Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
08.03. klo 10:00 Tampere Junior Indoor Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 1695 henk. (4215 lajisuoritusta)
M17 60m (44)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott 7.53 / 7.53
Toni AppelqvistEsbo IF 7.35 / 7.35
Adrian BjörkgrenIF Drott 7.53 / 7.53
Alexander BjörkgrenIF Drott 7.00 / 7.00
Tomas CapitenTampereen Pyrintö 7.97 / 7.97
Samu FribergViipurin Urheilijat 8.08 / 8.08
Juho HaapalaMaskun Kataja 7.30 / 7.30
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.61 / 7.61
Leevi-Kalle HeikkiläJyväskylän Kenttäurheilijat 7.32 / 7.32
Taneli HietalaAlavieskan Viri 8.04 / -
Lauri HonkanenImatran Urheilijat 7.75 / 7.75
Patrik JakonenNakkilan Vire 7.30 / 7.37
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.49 / 7.49
Elias JunnoVantaan Salamat 8.21 / -
Eetu KalskeEspoon Tapiot 7.87 / 7.87
Bradley KamangaVantaan Salamat 7.64 / 7.64
Viljami KariVetelin Urheilijat 7.72 / 7.72
Veeti KatainenKenttäurheilijat -58 7.48 / 7.48
Henrik KiviniemiTampereen Pyrintö 8.49 / 8.49
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat 7.77 / 7.77
Rasmus KujalaHelsingfors IFK 7.58 / 7.58
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot 7.49 / 7.49
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 7.21 / 7.21
Aarni LemettiHelsingin Kisa-Veikot 7.84 / 7.84
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat 7.15 / 7.31
Hugo LimnellHelsingfors IFK 7.38 / 7.38
Jonathan LindroosEspoon Tapiot 8.04 / 8.04
Valtteri LoukoLapuan Virkiä 7.48 / 7.48
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot 8.04 / 8.04
Ari MahmoudianTampereen Pyrintö 7.81 / 7.94
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat 7.47 / 7.47
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna 7.38 / 7.38
Otso MikkiläImatran Urheilijat 7.91 / 7.91
Lauri NiemiKankaanpään Seudun Leisku 7.63 / 7.83
Sakke PetäjäsaariValkealan Kajo 7.28 / 7.28
Joonas RajaniemiOulaisten Huima 7.40 / 7.40
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat 8.04 / 8.04
Tomi SimonenAlavieskan Viri 7.68 / 7.68
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot 7.42 / 7.42
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat 7.43 / 7.43
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat 7.68 / 7.68
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö 7.75 / 7.75
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske 7.41 / 7.41
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo 7.11 / 7.11
 
M17 300m (20)
Johannes ÅhmanIF Drott38.09 / 38.09
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna38.73 / 38.73
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Juho HaapalaMaskun Kataja37.96 / 37.96
Rasmus HaavistoMaskun Kataja39.37 / 39.37
Leevi-Kalle HeikkiläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Santtu HeikkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Eetu KalskeEspoon Tapiot - / -
Viljami KariVetelin Urheilijat - / -
Veeti KatainenKenttäurheilijat -5839.22 / 39.22
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot38.20 / 38.20
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna38.28 / 38.28
Sakke PetäjäsaariValkealan Kajo38.70 / 38.70
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat - / -
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo - / -
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske39.57 / 39.57
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo - / -
 
M17 800m (8)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot2:14.65 / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Teemu PihlajamäkiLapuan Virkiä2:22.31 / -
Joakim PitkänenPohjan Koitto2:11.64 / 2:11.64
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:08.65 / 2:08.65
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo - / -
 
M17 60m aj (18)
Adrian BjörkgrenIF Drott 8.54 / 8.54
Alexander BjörkgrenIF Drott 7.95 / 7.95
Tomas CapitenTampereen Pyrintö 9.04 / 9.04
Taneli HietalaAlavieskan Viri - / -
Eetu JokelaAlavieskan Viri 8.95 / 8.95
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna 8.62 / 8.62
Rasmus KujalaHelsingfors IFK - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 - / -
Hugo LimnellHelsingfors IFK 8.79 / 8.79
Valtteri LoukoLapuan Virkiä 8.58 / 8.58
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Jonatan SchmidlechnerTampereen Pyrintö 9.76 / 9.76
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto 8.66 / 8.66
Tomi SimonenAlavieskan Viri 9.13 / 9.13
Jonatan SperrynEspoon Tapiot 8.69 / 8.69
Oliver WesterlundHelsingin Kisa-Veikot 9.05 / 9.05
Santeri YliseläLapuan Virkiä 9.76 / 9.76
 
M17 300m aj (7)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -3841.40 / -
Antti PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot41.67 / 41.67
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat44.56 / 44.56
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö40.97 / 40.97
 
M17 korkeus (7)
Toni AppelqvistEsbo IF1.76 / 1.76
Juho KahelinTampereen Pyrintö1.75 / 1.71
Jonathan LindroosEspoon Tapiot1.63 / 1.63
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot1.70 / 1.70
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu1.85 / 1.79
Otso MikkiläImatran Urheilijat1.89 / 1.89
Niko UolamoToijalan Vauhti1.66 / -
 
M17 seiväs (5)
Juho AlasaariLaihian Luja4.86 / 4.86
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.17 / 4.17
Janne JuholaKalajoen Junkkarit3.90 / 3.80
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna3.75 / 3.75
Niklas TallqvistBorgå Akilles4.10 / 4.10
 
M17 pituus (19)
Toni AppelqvistEsbo IF5.64 / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna5.97 / 5.97
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto5.88 / 5.86
Lauri HonkanenImatran Urheilijat5.86 / 5.86
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat6.16 / 6.16
Eetu JokelaAlavieskan Viri6.32 / 6.32
Juho KahelinTampereen Pyrintö5.58 / 5.58
Henrik KiviniemiTampereen Pyrintö - / -
Aarni LemettiHelsingin Kisa-Veikot5.19 / 5.19
Ari MahmoudianTampereen Pyrintö5.18 / 4.84
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat5.96 / 5.96
Otso MikkiläImatran Urheilijat6.26 / 6.26
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto5.66 / -
Tomi SimonenAlavieskan Viri5.77 / 5.77
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot6.62 / 6.62
Aaro SyväniemiIlmajoen Kisailijat5.73 / 5.73
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat5.92 / 5.92
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö5.67 / 5.67
Santeri YliseläLapuan Virkiä5.52 / 5.52
 
M17 kuula (4)
Samu FribergViipurin Urheilijat10.59 / 10.59
Henrik KiviniemiTampereen Pyrintö9.50 / 9.50
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö11.93 / 11.93
Lauri PimiäSaarijärven Pullistus11.12 / 11.12
 
N17 60m (60)
Laura AnttilaJanakkalan Jana 9.02 / 9.02
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat 8.55 / 8.57
Ana CiorneiIF Åsarna 8.71 / 8.71
Nora FinholmLarsmo IF 8.83 / 8.97
Ninja FoxellVasa IS 8.57 / 8.57
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat 8.24 / 8.24
Sofia HärkönenOulun Pyrintö 8.36 / 8.36
Emilia HeinoTampereen Pyrintö 8.29 / 8.29
Sanni HirttiöPohjan Koitto 8.62 / 8.62
Julia IhantolaEspoon Tapiot 8.16 / 8.16
Sanni IivariPohjan Koitto 8.61 / 8.68
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot 8.14 / 8.14
Jenna JärvinenKankaanpään Seudun Leisku 9.11 / -
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Jenni KahriSiikaisten Sisu 8.91 / 8.91
Katri KaijanniemiVantaan Salamat 8.31 / 8.41
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat 8.47 / 8.47
Henna KaunistolaLauttakylän Luja 8.87 / -
Beda KauppinenViipurin Urheilijat 8.90 / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula 8.41 / 8.41
Eeva KilpeläinenOulun Pyrintö 8.45 / 8.55
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu 8.43 / 8.43
Anniina KuukkaImatran Urheilijat 8.83 / 8.92
Sade LampilaKarhulan Katajaiset 8.47 / 8.47
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö 8.14 / 8.14
Aleksina LehtonenTampereen Urheilijat -38 8.77 / 8.77
Siiri MäkiläTammelan Ryske 8.80 / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat 8.25 / 8.25
Emmi NieminenTammelan Ryske 8.63 / -
Kerttu NiiranenKarhulan Katajaiset 8.91 / 8.91
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö 7.93 / 7.93
Nea PalokangasKuivasjärven Aura 8.79 / 8.79
Emmi PennanenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.29 / 8.29
Peppi-Rosa PenttinenJoensuun Kataja 8.49 / 8.49
Saana PeuraTervolan Terävä 8.23 / 8.23
Linda PohtoEspoon Tapiot 8.51 / 8.51
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat 8.21 / 8.21
Emilia PyysaloKankaanpään Seudun Leisku 8.66 / 8.66
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat 8.76 / -
Senja RoosLahden Ahkera 8.05 / 8.05
Enni SaarinenHämeenlinnan Tarmo 8.45 / 8.48
Aino SalmiEsbo IF 9.16 / 9.16
Senni SalorinneKarhulan Katajaiset 8.76 / 8.76
Jenny SarioEspoon Tapiot 8.07 / 8.07
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö 8.55 / -
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.58 / 8.64
Sirke SeitsonenRaision Kuula 8.54 / 8.84
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu 8.74 / 8.74
Sofia ShashkinaKarhulan Urheilijat 8.53 / 8.53
Emma TainioPaimion Urheilijat 8.05 / 8.20
Aino TanhuaRauman Urheilijat 8.17 / 8.17
Julia TienhaaraHämeenlinnan Tarmo 8.53 / 8.53
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.64 / 8.64
Margarita TsubarevaSjundeå IF 8.53 / 8.53
Heidi TyrväinenSavonlinnan Riento 8.76 / 8.76
Milla UittiImatran Urheilijat 8.66 / 8.70
Veera UusinokaTampereen Pyrintö 8.37 / 8.37
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö 8.10 / 8.11
Emma VikmanIF Åsarna 8.72 / 8.72
Gea ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat 8.33 / 8.50
 
N17 300m (27)
Milla AirolaVantaan Salamat - / -
Olivia ChandrasEspoon Tapiot - / -
Ninja FoxellVasa IS - / -
Sofia HärkönenOulun Pyrintö - / -
Siiri HihnalaOulun Pyrintö43.68 / 43.68
Julia IhantolaEspoon Tapiot44.12 / 44.12
Vilma JukkolaLohtajan Veikot44.66 / 44.66
Jenni KahriSiikaisten Sisu - / -
Katri KaijanniemiVantaan Salamat - / -
Eeva KilpeläinenOulun Pyrintö46.34 / -
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu - / -
Sade LampilaKarhulan Katajaiset44.96 / 44.96
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö45.73 / 45.73
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Rosa MuurasniemiTampereen Pyrintö - / -
Kerttu NiiranenKarhulan Katajaiset47.74 / 47.74
Maiju NousiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Nea PalokangasKuivasjärven Aura - / -
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat - / -
Senni SalorinneKarhulan Katajaiset45.57 / 45.57
Sirke SeitsonenRaision Kuula46.15 / 48.71
Sanni SuhonenEspoon Tapiot - / -
Soyoung TeatiniOulun Pyrintö47.81 / -
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Margarita TsubarevaSjundeå IF - / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna45.87 / 46.65
 
N17 800m (26)
Senja GustafssonKauhavan Wisa2:33.95 / 2:33.95
Viola GustafssonKauhavan Wisa2:38.39 / 2:38.39
Essi HietulaTapanilan Erä2:46.37 / -
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura2:37.30 / 2:42.85
Ingrid JalasHelsingin Tarmo2:47.25 / 2:47.25
Fiia KajulaRaision Kuula2:23.87 / 2:26.11
Pinja KämiTammelan Ryske - / -
Ronja KoskelaKuivasjärven Aura2:18.71 / 2:20.39
Nikita KumpulainenHelsingin Kisa-Veikot2:42.20 / 2:48.52
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat2:35.07 / 2:35.07
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja2:29.58 / -
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot2:35.53 / 2:35.53
Veera MattilaVammalan seudun Voima2:20.47 / -
Jenna MaukonenJyväskylän Kenttäurheilijat2:26.76 / 2:26.76
Ruut NieminenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Minja NietulaViipurin Urheilijat2:49.62 / -
Elina PaavolaLohtajan Veikot - / -
Vilma PereEuran Raiku2:27.50 / -
Suvi RantalaHämeenlinnan Tarmo - / -
Muska SandenSalon Vilpas2:31.68 / 2:31.68
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot2:34.42 / 2:34.42
Jenna TaipaleHeinolan Isku - / -
Emilia TalaViipurin Urheilijat2:34.26 / 2:34.26
Juulia TalaViipurin Urheilijat2:40.79 / 2:40.79
Heidi TyrväinenSavonlinnan Riento - / -
Elvi WarwickKaipolan Vire2:31.81 / 2:31.81
 
N17 60m aj (21)
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat 9.60 / -
Iitu HeikkinenKuivasjärven Aura 9.34 / 9.34
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat 9.89 / 9.89
Wilma JungarEsbo IF 9.08 / 9.08
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu10.09 / 10.09
Oona KiljalaYlivieskan Kuula - / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 9.54 / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot10.45 / 10.45
Milla KorhonenVarpaisjärven Vire12.10 / 12.10
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö 9.52 / 9.52
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet 9.44 / -
Hilla MikkiläImatran Urheilijat10.07 / 10.07
Emmi PennanenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.39 / 9.39
Peppi-Rosa PenttinenJoensuun Kataja 9.68 / 9.68
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö 9.16 / 9.16
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Minttu TörnblomTampereen Pyrintö10.03 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot10.38 / 10.38
Iida VerainenNousiaisten Susi 9.14 / 9.14
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot 9.67 / 9.67
Ada ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat 9.61 / 9.61
 
N17 300m aj (17)
Olivia ChandrasEspoon Tapiot49.62 / 49.62
Sofia HärkönenOulun Pyrintö53.00 / -
Millamaria HaveriVantaan Salamat52.51 / -
Siiri HihnalaOulun Pyrintö50.15 / -
Iina HolopainenHelsingfors IFK44.38 / 44.38
Mimi KontalaHelsingfors IFK47.63 / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot50.33 / 50.33
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Silja LehtoVehmaisten Urheilijat54.69 / -
Maiju NousiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet50.99 / -
Emmi PennanenJyväskylän Kenttäurheilijat46.77 / 47.02
Pinja RuohoLahden Ahkera51.80 / -
Meri SuomalainenTeuvan Rivakka49.44 / 52.10
Soyoung TeatiniOulun Pyrintö55.73 / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot - / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot - / -
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot48.87 / 48.87
 
N17 korkeus (13)
Sanni HirttiöPohjan Koitto1.45 / 1.45
Iina HolopainenHelsingfors IFK1.63 / 1.63
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu1.57 / 1.56
Milla KorhonenVarpaisjärven Vire1.45 / 1.41
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.50
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet1.57 / -
Janette LohilahtiHelsingfors IFK1.57 / 1.56
Saana PeuraTervolan Terävä1.59 / 1.59
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset1.45 / 1.41
Milka RiialiImatran Urheilijat1.70 / 1.65
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö1.63 / 1.59
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö1.53 / 1.53
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna1.55 / -
 
N17 pituus (53)
Emilia AaltonenSäkylän Urheilijat - / -
Iiris AlakärppäLahden Ahkera4.69 / 4.57
Ida BackmanIF Drott4.94 / 4.94
Ana CiorneiIF Åsarna - / -
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat5.70 / 5.70
Millamaria HaveriVantaan Salamat4.44 / -
Emilia HeinoTampereen Pyrintö5.28 / 5.28
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat5.18 / 4.86
Minea HölsöLahden Ahkera4.52 / -
Sanni IivariPohjan Koitto4.60 / 4.60
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot5.11 / 4.95
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Wilma JungarEsbo IF5.19 / 5.19
Jenni KahriSiikaisten Sisu4.11 / 4.11
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat5.01 / -
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu4.72 / 4.72
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu5.16 / 5.16
Henna KaunistolaLauttakylän Luja4.28 / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula5.05 / 5.05
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -384.98 / 4.49
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot4.47 / 4.47
Milla KorhonenVarpaisjärven Vire4.39 / 4.39
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu5.21 / 5.09
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat4.59 / 4.53
Anniina KuukkaImatran Urheilijat4.40 / 4.40
Aleksina LehtonenTampereen Urheilijat -384.45 / 4.45
Venla LindroosKeravan Urheilijat4.32 / 4.32
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat4.92 / 4.92
Elina MännikköKuivasjärven Aura5.22 / 5.22
Olivia MarttilaVantaan Salamat4.40 / 4.40
Hilla MikkiläImatran Urheilijat4.95 / 4.95
Rosa MuurasniemiTampereen Pyrintö5.08 / 4.91
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö5.38 / 5.38
Saana PeuraTervolan Terävä5.36 / 5.36
Linda PohtoEspoon Tapiot4.45 / 4.45
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat4.58 / 4.54
Pinja RuohoLahden Ahkera4.97 / 4.97
Enni SaarinenHämeenlinnan Tarmo5.23 / 5.10
Aino SalmiEsbo IF4.30 / 4.09
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö5.07 / 5.07
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat4.82 / 4.53
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu4.76 / 4.68
Saga SievänenJyväskylän Kenttäurheilijat4.68 / 4.68
Elsa SulkinojaLahden Ahkera4.51 / 4.38
Emma TainioPaimion Urheilijat5.10 / -
Milla UittiImatran Urheilijat4.94 / 4.94
Veera UusinokaTampereen Pyrintö4.99 / 4.99
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot4.48 / 4.39
Iida VerainenNousiaisten Susi5.25 / 5.25
Emma VikmanIF Åsarna4.22 / 4.22
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot4.50 / 4.50
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.93 / 4.93
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot4.86 / 4.86
 
N17 kuula (20)
Ella Ala-LahtiLempäälän Kisa Yleisurheilu8.54 / -
Enni AulaPohjan Koitto13.18 / 13.18
Meri ElomaaTampereen Pyrintö13.01 / 12.88
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö11.74 / 11.74
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Tuuli KinnunenJoensuun Kataja11.25 / -
Sara KorkeakoskiSäkylän Urheilijat12.32 / 10.56
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.19 / 7.19
Siiri LaukkanenTammelan Ryske10.33 / -
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat10.09 / 10.09
Heini MäenpääTampereen Pyrintö10.01 / 10.01
Tiia MatilaKuortaneen Kunto12.20 / 12.20
Sade RailevirtaTampereen Pyrintö11.61 / -
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti14.04 / 14.04
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset12.02 / 12.02
Emma RemesHämeenlinnan Tarmo9.24 / -
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö10.37 / 10.37
Sara SavikkoRiihimäen Kisko12.56 / 12.56
Minttu TörnblomTampereen Pyrintö9.88 / 9.72
Ilona VuoriMarttilan Murto13.47 / 13.32
 
P15 60m (49)
Sel DwayLarsmo IF 7.83 / 7.83
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat 7.56 / 7.56
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat 7.66 / 7.66
Oliver HeikkinenIF Raseborg 8.42 / -
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet 7.86 / 7.86
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.34 / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat 8.39 / 8.39
Joonas JäppinenEspoon Tapiot 7.51 / 7.51
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö 8.01 / 8.01
Juho KallioLapuan Virkiä 7.76 / 7.76
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.79 / 8.79
Topi KelaJoensuun Kataja 7.57 / 7.57
Juho KivistöPorin Yleisurheilu 7.84 / 7.84
Miska KoponenViipurin Urheilijat 7.52 / 7.52
Henri KorhonenViipurin Urheilijat 7.49 / 7.49
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 8.36 / 8.36
Ville KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 7.94 / 7.94
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske 7.95 / 7.95
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.16 / -
Olli LaitinenViipurin Urheilijat 8.80 / 8.80
Ville LehtinenVaasan Vasama 7.51 / 7.51
Panu LeinonenVantaan Salamat 8.71 / -
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles 8.54 / 8.54
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.76 / 7.76
Miki LikanderLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.83 / 7.83
Kasper LindebergLahden Ahkera 8.43 / 8.43
Henri MatikainenEspoon Tapiot 7.86 / 7.86
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat 7.89 / 7.89
Sisu MikkiläImatran Urheilijat 8.02 / 8.02
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat 7.87 / 7.87
Anton MustonenLahden Ahkera 7.86 / 7.86
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot 8.23 / 8.23
Ive NtumbaVasa IS 7.61 / 7.61
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna 8.52 / 8.52
Benjamin OlliIF Femman 7.78 / 7.78
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot 7.97 / 7.97
Simo PiirainenKaipolan Vire 7.93 / 7.93
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.67 / 7.67
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.39 / 7.39
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat 7.63 / 7.63
Arttu SavilaaksoLimingan Niittomiehet 7.83 / 7.83
Joel SillanpääLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.00 / 8.00
Emil StadeBorgå Akilles 7.87 / 7.87
Miko TähkänenMerikarvian Into 7.83 / 7.83
Samuli TakkunenAlavieskan Viri 7.96 / 7.96
Atte TuominenLahden Ahkera 8.73 / 8.73
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö 8.24 / 8.24
Niklas ViikisaloPorin Yleisurheilu 7.59 / 7.59
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna 8.07 / 8.07
 
P15 300m (38)
Vertti EtelämäkiViipurin Urheilijat - / -
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat40.07 / 40.07
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat40.59 / 40.59
Sami HeinoPorin Yleisurheilu - / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat43.13 / 43.13
Joonas JäppinenEspoon Tapiot40.66 / 40.66
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö - / -
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö - / -
Topi KelaJoensuun Kataja - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat38.52 / 38.52
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot52.97 / -
Jonne KovaniemiOulun Pyrintö - / -
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Olli LaitinenViipurin Urheilijat50.44 / 50.44
Panu LeinonenVantaan Salamat - / -
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat42.57 / 42.57
Ive NtumbaVasa IS - / -
Benjamin OlliIF Femman - / -
Joose PasanenHelsingin Tarmo46.47 / 46.47
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat - / -
Pietari SippolaLiperin Taimi - / -
Emil StadeBorgå Akilles - / -
Samuli TakkunenAlavieskan Viri - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Niklas ViikisaloPorin Yleisurheilu - / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot40.13 / 40.13
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 800m (23)
Aarni EijsSalon Vilpas2:10.33 / 2:10.33
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.23 / 2:33.23
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Risto HakkarainenJyväskylän Kenttäurheilijat2:32.86 / 2:32.86
Sami HeinoPorin Yleisurheilu - / -
Emil JacobssonKeravan Urheilijat2:33.23 / 2:33.23
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:24.16 / -
Pietari JussinmäkiHalsuan Toivo - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto2:19.45 / 2:19.45
Miska KoponenViipurin Urheilijat2:17.12 / 2:17.12
Jonne KovaniemiOulun Pyrintö2:18.26 / 2:18.26
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat2:21.25 / 2:22.45
Ilmari LehmusJoensuun Kataja2:25.45 / -
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles - / -
Kasper LindebergLahden Ahkera2:26.17 / 2:26.17
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Oscar NyholmBorgå Akilles2:22.87 / 2:22.87
Roni RämäLahden Ahkera2:10.60 / 2:10.60
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat2:13.91 / 2:13.91
Veeti SaarinenTammelan Ryske - / -
Pietari SippolaLiperin Taimi - / -
Lauri ValliKaarinan Ura2:13.22 / 2:13.22
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:25.53 / 2:25.53
 
P15 60m aj (19)
Otto AhonenTampereen Pyrintö10.40 / 10.40
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö 9.14 / 9.14
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat 9.29 / 9.29
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.33 / 9.33
Joonas JäppinenEspoon Tapiot 8.85 / 8.85
Juho KallioLapuan Virkiä 8.61 / 8.61
Ville KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.97 / 8.97
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske 9.25 / 9.25
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat 9.01 / 9.01
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot 9.15 / 9.15
Eino PerämaaTampereen Pyrintö 9.18 / 9.18
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot 9.56 / 9.56
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.23 / 8.23
Samuli TakkunenAlavieskan Viri 8.85 / 8.85
Väinö Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto 8.95 / 8.95
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / 9.57
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.02 / 9.02
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot 8.88 / 8.88
William WesterlundIF Drott - / -
 
P15 300m aj (22)
Otto AhonenTampereen Pyrintö - / -
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö46.69 / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat49.66 / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet51.00 / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat49.96 / -
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat - / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Olli LaitinenViipurin Urheilijat - / -
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat48.83 / -
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet50.36 / -
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet41.35 / -
Samuli TakkunenAlavieskan Viri - / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö47.57 / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot44.48 / -
 
P15 korkeus (14)
Otto AhonenTampereen Pyrintö1.40 / 1.40
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat1.55 / 1.55
Sami HeinoPorin Yleisurheilu1.28 / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö1.55 / -
Samu KauppiTammelan Ryske1.58 / 1.58
Elias KurumaaKankaanpään Seudun Leisku1.67 / 1.67
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat1.70 / 1.70
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus1.67 / 1.67
Eliel MulariKarhulan Katajaiset1.62 / 1.62
Max MynttiVasa IS - / -
Tuomas RauhalaKaipolan Vire1.60 / 1.60
Miko TähkänenMerikarvian Into1.70 / 1.63
Atte TuominenLahden Ahkera1.50 / 1.46
William WesterlundIF Drott1.60 / -
 
P15 seiväs (14)
Otto AhonenTampereen Pyrintö3.10 / 3.10
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.30
Otto HiivolaKalannin Vankka4.21 / 4.13
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.60 / 3.60
Akseli HyytiäLaitilan Jyske3.65 / 3.45
Konsta KankainenTampereen Pyrintö3.80 / 3.80
Onni LehtoTampereen Pyrintö2.00 / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera3.40 / 3.40
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot3.10 / 3.10
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu3.04 / 3.04
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu2.90 / -
Väinö Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto3.39 / 3.39
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.50 / 3.50
Verneri VesalaForssan Salama3.50 / -
 
P15 pituus (26)
Vertti EtelämäkiViipurin Urheilijat4.91 / 4.91
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat5.03 / 5.03
Oliver HeikkinenIF Raseborg3.82 / -
Sami HeinoPorin Yleisurheilu4.15 / -
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet5.96 / 5.96
Miska JohanssonHeinolan Isku4.32 / 4.32
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.56 / -
Ville KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot5.10 / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske5.69 / 5.69
Onni LehtoTampereen Pyrintö4.39 / 4.39
Henri MatikainenEspoon Tapiot5.25 / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat5.05 / 5.05
Sisu MikkiläImatran Urheilijat6.06 / 6.06
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu5.18 / 5.18
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna4.74 / 4.74
Benjamin OlliIF Femman5.97 / 5.97
Eino PerämaaTampereen Pyrintö5.56 / 5.56
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat5.09 / 5.09
Arttu SavilaaksoLimingan Niittomiehet5.69 / 5.69
Emil StadeBorgå Akilles5.06 / 5.06
Oskar ToometTampereen Pyrintö4.56 / 4.56
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat5.62 / 5.62
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö5.13 / 5.13
Niklas ViikisaloPorin Yleisurheilu5.49 / 5.49
William WesterlundIF Drott4.47 / -
 
P15 3-loikka (20)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat - / -
Vertti EtelämäkiViipurin Urheilijat - / -
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat8.69 / -
Juho KallioLapuan Virkiä10.32 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot9.70 / 9.70
Ville LehtinenVaasan Vasama10.14 / -
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot10.15 / 9.82
Henri MatikainenEspoon Tapiot11.05 / 11.05
Sisu MikkiläImatran Urheilijat11.62 / -
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu - / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot11.12 / 11.12
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna11.05 / 11.05
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat - / -
Arttu SavilaaksoLimingan Niittomiehet12.35 / 12.35
Oskar ToometTampereen Pyrintö8.91 / -
Atte TuominenLahden Ahkera10.03 / 10.03
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat - / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot12.25 / 12.25
William WesterlundIF Drott - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna10.15 / 10.15
 
P15 kuula (14)
Vertti EtelämäkiViipurin Urheilijat - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu12.16 / 12.16
Miska JohanssonHeinolan Isku9.71 / 9.71
Elias KurumaaKankaanpään Seudun Leisku11.32 / 11.32
Jani LaaksoTammelan Ryske11.42 / 11.42
Max LampinenSomeron Esa15.18 / 14.49
Henrik LehtinenLauttakylän Luja14.75 / 14.75
Eliel MulariKarhulan Katajaiset11.86 / 11.86
Simo PiirainenKaipolan Vire11.85 / 11.85
Tuomas RauhalaKaipolan Vire8.12 / 7.99
Topi RönniTampereen Pyrintö12.77 / 12.20
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku10.03 / 10.03
Miko TähkänenMerikarvian Into11.12 / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske12.94 / 12.94
 
P15 kiekko (15)
Oskari HanhikoskiKaustisen Pohjan-Veikot33.06 / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu44.01 / -
Miska JohanssonHeinolan Isku30.83 / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö33.28 / -
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko40.01 / -
Jani LaaksoTammelan Ryske32.81 / -
Max LampinenSomeron Esa53.66 / 52.78
Eliel MulariKarhulan Katajaiset31.11 / -
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu29.86 / -
Topi RönniTampereen Pyrintö46.47 / -
Kosti SaineKankaanpään Seudun Leisku54.42 / 51.20
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku31.38 / -
Vikke SavolaTampereen Pyrintö30.07 / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö26.38 / -
Verneri VesalaForssan Salama31.01 / -
 
P15 keihäs (7)
Otto HiivolaKalannin Vankka59.89 / -
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet52.52 / -
Samu KauppiTammelan Ryske39.25 / -
Ville KujalaSiilinjärven Ponnistus46.94 / -
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu38.19 / -
Mika NiskalaPohjan Koitto45.04 / -
Miko TähkänenMerikarvian Into43.29 / 41.48
 
T15 60m (88)
Takwa AdamVantaan Salamat 8.43 / 8.52
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu 8.08 / 8.08
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko 8.69 / 8.69
Nelli AnttonenImatran Urheilijat 8.09 / 8.09
Amanda AsikainenMikkelin Kilpa-Veikot 8.66 / 8.66
Emma BarskTampereen Pyrintö 9.24 / -
Emmi BengsVasa IS 9.69 / -
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.71 / 8.71
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.65 / -
Annina DoktarVantaan Salamat 8.85 / 8.85
Laura EinamoHelsingfors IFK 8.34 / 8.34
Minttu EskelinenIisalmen Visa 8.06 / 8.06
Minea FogelholmEspoon Tapiot 7.93 / 7.93
Amanda ForssIF Femman 8.50 / -
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.13 / 9.13
Emma HaglundLarsmo IF 9.15 / -
Emma HalonenSavonlinnan Riento 8.73 / 8.73
Micaela HänninenHelsingin Kisa-Veikot 8.65 / 8.65
Sara HeiskanenEspoon Tapiot 8.99 / 8.99
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.79 / 8.79
Peppiina HiltunenVantaan Salamat 8.87 / 8.87
Anniina HuuraTampereen Pyrintö 8.51 / 8.65
Maija HyllinenEspoon Tapiot 8.79 / 8.79
Helmi IsometsäHelsingfors IFK 8.03 / 8.03
Lotta JalonenJanakkalan Jana 8.62 / 8.62
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat 8.58 / 8.58
Aada JuhalaPorin Tarmo 8.55 / 8.55
Erin KainulainenSavonlinnan Riento 8.81 / 8.81
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.80 / 8.80
Jenina KarppinenPorin Yleisurheilu 9.05 / 9.16
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.47
Helmiina KivilahtiPorin Yleisurheilu 8.60 / 8.60
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa 8.24 / -
Anna KokkoKuivasjärven Aura 8.84 / 8.87
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot 9.06 / 9.06
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus 8.35 / 8.35
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot 8.65 / 8.65
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK 8.46 / 8.46
Laura KoskinenTampereen Pyrintö 9.87 / 9.87
Helmi LaineSavonlinnan Riento 8.66 / 8.66
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 8.45 / 8.45
Emmi LeinonenTampereen Pyrintö10.51 / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö 8.48 / 8.48
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat 8.83 / -
Hilla LeväniemiPorin Yleisurheilu 9.19 / -
Carla LiukkonenEspoon Tapiot 8.00 / 8.00
Laura LoponenOulun Pyrintö 8.08 / 8.08
Viveka LoukolaRaision Kuula 8.11 / 8.11
Heta LuotoTampereen Pyrintö 9.48 / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot 8.24 / 8.24
Aada MäättäläToholammin Urheilijat 8.25 / 8.25
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö 8.99 / 9.04
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo 8.34 / -
Leni MantilaLahden Ahkera 8.89 / -
Helena NärhinenHelsingin Tarmo 8.66 / -
Vilma NieminenVantaan Salamat 8.73 / 8.73
Emma NoponenVantaan Salamat 9.46 / 9.46
Anna NummikoskiEspoon Tapiot 8.49 / 8.49
Mimi NybackaTampereen Pyrintö 9.02 / 9.02
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat 8.72 / 8.72
Iida PahtajaPohjan Koitto 8.16 / 8.16
Emmi ParhialaVantaan Salamat 8.56 / 8.56
Ella PaukkuEsbo IF 8.24 / 8.24
Anniina PiitulainenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.67 / 8.67
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.96 / 8.99
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera 8.35 / 8.35
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö 8.82 / 8.82
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat 8.33 / 8.33
Charlotta SandkullaIF Åsarna 8.67 / 8.67
Jasmin Sara-AhoYlöjärven Urheilijat 8.93 / 8.93
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.02 / -
Roseline SesayKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Oona SyyriForssan Salama 8.44 / 8.44
Liina TervoHelsingfors IFK 8.04 / 8.04
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo 8.62 / 8.66
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF 8.52 / 8.52
Ella TuohiniemiPorin Tarmo 8.44 / 8.44
Emilia VaahtolaVantaan Salamat 8.49 / 8.49
Sofia VäisänenKankaanpään Seudun Leisku 8.68 / 8.68
Anniina VaittinenEspoon Tapiot 8.28 / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö 8.07 / 8.07
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo 8.12 / 8.12
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -38 8.15 / 8.15
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.66 / 8.66
Aino VenäläinenImatran Urheilijat 8.49 / 8.49
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat 8.09 / 8.09
Wilma VikstenLahden Ahkera 8.20 / 8.30
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä 8.02 / 8.02
 
T15 300m (39)
Takwa AdamVantaan Salamat - / -
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu - / -
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Annina DoktarVantaan Salamat - / -
Emma HaglundLarsmo IF - / -
Emma HalonenSavonlinnan Riento - / -
Peppiina HiltunenVantaan Salamat - / -
Helmi IsometsäHelsingfors IFK40.85 / 40.85
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku - / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.32 / 47.32
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa44.91 / -
Anna KokkoKuivasjärven Aura - / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot46.67 / 46.67
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK46.34 / 47.37
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu47.80 / 47.80
Jessica LjungbergHelsingin Tarmo - / -
Emma LooPargas IF44.95 / 44.95
Laura LoponenOulun Pyrintö - / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot - / -
Aada MäättäläToholammin Urheilijat41.73 / 41.73
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo52.31 / 52.31
Vilma NieminenVantaan Salamat - / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö - / -
Emma NyströmHelsingfors IFK43.79 / 43.79
Inka PöyryHelsingfors IFK40.89 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat - / -
Roseline SesayKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset - / -
Liina TervoHelsingfors IFK - / -
Olivia TirkkonenHelsingin Kisa-Veikot46.93 / 46.93
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF - / -
Emilia VaahtolaVantaan Salamat - / -
Adele VainioIkaalisten Urheilijat - / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat - / -
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat45.23 / -
Wilma VikstenLahden Ahkera45.69 / 45.69
 
T15 800m (18)
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Henna EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Carla JalkanenBorgå Akilles2:26.50 / 2:26.50
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:32.60 / 2:34.45
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aino LausniemiLauttakylän Luja2:36.12 / 2:36.12
Jessica LjungbergHelsingin Tarmo - / -
Emma LooPargas IF2:33.69 / 2:33.69
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo2:51.76 / 2:51.76
Emma NoponenVantaan Salamat2:52.46 / 2:52.46
Emma NyströmHelsingfors IFK2:21.21 / 2:21.21
Anni RajalaViipurin Urheilijat2:46.48 / 2:46.48
Sini RajaniemiLahden Ahkera2:19.17 / 2:19.17
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:43.61 / 2:43.61
Melissa SarjalaVantaan Salamat - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:28.65 / 2:28.65
Olivia TirkkonenHelsingin Kisa-Veikot2:39.14 / 2:39.14
Viivi VäriläHeinolan Isku - / -
 
