkänenPohjan Koitto2:11.64 / 2:11.64
Mikko RahkolaPudasjärven Urheilijat1:56.11 / 2:02.90
Matti UusitaloKuivasjärven Aura2:24.01 / 2:24.01
 
M 3-loikka (1)
Aleksi HuotariPohjan Koitto12.33 / 12.33
 
N 60m (23)
Iitu HeikkinenKuivasjärven Aura 8.86 / -
Sanni HirttiöPohjan Koitto 8.62 / 8.62
Sanni IivariPohjan Koitto 8.61 / 8.75
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura 9.38 / -
Jandeh JallowOulun Pyrintö 7.83 / 7.85
Pihla KinnunenKuivasjärven Aura 8.19 / 8.19
Jenna KokkonenKajaanin Kipinä 7.78 / 7.78
Lotta LahtinenIF Raseborg 8.16 / 8.16
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö 8.22 / 8.22
Emma MäkikallioPohjan Koitto 7.87 / 8.04
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö 8.15 / 8.22
Iida PahtajaPohjan Koitto 8.16 / 8.16
Nea PalokangasKuivasjärven Aura 9.01 / 9.01
Maria PeuraTervolan Terävä 7.94 / 7.94
Saana PeuraTervolan Terävä 8.28 / 8.28
Veera PudasVeitsiluodon Kisaveikot 7.76 / 7.76
Pinja PurolaOulun Pyrintö 8.38 / 8.38
Aino RajanenPohjan Koitto 8.73 / -
Iina TakkulaKuivasjärven Aura 8.31 / 8.31
Iiris TörrönenKuivasjärven Aura 8.26 / 8.26
Taru VäisänenOulun Pyrintö 8.42 / 8.42
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 8.04 / 8.04
Iida VuorjokiKuivasjärven Aura 8.14 / 8.16
 
N 200m (17)
Mari HeinonenKajaanin Kipinä - / -
Siiri HihnalaOulun Pyrintö28.33 / 28.33
Sanni IivariPohjan Koitto29.80 / 29.84
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura - / -
Jandeh JallowOulun Pyrintö26.37 / 26.63
Adeliina KemppainenPohjan Koitto28.43 / 28.43
Pihla KinnunenKuivasjärven Aura - / -
Jenna KokkonenKajaanin Kipinä25.91 / 25.91
Lotta LahtinenIF Raseborg27.08 / 27.08
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö27.99 / 27.99
Emma MäkikallioPohjan Koitto25.97 / 26.73
Nea PalokangasKuivasjärven Aura35.48 / -
Veera PudasVeitsiluodon Kisaveikot25.86 / 25.86
Pinja PurolaOulun Pyrintö27.56 / 27.56
Iina TakkulaKuivasjärven Aura26.89 / 26.89
Iiris TörrönenKuivasjärven Aura27.85 / 27.85
Taru VäisänenOulun Pyrintö29.11 / 29.23
 
N 800m (5)
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura2:37.30 / -
Olivia KoivuniemiKuivasjärven Aura2:40.91 / -
Ronja KoskelaKuivasjärven Aura2:18.71 / -
Krista LindholmPudasjärven Urheilijat2:31.94 / -
Nea PalokangasKuivasjärven Aura - / -
 
N 3-loikka (5)
Elina MännikköKuivasjärven Aura10.61 / -
Ella NisulaKuivasjärven Aura12.35 / 12.35
Maria PeuraTervolan Terävä12.36 / 12.36
Saana PeuraTervolan Terävä11.03 / 11.03
Sonja StångKuivasjärven Aura10.29 / -
 
N19 60m aj (4)
Mari HeinonenKajaanin Kipinä 9.20 / 9.20
Ella NisulaKuivasjärven Aura 8.78 / 8.78
Maria PeuraTervolan Terävä - / -
Sonja StångKuivasjärven Aura 9.09 / 9.16
 
N17 60m aj (6)
Iitu HeikkinenKuivasjärven Aura 9.44 / 9.44
Siiri HihnalaOulun Pyrintö 9.90 / 9.90
Adeliina KemppainenPohjan Koitto 9.40 / 9.49
Elina MännikköKuivasjärven Aura - / -
Saana PeuraTervolan Terävä - / -
Venla PolojärviPohjan Koitto11.24 / 11.24
 
P15 60m (1)
Sampo MäättäKuivasjärven Aura 8.21 / 8.21
 
P15 60m aj (1)
Konsta RutanenKuivasjärven Aura - / -
 
P15 pituus (2)
Sampo MäättäKuivasjärven Aura4.81 / 4.81
Konsta RutanenKuivasjärven Aura4.91 / 4.91
 
T15 60m (4)
Anna KokkoKuivasjärven Aura 8.84 / 9.03
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.83 / 8.83
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura 8.76 / 8.76
Eerika RahkoPohjan Koitto 9.01 / -
 
T15 300m (4)
Anna KokkoKuivasjärven Aura - / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura - / -
Iida PahtajaPohjan Koitto47.90 / -
 
