Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.02. klo 12:00 Pirkanmaan 17-19-22v hallikisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 157 henk. (223 lajisuoritusta)
M22 60m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juho RönkäJanakkalan Jana 7.09 / 7.28
Ilari RyyppöTampereen Urheilijat -38 7.24 / 7.24
Valtteri VälläriJanakkalan Jana 7.17 / -
 
M22 800m (1)
Mikko SalmelaForssan Salama - / -
 
M22 3000m (1)
Tuomas PuputtiIF Raseborg - / -
 
M22 300m aj (4)
Lauri EnehTampereen Urheilijat -3838.76 / -
Chibunna EzeabasirimHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aleksi HeimonenTampereen Urheilijat -3839.59 / -
Atte TimgrenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
M22 pituus (7)
Karim EchahidLahden Ahkera6.15 / -
Joona ForsgrenMaarian Mahti6.94 / 6.92
Aleksi HakanenLauttakylän Luja6.48 / 6.48
Lasse HämelahtiJanakkalan Jana6.79 / 6.71
Juuso JunnilaHelsingin Kisa-Veikot6.28 / 6.20
Juuso PetäjäsuoLempäälän Kisa Yleisurheilu6.07 / -
Antti TuomelaLaihian Luja7.23 / -
 
N22 60m (3)
Janika JokinenTampereen Urheilijat -38 8.45 / -
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -38 9.52 / -
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -38 8.44 / 8.46
 
N22 800m (2)
Heini IkonenJyväskylän Kenttäurheilijat2:15.26 / -
Eveliina KarlssonIK Falken2:34.24 / -
 
N22 3000m (2)
Natalia NylundLahden Ahkera11:14.09 / -
Sara-Elise RuokonenKuusjoen Humu10:29.05 / -
 
N22 300m aj (6)
Annika HannolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö - / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa - / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna - / -
Eeva SambergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N22 pituus (8)
Suvi EerikäinenJanakkalan Jana5.89 / 5.50
Marianna HalmetojaTapanilan Erä4.92 / 4.92
Elli-Noora JalonenSäkylän Urheilijat4.83 / 4.83
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.21 / 5.15
Tilda LipastiHelsingfors IFK6.01 / 5.58
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -384.23 / -
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -384.73 / -
Anni SinelampiLahden Ahkera5.14 / 5.05
 
M19 60m (3)
Aleksi HakanenLauttakylän Luja 7.53 / 7.53
Mauno HavukorpiVihdin Viesti 7.27 / 7.62
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -38 7.41 / -
 
M19 200m (13)
Aaro AuvinenTampereen Pyrintö - / -
Niclas ForsbergJyväskylän Kenttäurheilijat25.99 / -
Mauno HavukorpiVihdin Viesti23.42 / -
Markus HurriLiedon Parma24.09 / 24.09
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot22.18 / 22.18
Jimi KoivuniemiIkaalisten Urheilijat - / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat - / -
Antti PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot27.30 / -
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera - / -
Kalle StylmanLiedon Parma23.18 / 23.60
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -3825.55 / -
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat - / -
 
M19 800m (1)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat2:04.98 / 2:04.98
 
M19 3-loikka (2)
Manu MetsäkangasLahden Ahkera12.44 / -
Eelis SnåreLahden Ahkera11.78 / -
 
M19 kuula (1)
Veikka RajalaTampereen Pyrintö - / -
 
N19 60m (8)
Marianna HalmetojaTapanilan Erä 8.45 / 8.45
Merette KoskenniemiTampereen Urheilijat -38 8.20 / -
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.43 / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa 8.18 / 8.18
Satu-Maaria PentinlehtoTampereen Pyrintö 8.03 / 8.03
Anni SinelampiLahden Ahkera 8.48 / 8.48
Kaisla TorppaEsbo IF 8.25 / 8.25
Lotta VälkkiVehmaisten Urheilijat 8.78 / 8.78
 
N19 200m (6)
Jemina ForssTampereen Pyrintö - / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot26.40 / 26.40
Merette KoskenniemiTampereen Urheilijat -38 - / -
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot25.59 / -
Kaisla TorppaEsbo IF27.22 / 27.22
Lotta VälkkiVehmaisten Urheilijat28.79 / 28.79
 
N19 800m (2)
Alisa PennanenForssan Salama2:37.36 / 2:39.68
Aino SikkinenTampereen Pyrintö2:20.44 / -
 
N19 korkeus (3)
Fina BackholmVasa IS1.58 / -
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö1.63 / -
Saga VanninenTampereen Pyrintö1.71 / -
 
N19 3-loikka (7)
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö9.30 / -
Maryana IshanovaHämeenlinnan Tarmo10.18 / 10.15
Elli-Noora JalonenSäkylän Urheilijat - / -
Janika JokinenTampereen Urheilijat -3811.58 / 11.58
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö9.57 / 9.57
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat - / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
 
N19 kuula (3)
Oona LaineYlöjärven Urheilijat9.36 / -
Jane LemberNoormarkun Nopsa9.29 / 9.29
Nilla RättyäJanakkalan Jana10.16 / 9.61
 
M17 60m (20)
Elmeri ArvajaLahden Ahkera 7.37 / 7.37
Aatu HaimiValkealan Kajo 7.70 / -
Juho HirstoHelsingin Kisa-Veikot 8.23 / 8.23
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat 7.47 / 7.51
Pyry IltanenTampereen Pyrintö 8.29 / 8.29
Tuukka IngersLahden Ahkera 7.68 / 7.69
Jimi KoivuniemiIkaalisten Urheilijat 7.79 / 7.79
Teemu KoskelaIkaalisten Urheilijat 9.06 / -
Tuukka KoskinenLahden Ahkera 7.07 / 7.07
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 7.21 / 7.21
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat 7.15 / 7.35
Patrick LindbergVihdin Viesti 7.85 / 7.85
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö 7.75 / -
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat 7.47 / 7.47
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna 7.38 / 7.38
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera 7.40 / 7.40
Roni RämäLahden Ahkera 8.50 / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat 7.67 / 7.67
Eelis SnåreLahden Ahkera 7.56 / 7.56
Ville SuoniemiTampereen Urheilijat -38 7.60 / 7.76
 
M17 300m (18)
Elmeri ArvajaLahden Ahkera - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna38.73 / 38.73
Juho HaapalaMaskun Kataja37.96 / 37.96
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Tuukka IngersLahden Ahkera - / -
Teemu KoskelaIkaalisten Urheilijat - / -
Tuukka KoskinenLahden Ahkera - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -3837.58 / -
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö38.26 / 38.26
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna38.28 / 38.28
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat - / -
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot - / -
Ville SuoniemiTampereen Urheilijat -38 - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat - / -
 
M17 800m (5)
Ville HarjuKenttäurheilijat -582:15.95 / -
Santtu HeikkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu2:03.22 / -
Onni IkonenHankasalmen Hanka2:17.30 / 2:17.30
Eetu KalskeEspoon Tapiot2:22.67 / -
Teo PenttinenLahden Ahkera2:28.02 / 2:28.02
 
M17 3000m (2)
Niklas ErkintaloNoormarkun Nopsa - / -
Antti ReimanSalon Vilpas10:35.65 / 10:35.65
 
M17 pituus (11)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna5.55 / 5.55
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö5.21 / 5.21
Juho KahelinTampereen Pyrintö5.55 / 5.15
Patrick LindbergVihdin Viesti5.95 / 5.95
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu5.59 / 5.59
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat5.96 / 5.96
Manu MetsäkangasLahden Ahkera6.03 / 6.03
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat5.09 / 5.09
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot6.30 / 6.30
Oskar ToometTampereen Pyrintö3.70 / -
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat5.57 / 5.57
 