T15 60m aj (45)
Takwa AdamVantaan Salamat 9.84 / 9.84
Ina AppelqvistEsbo IF11.17 / 11.17
Annina DoktarVantaan Salamat10.32 / 10.32
Laura EinamoHelsingfors IFK 9.69 / 9.72
Minea FogelholmEspoon Tapiot 9.00 / 9.00
Emma HalonenSavonlinnan Riento10.63 / 10.63
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö 9.67 / 9.67
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.14 / 10.14
Peppiina HiltunenVantaan Salamat10.00 / 10.00
Anniina HuuraTampereen Pyrintö10.08 / 10.08
Lotta JalonenJanakkalan Jana 9.98 / 9.98
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku - / -
Helmiina KivilahtiPorin Yleisurheilu11.09 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK10.08 / 10.08
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot 9.60 / 9.64
Laura KoskinenTampereen Pyrintö12.20 / 12.20
Helmi LaineSavonlinnan Riento 9.74 / 9.74
Emmi LampioKeravan Urheilijat11.65 / 11.65
Sanni LentoTampereen Pyrintö 9.58 / 9.58
Carla LiukkonenEspoon Tapiot 8.80 / 8.80
Viveka LoukolaRaision Kuula 9.07 / 9.07
Heta LuotoTampereen Pyrintö11.60 / 11.60
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö10.30 / 10.30
Vilma NieminenVantaan Salamat10.86 / 10.86
Emma NoponenVantaan Salamat11.74 / 11.74
Anna NummikoskiEspoon Tapiot 9.75 / 9.75
Siiri NyyssönenJoensuun Kataja 9.46 / 9.46
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat 9.90 / 9.93
Emmi ParhialaVantaan Salamat 9.90 / 9.90
Ella PaukkuEsbo IF 9.83 / 9.83
Anniina PiitulainenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.44 / 10.44
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja 9.92 / 9.92
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo10.75 / 10.75
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera 9.83 / 9.83
Melissa SarjalaVantaan Salamat11.48 / 11.48
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.74 / 12.84
Maria SuntioKarhulan Katajaiset10.41 / 10.41
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö 9.85 / 9.85
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat11.23 / 11.23
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.79 / 9.82
Liina TervoHelsingfors IFK 8.93 / 8.93
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö 8.91 / 8.91
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo 9.31 / 9.31
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.65 / 9.65
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä 9.22 / 9.22
 
T15 300m aj (18)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko51.43 / -
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Laura EinamoHelsingfors IFK49.66 / -
Emma HalonenSavonlinnan Riento - / -
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK49.43 / 49.43
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Ella LeinoTampereen Urheilijat -38 - / -
Carla LiukkonenEspoon Tapiot44.86 / 44.86
Laura LoponenOulun Pyrintö - / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat - / -
Ella PaukkuEsbo IF - / -
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo - / -
Melissa SarjalaVantaan Salamat - / -
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö - / -
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Liina TervoHelsingfors IFK51.59 / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä51.39 / -
 
T15 korkeus (19)
Ina AppelqvistEsbo IF1.42 / 1.42
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / -
Laura EinamoHelsingfors IFK1.53 / 1.53
Sara HeiskanenEspoon Tapiot1.45 / 1.45
Lotta JalonenJanakkalan Jana1.45 / 1.45
Neea-Maria JokiPohjan Koitto1.61 / 1.50
Erin KainulainenSavonlinnan Riento1.53 / 1.49
Laura KoskinenTampereen Pyrintö1.33 / 1.30
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo1.56 / 1.43
Alisa LaukkarinenEspoon Tapiot1.57 / 1.57
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö1.41 / 1.41
Janette MalilaLimingan Niittomiehet1.55 / 1.48
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat1.53 / 1.50
Ella PaukkuEsbo IF1.53 / 1.53
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja1.49 / 1.49
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.36 / 1.36
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.48 / 1.48
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat1.46 / 1.40
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö1.56 / 1.56
 
T15 seiväs (3)
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö1.50 / 1.50
Lotta SariolaSomeron Esa3.10 / 2.90
Riikka VirkkiSomeron Esa2.96 / 2.96
 
T15 pituus (54)
Takwa AdamVantaan Salamat4.46 / 4.46
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko4.81 / 4.81
Ina AppelqvistEsbo IF4.31 / 4.31
Amanda AsikainenMikkelin Kilpa-Veikot4.37 / 4.37
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.95 / -
Minttu EskelinenIisalmen Visa5.36 / 5.36
Minea FogelholmEspoon Tapiot5.14 / 5.14
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu4.13 / 4.13
Micaela HänninenHelsingin Kisa-Veikot4.23 / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu5.04 / 5.04
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö4.62 / 4.62
Sara HeiskanenEspoon Tapiot - / -
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet4.56 / 4.56
Peppiina HiltunenVantaan Salamat4.17 / 4.17
Maija HyllinenEspoon Tapiot4.10 / 4.10
Lotta JalonenJanakkalan Jana4.53 / 4.53
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat4.42 / 4.42
Erin KainulainenSavonlinnan Riento4.79 / 4.79
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.48 / 4.48
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus3.57 / -
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot4.65 / 4.65
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot4.92 / 4.92
Laura KoskinenTampereen Pyrintö3.83 / 3.83
Helmi LaineSavonlinnan Riento4.87 / 4.87
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo4.47 / 4.47
Emmi LeinonenTampereen Pyrintö3.04 / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö5.11 / 5.11
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat4.40 / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna4.10 / 4.10
Emma LooPargas IF4.81 / 4.81
Heta LuotoTampereen Pyrintö3.60 / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot5.27 / 5.27
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö4.66 / 4.66
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo4.96 / -
Helena NärhinenHelsingin Tarmo4.19 / -
Anna NummikoskiEspoon Tapiot4.56 / 4.12
Anni NurminenTampereen Pyrintö5.24 / 5.24
Mimi NybackaTampereen Pyrintö3.57 / 3.57
Siiri NyyssönenJoensuun Kataja5.16 / 5.06
Iida PahtajaPohjan Koitto5.13 / 5.13
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.80 / 4.80
Anniina PiitulainenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.18 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera4.97 / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö4.80 / 4.80
Jasmin Sara-AhoYlöjärven Urheilijat3.95 / 3.83
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat5.29 / -
Oona SyyriForssan Salama5.01 / 5.01
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö4.85 / 4.85
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo4.39 / -
Ella TuohiniemiPorin Tarmo4.90 / 4.90
Rosa ValkendorffLappeenrannan Urheilu-Miehet4.51 / 4.51
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo5.26 / 5.26
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -384.91 / 4.91
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.28 / 4.28
 
T15 3-loikka (23)
Micaela HänninenHelsingin Kisa-Veikot10.29 / 10.29
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö9.52 / 9.52
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat - / -
Erin KainulainenSavonlinnan Riento11.09 / 11.09
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot10.32 / 10.32
Helmi LaineSavonlinnan Riento10.29 / 10.29
Sanni LentoTampereen Pyrintö10.43 / 10.43
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat9.31 / -
Emma LooPargas IF9.80 / 9.80
Heta LuotoTampereen Pyrintö8.48 / -
Siiri NyyssönenJoensuun Kataja11.11 / 11.11
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo9.25 / 9.25
Iida RautioVantaan Salamat - / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö10.00 / 10.00
Jasmin Sara-AhoYlöjärven Urheilijat8.48 / 8.48
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.11 / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.51 / 10.51
Oona SyyriForssan Salama10.73 / 10.73
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö10.16 / 10.16
Ella TuohiniemiPorin Tarmo10.38 / 10.38
Rosa ValkendorffLappeenrannan Urheilu-Miehet9.48 / 9.48
 
T15 kuula (16)
Ina AppelqvistEsbo IF9.30 / 9.29
Anniina HuuraTampereen Pyrintö8.88 / 8.88
Salla KorhonenVarpaisjärven Vire9.26 / 9.26
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot13.99 / 13.99
Sanni KrapiLoimaan Jankko11.65 / 11.65
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.64 / 10.64
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo11.87 / 11.07
Siru MyllykangasHeinolan Isku10.58 / 10.58
Jasmin PajunenPorin Yleisurheilu9.54 / 9.17
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja10.88 / 10.88
Silja RossiTampereen Pyrintö12.14 / 11.90
Charlotta SandkullaIF Åsarna10.56 / 10.56
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.34 / -
Anna VillförIF Femman8.10 / -
Jonna VirénLiljendal IK11.18 / 11.18
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana7.60 / -
 
T15 kiekko (20)
Emma BarskTampereen Pyrintö19.73 / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.00 / -
Lyydia HerralaTöysän Veto38.93 / -
Emilia ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat29.22 / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.81 / -
Sanni KrapiLoimaan Jankko34.29 / -
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu32.61 / -
Felicia LindströmIF Femman33.24 / -
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo35.52 / -
Siru MyllykangasHeinolan Isku31.96 / -
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto48.22 / -
Mimi NybackaTampereen Pyrintö34.54 / -
Jasmin PajunenPorin Yleisurheilu30.27 / -
Silja RossiTampereen Pyrintö36.48 / -
Jasmin Sara-AhoYlöjärven Urheilijat16.05 / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö33.11 / -
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat24.60 / -
Anna VillförIF Femman16.30 / -
Jonna VirénLiljendal IK28.73 / -
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana21.38 / -
 
T15 keihäs (15)
Emma BarskTampereen Pyrintö16.32 / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko45.38 / 40.29
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet36.97 / 33.48
Salla KorhonenVarpaisjärven Vire33.22 / 33.11
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot49.86 / -
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu33.83 / -
Henni LiimattaMaskun Kataja29.32 / -
Leni MantilaLahden Ahkera33.69 / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja40.14 / -
Silja RossiTampereen Pyrintö40.26 / -
Jasmin Sara-AhoYlöjärven Urheilijat17.55 / -
Neea SuhonenViialan Valtti35.25 / -
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo34.07 / -
Minttu TurunenKuopion Reipas42.78 / 41.26
Anni ViljanenToijalan Vauhti33.87 / -
 
P14 60m (52)
Matias ÅbergGamlakarleby IF 8.88 / -
Tuomas AhokasVantaan Salamat 8.77 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF 9.17 / 9.17
Leo BoströmTampereen Pyrintö 8.52 / 8.52
Anton HagelKarhulan Katajaiset 9.27 / 9.27
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö 9.16 / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento 8.10 / 8.10
Miro HeikkiläGamlakarleby IF 9.63 / -
Akseli HelminenLahden Ahkera 9.73 / 10.20
Lauri HirstoHelsingin Kisa-Veikot10.25 / 10.25
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat 8.56 / 8.56
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot 8.56 / 8.56
Luukas KemppainenJoutsan Pommi 8.01 / 8.01
Antti KinnunenOulun Pyrintö 9.28 / 9.28
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 7.94 / 7.94
Teemu KoskelaIkaalisten Urheilijat 8.56 / 8.56
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.32 / 8.32
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.68 / 8.68
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö 8.67 / 8.67
Juho LautaojaHumppilan Veikot 9.04 / 9.04
Taavi LauttamusKauhavan Wisa 8.09 / 8.09
Rado LindbergEsbo IF 8.19 / 8.19
Sampo MäättäKuivasjärven Aura 8.21 / 8.21
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat 8.43 / 8.43
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat 7.86 / 7.86
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu 8.33 / 8.33
Roy NukalaVasa IS 8.29 / 8.29
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot 8.77 / 8.77
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.49 / 7.49
Janne PajunenPorin Yleisurheilu 9.08 / 9.08
Kevin PaulinIF Femman 8.85 / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.09 / 8.09
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.91 / 7.91
Jimi RousuGamlakarleby IF 9.66 / 9.66
Anton SabelIF Femman 8.90 / -
Antti SainioTampereen Pyrintö 8.06 / 8.06
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 7.95 / 7.95
Elias SalminiittyVantaan Salamat - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.27 / 8.27
Jaakko SiltalaHelsingin Kisa-Veikot 8.51 / 8.51
Elias SireniYlöjärven Urheilijat 8.21 / 8.21
Viktor StoreGamlakarleby IF 9.62 / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset 8.44 / 8.44
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö 9.38 / 9.38
Einari TiainenVantaan Salamat 9.17 / 9.17
Juuso TuominenRiihimäen Kisko 9.26 / 9.26
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö 8.18 / 8.18
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö 9.78 / 9.89
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.71 / 7.71
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.16 / 8.16
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 8.93 / 8.93
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot 8.98 / 8.98
 
P14 300m (35)
Matias ÅbergGamlakarleby IF - / -
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot48.89 / 48.89
Kasper BiskopGamlakarleby IF - / -
Anton HagelKarhulan Katajaiset - / -
Eevert HapponenKuopion Reipas - / -
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Lauri HirstoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aapo IkolaKenttäurheilijat -58 - / -
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot - / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot - / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa - / -
Rado LindbergEsbo IF - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miro NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kevin PaulinIF Femman - / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat43.75 / 43.75
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Anton SabelIF Femman - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö - / -
Jerry SavolainenLahden Ahkera - / -
Jaakko SiltalaHelsingin Kisa-Veikot43.86 / 43.86
Viktor StoreGamlakarleby IF - / -
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö - / -
Ilmari TervaskantoOulun Pyrintö - / -
Einari TiainenVantaan Salamat - / -
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö - / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot - / -
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 800m (20)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot2:32.76 / 2:32.76
Kasper BiskopGamlakarleby IF2:33.01 / 2:33.01
Leo BoströmTampereen Pyrintö2:53.37 / 2:53.37
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri2:19.27 / 2:19.27
Miro HeikkiläGamlakarleby IF2:48.08 / 2:48.08
Aapo IkolaKenttäurheilijat -582:23.12 / 2:23.12
Antti KinnunenOulun Pyrintö - / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat2:21.22 / 2:21.22
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miro NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:30.02 / 2:30.02
Kevin PaulinIF Femman - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF2:40.99 / 2:40.99
Jaakko SiltalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Viktor StoreGamlakarleby IF2:45.52 / 2:45.52
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy - / -
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 60m aj (18)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö10.14 / 10.14
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö - / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento 9.96 / 9.96
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 9.52 / 9.52
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat10.21 / 10.21
Rado LindbergEsbo IF 9.85 / 9.85
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu10.21 / 10.21
Konsta RutanenKuivasjärven Aura - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö 8.99 / 8.99
Elliot SchmidtBorgå Akilles10.31 / 10.31
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset10.75 / 10.75
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.88 / 8.88
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.43 / 9.43
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
P14 300m aj (6)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat52.54 / -
Antti SainioTampereen Pyrintö46.25 / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot - / -
Einari TiainenVantaan Salamat - / -
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P14 korkeus (9)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö1.58 / 1.58
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö1.40 / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.48 / 1.45
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.57 / 1.50
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat1.55 / 1.55
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.62 / 1.58
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset1.60 / 1.54
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.53 / 1.51
Roope TurunenPyhäselän Urheilijat1.50 / 1.50
 
P14 seiväs (10)
Leo BoströmTampereen Pyrintö2.04 / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat2.65 / 2.65
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset2.70 / 2.70
Antti KinnunenOulun Pyrintö1.88 / 1.88
Vili LahtinenTampereen Pyrintö2.00 / 2.00
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu2.40 / 2.25
Roy NukalaVasa IS2.90 / 2.90
Eero SallinenKangasalan Kisa2.30 / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset3.35 / 3.35
Petteri TuomaalaSaloisten Salama3.28 / 3.28
 
P14 pituus (32)
Tuomas AhokasVantaan Salamat3.99 / -
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot3.49 / -
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Leo BoströmTampereen Pyrintö4.35 / 4.35
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö4.42 / -
Anton HagelKarhulan Katajaiset3.94 / 3.94
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö3.99 / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento5.03 / 5.03
Jim HerleviOrimattilan Jymy4.14 / -
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot4.18 / 4.13
Antti KinnunenOulun Pyrintö4.10 / 4.10
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot4.97 / 4.97
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat4.68 / 4.68
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat4.56 / 4.56
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö4.36 / 4.36
Sampo MäättäKuivasjärven Aura4.81 / 4.81
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat5.25 / 5.25
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.64 / 4.64
Roy NukalaVasa IS5.28 / 5.28
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot4.07 / 4.07
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat4.82 / 4.82
Konsta RutanenKuivasjärven Aura4.91 / 4.91
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö3.69 / 3.69
Rasmus TenkanenIF Raseborg4.74 / 4.74
Ilmari TervaskantoOulun Pyrintö3.65 / 3.65
Einari TiainenVantaan Salamat4.16 / 3.86
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy4.16 / -
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö5.24 / 5.24
Konsta UutteraTampereen Pyrintö4.95 / 4.95
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet5.68 / 5.68
Luka VeselinovicEspoon Tapiot4.14 / -
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 3-loikka (18)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö - / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento10.45 / 10.45
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot8.76 / 8.76
Elmo JukkolaLohtajan Veikot9.40 / -
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima10.87 / 10.87
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.90 / 9.90
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat8.82 / 8.79
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat10.47 / 10.47
Vili LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Rado LindbergEsbo IF - / -
Eeli MäkeläVantaan Salamat - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat10.53 / -
Janne PajunenPorin Yleisurheilu - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö9.54 / 9.54
Konsta RutanenKuivasjärven Aura - / -
Eero SallinenKangasalan Kisa - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
Ilmari TervaskantoOulun Pyrintö8.48 / 8.48
 
P14 kuula (17)
Simon BjörklöfIF Raseborg9.32 / 9.32
Akseli HelminenLahden Ahkera - / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Petrus JakonenNakkilan Vire14.33 / 14.33
Antti JokelaHumppilan Veikot9.03 / 9.03
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö7.53 / 7.53
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat10.09 / 10.09
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu9.65 / 9.65
Veeti PaavolaSiilinjärven Ponnistus11.02 / 11.02
Paavo PuroSuolahden Urho14.71 / 13.62
Saku RönkköVihdin Viesti9.88 / 9.88
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.32 / 10.32
Lassi SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat8.98 / 8.98
Markus SalovaaraIlmajoen Kisailijat13.24 / 13.24
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö10.38 / 10.38
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö - / -
 
P14 kiekko (7)
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Veeti PaavolaSiilinjärven Ponnistus - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera35.64 / 35.29
Lassi SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö - / -
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö - / -
Niilo VirtaForssan Salama - / -
 
P14 keihäs (14)
Otto HämäläinenKarstulan Kiva - / -
Otto HautanenPylkönmäen Yrittävä - / -
Timo HemmiläPorin Yleisurheilu30.23 / 30.23
Eeli KinnunenJoensuun Kataja - / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat34.74 / -
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Janne PajunenPorin Yleisurheilu - / -
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit - / -
Saku RönkköVihdin Viesti31.75 / -
Elias SalminiittyVantaan Salamat - / -
Veeti TolmunenPorin Yleisurheilu - / -
Miika TuusjärviHelsingfors IFK - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö25.82 / -
 
T14 60m (118)
Nicolina BjörkskogLarsmo IF 9.56 / -
Priscilla BoatengIF Drott 9.27 / -
Sarika CharmakarHelsingin Tarmo - / -
Eeva EisanenHelsingin Tarmo 9.59 / -
Helmi EklundEspoon Tapiot 8.82 / 8.82
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott 8.29 / 8.29
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.52 / 9.52
Hanna HagnäsLarsmo IF 8.94 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.16 / 9.26
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.58 / 8.58
Eveliina HavialaNakkilan Vire 8.81 / 8.81
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti 8.92 / 8.92
Enni HeikkinenLiperin Taimi 9.32 / 9.32
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Anniina HenttonenJanakkalan Jana 9.68 / 9.68
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.80 / 8.80
Ester HjulforsLarsmo IF - / -
Maggie HolloEspoon Tapiot 8.82 / 8.82
Elin JakobssonIF Åsarna 8.80 / 8.80
Mila JokinenVammalan seudun Voima 9.20 / 9.20
Jenna KaijanenTampereen Pyrintö 9.26 / 9.26
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä 8.52 / 8.52
Anni KantolaTampereen Pyrintö 8.44 / 8.44
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat 9.36 / 9.46
Ciia KarlssonIF Femman 8.69 / 8.69
Kiira KauttoPorin Yleisurheilu 8.70 / 8.70
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.42 / 8.42
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.00 / 8.00
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat 8.72 / 8.72
Olivia KollinEsbo IF 9.60 / 9.60
Martta KoskelaOulun Pyrintö 8.44 / 8.44
Minja KurttiOulun Pyrintö 9.12 / -
Peppi KyhäläOulun Pyrintö - / -
Eveliina LaaksoTurun Toverit 8.49 / 8.54
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.17 / 8.43
Elli LähteenmäkiPorin Yleisurheilu 9.64 / 9.64
Noora LaitilaKeravan Urheilijat 8.88 / 8.88
Aava LajunenVantaan Salamat 8.24 / 8.24
Venla LaukkaOulun Pyrintö 8.60 / 8.60
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.24 / 8.24
Sofia LehtinenTampereen Pyrintö 9.27 / 9.56
Oona LentoTampereen Pyrintö 9.35 / 9.35
Helmi LipsanenJanakkalan Jana 8.86 / 8.86
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu 8.53 / 8.53
Pinja MähönenSonkajärven Pahka 8.94 / 8.94
Milja MajuriVantaan Salamat 8.49 / 8.49
Milka MansikkaViipurin Urheilijat 9.23 / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat10.02 / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä 8.80 / 8.80
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura 8.76 / 8.76
Vilma MeriläinenVihdin Viesti 8.96 / 8.96
Lotta MikkonenKuivasjärven Aura 8.97 / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö 8.58 / 8.58
Anni NapariVihdin Viesti 9.04 / 9.11
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 8.30 / 8.30
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu 9.19 / 9.19
Saana NieminenOrimattilan Jymy 9.35 / 9.35
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.27 / 9.27
Noora NiininenEspoon Tapiot 9.39 / 9.39
Essi NiskalaOulun Pyrintö 8.62 / 8.71
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat - / -
Sanni NiskanenViialan Valtti 9.40 / 9.40
Saana NuolikoskiVantaan Salamat 9.31 / 9.31
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti 8.45 / 8.45
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.19 / 8.19
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot 8.61 / 8.61
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat 8.85 / 8.85
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot 8.84 / 8.84
Lotta PaijaKuopion Reipas 8.81 / 8.81
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.36 / 8.36
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.69 / 8.78
Teresa PerttiläHelsingfors IFK 8.00 / -
Maria PukkilaPorin Tarmo 9.12 / 9.12
Sointu PurolaOulun Pyrintö 8.89 / -
Eerika RahkoPohjan Koitto 8.71 / 8.71
Emmi RantalaLimingan Niittomiehet 8.59 / 8.59
Emilia RauhalaOulun Pyrintö 8.44 / 8.44
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.83 / 8.83
Iiris RepponenHelsingin Kisa-Veikot 8.82 / 8.82
Meeri RiialiImatran Urheilijat 8.23 / 8.23
Elsa RönkköKeravan Urheilijat 8.62 / 8.65
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot 8.64 / 8.64
Hilla SaarinenHelsingfors IFK 8.19 / 8.19
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.62 / 8.62
Ella SalminenPorin Yleisurheilu 9.43 / 9.43
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat 8.25 / 8.25
Venla SavolainenImatran Urheilijat 8.54 / 8.54
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat 9.29 / 9.29
Valentina SeppäläEspoon Tapiot 9.21 / 9.21
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.25 / 8.25
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot 9.02 / 9.02
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 8.90 / 8.90
Emma SjöbergRaision Kuula 8.44 / 8.44
Vilhelmina SjölindIF Åsarna 9.10 / 9.10
Anni StåhlstedtTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.33
Ellen StorgårdIF Femman10.85 / -
Jamira SuarezIF Drott 8.62 / 8.62
Julia SuihkonenVihdin Viesti 8.91 / 8.91
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.52 / 8.52
Melisa TaimiolaPorin Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Emma ToivonenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.12 / 9.12
Vivian TranHelsingfors IFK 8.44 / 8.44
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama 8.49 / 8.49
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat 8.93 / 8.93
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.83 / 9.10
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.10 / 8.10
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot 8.43 / 8.43
Suvi VehomäkiSulkavan Urheilijat -41 8.66 / 8.66
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo 8.70 / 8.70
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö 8.68 / 8.68
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti 8.38 / 8.38
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.11 / 8.11
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 7.76 / 7.76
Ella WesterlundEsbo IF 8.95 / 8.95
Leonie WinellEsbo IF 8.44 / 8.44
Promthip WisetkhanLeppävirran Viri 9.35 / 9.35
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat 9.18 / 9.18
 
T14 300m (79)
Nicolina BjörkskogLarsmo IF - / -
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot47.03 / 47.03
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto - / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti - / -
Enni HeikkinenLiperin Taimi - / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto - / -
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Ester HjulforsLarsmo IF - / -
Maggie HolloEspoon Tapiot - / -
Aleksandra HuhtalaPorin Yleisurheilu - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Mette JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Mila JokinenVammalan seudun Voima - / -
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat - / -
Jenna KaijanenTampereen Pyrintö - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Olivia KollinEsbo IF - / -
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu48.80 / 48.80
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot - / -
Martta KoskelaOulun Pyrintö - / -
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Peppi KyhäläOulun Pyrintö - / -
Eveliina LaaksoTurun Toverit - / -
Mariella LaaksoTurun Toverit - / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö46.53 / 46.53
Hanna LindbergIF Femman - / -
Minea LindénLoimaan Leisku - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana46.82 / 46.82
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura - / -
Safia MekkiPohjan Koitto48.35 / 51.07
Alisa NiemiOulun Pyrintö - / -
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot44.05 / 44.05
Essi NiskalaOulun Pyrintö - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot49.78 / 49.78
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK40.43 / 40.43
Sointu PurolaOulun Pyrintö - / -
Emilia RauhalaOulun Pyrintö - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Ella SalminenPorin Yleisurheilu - / -
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Nea SavolainenMaaningan Mahti - / -
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Bettina SiltalaOulun Pyrintö - / -
Wilma SnellmanLarsmo IF - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti45.86 / 45.86
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot - / -
Emma ToivonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Laura TouruForssan Salama - / -
Vivian TranHelsingfors IFK42.95 / 42.95
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Carmen VahaHelsingin Kisa-Veikot45.06 / 45.06
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat43.79 / 44.50
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot46.13 / 46.13
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö50.73 / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske - / -
Anni VuoriSaarijärven Pullistus - / -
Promthip WisetkhanLeppävirran Viri - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T14 800m (33)
Ida FinellBorgå Akilles2:26.08 / 2:26.08
Aleksandra HuhtalaPorin Yleisurheilu - / -
Ellen ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Mette JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat2:34.30 / 2:34.30
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat - / -
Fanny KeroIF Raseborg2:35.16 / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat2:35.31 / 2:35.31
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera2:27.94 / 2:27.94
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Minea LindénLoimaan Leisku2:29.15 / 2:29.15
Noora NiininenEspoon Tapiot2:53.51 / 2:53.51
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat2:45.75 / 2:45.75
Sanni NiskanenViialan Valtti - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat2:40.73 / 2:40.73
Iiris RepponenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat2:39.69 / 2:39.69
Vilma RönnemaaLiedon Parma2:52.11 / 2:52.11
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat2:26.89 / 2:26.89
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
Erica SyrjäläTammelan Ryske - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot2:40.64 / 2:40.64
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama2:29.23 / 2:29.23
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:43.56 / 2:43.56
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Reetta VuorenmaaTampereen Pyrintö - / -
Anni VuoriSaarijärven Pullistus2:54.79 / 2:54.79
Maria WennerstrandKarhulan Urheilijat - / -
 
T14 60m aj (47)
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura10.63 / 10.63
Sarika CharmakarHelsingin Tarmo - / -
Helmi EklundEspoon Tapiot - / -
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott 9.37 / 9.37
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eveliina HavialaNakkilan Vire - / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti10.70 / 10.70
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat 9.91 / 9.91
Anni KantolaTampereen Pyrintö11.54 / 11.54
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet10.16 / 10.16
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.41 / 9.41
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat10.60 / 10.60
Iida KujanpääTampereen Pyrintö 9.56 / 9.56
Minja KurttiOulun Pyrintö - / -
Aava LajunenVantaan Salamat10.36 / 10.36
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu10.33 / 10.33
Sofia LehtinenTampereen Pyrintö13.24 / 13.24
Oona LentoTampereen Pyrintö11.60 / 11.60
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet 9.70 / 9.70
Milka MansikkaViipurin Urheilijat11.71 / 11.71
Emilia MartinsénOulun Pyrintö10.99 / 10.99
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 9.70 / 9.70
Essi NiskalaOulun Pyrintö 9.98 / 9.98
Saana NuolikoskiVantaan Salamat11.57 / 11.57
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot 9.87 / 9.87
Meeri RiialiImatran Urheilijat 9.60 / 9.60
Pinja RintamaaLiedon Parma10.86 / 10.86
Vilma RönnemaaLiedon Parma10.88 / 10.88
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Hilla SaarinenHelsingfors IFK 9.22 / 9.22
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 9.03 / 9.03
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot10.50 / 10.50
Bettina SiltalaOulun Pyrintö10.33 / 10.33
Ylva SivaroSjundeå IF10.51 / 10.51
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.49 / 9.49
Melisa TaimiolaPorin Yleisurheilu - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot10.44 / 10.44
Emma ToivonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Carmen VahaHelsingin Kisa-Veikot 9.57 / 9.57
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 9.06 / 9.06
Martta ValtonenEspoon Tapiot11.33 / 11.33
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö - / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti 9.30 / 9.30
Verna VuorelaLaitilan Jyske 9.22 / 9.22
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 9.31 / 9.31
 
T14 300m aj (24)
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura - / -
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Enni HeikkinenLiperin Taimi - / -
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat - / -
Anni KantolaTampereen Pyrintö - / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet - / -
Milja MajuriVantaan Salamat - / -
Milka MansikkaViipurin Urheilijat - / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö - / -
Essi NiskalaOulun Pyrintö53.07 / -
Lotta PaijaKuopion Reipas - / -
Sointu PurolaOulun Pyrintö - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Emilia RauhalaOulun Pyrintö - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Bettina SiltalaOulun Pyrintö - / -
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Promthip WisetkhanLeppävirran Viri - / -
 
T14 korkeus (35)
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura1.36 / -
Nicolina BjörkskogLarsmo IF1.35 / -
Eeva EisanenHelsingin Tarmo1.33 / 1.33
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott1.68 / 1.68
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat1.30 / -
Eveliina HavialaNakkilan Vire1.54 / 1.48
Maggie HolloEspoon Tapiot1.35 / 1.35
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat1.63 / 1.63
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot1.53 / 1.53
Anni KantolaTampereen Pyrintö1.36 / 1.35
Lumo KeisanenVantaan Salamat1.66 / 1.66
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / 1.58
Minja KurttiOulun Pyrintö1.33 / -
Peppi KyhäläOulun Pyrintö1.31 / 1.31
Noora LaitilaKeravan Urheilijat1.40 / 1.40
Sofia LehtinenTampereen Pyrintö1.21 / 1.15
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat1.45 / 1.41
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet1.53 / 1.53
Pinja MähönenSonkajärven Pahka1.48 / 1.45
Milja MajuriVantaan Salamat1.30 / -
Milka MansikkaViipurin Urheilijat1.36 / -
Emilia MartinsénOulun Pyrintö1.36 / -
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet1.40 / -
Eeva NurkkalaOulun Pyrintö1.30 / 1.25
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot1.53 / 1.45
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat1.53 / 1.51
Vilma PietiläTampereen Pyrintö1.19 / -
Emmi RantalaLimingan Niittomiehet1.35 / 1.35
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet1.40 / 1.35
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot1.48 / 1.46
Fiona SeppäläKaarinan Ura - / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot1.50 / 1.45
Wilma SnellmanLarsmo IF1.25 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.30 / 1.30
Ella WesterlundEsbo IF1.36 / 1.35
 
T14 seiväs (13)
Helmi EklundEspoon Tapiot3.00 / 3.00
Seela KanervaPälkäneen Luja-Lukko2.00 / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.30 / 2.30
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko2.85 / 2.70
Iida KujanpääTampereen Pyrintö3.00 / 3.00
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot2.70 / 2.70
Alisa NiemiOulun Pyrintö - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti2.91 / 2.91
Eerika RahkoPohjan Koitto2.50 / 2.50
Viivi RaudasojaPohjan Koitto2.53 / 2.53
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.52 / 2.35
Jonna UolamoToijalan Vauhti2.45 / 2.41
Vanessa VesalaForssan Salama2.00 / -
 
T14 pituus (84)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK4.72 / -
Nicolina BjörkskogLarsmo IF3.93 / -
Sarika CharmakarHelsingin Tarmo3.40 / 3.40
Eeva EisanenHelsingin Tarmo4.17 / 4.17
Helmi EklundEspoon Tapiot4.19 / 4.19
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott5.06 / 5.06
Hanna HagnäsLarsmo IF4.13 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.09 / -
Venla HämäläinenLiedon Parma4.24 / -
Eveliina HavialaNakkilan Vire4.85 / 4.85
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti - / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto4.18 / 4.18
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.49 / 4.49
Maggie HolloEspoon Tapiot4.01 / 4.01
Elin JakobssonIF Åsarna4.38 / 4.38
Mette JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jenna KaijanenTampereen Pyrintö3.87 / 3.87
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä4.34 / 4.34
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot4.53 / 4.53
Lumo KeisanenVantaan Salamat4.60 / 4.60
Sofia KeronenOutokummun Partio3.89 / 3.89
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.72 / 4.55
Martta KoskelaOulun Pyrintö4.53 / 4.53
Iida KujanpääTampereen Pyrintö4.98 / 4.98
Aava LajunenVantaan Salamat4.30 / 4.30
Venla LaukkaOulun Pyrintö4.52 / 4.52
Sofia LehtinenTampereen Pyrintö3.98 / 3.55
Oona LentoTampereen Pyrintö4.16 / 4.11
Hanna LindbergIF Femman4.77 / 4.77
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.87 / 4.87
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet4.75 / 4.75
Pinja MähönenSonkajärven Pahka4.69 / 4.69
Milja MajuriVantaan Salamat4.19 / 4.18
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa4.46 / 4.46
Emilia MartinsénOulun Pyrintö4.53 / 4.53
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat4.48 / 4.48
Sofia MattilaLapuan Virkiä4.41 / 4.41
Lotta MikkonenKuivasjärven Aura - / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö4.79 / 4.79
Anni NapariVihdin Viesti4.32 / 4.31
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet3.98 / 3.94
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet4.60 / 4.60
Saana NuolikoskiVantaan Salamat3.60 / 3.60
Eeva NurkkalaOulun Pyrintö4.18 / 4.18
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo5.03 / 5.03
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot4.75 / 4.75
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot3.82 / 3.82
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.55 / 4.26
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.48 / 4.48
Teresa PerttiläHelsingfors IFK5.09 / 5.03
Vilma PietiläTampereen Pyrintö3.72 / -
Emmi RantalaLimingan Niittomiehet4.83 / 4.83
Emilia RauhalaOulun Pyrintö4.67 / 4.67
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet4.15 / 4.15
Meeri RiialiImatran Urheilijat5.04 / 5.04
Pinja RintamaaLiedon Parma4.92 / 4.85
Vilma RönnemaaLiedon Parma4.59 / 4.59
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.47 / 4.47
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat4.19 / -
Ella SalminenPorin Yleisurheilu3.43 / 3.43
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat4.93 / 4.93
Venla SavolainenImatran Urheilijat4.36 / 4.36
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot3.58 / 3.58
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.92 / 4.92
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.60 / 4.60
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat3.69 / -
Anni StåhlstedtTurun Urheiluliitto3.46 / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti4.56 / 4.56
Jenna TarvoEspoon Tapiot4.13 / 4.13
Emma ToivonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vivian TranHelsingfors IFK4.82 / 4.82
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat4.15 / 4.15
Martta ValtonenEspoon Tapiot3.72 / 3.72
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot3.73 / -
Suvi VehomäkiSulkavan Urheilijat -414.17 / 4.17
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö5.06 / 5.06
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.10 / 4.10
Verna VuorelaLaitilan Jyske4.94 / 4.94
Reetta VuorenmaaTampereen Pyrintö3.93 / 3.93
Ella WesterlundEsbo IF3.91 / 3.91
Leonie WinellEsbo IF3.91 / 3.65
Promthip WisetkhanLeppävirran Viri3.95 / 3.95
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat3.79 / 3.79
 
T14 3-loikka (40)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK9.73 / -
Kiia HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat6.89 / -
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat9.53 / 9.53
Mette JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat9.00 / 9.00
Lumo KeisanenVantaan Salamat10.44 / 10.44
Sofia KeronenOutokummun Partio - / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet9.65 / 9.65
Elinda KoivulaHelsingfors IFK10.38 / 10.38
Iida KujanpääTampereen Pyrintö - / -
Minja KurttiOulun Pyrintö - / -
Aava LajunenVantaan Salamat9.42 / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Malin LindrothEsbo IF - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana10.73 / 10.73
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu9.78 / 9.78
Emilia MartinsénOulun Pyrintö10.05 / 10.05
Oona MoisioTampereen Pyrintö9.04 / 9.04
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö - / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö - / -
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet10.26 / 10.26
Eeva NurkkalaOulun Pyrintö9.63 / 9.63
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura8.51 / 8.51
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja8.52 / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK - / -
Pinja RintamaaLiedon Parma10.68 / 10.68
Hilla SaarinenHelsingfors IFK10.50 / 10.48
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat10.11 / 10.11
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat10.33 / 10.33
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat8.90 / 8.90
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot10.43 / 10.43
Bettina SiltalaOulun Pyrintö9.68 / 9.68
Sanja SiuralaEspoon Tapiot - / -
Anni StåhlstedtTurun Urheiluliitto - / -
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.46 / -
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet9.19 / 9.19
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti10.33 / 10.33
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura10.47 / 10.47
Maria WennerstrandKarhulan Urheilijat8.78 / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat10.37 / 10.37
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat8.60 / 8.60
 
T14 kuula (28)
Sarika CharmakarHelsingin Tarmo - / -
Eeva EisanenHelsingin Tarmo8.31 / 8.31
Venla HämäläinenLiedon Parma7.41 / 7.41
Anniina HenttonenJanakkalan Jana5.32 / 5.32
Anna HietarantaLappeenrannan Urheilu-Miehet7.26 / 7.26
Ester HjulforsLarsmo IF - / -
Miia HottinenImatran Urheilijat9.35 / 9.35
Jenna KaijanenTampereen Pyrintö - / -
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto9.62 / 9.62
Martta KoskelaOulun Pyrintö9.07 / 9.07
Meri KumpulainenPorin Yleisurheilu - / -
Viivi KupiainenHartolan Voima10.54 / 10.54
Aino LaitinenRiihimäen Kisko10.70 / 10.70
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto11.72 / 11.72
Viivi LoukoLapuan Virkiä10.78 / 10.78
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat10.18 / 10.18
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat9.03 / 9.00
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu8.63 / 8.51
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet7.32 / 7.32
Julia NystrandEsbo IF9.79 / 9.79
Viivi RaudasojaPohjan Koitto8.54 / 8.54
Pinja RintamaaLiedon Parma10.07 / 10.07
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto10.18 / 10.18
Salla SavikkoRiihimäen Kisko12.77 / 12.77
Fiona SeppäläKaarinan Ura - / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat8.35 / 8.35
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo11.36 / 11.36
 
T14 kiekko (34)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Anna HietarantaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Miia HottinenImatran Urheilijat - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot17.12 / -
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö - / -
Aino-Maija JaatinenUrjalan Urheilijat21.43 / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera - / -
Pinja KärhäLoimaan Voima35.24 / -
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto22.63 / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera29.47 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima24.21 / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto31.34 / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat31.69 / -
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa33.06 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly23.47 / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti - / -
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu18.44 / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Julia NystrandEsbo IF - / -
Eena PesonenLiperin Taimi - / -
Viivi RaudasojaPohjan Koitto31.97 / 31.97
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat - / -
Eveliina SairanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Vanessa SalminenForssan Salama - / -
Ellen UschanowRaision Kuula38.40 / -
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus - / -
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo - / -
Anni ViljanenToijalan Vauhti - / -
 
T14 keihäs (25)
Mette JermorantaJyväskylän Kenttäurheilijat23.86 / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera18.42 / -
Malin KarellSjundeå IF34.16 / -
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat14.01 / -
Kiira KauttoPorin Yleisurheilu34.94 / 31.05
Sofia KeronenOutokummun Partio - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.12 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima33.74 / -
Aino LaitinenRiihimäen Kisko32.52 / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö18.88 / -
Oona LentoTampereen Pyrintö21.41 / -
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat22.12 / -
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat28.80 / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö28.85 / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat16.94 / -
Cecilia ÖsterbergIF Femman35.12 / -
Sani RajalaEurajoen Veikot36.26 / 32.19
Vilma RönnemaaLiedon Parma30.88 / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat39.17 / -
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto44.01 / -
Salla SavikkoRiihimäen Kisko35.84 / -
Ida StoorIF Femman27.75 / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti29.87 / -
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet39.53 / 33.59
Hertta TurjaLaihian Luja35.81 / -
 
P13 60m (58)
Erik AholaTampereen Pyrintö 9.98 / 9.98
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF 8.57 / 8.57
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot 9.42 / 9.42
Joel BlomqvistIF Fyren 8.63 / 8.63
Oliver CarlssonEsbo IF 9.37 / 9.46
Lenni HaavistoKarhulan Katajaiset 8.67 / 8.68
Markus HakalaEspoon Tapiot 9.22 / 9.22
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo 8.85 / 8.85
Anton HietapakkaGamlakarleby IF 8.38 / 8.38
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.80 / -
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.57 / 8.57
Otto HolmGamlakarleby IF 8.48 / 8.48
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot 8.68 / 8.68
Ville JalavaHelsingin Kisa-Veikot 9.72 / 10.00
Puhakka JessePyhäselän Urheilijat 8.33 / 8.33
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima 8.60 / 8.60
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.77 / 8.77
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy 8.07 / 8.07
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.55 / 8.55
Vili LahtinenTampereen Pyrintö 8.76 / 8.76
Lauri LeivonenEspoon Tapiot 9.03 / 9.03
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Eeli MäkeläVantaan Salamat 8.80 / 8.80
Juuso MäkeläOulun Pyrintö 9.10 / 9.10
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat10.26 / 10.26
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.86 / 8.86
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat 9.06 / 9.06
Aleksanteri MursuPohjan Koitto 8.80 / 8.80
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 8.39 / 8.39
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.96 / 8.96
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset 9.50 / 9.54
Iiro PekkarinenTampereen Pyrintö 8.61 / 8.61
Pekka PeltolaEsbo IF 9.42 / 9.42
Jami PesonenTampereen Pyrintö 9.78 / 9.78
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö 8.84 / 8.84
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.84 / -
Niklas RannePorin Yleisurheilu 8.85 / 8.85
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.69 / 8.69
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö 9.65 / 9.65
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot 9.29 / 9.29
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö 8.55 / 8.55
Onni RuusunenPorin Yleisurheilu 9.08 / 9.08
Matias SalminenLahden Ahkera 8.93 / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot 9.47 / 9.57
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.35 / 8.35
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.56 / 8.56
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.48 / 8.49
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 8.93 / 8.93
Viljo SykköVehmaisten Urheilijat10.29 / 10.29
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske 8.70 / 8.70
Topi TimonenOulun Pyrintö 8.54 / 8.54
Veeti TolmunenPorin Yleisurheilu 9.94 / 9.94
Emil TörmäläTampereen Pyrintö 8.87 / 8.87
Juho TouruForssan Salama 9.35 / 9.35
Armas UusitaloOulun Pyrintö 8.88 / 8.88
Elmer VauhkonenLapinlahden Veto 8.11 / 8.11
Rasmus VuonorantaEsbo IF 8.66 / 8.66
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu 8.39 / 8.39
 
P13 1000m (27)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Akseli AittoniemiVehmaisten Urheilijat - / -
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot3:25.76 / -
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat3:22.50 / 3:22.50
William ForsténEsbo IF3:29.92 / 3:29.92
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Sisu HakkarainenHämeenlinnan Tarmo3:19.26 / 3:19.26
Elmo JukkolaLohtajan Veikot3:28.16 / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku - / -
Tero KorpiKenttäurheilijat -583:15.58 / 3:15.74
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy3:11.88 / 3:11.88
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat3:18.45 / 3:18.45
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset - / -
Otto PassojaKuivasjärven Aura3:33.48 / 3:33.48
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Jami PesonenTampereen Pyrintö3:43.39 / 3:43.39
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö3:35.33 / 3:35.33
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö3:32.05 / 3:32.05
Arttu RouhiainenOrimattilan Jymy - / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot - / -
Jere SoininenEsbo IF3:31.31 / -
Topi TimonenOulun Pyrintö3:29.95 / 3:29.95
René-Peter VuorioMaarian Mahti3:09.86 / 3:09.86
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat - / -
 
P13 60m aj (33)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot12.24 / 12.24
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.06 / 12.06
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Markus HakalaEspoon Tapiot12.04 / 12.04
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.85 / 9.85
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot10.92 / 10.92
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat10.85 / -
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima 9.98 / 9.98
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat10.83 / 10.83
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 9.71 / 9.71
Lauri LeivonenEspoon Tapiot11.19 / 11.19
Eeli MäkeläVantaan Salamat10.47 / 10.47
Juuso MäkeläOulun Pyrintö10.65 / 10.65
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat11.39 / -
Aleksanteri MursuPohjan Koitto11.43 / -
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat10.92 / 10.92
Pekka PeltolaEsbo IF13.13 / 13.13
Jami PesonenTampereen Pyrintö12.12 / 12.12
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö10.05 / 10.05
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.68 / 11.68
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo11.29 / 11.29
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot11.34 / 11.34
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö10.45 / 10.94
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot11.89 / 11.89
Tumi SirankoVantaan Salamat 9.80 / 9.80
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.03 / 10.03
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot 9.75 / 9.75
Tobias SyrjäTampereen Pyrintö13.50 / -
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat11.39 / 11.39
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske11.39 / -
Emil TörmäläTampereen Pyrintö10.74 / 10.74
Armas UusitaloOulun Pyrintö10.61 / 10.61
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat11.16 / 11.16
 
P13 korkeus (19)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat1.35 / -
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo1.44 / 1.34
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.55 / 1.53
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot1.35 / 1.35
Aleksi KarvoVantaan Salamat1.28 / -
Niko KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot1.40 / 1.40
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu1.51 / 1.43
Juuso MäkeläOulun Pyrintö1.49 / 1.49
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat1.48 / 1.48
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.40 / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.46 / 1.46
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.40 / 1.40
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo1.41 / 1.37
Tumi SirankoVantaan Salamat1.63 / 1.63
Tobias SyrjäTampereen Pyrintö1.37 / 1.37
Emil TörmäläTampereen Pyrintö1.39 / 1.35
Juho TouruForssan Salama1.36 / 1.36
Armas UusitaloOulun Pyrintö1.50 / 1.50
 
P13 pituus (42)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF4.50 / 4.50
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot3.86 / 3.86
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.84 / -
Oliver CarlssonEsbo IF - / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset3.93 / -
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo4.19 / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF4.71 / 4.71
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet4.95 / 4.95
Otto HolmGamlakarleby IF4.56 / 4.56
Ville JalavaHelsingin Kisa-Veikot3.08 / -
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat4.16 / -
Puhakka JessePyhäselän Urheilijat4.98 / 4.98
Elmo JukkolaLohtajan Veikot4.81 / 4.81
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima4.93 / 4.93
Aleksi KarvoVantaan Salamat4.07 / -
Niko KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot4.11 / 4.11
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku4.45 / 4.45
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.42 / 4.42
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot4.06 / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot3.59 / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu4.27 / -
Eeli MäkeläVantaan Salamat4.41 / -
Juuso MäkeläOulun Pyrintö4.67 / 4.67
Aleksanteri MursuPohjan Koitto4.36 / 4.36
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat4.32 / 4.32
Otto PassojaKuivasjärven Aura - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö4.40 / 4.40
Niklas RannePorin Yleisurheilu4.07 / 4.07
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo4.58 / 4.58
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot3.90 / 3.56
Matias SalminenLahden Ahkera4.55 / 4.55
Tumi SirankoVantaan Salamat4.62 / -
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot4.72 / 4.61
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot4.90 / 4.90
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot4.35 / 4.35
Viljo SykköVehmaisten Urheilijat3.46 / -
Tobias SyrjäTampereen Pyrintö3.93 / 3.93
Topi TimonenOulun Pyrintö4.66 / 4.66
Veeti TolmunenPorin Yleisurheilu3.73 / 3.73
Emil TörmäläTampereen Pyrintö4.37 / -
Armas UusitaloOulun Pyrintö4.51 / 4.51
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat - / -
 
P13 kuula (23)
Erik AholaTampereen Pyrintö6.35 / 6.35
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko11.78 / 11.78
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot7.92 / 7.92
Joel BlomqvistIF Fyren10.70 / 10.70
Mikael BöckermanEsbo IF11.44 / 11.44
Artturi GauffinKaarinan Ura8.46 / 8.46
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.46 / 8.46
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17.22 / 17.22
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu8.23 / 8.23
Lauri KurkelaKaarinan Ura8.96 / 8.96
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.44 / 9.44
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot7.22 / -
Vili LahtinenTampereen Pyrintö8.43 / 8.43
Mico LampinenSomeron Esa13.25 / -
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat9.41 / 9.41
Oskari MatilaKuortaneen Kunto8.77 / 8.77
Jami PesonenTampereen Pyrintö6.53 / 6.53
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö6.05 / -
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot6.97 / 6.97
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.56 / 7.32
Topi TimonenOulun Pyrintö8.27 / 8.27
Juho TouruForssan Salama10.48 / 10.48
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu8.91 / 8.91
 
P13 kiekko (20)
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko35.90 / -
Joel BlomqvistIF Fyren34.61 / -
Mikael BöckermanEsbo IF30.23 / -
William ForsténEsbo IF20.20 / -
Artturi GauffinKaarinan Ura26.07 / -
Santeri HanhikoskiKaustisen Pohjan-Veikot30.22 / -
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.07 / -
Puhakka JessePyhäselän Urheilijat24.29 / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu46.03 / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat21.89 / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu18.30 / -
Lauri KurkelaKaarinan Ura23.74 / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto33.76 / -
Mico LampinenSomeron Esa47.19 / -
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat22.88 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna19.71 / -
Pekka PeltolaEsbo IF13.05 / -
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot14.92 / -
Veeti TolmunenPorin Yleisurheilu - / -
 
T13 60m (130)
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu 8.98 / 8.98
Jenna AarnioHelsingin Tarmo 9.72 / 9.72
Elvira ÅbrandtVasa IS 9.95 / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK 8.65 / 8.65
Aida AhlholmEspoon Tapiot 9.22 / 9.22
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 8.53 / 8.53
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset 9.28 / 9.28
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK 9.34 / 9.34
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 9.34 / 9.34
Vilma BjörkskogLarsmo IF 8.90 / 8.90
Fanny BöhlingBorgå Akilles 8.73 / 8.73
Malva BrännbackaLarsmo IF 8.73 / 8.73
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.46 / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.50 / 8.50
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.59 / 9.59
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.42
Anni ForssTampereen Pyrintö 9.34 / 9.34
Sara ForsströmEspoon Tapiot 9.54 / 9.54
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 9.62 / 9.62
Hanna HåkansVasa IS10.15 / -
Kiia HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.89 / -
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Vilja HautaniemiLahden Ahkera 8.72 / 8.72
Moona HeikkinenSotkamon Jymy 9.12 / 9.12
Sara HekkalaHelsingin Tarmo 9.02 / 9.02
Saara HokkanenEspoon Tapiot 8.92 / 8.92
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.84 / 8.84
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 8.71 / 8.71
Alisa HyrriHelsingin Tarmo10.07 / -
Emilia IlolaKannuksen Ura 9.37 / 9.37
Josefina KackurLarsmo IF 9.30 / 9.30
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.52 / 8.52
Milla KangasOulun Pyrintö 8.86 / 8.90
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat 9.62 / 9.62
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat 8.61 / 8.61
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja 9.23 / 9.23
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.51 / 9.51
Kaisa KivinenEspoon Tapiot 8.78 / 8.78
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.21 / 10.21
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat 8.79 / 8.79
Elinda KoivulaHelsingfors IFK 8.51 / 8.51
Oona KokkoTampereen Pyrintö 9.21 / 9.21
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot 9.51 / 9.51
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.35 / 9.35
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat 8.61 / 8.61
Elisabet KujanpääValkeakosken Haka 8.93 / 8.93
Tuuli KuljuJanakkalan Jana 9.15 / -
Sofia KurumaaKankaanpään Seudun Leisku 9.71 / 9.71
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura 8.72 / 8.72
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.23 / 9.23
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö 9.17 / 9.17
Diana LaineKankaanpään Seudun Leisku 9.11 / 9.11
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat 9.94 / 9.94
Milla LautalaTampereen Pyrintö 9.04 / 9.04
Krista LehtiTampereen Pyrintö 8.38 / 8.38
Hertta LehtoTampereen Pyrintö10.16 / 10.16
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.78 / 9.78
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.74 / 9.74
Unni LeinonenTampereen Pyrintö 8.80 / 8.80
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat 8.94 / 8.94
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto 9.36 / 9.36
Salla MäkipereLiedon Parma 9.07 / 9.07
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Aada MantereKangasalan Urheilijat -68 9.24 / -
Sara MartikainenPyhäselän Urheilijat 9.29 / 9.29
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.34 / -
Safia MekkiPohjan Koitto 8.68 / 8.68
Melissa MyllymäkiKangasalan Urheilijat -68 8.96 / 8.96
Ndey NjieHelsingin Tarmo - / -
Nea NummenpääJanakkalan Jana 8.80 / 8.80
Anni NurminenEspoon Tapiot 9.53 / 9.55
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske 8.93 / 8.93
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura 9.81 / 9.81
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa 8.48 / 8.48
Nilla OksanenTampereen Pyrintö 9.20 / 9.20
Seela PaavilainenTampereen Pyrintö 8.58 / 8.67
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja 8.54 / 8.54
Ella PeltolaAnjalan Liitto 8.65 / 8.65
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö 8.69 / 8.69
Jenna PentinniemiViialan Valtti 9.41 / 9.41
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.95 / 8.95
Milja PeräläPorin Yleisurheilu 9.74 / 9.74
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat 9.54 / 9.54
Anni PullinenKangasalan Urheilijat -68 9.02 / 9.02
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy 8.54 / 8.54
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat 8.88 / 9.02
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.46 / 8.46
Emma RaimovaaraHämeenlinnan Tarmo 9.55 / 9.55
Kerttu RantakangasKaipolan Vire 8.61 / 8.61
Elli RantalaEspoon Tapiot 9.41 / 9.41
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö 9.71 / 9.80
Iina RantonenViipurin Urheilijat 8.81 / 8.81
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo 9.03 / 9.03
Iida RautioVantaan Salamat 9.28 / 9.28
Jenna RiipinenTampereen Pyrintö 9.32 / 9.32
Sofia RinneLahden Ahkera 9.46 / 9.46
Jonna RomoKangasniemen Kalske 9.19 / 9.19
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 8.63 / 8.63
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 8.63 / 8.63
Saana SäiläViipurin Urheilijat 8.96 / 8.96
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö 9.22 / 9.39
Katariina SalokatveTampereen Pyrintö 9.75 / 9.75
Rebecca SandbergLarsmo IF11.12 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Nea SavolainenMaaningan Mahti 8.70 / 8.70
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura 8.76 / 8.76
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.75 / 8.75
Peppi SeppänenNokian Urheilijat 9.12 / 9.12
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.33 / 8.33
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.33
Isabella StrömbergEspoon Tapiot 9.23 / 9.23
Elena TaskinenHelsingin Tarmo 9.53 / 9.53
Tilda TaviTampereen Pyrintö 8.81 / 8.81
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.39 / 8.39
Laura TouruForssan Salama 9.12 / 9.12
Malla TuomolaForssan Salama 9.04 / 9.04
Miisa TurunenToijalan Vauhti 9.37 / 9.37
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku 9.29 / 9.29
Ronja UrpulahtiViipurin Urheilijat 9.90 / 9.90
Viivi VälimäkiTammelan Ryske 9.22 / 9.22
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö 8.70 / 8.70
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.42 / 8.42
Jadessa WeckströmHämeenlinnan Tarmo 9.42 / 9.42
Emma WiikLarsmo IF10.85 / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat 8.78 / 8.78
Maria ZaloumisVantaan Salamat - / -
 
T13 1000m (41)
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malva BrännbackaLarsmo IF - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:22.88 / 3:23.62
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Jenni FrimanPorin Tarmo - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto - / -
Alisa HyrriHelsingin Tarmo4:02.06 / 4:02.06
Elviira JaalamaHämeenlinnan Tarmo - / -
Pihla KallioKarhulan Katajaiset - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat4:22.76 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:25.63 / 3:25.63
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:53.20 / 3:53.20
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat3:19.98 / 3:19.98
Pinja KykkänenVehmaisten Urheilijat - / -
Milja LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto - / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3:58.28 / -
Anni MinkkinenTampereen Pyrintö - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:29.47 / 3:29.47
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot3:18.76 / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö3:17.28 / 3:17.28
Emma RaimovaaraHämeenlinnan Tarmo - / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö - / -
Sofia RinneLahden Ahkera3:30.07 / 3:30.07
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:19.28 / 3:19.28
Anna SelinTampereen Pyrintö3:42.51 / 3:42.51
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu - / -
Miranda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat3:42.13 / 3:42.13
Elena TaskinenHelsingin Tarmo - / -
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:26.54 / 3:26.54
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö - / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot3:10.53 / 3:10.53
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T13 60m aj (68)
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu11.61 / 11.61
Sara AhlforsHelsingfors IFK10.59 / 10.59
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK10.03 / 10.03
Vilma BjörkskogLarsmo IF11.70 / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot10.64 / 10.64
Anni ForssTampereen Pyrintö11.34 / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto12.91 / 12.91
Vilja HautaniemiLahden Ahkera10.74 / 10.74
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.83 / 9.83
Saara HokkanenEspoon Tapiot11.25 / -
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.16 / 11.16
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.92 / 9.92
Alisa HyrriHelsingin Tarmo - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske11.29 / 11.29
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat10.86 / 10.86
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 9.91 / 9.91
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet11.88 / 11.88
Kaisa KivinenEspoon Tapiot11.01 / 11.01
Elinda KoivulaHelsingfors IFK10.34 / 10.34
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot12.82 / 12.82
Jonna KorhonenVarpaisjärven Vire12.45 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot11.90 / 11.90
Elisabeth KvistVasa IS11.93 / -
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura10.82 / 10.82
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.46 / 10.46
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat - / -
Milla LautalaTampereen Pyrintö11.86 / 11.86
Milja LehtinenTampereen Pyrintö13.44 / 13.77
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat10.86 / 10.86
Salla MäkipereLiedon Parma10.55 / 10.55
Maija MännistöTurun Urheiluliitto11.51 / 11.51
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oona MoisioTampereen Pyrintö10.44 / 10.44
Ndey NjieHelsingin Tarmo - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera11.52 / 11.52
Anni NurminenEspoon Tapiot12.61 / 12.72
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura12.52 / 12.52
Maija OksaViialan Valtti11.16 / 11.16
Nilla OksanenTampereen Pyrintö12.18 / 12.93
Seela PaavilainenTampereen Pyrintö10.73 / 10.73
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja11.05 / 11.05
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö11.32 / 11.32
Milja PeräläPorin Yleisurheilu13.35 / 13.35
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus11.15 / 11.15
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat12.46 / 12.46
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat10.43 / 10.43
Elli RantalaEspoon Tapiot12.10 / 12.10
Ella RåstedtEsbo IF12.89 / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo11.28 / 11.28
Alisa RauhamaaLahden Ahkera11.42 / 11.42
Taru RepoPohjan Koitto12.85 / -
Jonna RomoKangasniemen Kalske11.24 / 10.70
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 9.91 / 9.91
Saana SäiläViipurin Urheilijat12.92 / 12.92
Nea SavolainenMaaningan Mahti10.57 / 10.57
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura - / -
Anna SelinTampereen Pyrintö13.45 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot10.15 / 10.15
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto11.39 / 11.39
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot10.19 / 10.19
Isabella StrömbergEspoon Tapiot - / -
Erica SyrjäläTammelan Ryske10.96 / 10.96
Elena TaskinenHelsingin Tarmo13.43 / 13.43
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö10.16 / 10.16
 
T13 korkeus (46)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.68 / 1.68
Elvira ÅbrandtVasa IS1.30 / 1.25
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK1.37 / 1.37
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Emilia ChandrasEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Sara ForsströmEspoon Tapiot1.15 / 1.15
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.37
Vilja HautaniemiLahden Ahkera1.36 / 1.36
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.45 / 1.45
Sara HekkalaHelsingin Tarmo1.40 / 1.39
Saara HokkanenEspoon Tapiot1.44 / 1.40
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.42 / 1.42
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske1.34 / 1.34
Elviira JaalamaHämeenlinnan Tarmo1.25 / -
Josefina KackurLarsmo IF1.33 / 1.33
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat1.40 / 1.35
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot1.40 / -
Elisabeth KvistVasa IS1.40 / -
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö1.42 / 1.42
Milja LehtinenTampereen Pyrintö0.95 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.30
Unni LeinonenTampereen Pyrintö1.29 / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti1.54 / 1.54
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / -
Neela NotkonenLahden Ahkera1.33 / 1.33
Anni NurminenEspoon Tapiot1.40 / 1.25
Nilla OksanenTampereen Pyrintö1.33 / 1.33
Jenna PentinniemiViialan Valtti1.24 / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.53 / 1.53
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö1.25 / 1.25
Elli RantalaEspoon Tapiot1.30 / 1.20
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö1.20 / 1.16
Alisa RauhamaaLahden Ahkera1.34 / 1.25
Taru RepoPohjan Koitto1.25 / 1.25
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera1.44 / 1.44
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.37 / 1.37
Katariina SalokatveTampereen Pyrintö - / -
Rebecca SandbergLarsmo IF0.96 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto1.43 / 1.43
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu1.45 / 1.43
Erica SyrjäläTammelan Ryske1.36 / 1.36
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat1.30 / 1.25
Laura TouruForssan Salama1.40 / 1.39
Miisa TurunenToijalan Vauhti1.31 / 1.26
Anni ViljanenToijalan Vauhti1.21 / -
 
T13 pituus (124)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo4.34 / 4.34
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu - / -
Jenna AarnioHelsingin Tarmo3.41 / 3.41
Elvira ÅbrandtVasa IS3.58 / 3.58
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.80 / 4.80
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK3.96 / -
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset4.06 / 4.06
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK3.61 / 3.61
Vilma BjörkskogLarsmo IF4.25 / 4.25
Malva BrännbackaLarsmo IF4.26 / 4.26
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.83 / 3.83
Emilia ChandrasEspoon Tapiot4.51 / 4.51
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.74 / 3.74
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.64 / 3.64
Anni ForssTampereen Pyrintö3.89 / -
Sara ForsströmEspoon Tapiot3.33 / 3.33
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.92 / 3.92
Hanna HåkansVasa IS3.69 / 3.69
Vilja HautaniemiLahden Ahkera4.41 / 4.41
Sara HekkalaHelsingin Tarmo4.14 / 4.14
Saara HokkanenEspoon Tapiot4.32 / 4.32
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.15 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma4.39 / 4.39
Alisa HyrriHelsingin Tarmo3.43 / 3.25
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Emilia IlolaKannuksen Ura3.66 / 3.66
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö3.66 / 3.66
Elviira JaalamaHämeenlinnan Tarmo3.79 / -
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat4.43 / 4.43
Charlotte KajanderHelsingfors IFK4.76 / 4.76
Pihla KallioKarhulan Katajaiset3.59 / 3.59
Milla KangasOulun Pyrintö4.13 / 4.13
Hilma KaronenLiedon Parma4.39 / 4.39
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat3.49 / 3.19
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat4.72 / 4.72
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja3.84 / 3.68
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet3.87 / 3.87
Kaisa KivinenEspoon Tapiot4.26 / 4.26
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.96 / 2.96
Elinda KoivulaHelsingfors IFK4.77 / 4.77
Oona KokkoTampereen Pyrintö4.00 / 4.00
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot3.55 / 3.55
Jonna KorhonenVarpaisjärven Vire3.77 / -
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot4.30 / 4.30
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.65 / 3.65
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.31 / 3.31
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö3.89 / -
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Sofia KurumaaKankaanpään Seudun Leisku - / -
Elisabeth KvistVasa IS3.68 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.12 / 4.12
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö4.14 / 4.14
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat3.51 / 3.39
Milla LautalaTampereen Pyrintö3.90 / 3.90
Krista LehtiTampereen Pyrintö4.03 / 4.03
Milja LehtinenTampereen Pyrintö3.53 / 3.53
Hertta LehtoTampereen Pyrintö3.22 / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö3.83 / -
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat4.47 / 4.47
Salla MäkipereLiedon Parma3.95 / 3.73
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti4.59 / 4.59
Sara MartikainenPyhäselän Urheilijat4.25 / 4.25
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Safia MekkiPohjan Koitto4.71 / 4.71
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu3.79 / -
Anni MinkkinenTampereen Pyrintö3.34 / -
Oona MoisioTampereen Pyrintö3.80 / -
Ndey NjieHelsingin Tarmo - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera4.04 / 3.81
Nea NummenpääJanakkalan Jana4.21 / 4.21
Anni NurminenEspoon Tapiot3.69 / 3.69
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske4.60 / 4.60
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa4.78 / 4.78
Nilla OksanenTampereen Pyrintö3.90 / 3.85
Seela PaavilainenTampereen Pyrintö4.56 / 4.56
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja4.36 / 4.36
Ella PeltolaAnjalan Liitto4.79 / 4.79
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö4.04 / 3.92
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat3.98 / 3.79
Milja PeräläPorin Yleisurheilu - / -
Anni PullinenKangasalan Urheilijat -684.43 / 4.43
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy4.21 / 4.21
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.42 / 4.42
Emma RaimovaaraHämeenlinnan Tarmo3.68 / 3.68
Kerttu RantakangasKaipolan Vire4.55 / 4.55
Elli RantalaEspoon Tapiot3.92 / 3.92
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö3.55 / 3.55
Ella RåstedtEsbo IF3.73 / 3.73
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo4.15 / 4.15
Alisa RauhamaaLahden Ahkera3.79 / 3.79
Iida RautioVantaan Salamat3.99 / 3.99
Taru RepoPohjan Koitto3.58 / -
Jenna RiipinenTampereen Pyrintö3.79 / 3.58
Jonna RomoKangasniemen Kalske4.24 / 3.99
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat3.37 / 3.37
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.54 / 4.54
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat4.01 / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat4.31 / 4.31
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö3.91 / 3.91
Rebecca SandbergLarsmo IF - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat4.66 / 4.66
Nea SavolainenMaaningan Mahti4.44 / 4.44
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet4.85 / 4.85
Peppi SeppänenNokian Urheilijat3.90 / 3.90
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.57 / 4.57
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.10 / 4.10
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu4.29 / -
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot4.15 / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot3.82 / 3.82
Elviira TarvainenMaskun Kataja4.30 / 4.30
Elena TaskinenHelsingin Tarmo3.32 / 3.32
Tilda TaviTampereen Pyrintö4.06 / 4.06
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.73 / 4.73
Laura TouruForssan Salama3.75 / 3.75
Malla TuomolaForssan Salama3.76 / 3.76
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Ronja UrpulahtiViipurin Urheilijat - / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske4.28 / 4.28
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö4.78 / 4.78
Jadessa WeckströmHämeenlinnan Tarmo - / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat4.67 / 4.67
 
T13 kuula (54)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo12.10 / 12.10
Jenna AarnioHelsingin Tarmo6.10 / 6.10
Sara AhlforsHelsingfors IFK10.33 / 10.33
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset9.63 / 9.63
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu7.03 / 7.03
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.30 / -
Molly ForslundVasa IS9.93 / 9.93
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu9.58 / 9.58
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto10.08 / 10.08
Moona HeikkinenSotkamon Jymy8.78 / 8.78
Sara HekkalaHelsingin Tarmo7.62 / 6.75
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.63 / 9.63
Aino IkäheimoEspoon Tapiot10.06 / 10.06
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö6.14 / 6.14
Josefina KackurLarsmo IF7.86 / 7.86
Charlotte KajanderHelsingfors IFK10.70 / 10.70
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KokkoTampereen Pyrintö7.64 / 7.64
Jonna KorhonenVarpaisjärven Vire7.42 / 7.42
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot10.06 / 10.06
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö7.29 / -
Elisabet KujanpääValkeakosken Haka9.12 / 9.12
Tuuli KuljuJanakkalan Jana10.96 / 10.96
Vilma LaaksonenPorin Yleisurheilu8.91 / 8.91
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö5.80 / -
Milla LautalaTampereen Pyrintö6.45 / 6.45
Krista LehtiTampereen Pyrintö9.99 / 9.82
Hertta LehtoTampereen Pyrintö8.83 / 8.83
Sallamari LeskinenLiperin Taimi6.85 / 6.85
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti15.27 / 15.27
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu7.64 / 7.31
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team10.86 / 10.86
Ndey NjieHelsingin Tarmo5.41 / 5.41
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske9.36 / 9.36
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö7.50 / 7.50
Eena PesonenLiperin Taimi7.52 / 7.52
Tilda PimiäSaarijärven Pullistus8.04 / 8.04
Ella RåstedtEsbo IF7.92 / 7.92
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo8.46 / 8.46
Taru RepoPohjan Koitto6.01 / -
Jenna RiipinenTampereen Pyrintö6.40 / 6.40
Jonna RomoKangasniemen Kalske8.54 / 8.28
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö7.71 / 7.71
Katariina SalokatveTampereen Pyrintö5.22 / 5.22
Elviira TarvainenMaskun Kataja10.53 / 10.53
Tilda TaviTampereen Pyrintö8.84 / 8.19
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat7.39 / 7.39
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat6.33 / -
Miisa TurunenToijalan Vauhti8.12 / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku5.58 / 5.58
Viivi VälimäkiTammelan Ryske9.94 / 9.94
Vanessa VäriläHeinolan Isku7.67 / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko10.93 / 10.88
Carmen WellingTurun Urheiluliitto10.59 / -
 
T13 keihäs (45)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo37.40 / -
Malva BrännbackaLarsmo IF - / -
Molly ForslundVasa IS26.97 / -
Anni ForssTampereen Pyrintö18.96 / -
Ira HirvonenOutokummun Partio41.91 / 38.92
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet18.12 / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.55 / -
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö23.76 / -
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat32.47 / -
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat21.73 / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat14.86 / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja19.01 / 19.01
Kaisa KivinenEspoon Tapiot26.30 / -
Oona KokkoTampereen Pyrintö18.78 / -
Jonna KorhonenVarpaisjärven Vire23.97 / 23.97
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot33.80 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot18.09 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.34 / -
Krista LehtiTampereen Pyrintö21.11 / -
Hertta LehtoTampereen Pyrintö22.74 / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi18.55 / 18.55
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden27.83 / -
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu25.08 / 24.49
Oona MoisioTampereen Pyrintö21.55 / -
Melissa MyllymäkiKangasalan Urheilijat -6823.04 / -
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team33.27 / 31.28
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske19.81 / -
Eena PesonenLiperin Taimi20.28 / 20.28
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat19.32 / -
Ella RåstedtEsbo IF27.76 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera26.27 / -
Jenna RiipinenTampereen Pyrintö19.41 / -
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö18.50 / -
Katariina SalokatveTampereen Pyrintö - / -
Rebecca SandbergLarsmo IF - / -
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet30.33 / 28.07
Pihla SuntioKarhulan Katajaiset26.02 / -
Erica SyrjäläTammelan Ryske37.16 / -
Fanny TairaKurikan Ryhti37.00 / 33.35
Elviira TarvainenMaskun Kataja28.62 / -
Tilda TaviTampereen Pyrintö21.13 / -
Anni ViljanenToijalan Vauhti33.87 / -
Hanna VornanenIF Drott23.51 / -
Emma WiikLarsmo IF13.78 / -
 
P12 60m (44)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.79 / 9.79
Benjamin BjörklöfIF Raseborg 9.72 / 9.72
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat 9.47 / 9.47
Evert EngbergHelsingfors IFK 9.12 / 9.12
Anton FuruGamlakarleby IF 9.16 / 9.16
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.55 / 8.55
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.47 / -
Aaron HalonenHelsingin Kisa-Veikot10.49 / -
Eevert HapponenKuopion Reipas 8.89 / 8.89
Aapo HeikkinenLiperin Taimi10.53 / -
Paavo HeinisuoJyväskylän Kenttäurheilijat 9.53 / 9.53
Paul HjulforsLarsmo IF - / -
Kaapo IkonenLiperin Taimi - / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko 9.68 / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa 9.19 / 9.19
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Aaro KangasKälviän Tarmo 8.90 / 8.90
Santtu KekkonenLahden Ahkera 9.13 / -
Ville KeronenOutokummun Partio - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.47 / 8.47
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Otso KylmänenKuivasjärven Aura 8.78 / 8.78
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.34 / 9.34
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto 9.14 / 9.14
Tomi MäkitaloKankaanpään Seudun Leisku 8.61 / 8.61
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima 9.45 / 9.45
Tobias MorenoLahden Ahkera 8.90 / 8.90
Niilo NevalainenHelsingin Tarmo 9.97 / 9.97
Simeon NieminenHämeenlinnan Tarmo 9.24 / 9.24
Otso NyyssönenJoensuun Kataja 9.07 / 9.20
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö 9.71 / 9.71
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa 9.32 / 9.32
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura 8.58 / 8.58
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana 9.09 / 9.09
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö 9.56 / 9.58
Joel RoutamaaTampereen Pyrintö 9.62 / 9.62
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi 9.85 / 9.85
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.37 / 8.37
Touko TarvonenLahden Ahkera 8.87 / 8.87
Antti TurunenKuivasjärven Aura 9.26 / -
Topias VälläriJanakkalan Jana 8.87 / 8.87
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat10.30 / 10.30
Oula VuoriTampereen Pyrintö 9.69 / 9.69
 
P12 1000m (25)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3:39.32 / 3:39.32
Evert EngbergHelsingfors IFK3:30.68 / 3:30.68
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko3:17.76 / 3:17.76
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko3:26.60 / -
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:24.00 / 3:24.00
Aaron HalonenHelsingin Kisa-Veikot4:07.57 / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Paul HjulforsLarsmo IF - / -
Felix JankensIF Drott - / -
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset - / -
Reko LaineHämeenlinnan Tarmo - / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat3:24.66 / 3:24.66
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot4:04.70 / 4:13.11
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:11.65 / 3:11.65
Niilo NevalainenHelsingin Tarmo - / -
Joel PeltonenPorin Tarmo - / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö3:37.03 / 3:37.03
Melvin SandbergÅIFK Friidrott3:36.06 / 3:36.06
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat3:27.53 / 3:27.53
Antti TurunenKuivasjärven Aura - / -
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat - / -
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot3:06.91 / 3:06.91
Arttu ViljanenToijalan Vauhti - / -
 
P12 60m aj (22)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot12.92 / 12.92
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat11.32 / 11.32
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö13.52 / 13.52
Paavo HeinisuoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa11.21 / 11.21
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.16 / 10.16
Otso KylmänenKuivasjärven Aura11.12 / 11.12
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat11.68 / 11.68
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto11.90 / 11.90
Onni NyyssönenJoensuun Kataja - / -
Otso NyyssönenJoensuun Kataja - / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö12.50 / 12.50
Joel PeltonenPorin Tarmo12.40 / 12.40
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura - / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö12.94 / 12.94
Joel RoutamaaTampereen Pyrintö - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi13.93 / 13.93
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat11.39 / 11.39
Touko TarvonenLahden Ahkera11.93 / 11.93
 
P12 korkeus (23)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg1.25 / 1.25
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat1.33 / -
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö1.18 / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi1.25 / 1.20
Paavo HeinisuoJyväskylän Kenttäurheilijat1.25 / 1.25
Kasper HortlingHelsingfors IFK1.10 / -
Kaapo IkonenLiperin Taimi - / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa1.38 / 1.35
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.40 / 1.40
Ville KeronenOutokummun Partio1.30 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.32 / 1.30
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset1.35 / 1.30
Niilo KirjavainenHelsingin Tarmo1.21 / 1.21
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.25 / 1.25
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot1.05 / 1.03
Tobias MorenoLahden Ahkera1.20 / 1.20
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Onni NyyssönenJoensuun Kataja1.30 / 1.30
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa1.40 / 1.40
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura1.30 / -
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat1.35 / 1.35
Touko TarvonenLahden Ahkera1.25 / 1.25
 
P12 pituus (39)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat4.10 / 4.10
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.43 / 4.43
Aaron HalonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eevert HapponenKuopion Reipas4.17 / 4.17
Aapo HeikkinenLiperin Taimi3.86 / 3.86
Paavo HeinisuoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Paul HjulforsLarsmo IF - / -
Kasper HortlingHelsingfors IFK - / -
Kaapo IkonenLiperin Taimi - / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa4.31 / 4.31
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Ville KeronenOutokummun Partio4.21 / 4.21
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.43 / 4.43
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset4.23 / 4.23
Niilo KirjavainenHelsingin Tarmo - / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.01 / 4.01
Otso KylmänenKuivasjärven Aura4.12 / 4.12
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3.60 / 3.60
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima4.16 / 4.16
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Niilo NevalainenHelsingin Tarmo - / -
Simeon NieminenHämeenlinnan Tarmo - / -
Onni NyyssönenJoensuun Kataja - / -
Otso NyyssönenJoensuun Kataja - / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö3.79 / 3.79
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura3.97 / 3.97
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana4.24 / 4.24
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö - / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.39 / 4.39
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
Antti TurunenKuivasjärven Aura - / -
Topias VälläriJanakkalan Jana - / -
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat - / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti - / -
Oula VuoriTampereen Pyrintö3.72 / 3.72
 
P12 kuula (22)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat7.51 / 7.51
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö6.96 / 6.96
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.43 / 6.43
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu8.42 / 8.42
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Niilo LaukkanenTammelan Ryske - / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot5.29 / 5.29
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.73 / 5.73
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.47 / 10.47
Niilo NevalainenHelsingin Tarmo4.32 / 4.32
William OlliVasa IS - / -
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat9.98 / 9.98
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana6.84 / 6.84
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi8.04 / 8.04
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö - / -
Miiro TähkänenMerikarvian Into - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.05 / 9.05
Oula VuoriTampereen Pyrintö5.90 / 5.90
Wictor WernerIF Raseborg - / -
 
P12 kiekko (29)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Elias EskolaUrjalan Urheilijat20.48 / -
Emil FockIF Femman - / -
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö - / -
Kasper HortlingHelsingfors IFK - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Kaapo IkonenLiperin Taimi - / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko - / -
Ville KeronenOutokummun Partio - / -
Jussi KoskelaKangasalan Kisa - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera22.79 / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat16.36 / -
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima20.22 / -
Roni MikkiläNakkilan Vire - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto35.50 / -
William OlliVasa IS14.54 / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö - / -
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa21.33 / -
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö - / -
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
Joel RoutamaaTampereen Pyrintö - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö - / -
Miiro TähkänenMerikarvian Into - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot - / -
Wictor WernerIF Raseborg - / -
 
T12 60m (103)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Jenny AhoniemiKannuksen Ura - / -
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset 9.62 / 9.62
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Nellie ByggmästarLarsmo IF 9.48 / -
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo 8.69 / 8.69
Felicia EnaLarsmo IF10.14 / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö 9.88 / 9.88
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.11
Sointu FinniläGamlakarleby IF10.07 / 10.07
Mia FlinkEspoon Tapiot 9.24 / 9.24
Leena HakalaUrjalan Urheilijat 9.24 / 9.24
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.40 / 9.40
Ranim HamdiTampereen Pyrintö10.50 / -
Aino HärkkiTampereen Pyrintö 9.58 / 9.58
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.67 / 9.67
Hanna HenttonenJanakkalan Jana 9.59 / 9.59
Linnea HirveläLapuan Virkiä 8.87 / 8.87
Fanni HokkanenKuivasjärven Aura - / -
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö11.02 / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo 8.97 / 8.97
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu 9.50 / 9.50
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.67 / -
Aada KalliolaRaision Kuula 9.01 / 9.01
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK 8.78 / 8.78
Elle KariniemiLauttakylän Luja 8.90 / 8.90
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.63 / 8.63
Sofia Keski-NikkolaVähänkyrön Viesti 8.91 / 8.91
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / 9.12
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Janita KinnanenVammalan seudun Voima 9.15 / 9.15
Meeri KolisevaJanakkalan Jana 8.74 / 8.74
Alva KollinEsbo IF 9.43 / 9.43
Noelle KollinEsbo IF10.29 / 10.29
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.69 / 8.69
Henna KorhonenVarpaisjärven Vire10.42 / 10.42
Arianna KortelainenValkealan Kajo10.62 / -
Eerica KoskelaIkaalisten Urheilijat 9.39 / 9.39
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot 9.16 / 9.16
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.16 / 9.16
Siiri KukkolaKuivasjärven Aura 9.83 / 9.83
Eliza KusnierzHämeenlinnan Tarmo10.37 / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.19 / 9.19
Matilda LahtiEspoon Tapiot 8.98 / 8.98
Olivia LainePohjan Koitto 8.99 / 8.99
Angelina LaurénIF Åsarna 8.95 / 8.95
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.10 / 9.10
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat 9.69 / 9.69
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.74 / 9.74
Elina LikhanovaLiperin Taimi 9.06 / 9.06
Pinja LiskiHelsingin Tarmo 9.96 / 9.96
Ronja LjungbergIF Åsarna 9.38 / 9.38
Mila MäentakanenTampereen Pyrintö 9.41 / 9.41
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö 9.22 / 9.22
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo 9.61 / 9.61
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja 9.29 / 9.29
Isla MehtäläKuivasjärven Aura 9.74 / 9.74
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.10 / 9.10
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu 9.06 / 9.06
Ella MikkolaTampereen Pyrintö 9.69 / 9.69
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.35 / 9.35
Riina NärhiTampereen Pyrintö10.39 / 10.45
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.55 / 9.57
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.39 / 9.39
Martta NieminenTampereen Pyrintö10.04 / 10.17
Elina NiinikangasValkealan Kajo10.05 / 10.05
Alisa NorokorpiValkealan Kajo10.08 / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.35 / 9.35
Edit PalménEspoon Tapiot 9.67 / 9.67
Mathilda ParkkinenLarsmo IF 9.84 / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat 9.67 / -
Sonja PurmonenLiperin Taimi10.37 / 10.37
Veronica RaikulaGamlakarleby IF 9.38 / 9.38
Sara RajaniemiLahden Ahkera 9.93 / 9.95
Sini RantalaTampereen Pyrintö 9.03 / 9.03
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa 9.18 / 9.18
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat 8.95 / 8.95
Venla ReunanenHelsingfors IFK 8.77 / 8.77
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö 9.69 / 9.69
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot 9.32 / 9.32
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi 9.76 / 9.76
Aada SalonenPorin Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Celina SalonenNastolan Naseva 9.33 / 9.33
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö 9.77 / 9.77
Lotta SannamoToijalan Vauhti - / -
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö 9.40 / 9.40
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.43 / 9.43
Kira ShilovEspoon Tapiot 9.52 / -
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö - / -
Matilda SnellmanLarsmo IF10.35 / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo 8.65 / 8.65
Pihla SuikkanenHämeenlinnan Tarmo10.59 / 10.59
Lina SvenlinLarsmo IF10.26 / -
Meyah ThylinLarsmo IF10.37 / 10.37
Tilde ThylinLarsmo IF - / -
Oona TolvanenLiperin Taimi - / -
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot 9.10 / 9.10
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit 9.13 / 9.13
Jenni VäänänenLahden Ahkera 8.65 / 8.65
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat10.55 / -
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.72 / 8.72
Sara ViljalaKuopion Reipas 9.78 / 9.78
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.55 / 8.55
 
T12 1000m (31)
Petra BromanPorin Yleisurheilu - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:24.61 / 3:24.61
Lumi HarjulehtoJyväskylän Kenttäurheilijat3:58.15 / 3:58.15
Julia JaloUrjalan Urheilijat - / -
Selina KalliorinneVihdin Viesti4:13.41 / 4:13.41
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat3:24.19 / 3:24.19
Iida KastarinenTampereen Pyrintö3:16.14 / 3:16.14
Ella KausePorin Yleisurheilu3:56.46 / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat3:53.95 / 3:53.95
Mianna LiimatainenSaarijärven Pullistus3:53.51 / 3:53.51
Pinja LiskiHelsingin Tarmo - / -
Nella MäkynenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat3:37.25 / 3:37.25
Alisa NorokorpiValkealan Kajo - / -
Sointu OinasPohjan Koitto3:42.79 / 3:42.79
Edit PalménEspoon Tapiot3:34.50 / 3:34.50
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:32.71 / 3:32.71
Mona PitkänenPohjan Koitto3:43.52 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3:39.55 / 3:39.55
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi - / -
Celina SalonenNastolan Naseva3:27.79 / 3:27.79
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö3:59.38 / 3:59.38
Agnes SkytteIF Drott - / -
Matilda SnellmanLarsmo IF - / -
Neea TaskinenMäntsälän Urheilijat3:47.95 / 3:53.30
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:35.58 / 3:35.58
Tilde ThylinLarsmo IF - / -
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat4:28.50 / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:21.71 / 3:21.71
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T12 60m aj (55)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo - / -
Felicia EnaLarsmo IF - / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö12.28 / 12.28
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto12.85 / 12.85
Mia FlinkEspoon Tapiot11.29 / 11.29
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ranim HamdiTampereen Pyrintö12.45 / 12.45
Aino HärkkiTampereen Pyrintö13.16 / 13.16
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto11.12 / 11.12
Julia JaloUrjalan Urheilijat13.55 / 13.55
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo10.15 / 10.15
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK10.56 / 10.56
Elle KariniemiLauttakylän Luja - / -
Ada KärkeläYlöjärven Urheilijat - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö10.25 / 10.25
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo13.77 / 13.77
Alva KollinEsbo IF13.34 / 13.34
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat11.61 / 11.61
Eerica KoskelaIkaalisten Urheilijat - / -
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi KunnariPohjan Koitto - / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.30 / 11.30
Matilda LahtiEspoon Tapiot11.55 / 11.55
Pinja LiskiHelsingin Tarmo14.26 / 14.26
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö11.90 / 11.90
Matilda MehtoNaantalin Löyly12.08 / 12.08
Ella MikkolaTampereen Pyrintö - / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto12.11 / 12.11
Riina NärhiTampereen Pyrintö14.16 / 14.16
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu10.91 / 10.91
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu10.70 / 10.70
Martta NieminenTampereen Pyrintö13.72 / 13.72
Alisa NorokorpiValkealan Kajo - / -
Sointu OinasPohjan Koitto - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Miina PaijaUrjalan Urheilijat12.61 / 12.61
Edit PalménEspoon Tapiot12.56 / 12.56
Sonja PurmonenLiperin Taimi13.28 / 13.28
Sini RantalaTampereen Pyrintö10.63 / 10.63
Iida RuohoTurun Urheiluliitto - / -
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot12.33 / 12.33
Vanessa SalminenForssan Salama10.99 / 10.99
Celina SalonenNastolan Naseva11.63 / 11.63
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö - / -
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat13.86 / 13.86
Kira ShilovEspoon Tapiot11.73 / 11.73
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö - / -
Agnes SkytteIF Drott - / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot10.58 / 10.58
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja12.00 / 12.00
 
T12 korkeus (43)
Carolina ÅhmanIF Drott1.04 / -
Erin BjörklöfIF Raseborg1.28 / 1.28
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo1.23 / 1.21
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Sointu FinniläGamlakarleby IF1.10 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot1.42 / 1.41
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus1.33 / 1.25
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.15 / 1.15
Ranim HamdiTampereen Pyrintö1.19 / -
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto1.28 / 1.22
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.22 / -
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo1.48 / 1.48
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK1.45 / 1.43
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo1.20 / 1.20
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.31 / 1.30
Eliza KusnierzHämeenlinnan Tarmo1.16 / 1.16
Matilda LahtiEspoon Tapiot1.21 / 1.20
Olivia LainePohjan Koitto1.25 / 1.25
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.25 / 1.25
Pinja LiskiHelsingin Tarmo1.20 / 1.20
Ronja LjungbergIF Åsarna1.30 / 1.30
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö1.35 / 1.30
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.44 / 1.44
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.34 / 1.34
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.38 / 1.36
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.30 / 1.30
Martta NieminenTampereen Pyrintö1.21 / 1.21
Sointu OinasPohjan Koitto1.25 / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat1.27 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö1.19 / -
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot1.15 / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi1.25 / 1.25
Alisa SyrjäläTammelan Ryske1.30 / 1.26
Tilde ThylinLarsmo IF1.20 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.35 / 1.30
Meeri TorssonenLiperin Taimi1.15 / 1.15
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot1.31 / 1.31
Minni TuppuraNurmijärven Yleisurheilu1.15 / -
Emmi VidqvistUlvila Sport Team1.30 / 1.30
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa1.50 / 1.45
 