T15 800m (2)
Saimi ManninenSuomussalmen Rasti - / -
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot2:58.15 / -
 
T15 60m aj (2)
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 9.32 / 9.32
 
T15 pituus (2)
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.72 / 4.55
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot4.63 / 4.63
 
P13 60m (3)
Santeri KramsuAlatornion Pirkat 9.21 / 9.21
Otso KylmänenKuivasjärven Aura 8.79 / 8.79
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura 8.81 / 8.81
 
P13 200m (5)
Santeri KramsuAlatornion Pirkat34.18 / -
Aukusti LindgrenLapin Lukko33.46 / 33.46
Otto PassojaKuivasjärven Aura - / -
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö34.44 / -
 
P13 1000m (2)
Otto PassojaKuivasjärven Aura - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö3:39.23 / 3:39.23
 
P13 pituus (3)
Santeri KramsuAlatornion Pirkat3.74 / 3.74
Otso KylmänenKuivasjärven Aura - / -
Aukusti LindgrenLapin Lukko3.83 / 3.83
 
T13 60m (10)
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.79 / 8.79
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura 8.85 / 8.96
Olivia LainePohjan Koitto 9.12 / 9.12
Ella MartimoVeitsiluodon Kisaveikot 9.38 / 9.38
Isla MehtäläKuivasjärven Aura 9.91 / 9.91
Safia MekkiPohjan Koitto 8.75 / 8.75
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura 9.95 / 9.95
Anniina PiipponenVeitsiluodon Kisaveikot 8.68 / 8.68
Lotta PudasVeitsiluodon Kisaveikot 9.14 / 9.14
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura12.84 / -
 
T13 200m (4)
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat29.69 / 29.69
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura - / -
Ella MartimoVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura - / -
 
T13 1000m (3)
Saimi ManninenSuomussalmen Rasti - / -
Sointu OinasPohjan Koitto3:42.79 / 3:42.79
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura - / -
 
T13 pituus (7)
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.37 / 4.37
Olivia LainePohjan Koitto4.00 / 4.00
Ella MartimoVeitsiluodon Kisaveikot4.14 / 4.14
Isla MehtäläKuivasjärven Aura3.30 / 3.30
Safia MekkiPohjan Koitto4.71 / 4.71
Anniina PiipponenVeitsiluodon Kisaveikot4.08 / 4.08
Lotta PudasVeitsiluodon Kisaveikot4.00 / 4.00
 
P11 60m (7)
Nooa HalmeLapin Lukko10.32 / 10.32
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 9.57 / 9.57
Pete KarppinenLapin Lukko 9.27 / 9.27
Tobias KylmänenLapin Lukko 9.89 / 9.89
Aapeli LindgrenLapin Lukko10.06 / 10.06
Onni SavolainenKuivasjärven Aura 9.54 / 9.54
Niko VatanenLapin Lukko10.06 / 10.06
 
P11 200m (3)
Tobias KylmänenLapin Lukko - / -
Aapeli LindgrenLapin Lukko34.72 / 34.72
Onni SavolainenKuivasjärven Aura - / -
 
P11 1000m (4)
Nooa HalmeLapin Lukko - / -
Pete KarppinenLapin Lukko3:58.57 / 3:58.57
Tobias KylmänenLapin Lukko - / -
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö4:19.86 / 4:25.57
 
P11 pituus (7)
Nooa HalmeLapin Lukko3.34 / 3.34
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot4.12 / 4.12
Pete KarppinenLapin Lukko3.49 / 3.49
Tobias KylmänenLapin Lukko3.34 / 3.34
Aapeli LindgrenLapin Lukko3.04 / 3.04
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö3.08 / 3.08
Onni SavolainenKuivasjärven Aura3.82 / -
 
T11 200m (1)
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura - / -
 
T11 1000m (1)
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura - / -
 
T11 pituus (3)
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura3.54 / -
Ani KatajamäkiLapin Lukko3.78 / 3.78
Lidia SieppiPohjan Koitto - / -
 
P9 40m (4)
Peetu DavidilaAlatornion Pirkat - / -
Paulus HinkkanenLapin Lukko 7.97 / 7.97
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 7.17 / 7.17
Santeri PuljulaLapin Lukko 7.18 / 7.18
 
P9 1000m (1)
Paulus HinkkanenLapin Lukko - / -
 
P9 pituus (4)
Peetu DavidilaAlatornion Pirkat - / -
Paulus HinkkanenLapin Lukko2.71 / 2.71
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot3.56 / 3.56
Santeri PuljulaLapin Lukko3.26 / 3.26
 
T9 40m (2)
Milja DavidilaAlatornion Pirkat - / -
Sini KramsuAlatornion Pirkat 9.14 / 9.14
 
T9 pituus (2)
Milja DavidilaAlatornion Pirkat - / -
Sini KramsuAlatornion Pirkat2.24 / 2.24