Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
03.03. klo 12:00 Pirkkahallijuoksut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 150 henk. (241 lajisuoritusta)
M 60m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot 6.96 / 7.46
Esa HakalaTampereen Pyrintö 8.54 / 8.54
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö 7.20 / 7.24
Marko PetäjäForssan Salama 7.35 / 7.78
 
M 300m (1)
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö - / -
 
M 600m (2)
Kalle RaitalaTampereen Pyrintö1:24.11 / 1:24.51
Kari-Pekka SeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
N 60m (1)
Aino HonkamäkiTampereen Urheilijat -38 8.11 / 8.11
 
N 600m (2)
Sara JukkoIkaalisten Urheilijat - / -
Jenni KiviojaIisalmen Visa - / -
 
M22 60m (3)
Lasse HämelahtiJanakkalan Jana 7.11 / -
Juho RönkäJanakkalan Jana 7.09 / 7.22
Valtteri VälläriJanakkalan Jana 7.17 / 7.23
 
N22 60m (3)
Janika JokinenTampereen Urheilijat -38 8.34 / 8.34
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -38 9.52 / 9.75
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -38 8.33 / 8.33
 
N22 300m (3)
Janika JokinenTampereen Urheilijat -3845.01 / -
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -38 - / -
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
 
N22 600m (1)
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -38 - / -
 
N19 60m (8)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama 7.74 / 7.98
Aino EnoLauttakylän Luja 8.17 / 8.17
Anniina HaapalaJoutsan Pommi 8.49 / -
Petra KallionpääJanakkalan Jana 8.52 / -
Erica KolehmainenVasa IS 8.03 / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa 8.07 / 8.07
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.91 / 7.91
Sinja SarastoRiihimäen Kisko - / -
 
N19 300m (2)
Pritne LemberNoormarkun Nopsa - / -
Sinja SarastoRiihimäen Kisko - / -
 
M17 60m (5)
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 7.21 / 7.21
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat 7.15 / 7.31
Ari MahmoudianTampereen Pyrintö 7.81 / 8.11
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat 7.47 / 7.47
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat 7.71 / 7.72
 
M17 300m (1)
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo - / -
 
M17 600m (6)
Santtu HeikkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:05.43 / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo - / -
 
N17 60m (9)
Laura AnttilaJanakkalan Jana 9.15 / 9.15
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.00 / 8.00
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 8.20 / 8.20
Anni LähdemäkiRiihimäen Kisko 8.71 / -
Aleksina LehtonenTampereen Urheilijat -38 8.82 / 8.82
Heini MäenpääTampereen Pyrintö 8.63 / 8.82
Anniina MurtonenTampereen Urheilijat -38 8.93 / 9.07
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat 8.38 / 8.38
Senja RoosLahden Ahkera 8.05 / 8.05
 
N17 300m (7)
Anni LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Aleksina LehtonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Vilma PereEuran Raiku - / -
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat - / -
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat - / -
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
N17 600m (2)
Silja LehtoVehmaisten Urheilijat - / -
Vilma PereEuran Raiku1:55.50 / -
 
P15 60m (13)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö 8.01 / 8.01
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.79 / 8.79
Teemu KoskelaIkaalisten Urheilijat 8.58 / 8.58
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat 9.06 / 9.06
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat 8.46 / 8.46
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat 7.86 / 7.86
Jussi MarttilaTampereen Urheilijat -38 8.69 / -
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat 7.87 / 7.87
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat 7.63 / 7.63
Antti SainioTampereen Pyrintö 8.08 / 8.08
Elias SireniYlöjärven Urheilijat 8.27 / 8.27
Konsta UutteraTampereen Pyrintö 8.46 / 8.46
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö 8.24 / 8.24
 
P15 300m (9)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö - / -
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama - / -
Teemu KoskelaIkaalisten Urheilijat - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Jussi MarttilaTampereen Urheilijat -38 - / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat - / -
Juho TalvitieTampereen Pyrintö - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö - / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
 
T15 60m (17)
Kiia AleniusTampereen Urheilijat -38 9.08 / 9.08
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat 8.45 / 8.45
Henna HyvönenKajaanin Kipinä 8.70 / 8.70
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat 8.65 / 8.65
Mila JokinenVammalan seudun Voima 9.20 / 9.20
Lima KakiTampereen Urheilijat -38 9.40 / -
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.56
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat 8.83 / 8.83
Eveliina LaaksoTurun Toverit 8.49 / 8.55
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.17 / 8.43
Ella LeinoTampereen Urheilijat -38 8.98 / 9.44
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.19 / 8.19
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat 8.33 / 8.33
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat 8.38 / 8.38
Jasmin Sara-AhoYlöjärven Urheilijat 8.93 / 8.93
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama 8.49 / 8.49
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -38 8.15 / 8.15
 
T15 300m (12)
Kiia AleniusTampereen Urheilijat -38 - / -
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat - / -
Mila JokinenVammalan seudun Voima - / -
Lima KakiTampereen Urheilijat -38 - / -
Eveliina LaaksoTurun Toverit - / -
Mariella LaaksoTurun Toverit - / -
Ella LeinoTampereen Urheilijat -38 - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat - / -
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo - / -
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -38 - / -
 
T15 600m (3)
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Viveka KuivalahtiVehmaisten Urheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo1:55.05 / -
 
P13 60m (12)
Juho HänninenTampereen Urheilijat -3810.10 / 10.10
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö 9.72 / 9.72
Lassi HyvönenKajaanin Kipinä10.34 / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.89 / 9.89
Kritte KoskenniemiTampereen Urheilijat -38 9.43 / 9.49
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat10.26 / 10.26
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö 9.71 / 9.71
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.86 / 8.86
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 9.71 / -
Noel SaarinenTampereen Urheilijat -38 8.76 / 8.76
Juho TouruForssan Salama 9.60 / 9.60
Topias VälläriJanakkalan Jana 9.37 / -
 
P13 300m (9)
Juho HänninenTampereen Urheilijat -38 - / -
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö - / -
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Kritte KoskenniemiTampereen Urheilijat -38 - / -
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juho TouruForssan Salama - / -
 
P13 600m (2)
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 - / -
 
T13 60m (21)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.64 / 9.64
Anni ForssTampereen Pyrintö 9.52 / -
Leena HakalaUrjalan Urheilijat 9.24 / 9.24
Elle KariniemiLauttakylän Luja 9.07 / 9.07
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.63 / 8.63
Meeri KolisevaJanakkalan Jana 8.74 / 8.74
Elisabet KujanpääValkeakosken Haka 8.99 / 8.99
Tilda LeppämäkiTampereen Urheilijat -3810.13 / 10.13
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö 9.47 / 9.47
Maija OksaViialan Valtti 9.29 / 9.29
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat 9.67 / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat 8.88 / 9.02
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.46 / 8.46
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 8.64 / 8.64
Vanessa SalminenForssan Salama 9.18 / 9.18
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Tilda TaviTampereen Pyrintö 8.85 / 8.86
Laura TouruForssan Salama 9.12 / 9.12
Sirkku TuominenTampereen Urheilijat -38 9.78 / 9.78
Malla TuomolaForssan Salama 9.09 / 9.09
Miisa TuomolaForssan Salama 9.04 / 9.04
 
T13 300m (15)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elle KariniemiLauttakylän Luja - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö - / -
Tilda LeppämäkiTampereen Urheilijat -38 - / -
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö46.25 / 46.25
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Vanessa SalminenForssan Salama - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Erica SyrjäläTammelan Ryske - / -
Laura TouruForssan Salama - / -
Malla TuomolaForssan Salama - / -
Miisa TuomolaForssan Salama - / -
 
T13 600m (9)
Tilda LeppämäkiTampereen Urheilijat -38 - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat2:16.04 / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat2:05.55 / 2:05.55
Sofia RinneLahden Ahkera2:17.57 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat2:10.67 / -
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat1:45.93 / 1:45.93
Sirkku TuominenTampereen Urheilijat -38 - / -
 
P11 60m (4)
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö 9.71 / 9.71
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott 9.30 / 9.30
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat 9.44 / 9.44
Rasmus SalminenForssan Salama10.36 / 10.36
 
P11 300m (5)
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö - / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott - / -
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
 
P11 600m (3)
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
 
T11 60m (13)
Neea AlitaloIkaalisten Urheilijat 9.57 / 9.57
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat10.14 / 10.14
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.83 / 9.83
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat 9.28 / 9.28
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat 9.22 / 9.22
Emilia LeinoTampereen Urheilijat -3811.18 / -
Pihla MäkinenYlöjärven Urheilijat14.34 / 14.34
Natalia OsowskaToijalan Vauhti10.68 / 10.72
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat11.53 / -
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat10.26 / 10.26
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat10.57 / 10.57
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat10.29 / 10.29
Milja VälläriToijalan Vauhti10.06 / 10.06
 
T11 300m (7)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat - / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
 
T11 600m (6)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot2:24.86 / -
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
 
P9 60m (6)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Aleksi HänninenTampereen Urheilijat -3812.35 / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat10.78 / 10.78
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -3810.63 / -
 
P9 300m (5)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Aleksi HänninenTampereen Urheilijat -38 - / -
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat - / -
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -38 - / -
 
P9 600m (3)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat - / -
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -38 - / -
 
T9 60m (3)
Eevi AntilaNokian Urheilijat - / -
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti - / -
 
T9 300m (3)
Eevi AntilaNokian Urheilijat - / -
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti - / -
 
T9 600m (1)
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -