Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
18.06. klo 14:00 Aluemestaruusmoniottelut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 52 henk. (52 lajisuoritusta)
M 10-ottelu (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli JärveläIlmajoen Kisailijat5187 / -
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit6182 / 5290
Aleksi SalminenHarjavallan Jymy6513 / -
 
N 7-ottelu (8)
Karoliina IsoahoEspoon Tapiot4509 / -
Elisa KirvesniemiJyväskylän Kenttäurheilijat5571 / -
Elisa OksanenJyväskylän Kenttäurheilijat5322 / -
Heidi ParikkaHelsingin Kisa-Veikot4485 / -
Jenni RossiLappeenrannan Urheilu-Miehet4628 / -
Iitu SutelaLappeenrannan Urheilu-Miehet4840 / -
Reeta ValveMuuramen Yritys4881 / -
Nathalie WestmanGamlakarleby IF4412 / -
 
N19 7-ottelu (2)
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4354 / -
Neea NurmiEspoon Tapiot3887 / -
 
M17 10-ottelu (5)
Juuso ErkkiläLohtajan Veikot2795 / -
Andrei KiviharjuEsbo IF4915 / -
Artjom KiviharjuEsbo IF - / -
Aleksi SavolainenTampereen Pyrintö6288 / 6288
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 7-ottelu (13)
Kaisa ÄijäläNousiaisten Susi3921 / 3921
Iina HolopainenHelsingfors IFK - / -
Juulia InkinenLahden Ahkera - / -
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko3752 / -
Inka KorkkinenRiihimäen Kisko - / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera - / -
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Hilla MikkiläImatran Urheilijat3057 / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset - / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -584060 / -
Nella VarjasEspoon Tapiot - / -
Iida VerainenNousiaisten Susi - / -
 
P15 5-ottelu (4)
Simon EkholmIF Raseborg - / -
Linus HenrikssonBorgå Akilles - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 5-ottelu (17)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Eeva EisanenHelsingin Tarmo1259 / 1259
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2445 / 2399
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko2160 / 2016
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko2152 / 2144
Cassandra NynäsIF Raseborg - / -
Ella PaukkuEsbo IF - / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja2024 / -
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat1861 / 1861
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot1482 / 1482
Heidi VakkilainenVantaan Salamat - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske - / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -