Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.02. klo 11:00 Juniorihallikilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 260 henk. (587 lajisuoritusta)
P15 60m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jimi AhoSalon Vilpas 8.03 / 8.03
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.25 / 8.25
Joonas JäppinenEspoon Tapiot 7.51 / 7.51
Tuukka JuntunenSalon Vilpas 8.10 / -
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.79 / 8.79
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto 8.71 / 8.71
Jaakko KuoppaMaskun Kataja 8.01 / 8.01
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto 9.09 / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.49 / 7.49
Aatu PenttiläTurun Urheiluliitto 7.85 / 7.85
 
P15 800m (3)
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto2:21.44 / 2:21.44
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto2:26.07 / 2:26.07
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto2:36.77 / 2:36.77
 
P15 60m aj (4)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.89 / -
Otto HiivolaKalannin Vankka 8.92 / 8.92
Joonas JäppinenEspoon Tapiot 9.03 / 9.03
Jaakko KuoppaMaskun Kataja 9.99 / 9.99
 
P15 korkeus (2)
Jimi AhoSalon Vilpas1.53 / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.50 / -
 
P15 kuula (2)
Otto HiivolaKalannin Vankka14.44 / 14.32
Juho SuominenPiikkiön Kehitys11.21 / 11.21
 
T15 60m (21)
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto 8.85 / 8.85
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.84 / 8.84
Minea FogelholmEspoon Tapiot 8.08 / 8.08
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.13 / 9.13
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.52 / 9.52
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.58 / 8.58
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 8.72 / 8.72
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto 8.62 / 8.62
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto 9.45 / -
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.28 / 8.28
Viveka LoukolaRaision Kuula 8.11 / 8.11
Alisa SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Essi SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat 8.38 / 8.38
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.25 / 8.25
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.38 / 8.38
Ella TuohiniemiPorin Tarmo 8.64 / 8.76
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama 8.49 / 8.49
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu 9.51 / 9.51
Iida VirtanenTurun Urheiluliitto 8.83 / 8.83
 
T15 800m (6)
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto2:38.05 / 2:38.05
Sanni KoivistoLahden Ahkera2:45.60 / -
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto2:42.99 / 2:42.99
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto2:37.02 / 2:37.02
Emma TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama2:29.84 / -
 
T15 60m aj (13)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko10.40 / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot 9.00 / 9.00
Emmi HietanenRiihimäen Kisko 9.42 / 9.42
Saima KossaSauvon Urheilijat10.02 / 10.02
Iida KujanpääTampereen Pyrintö 9.56 / 9.56
Henni LiimattaMaskun Kataja10.91 / 11.21
Viveka LoukolaRaision Kuula 9.07 / 9.07
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja 9.92 / 9.92
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo - / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 9.03 / 9.03
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.01 / 10.01
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske 9.43 / 9.43
 
T15 korkeus (13)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.68 / 1.68
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko1.54 / -
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
Emmi HietanenRiihimäen Kisko1.48 / 1.40
Saima KossaSauvon Urheilijat1.59 / 1.59
Iida KujanpääTampereen Pyrintö1.51 / 1.51
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo1.56 / -
Henni LiimattaMaskun Kataja1.56 / 1.55
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja1.49 / 1.49
Pinja RintamaaLiedon Parma1.37 / 1.37
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.59 / 1.59
Verna VuorelaLaitilan Jyske1.54 / 1.52
 
T15 kuula (12)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko9.08 / -
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu8.64 / 8.25
Emmi HietanenRiihimäen Kisko11.58 / 11.58
Saima KossaSauvon Urheilijat9.23 / 9.23
Sanni KrapiLoimaan Jankko11.65 / 11.65
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto11.29 / 11.29
Henni LiimattaMaskun Kataja10.25 / 10.25
Viveka LoukolaRaision Kuula10.42 / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja10.82 / 10.82
Pinja RintamaaLiedon Parma10.07 / 10.07
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat6.40 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.91 / 10.91
 
P13 60m (17)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 8.95 / 8.95
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.85 / 8.85
Arttu CarneTurun Urheiluliitto10.82 / -
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.51 / 8.51
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto10.00 / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto 9.72 / -
Niko KaunistoNaantalin Löyly 9.49 / 9.49
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.48 / 8.48
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.11
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 9.09 / 9.09
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö 8.84 / 8.84
Niklas RannePorin Yleisurheilu 8.85 / 8.85
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.55 / 8.55
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.29 / 9.29
Seppo VasseurRaision Kuula 8.84 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti 8.90 / 8.90
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.22 / 9.22
 
P13 800m (11)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto - / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto3:11.55 / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto2:41.56 / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
Miro MattilaLiedon Parma2:39.87 / -
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Joel ToivolaLahden Ahkera - / -
Seppo VasseurRaision Kuula - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti2:40.78 / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3:23.31 / -
 
P13 60m aj (7)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto12.12 / 12.12
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.29 / 10.29
Elmo KuorilehtoRaision Kuula - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö10.05 / 10.05
Alpo VasseurRaision Kuula - / -
 
P13 pituus (12)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto - / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Niko KaunistoNaantalin Löyly - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto4.42 / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö4.10 / -
Niklas RannePorin Yleisurheilu3.93 / 3.93
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.39 / 4.39
Widar ToiviainenTurun Urheiluliitto - / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3.82 / 3.82
 
P13 kuula (9)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto7.34 / 7.34
Artturi GauffinKaarinan Ura8.23 / 8.23
Niko KaunistoNaantalin Löyly - / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula7.65 / 7.65
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.03 / 8.77
Riku NaulaTurun Urheiluliitto9.32 / 9.32
Widar ToiviainenTurun Urheiluliitto - / -
Niklas VäliläMaarian Mahti - / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat6.73 / 6.73
 
T13 60m (43)
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto 9.06 / 9.20
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.64 / 9.64
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.42
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 9.26 / 9.26
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 9.71 / 9.71
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 9.78 / 9.78
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.56
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 8.69 / 8.69
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto 9.83 / -
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.84 / 8.84
Vilma JokinenLiedon Parma10.63 / -
Aada KalliolaRaision Kuula 9.10 / 9.10
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto 9.80 / 9.80
Elle KariniemiLauttakylän Luja 9.83 / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.65 / 8.65
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.51
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat10.24 / 10.24
Henriikka LaineMaskun Kataja - / -
Erika LehtiTurun Urheiluliitto10.08 / 10.08
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.10 / 9.10
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto10.48 / -
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto10.34 / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.62 / 9.62
Ida MäkiVirttaan Nousu 9.13 / 9.13
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto 9.94 / 9.94
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.46 / 8.46
Vanessa SalminenForssan Salama 9.38 / 9.38
Netta SarkkilaLittoisten Työväen Urheilijat 9.49 / 9.49
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.34 / 8.34
Veera SovijärviLiedon Parma 9.25 / 9.25
Aava SuominenTurun Urheiluliitto - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja 9.35 / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.71 / 9.71
Jade ToivolaLahden Ahkera 8.76 / 8.76
Malla TuomolaForssan Salama 9.19 / 9.19
Miisa TuomolaForssan Salama 9.04 / 9.04
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.55 / 8.55
Martta YlönenTurun Urheiluliitto 9.79 / -
 
T13 800m (25)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto3:12.36 / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3:30.10 / -
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas2:42.04 / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto2:50.15 / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:42.31 / 2:47.09
Iida KastarinenTampereen Pyrintö - / -
Ella KausePorin Yleisurheilu3:14.52 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:52.55 / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka3:01.97 / -
Erika LehtiTurun Urheiluliitto - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama2:49.28 / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3:02.35 / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö2:44.37 / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3:11.47 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3:09.25 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat2:45.22 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto2:55.92 / -
Aava SuominenTurun Urheiluliitto - / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
T13 60m aj (29)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo12.00 / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto10.87 / 12.15
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto13.40 / 13.98
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto11.40 / 11.40
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.23 / 10.23
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto12.37 / -
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto15.36 / -
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 9.91 / 9.91
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto14.11 / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö10.25 / 10.25
Linnea KeroTurun Urheiluliitto13.33 / -
Henriikka LaineMaskun Kataja - / -
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto - / -
Ida MäkiVirttaan Nousu13.12 / 13.12
Salla MäkipereLiedon Parma11.43 / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto11.61 / 11.61
Judith MirandaTurun Urheiluliitto - / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto11.54 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot10.15 / 10.15
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto11.90 / -
Emmi TiljanderNaantalin Löyly11.21 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera10.25 / 10.25
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut11.37 / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske11.53 / 13.25
 
T13 pituus (43)
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto3.83 / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.74 / 3.74
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.48 / 3.39
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu3.25 / -
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.63 / 4.63
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto4.05 / 4.05
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto3.61 / 3.56
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto - / -
Lili JokelaPerniön Urheilijat3.59 / 3.45
Vilma JokinenLiedon Parma3.67 / 3.67
Charlotte KajanderHelsingfors IFK4.62 / 4.62
Aada KalliolaRaision Kuula - / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto3.41 / 3.41
Iida KastarinenTampereen Pyrintö4.59 / 4.59
Ella KausePorin Yleisurheilu - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto4.06 / 3.91
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat3.31 / 3.31
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.37 / 3.37
Maiju MäkeläVantaan Salamat - / -
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Salla MäkipereLiedon Parma3.95 / 3.73
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3.86 / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto3.23 / 3.23
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.30 / 4.30
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto - / -
Vanessa SalminenForssan Salama3.85 / 3.85
Netta SarkkilaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.49 / 4.49
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.00 / 3.82
Elviira TarvainenMaskun Kataja4.30 / 4.30
Emmi TiljanderNaantalin Löyly4.05 / 4.05
Jade ToivolaLahden Ahkera4.52 / 4.52
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.13 / -
Malla TuomolaForssan Salama3.76 / -
Miisa TuomolaForssan Salama4.23 / -
 
T13 kuula (22)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo12.10 / 12.10
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu7.03 / 7.03
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu8.99 / -
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto - / -
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto9.42 / -
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto6.74 / -
Vilma JokinenLiedon Parma8.20 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK10.70 / 10.70
Elle KariniemiLauttakylän Luja - / -
Ella KausePorin Yleisurheilu8.20 / 8.20
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto - / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto - / -
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Vanessa SalminenForssan Salama7.88 / 7.88
Aava SuominenTurun Urheiluliitto - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja9.68 / -
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut9.55 / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske9.02 / -
 
P11 60m (29)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.65 / 9.65
Ville EkebomIF Raseborg10.22 / 10.27
Eero HakolaLiedon Parma 9.77 / 9.82
Kalle HovikoskiTurun Urheiluliitto - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly 9.90 / 9.90
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.88 / 9.88
Noah LaapioÅIFK Friidrott 9.94 / 9.94
Anton LaineMaskun Kataja 9.37 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.23 / 9.23
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.50 / 9.50
Eetu MarjoniemiRaision Kuula10.24 / 10.24
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto10.18 / 10.18
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.49 / 9.49
Robert PalmrothPorin Yleisurheilu 9.97 / 9.97
Noel PiirainenTampereen Pyrintö 9.85 / 9.85
Filip PoukkaMaskun Kataja - / -
Frans PoukkaMaskun Kataja - / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku 9.82 / 9.82
Aaron RoosNaantalin Löyly10.13 / 10.13
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa 9.60 / 9.60
Rasmus SalminenForssan Salama10.36 / 10.36
Lauri SavolaTurun Urheiluliitto - / -
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly 9.56 / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly 9.54 / -
Alpo VasseurRaision Kuula 9.82 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 9.21 / 9.21
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 9.25 / 9.25
 
P11 800m (14)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Santeri HeinonenLoimaan Leisku - / -
Noah LaapioÅIFK Friidrott - / -
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto3:07.34 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3:09.25 / -
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3:01.83 / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Oskar SaksaNaantalin Löyly - / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja - / -
Alpo VasseurRaision Kuula - / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
 
P11 korkeus (9)
Ville EkebomIF Raseborg1.15 / -
Noah LaapioÅIFK Friidrott1.09 / -
Anton LaineMaskun Kataja1.13 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.42 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1.22 / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.23 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto1.09 / -
Noel PiirainenTampereen Pyrintö1.21 / 1.21
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto1.24 / -
 
P11 pituus (21)
Ville EkebomIF Raseborg3.53 / 3.47
Eero HakolaLiedon Parma3.48 / -
Kalle HovikoskiTurun Urheiluliitto - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly3.84 / 3.84
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto3.58 / 3.58
Noah LaapioÅIFK Friidrott3.06 / 3.06
Anton LaineMaskun Kataja4.06 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.08 / 4.08
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.54 / 3.54
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.76 / 3.76
Robert PalmrothPorin Yleisurheilu - / -
Noel PiirainenTampereen Pyrintö3.58 / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku3.26 / 3.26
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa3.61 / -
Rasmus SalminenForssan Salama3.10 / -
Lauri SavolaTurun Urheiluliitto - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly3.96 / -
Alpo VasseurRaision Kuula3.50 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.24 / 4.24
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot3.92 / 3.92
 
P11 kuula (19)
Ville EkebomIF Raseborg6.06 / 6.06
Eero HakolaLiedon Parma7.89 / 7.57
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.53 / -
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut8.17 / -
Santeri HeinonenLoimaan Leisku4.05 / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto6.38 / 6.06
Viljami LaunonenNaantalin Löyly7.75 / 7.75
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto5.59 / 5.59
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto6.59 / 6.57
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto6.75 / 6.75
Robert PalmrothPorin Yleisurheilu - / -
Filip PoukkaMaskun Kataja - / -
Frans PoukkaMaskun Kataja - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku4.36 / 4.36
Rasmus SalminenForssan Salama7.17 / 6.39
Lauri TahkolaNaantalin Löyly6.83 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto7.37 / 7.37
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot5.59 / 5.59
 
T11 60m (26)
Venla AaltonenMynämäen Isku 9.82 / 9.82
Helmi ÄäreläNakkilan Vire10.09 / 10.09
Liisa HämäläinenMynämäen Isku10.21 / 10.21
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.48 / 9.48
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.49 / 9.49
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Neea KesoTampereen Pyrintö 9.43 / 9.43
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.12 / 10.13
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 8.96 / 8.96
Amilda MelanTurun Urheiluliitto - / -
Venla MurtoNakkilan Vire10.67 / 10.67
Linda OjalaPiikkiön Kehitys10.75 / 10.75
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.91 / 9.91
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja 9.83 / 9.83
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Milja RautiainenJanakkalan Jana10.67 / 10.67
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.06 / 10.06
Malin SaartoTurun Urheiluliitto 9.80 / 9.86
Maija SantanenJanakkalan Jana 9.81 / 9.81
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat10.29 / 10.29
Linnea StrandvallIK Falken 9.51 / 9.51
Tiuku TenkanenSalon Vilpas 9.44 / 9.44
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly 9.71 / 9.71
Nella VirtanenNaantalin Löyly10.09 / 10.09
 
T11 800m (15)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Mette AhonenTurun Urheiluliitto - / -
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:34.48 / -
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto3:48.67 / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto4:00.60 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:07.44 / -
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly3:13.35 / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto - / -
 
T11 korkeus (14)
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas1.15 / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.16 / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto1.05 / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa1.00 / -
Venla MurtoNakkilan Vire1.10 / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys1.00 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.19 / 1.19
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto1.12 / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto1.08 / -
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat0.96 / 0.96
Linnea StrandvallIK Falken1.22 / -
Tiuku TenkanenSalon Vilpas1.30 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.48 / 1.48
Vilma ToivonenLoimaan Leisku1.15 / -
 
T11 pituus (22)
Venla AaltonenMynämäen Isku3.20 / 3.20
Helmi ÄäreläNakkilan Vire3.86 / 3.86
Mette AhonenTurun Urheiluliitto3.08 / 3.08
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.48 / 3.48
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.58 / 3.58
Neea KesoTampereen Pyrintö3.89 / 3.89
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.50 / 3.50
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto3.70 / 3.70
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto3.22 / 3.22
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö4.22 / 4.22
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu3.52 / 3.52
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.86 / 3.86
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu3.83 / 3.83
Milja RautiainenJanakkalan Jana3.38 / 3.38
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.28 / 3.14
Iida SankinenTurun Urheiluliitto2.85 / 2.85
Maija SantanenJanakkalan Jana3.56 / 3.56
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat2.69 / -
Linnea StrandvallIK Falken3.70 / 3.53
Tiuku TenkanenSalon Vilpas - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko3.52 / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto2.74 / -
 
T11 kuula (18)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire7.69 / 7.69
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas6.71 / 6.71
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut7.16 / 6.18
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott5.74 / 5.74
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto7.53 / 7.26
Neea KesoTampereen Pyrintö8.69 / 8.69
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.84 / 5.45
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto5.71 / 5.63
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa6.98 / 6.98
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu7.81 / 7.81
Venla MurtoNakkilan Vire5.79 / 5.79
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot5.94 / 5.94
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto8.68 / 8.68
Milja RautiainenJanakkalan Jana6.26 / 6.26
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto5.38 / -
Linnea StrandvallIK Falken6.39 / 6.39
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko9.77 / 9.77
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.72 / -
 
P9 40m (10)
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto 7.68 / 7.68
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto 7.65 / 7.65
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 6.88 / 6.88
Ilmari PaasikasKiukaisten Kisailijat 8.37 / 8.37
Roope SäkkinenTurun Urheiluliitto - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
 
P9 800m (6)
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat - / -
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
P9 pituus (12)
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto2.76 / 2.76
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto2.90 / 2.90
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.88 / 2.88
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.57 / 3.57
Ilmari PaasikasKiukaisten Kisailijat2.36 / 2.36
Roope SäkkinenTurun Urheiluliitto3.28 / 3.28
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat2.76 / 2.76
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
 
P9 kuula (6)
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto - / -
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto6.05 / -
Ilmari PaasikasKiukaisten Kisailijat2.87 / 2.87
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat3.42 / -
 
T9 40m (18)
Lilja AhtiainenTurun Urheiluliitto - / -
Iina JokinenLiedon Parma 7.60 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu 7.35 / 7.35
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto 7.61 / 7.61
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.51 / 6.51
Minttu LautkankareNaantalin Löyly 7.46 / 7.46
Enni LehtinenTurun Urheiluliitto 9.01 / -
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto - / -
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto - / -
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö 6.89 / 6.89
Kaisu MäkeläVantaan Salamat - / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu 7.12 / 7.12
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat 7.26 / 7.26
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto 8.22 / 8.22
Laura SovijärviLiedon Parma 7.21 / 7.21
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 6.77 / 6.77
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa 7.82 / 7.82
 
T9 800m (10)
Lilja AhtiainenTurun Urheiluliitto - / -
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Emma KitulaTurun Urheiluliitto - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly - / -
Vendi LehtimäkiForssan Salama3:12.35 / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku3:23.13 / -
 
T9 pituus (22)
Lilja AhtiainenTurun Urheiluliitto - / -
Eerika FaarinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto2.76 / -
Iina JokinenLiedon Parma3.07 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu3.40 / 3.40
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto2.79 / 2.79
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.33 / 4.33
Minttu LautkankareNaantalin Löyly3.07 / 3.07
Vendi LehtimäkiForssan Salama3.25 / 3.25
Enni LehtinenTurun Urheiluliitto2.29 / -
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto2.86 / 2.86
Kaisu MäkeläVantaan Salamat - / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu3.10 / 3.10
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu3.51 / 3.51
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat3.20 / 3.20
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto2.29 / 2.29
Laura SovijärviLiedon Parma3.00 / 2.98
Jade TerhoTurun Urheiluliitto3.21 / 3.21
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.48 / 3.48
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.50 / 2.50
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa2.87 / 2.87
 
T9 kuula (12)
Senni HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut5.24 / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto4.20 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu5.90 / 5.90
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly6.19 / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly4.39 / -
Enni LehtinenTurun Urheiluliitto3.04 / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu6.14 / 6.14
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat5.27 / 5.27
Laura SovijärviLiedon Parma6.07 / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku5.47 / -
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat4.25 / 4.25