M17 kuula (1)
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu11.14 / 11.14
 
N17 60m (22)
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot 8.37 / -
Nea HuvilaJyväskylän Kenttäurheilijat 8.28 / 8.28
Lotta JalonenJanakkalan Jana 8.71 / 8.71
Wilma JungarEsbo IF 8.27 / 8.32
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.75
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 8.22 / 8.22
Emma KuikkaJanakkalan Jana 8.57 / 8.75
Aleksina LehtonenTampereen Urheilijat -38 9.54 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana 9.55 / -
Lilja MäkinenYlöjärven Urheilijat 8.73 / -
Tessa MoisioKaipolan Vire 8.00 / 8.00
Anniina MurtonenTampereen Urheilijat -38 8.93 / -
Stacy MushieteTampereen Urheilijat -38 8.72 / -
Mimi NybackaTampereen Pyrintö 9.02 / 9.02
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera 8.35 / 8.35
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö 8.83 / 8.83
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö 8.37 / 8.37
Minttu TörnblomTampereen Pyrintö 8.99 / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö 8.10 / 8.15
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -38 8.45 / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 8.76 / -
 
N17 300m (10)
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3844.47 / -
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat - / -
Serafina SalmiTampereen Urheilijat -38 - / -
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat - / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
 
N17 800m (16)
Suzette FinneIK Falken2:27.15 / -
Venla HaralaTampereen Pyrintö2:37.18 / 2:39.56
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Ida KontkanenTampereen Pyrintö2:43.78 / -
Jenni KorvenpääKenttäurheilijat -582:50.73 / -
Pinja KotinurmiLahden Ahkera2:14.75 / -
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja2:29.58 / -
Venla MarjanenKaipolan Vire2:22.34 / 2:22.88
Veera MattilaVammalan seudun Voima2:20.47 / -
Hilja NiemiJanakkalan Jana - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat2:27.61 / 2:27.61
Ruut NieminenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Vilma PereEuran Raiku2:27.50 / -
Vilja SuntialaJanakkalan Jana - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat2:18.36 / 2:18.36
Ea VuoriLahden Ahkera - / -
 
N17 3000m (1)
Aino LausniemiLauttakylän Luja - / -
 
N17 pituus (25)
Anniina HuuraTampereen Pyrintö4.56 / -
Maryana IshanovaHämeenlinnan Tarmo4.66 / 4.66
Vilma ItälinnaTampereen Pyrintö5.46 / 5.39
Wilma JungarEsbo IF5.19 / 5.19
Veera KoskinenLahden Ahkera4.35 / 4.33
Emma KuikkaJanakkalan Jana4.69 / 4.48
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.33 / 4.33
Aleksina LehtonenTampereen Urheilijat -383.87 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.54 / 4.54
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat4.92 / 4.92
Lilja MäkinenYlöjärven Urheilijat4.88 / -
Tessa MoisioKaipolan Vire4.97 / 4.97
Anniina MurtonenTampereen Urheilijat -384.28 / -
Stacy MushieteTampereen Urheilijat -384.57 / -
Saskia NahiEspoon Tapiot4.46 / 3.89
Mimi NybackaTampereen Pyrintö - / -
Charlotta PetterssonTampereen Pyrintö4.96 / 4.33
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat4.58 / -
Pinja RuohoLahden Ahkera4.95 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera4.97 / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö4.80 / 4.80
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö4.62 / -
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -384.63 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.10 / 4.10
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.93 / 4.93
 
N17 kuula (6)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö13.01 / 12.88
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö11.61 / 11.44
Veera KoskinenLahden Ahkera10.80 / 10.29
Saskia NahiEspoon Tapiot10.29 / 9.96
Silja RossiTampereen Pyrintö12.14 / 11.82
Minttu TörnblomTampereen Pyrintö9.88 / -