T12 pituus (86)
Emilia AhoTampereen Pyrintö - / -
Petra BromanPorin Yleisurheilu - / -
Nellie ByggmästarLarsmo IF - / -
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo3.85 / 3.85
Hilda ErholtzOulun Pyrintö3.46 / 3.46
Sointu FinniläGamlakarleby IF3.34 / 3.34
Mia FlinkEspoon Tapiot4.19 / 4.19
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus3.84 / 3.84
Leena HakalaUrjalan Urheilijat - / -
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.74 / 3.74
Lumi HarjulehtoJyväskylän Kenttäurheilijat3.20 / 3.20
Aino HärkkiTampereen Pyrintö3.32 / 3.32
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto4.26 / 4.26
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.72 / 3.72
Hanna HenttonenJanakkalan Jana3.41 / 3.41
Fanni HokkanenKuivasjärven Aura - / -
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö2.97 / 2.97
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo4.38 / 4.38
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK4.48 / 4.48
Elle KariniemiLauttakylän Luja - / -
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö4.70 / 4.70
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana4.37 / 4.37
Alva KollinEsbo IF3.56 / 3.56
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.52 / 4.52
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.68 / 3.68
Siiri KukkolaKuivasjärven Aura3.30 / 3.30
Eliza KusnierzHämeenlinnan Tarmo - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot3.81 / 3.81
Olivia LainePohjan Koitto4.31 / 4.31
Angelina LaurénIF Åsarna4.07 / 4.07
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat - / -
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi3.74 / 3.74
Annie LundénIF Drott4.13 / 4.13
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö3.99 / 3.99
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja3.60 / 3.60
Isla MehtäläKuivasjärven Aura3.54 / 3.54
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu - / -
Ella MikkolaTampereen Pyrintö3.94 / 3.94
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.15 / 4.15
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat4.03 / 4.03
Riina NärhiTampereen Pyrintö - / -
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.24 / 4.24
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.27 / 4.27
Martta NieminenTampereen Pyrintö3.16 / 3.16
Elina NiinikangasValkealan Kajo - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot3.68 / 3.68
Mathilda ParkkinenLarsmo IF - / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Veronica RaikulaGamlakarleby IF3.50 / 3.50
Sini RantalaTampereen Pyrintö4.06 / 4.06
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa - / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat4.16 / 4.16
Venla ReunanenHelsingfors IFK - / -
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö3.70 / 3.70
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi3.29 / 3.29
Vanessa SalminenForssan Salama4.07 / 4.07
Aada SalonenPorin Yleisurheilu - / -
Celina SalonenNastolan Naseva3.88 / 3.88
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö3.47 / 3.47
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö3.74 / 3.74
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat3.69 / 3.69
Kira ShilovEspoon Tapiot - / -
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö - / -
Matilda SnellmanLarsmo IF - / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo4.56 / 4.56
Lina SvenlinLarsmo IF - / -
Tiia TalonenTammelan Ryske - / -
Meyah ThylinLarsmo IF - / -
Tilde ThylinLarsmo IF - / -
Oona TolvanenLiperin Taimi2.72 / 2.72
Meeri TorssonenLiperin Taimi3.29 / 3.29
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit3.70 / 3.70
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat3.69 / 3.69
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara ViljalaKuopion Reipas3.65 / 3.65
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T12 kuula (43)
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset7.86 / 7.86
Erin BjörklöfIF Raseborg6.53 / 6.53
Roosa HaanpääViialan Valtti10.31 / 10.31
Ranim HamdiTampereen Pyrintö7.92 / 7.92
Aino HärkkiTampereen Pyrintö5.33 / 5.33
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Hanna HenttonenJanakkalan Jana - / -
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu6.81 / 6.81
Pinja KärhäLoimaan Voima10.93 / 10.93
Venla KärhäLoimaan Voima10.23 / 10.23
Ella KausePorin Yleisurheilu8.20 / 8.20
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo - / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat6.25 / -
Henna KorhonenVarpaisjärven Vire5.60 / 5.60
Pinja KorkeakoskiSäkylän Urheilijat - / -
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Angelina LaurénIF Åsarna6.46 / 6.46
Ronja LjungbergIF Åsarna8.48 / 8.48
Leia LommiKarhulan Urheilijat7.40 / 7.40
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja5.42 / 5.42
Matilda MehtoNaantalin Löyly8.95 / 8.95
Riina NärhiTampereen Pyrintö6.32 / 6.32
Elina NiinikangasValkealan Kajo - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.16 / 7.16
Sara RajaniemiLahden Ahkera - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot9.85 / 9.85
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö - / -
Lotta SannamoToijalan Vauhti5.37 / -
Antonina ShveykovskayaKuivasjärven Aura8.11 / 8.11
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö - / -
Alisa SyrjäläTammelan Ryske8.00 / 8.00
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona TolvanenLiperin Taimi5.95 / 5.95
Meeri TorssonenLiperin Taimi6.04 / 6.04
Minni TuppuraNurmijärven Yleisurheilu - / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo7.10 / 7.10
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
Miina ValtonenPaimion Urheilijat - / -
Emmi VidqvistUlvila Sport Team7.21 / 7.21
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto8.95 / 8.95
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja6.20 / 6.20
Wilma WernerIF Raseborg5.21 / -
 
T12 keihäs (28)
Emilia AhoTampereen Pyrintö10.36 / -
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto20.65 / -
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat17.09 / -
Hanna HenttonenJanakkalan Jana12.60 / -
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö12.51 / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti18.73 / -
Ella KausePorin Yleisurheilu32.70 / 32.70
Henna KorhonenVarpaisjärven Vire14.32 / 13.53
Arianna KortelainenValkealan Kajo21.37 / -
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eliza KusnierzHämeenlinnan Tarmo18.37 / -
Mianna LiimatainenSaarijärven Pullistus13.47 / -
Miina PaijaUrjalan Urheilijat21.56 / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit27.50 / -
Sonja PurmonenLiperin Taimi15.03 / 15.03
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö16.68 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot27.89 / -
Vanessa SalminenForssan Salama21.17 / -
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat18.61 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera26.20 / -
Antonina ShveykovskayaKuivasjärven Aura12.18 / -
Alisa SyrjäläTammelan Ryske24.60 / -
Meeri TorssonenLiperin Taimi - / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo18.45 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera32.67 / -
Vilja VälimäkiTammelan Ryske20.78 / -
Eevi VatkaToijalan Vauhti23.26 / -
Sara ViljalaKuopion Reipas17.20 / -
 
P11 60m (50)
Nikola BäckVasa IS8.94 / 8.94
Eeli BengsVasa IS9.43 / 9.43
Alexander BjörkqvistSjundeå IF9.48 / 9.48
Lukas BrandtNaantalin Löyly8.80 / 8.80
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.65 / 9.65
Ville EkebomIF Raseborg10.22 / 10.27
Robin EleniusVasa IS9.96 / -
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö9.49 / 9.56
Aatos ForssTampereen Pyrintö9.57 / 9.57
Casper HäkkinenEspoon Tapiot9.45 / 9.45
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot9.47 / 9.47
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku9.16 / 9.16
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot9.57 / 9.57
Oskar HolmGamlakarleby IF9.14 / 9.14
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö9.23 / 9.23
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto9.28 / 9.28
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat8.73 / 8.73
Renne KankkunenLiperin Taimi9.67 / 9.67
Kalle KarimäkiLahden Ahkera9.53 / 9.53
Stefan KarisolaViialan Valtti9.42 / 9.42
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera9.62 / 9.62
Arvid KockIK Falken - / -
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö9.54 / 9.54
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo10.89 / 11.03
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus9.32 / 9.32
Kaspian LindholmEsbo IF9.36 / 9.36
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö9.82 / 9.82
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat9.44 / 9.44
Verneri MarttilaLahden Ahkera8.92 / 8.92
Kristofer MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
August MikkolaEspoon Tapiot9.62 / 9.62
Alex MynttiVasa IS9.85 / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot9.37 / 9.37
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu9.69 / 9.69
Elias PaasilaKokkolan Veikot - / -
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat9.18 / 9.18
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat9.26 / 9.26
Joel PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.27 / 10.27
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö9.09 / 9.09
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.21 / -
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö11.13 / 11.13
Onni SavolainenKuivasjärven Aura9.33 / 9.33
Bernard SjöblomHelsingfors IFK10.90 / 10.90
Joonas SohlmanJanakkalan Jana9.51 / 9.51
William StrandvallIF Åsarna - / -
Max SundholmEsbo IF9.42 / 9.42
Jonatan SunilaKaarinan Ura9.48 / 9.48
Eino SykköVehmaisten Urheilijat10.69 / 10.69
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö9.13 / 9.13
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot9.63 / 9.63
 
P11 1000m (16)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3:39.65 / 3:39.65
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Renne KankkunenLiperin Taimi - / -
Eliel KärkkäinenIkaalisten Urheilijat - / -
Väinö KekkonenOulun Pyrintö3:51.41 / 3:51.41
Arvid KockIK Falken3:30.3h / 3:30.3h
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto4:01.36 / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:32.44 / 3:32.97
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Joonas SohlmanJanakkalan Jana3:49.38 / 3:49.38
Joona SoininenEsbo IF3:21.68 / -
Julius SteinerHelsingin Kisa-Veikot4:06.23 / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:35.22 / 3:35.22
Tatu VirtanenLiedon Parma3:15.56 / 3:15.56
 
P11 60m aj (27)
Eeli BengsVasa IS - / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly10.65 / 10.65
Aatos ForssTampereen Pyrintö - / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot11.54 / 11.54
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku11.74 / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot10.64 / 10.64
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat10.73 / 10.73
Renne KankkunenLiperin Taimi11.61 / 11.61
Väinö KekkonenOulun Pyrintö - / -
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö11.44 / 11.44
Väinö KuronenJoroisten Urheilijat - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.03 / 11.03
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat10.91 / 10.91
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat11.57 / 11.57
Noel PiirainenTampereen Pyrintö11.32 / 11.32
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Julius SteinerHelsingin Kisa-Veikot12.16 / 12.16
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö13.31 / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset11.06 / 11.06
Torsti VisuriEsbo IF12.39 / -
 
P11 korkeus (18)
Eeli BengsVasa IS1.25 / -
Casper HäkkinenEspoon Tapiot1.15 / 1.15
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot1.26 / 1.26
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku1.27 / 1.27
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat1.18 / 1.18
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto1.01 / -
Elmer KeinänenEsbo IF1.34 / 1.34
Väinö KekkonenOulun Pyrintö1.26 / 1.26
Arvid KockIK Falken1.15 / -
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö1.32 / 1.32
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.23 / 1.11
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.33 / 1.32
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat1.26 / 1.26
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.35 / 1.35
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.36 / 1.36
Noel PiirainenTampereen Pyrintö1.21 / 1.21
Bernard SjöblomHelsingfors IFK1.00 / -
 
P11 pituus (49)
Nikola BäckVasa IS4.53 / 4.53
Eeli BengsVasa IS4.03 / 4.03
Ville EkebomIF Raseborg3.65 / 3.65
Robin EleniusVasa IS - / -
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö3.68 / -
Aatos ForssTampereen Pyrintö3.16 / -
Casper HäkkinenEspoon Tapiot3.84 / 3.84
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3.73 / 3.73
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot3.92 / 3.86
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku3.89 / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot4.21 / 4.21
Oskar HolmGamlakarleby IF4.12 / 4.12
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö - / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto3.80 / 3.80
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat4.76 / 4.76
Renne KankkunenLiperin Taimi3.83 / 3.83
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera3.84 / -
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot3.78 / 3.61
Elmer KeinänenEsbo IF3.96 / 3.96
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö3.44 / -
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo3.15 / 3.15
Nikolas LindénLoimaan Leisku4.11 / 4.11
Kaspian LindholmEsbo IF3.90 / 3.90
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat3.62 / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.54 / 3.54
Joel MyllyntausJyväskylän Kenttäurheilijat3.93 / 3.93
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.23 / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot3.54 / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat4.12 / 4.12
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.82 / 3.82
Elias PaasilaKokkolan Veikot4.44 / 4.44
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat3.93 / 3.93
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat4.10 / 4.10
Joel PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.54 / 3.54
Noel PiirainenTampereen Pyrintö3.80 / 3.80
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö4.06 / 4.06
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.25 / -
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö3.08 / 3.08
Rasmus SalminenForssan Salama3.32 / 3.32
Onni SavolainenKuivasjärven Aura3.96 / 3.96
Julius SteinerHelsingin Kisa-Veikot3.91 / 3.91
William StrandvallIF Åsarna - / -
Max SundholmEsbo IF3.78 / 3.71
Eino SykköVehmaisten Urheilijat - / -
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö3.70 / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot3.84 / 3.84
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot3.38 / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset4.03 / 4.03
Torsti VisuriEsbo IF4.18 / 4.18
 
P11 kuula (25)
Lukas BrandtNaantalin Löyly8.49 / 8.44
Ville EkebomIF Raseborg6.06 / 6.06
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö9.81 / 9.81
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot6.74 / 6.74
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö - / -
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat9.48 / 9.48
Joona JuusoKiimingin Urheilijat8.47 / 8.47
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.20 / 10.20
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera7.88 / 7.88
Elmer KeinänenEsbo IF6.96 / 6.96
Väinö KuronenJoroisten Urheilijat5.69 / 5.69
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat8.09 / 7.99
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto6.59 / 6.57
Kristofer MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat8.29 / 8.15
Joel PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.86 / -
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö6.40 / 6.40
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö4.41 / -
Rasmus SalminenForssan Salama7.17 / 6.39
Onni SavolainenKuivasjärven Aura9.06 / 7.87
Bernard SjöblomHelsingfors IFK5.30 / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat7.15 / 7.15
Jonatan SunilaKaarinan Ura5.78 / -
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö5.85 / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot6.35 / -
 
P11 keihäs (27)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF23.55 / -
Ville EkebomIF Raseborg15.13 / -
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö28.52 / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot30.40 / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot26.61 / -
Joona JuusoKiimingin Urheilijat22.47 / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.85 / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera30.58 / -
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot30.96 / -
Elmer KeinänenEsbo IF29.53 / -
Väinö KekkonenOulun Pyrintö18.60 / -
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat21.33 / -
Väinö KuronenJoroisten Urheilijat14.62 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden31.60 / -
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat22.39 / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu28.29 / -
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat27.08 / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.42 / -
Hermanni OravainenTampereen Pyrintö31.22 / -
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat25.94 / 25.69
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö15.55 / -
Sami RekolaTammelan Ryske21.78 / -
Rasmus SalminenForssan Salama20.24 / -
Jimi SaloNoormarkun Nopsa29.37 / 25.70
Joonas SohlmanJanakkalan Jana22.61 / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat29.61 / -
Torsti VisuriEsbo IF14.67 / -
 
T11 60m (102)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu9.39 / 9.39
Siiri AhoLempäälän Kisa Yleisurheilu10.49 / 10.49
Veera AhokasOulun Pyrintö11.69 / 11.69
Neea AlitaloIkaalisten Urheilijat9.57 / 9.57
Stella AndbergEspoon Tapiot9.29 / 9.29
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö10.92 / 10.92
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Roosa AulamoTampereen Pyrintö10.61 / 10.61
Dayna AustenGamlakarleby IF9.20 / 9.20
Frida BlomfeltEsbo IF9.42 / 9.42
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.93 / 10.93
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot9.56 / 9.56
Nelli FlyktmanKaipolan Vire9.10 / 9.10
Anna HakolaHelsingin Kisa-Veikot10.38 / -
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura9.99 / 9.99
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.27 / 10.27
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö9.67 / 9.67
Iida HeinoPyhtään Yritys9.30 / 9.30
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot9.83 / 9.83
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat9.24 / 9.24
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot9.38 / 9.38
Kiia HyrsyläVihdin Viesti9.71 / 9.71
Nea HyrsyläVihdin Viesti9.66 / 9.66
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura10.09 / 10.09
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.21 / 10.21
Camilla JunesEspoon Tapiot9.47 / 9.47
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti9.02 / 9.02
Eevi KarheTampereen Pyrintö10.10 / 10.10
Matilda KarhuValkealan Kajo - / -
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot10.19 / 10.19
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat10.24 / -
Leona KaunisvuoHelsingin Kisa-Veikot10.02 / 10.02
Ellen KockIK Falken - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat9.52 / 9.52
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo10.49 / 10.49
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa9.63 / -
Nea KokkoTampereen Pyrintö11.11 / 11.11
Jenna KolariValkealan Kajo10.25 / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu9.76 / 9.76
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat9.24 / 9.24
Aura KulmalaTampereen Pyrintö10.08 / 10.08
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat9.22 / 9.22
Livia KytömaaEspoon Tapiot9.88 / 9.88
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.22 / 10.22
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö10.23 / 10.23
Aila LeinoJanakkalan Jana9.85 / 9.85
Lena LiimatainenEspoon Tapiot9.70 / 9.70
Daniela LindholmGamlakarleby IF11.13 / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu9.28 / 9.28
Anna LuhtHelsingin Tarmo11.00 / 11.00
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö8.96 / 8.96
Janni MajuriKiukaisten Kisailijat10.41 / 10.41
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö9.67 / 9.67
Pihla MäkinenYlöjärven Urheilijat10.48 / 10.48
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat9.94 / 10.00
Venla MattilaToijalan Vauhti9.92 / 9.92
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat10.04 / 10.04
Elli MinkkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.68 / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana9.76 / 9.76
Anni NiskalaOulun Pyrintö9.81 / 9.81
Sinja Ohra-AhoKangasniemen Kalske10.01 / 10.01
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot9.91 / -
Meea OikariSaarijärven Pullistus10.36 / 10.36
Anni OlliKarhulan Katajaiset9.70 / 9.70
Veera PaavolaTampereen Pyrintö10.21 / 10.21
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat9.19 / 9.19
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat9.92 / 9.92
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot9.30 / 9.30
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu9.60 / 9.60
Teea RajalaTampereen Pyrintö9.64 / 9.64
Milja RautiainenJanakkalan Jana10.67 / 10.67
Olivia RautiainenEspoon Tapiot9.21 / 9.21
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera9.54 / 9.54
Elle SaariEspoon Tapiot9.51 / 9.51
Jarinja SaariHämeenlinnan Tarmo10.23 / 10.23
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat10.26 / 10.26
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot9.12 / 9.12
Maija SantanenJanakkalan Jana9.69 / 9.69
Janni SavolainenLahden Ahkera9.39 / 9.39
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot9.47 / 9.47
Sini SeppänenTampereen Pyrintö10.10 / 10.10
Tara SohloEspoon Tapiot9.90 / 9.90
Aurora SormunenKannuksen Ura - / -
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat9.33 / 9.33
Sini TakkunenAlavieskan Viri9.68 / 9.68
Erika TallqvistBorgå Akilles9.58 / 9.58
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö9.82 / 9.82
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö9.83 / 9.83
Emma TervoKarhulan Urheilijat10.74 / 10.75
Unna TörmänenHämeenlinnan Tarmo9.43 / 9.43
Piitu TourunenLahden Ahkera9.77 / 9.77
Eerika TuovinenPorin Yleisurheilu10.10 / 10.10
Iina TurunenToijalan Vauhti10.25 / 10.25
Seela TurunenToijalan Vauhti10.00 / 10.00
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -689.40 / 9.40
Janette VähäojaTampereen Pyrintö9.84 / 9.84
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu9.04 / 9.04
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet9.96 / 9.96
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus9.70 / 9.70
Melissa VanhanenKuopion Reipas9.77 / 9.77
 
T11 1000m (38)
Aino AaltoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Veera AhokasOulun Pyrintö - / -
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Frida BlomfeltEsbo IF3:48.75 / 3:48.75
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot3:56.14 / 3:56.14
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:41.15 / 3:41.15
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat - / -
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura4:07.37 / 4:07.37
Silja KariniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:58.5h / 3:59.0h
Ellen KockIK Falken - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4:20.84 / 4:20.84
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa3:55.45 / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot3:54.11 / 3:54.11
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3:52.40 / 3:52.40
Else LehmusLiperin Taimi - / -
Eleonora LevaniemiKaipolan Vire3:56.48 / 3:56.48
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Saga ManderbackaHämeenlinnan Tarmo - / -
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:53.21 / 3:56.03
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja - / -
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat3:32.14 / 3:32.14
Teea RajalaTampereen Pyrintö - / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana4:25.11 / 4:25.11
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana4:04.90 / 4:04.90
Tara SohloEspoon Tapiot4:22.70 / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:13.81 / 4:13.81
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö3:59.28 / 3:59.28
Unna TörmänenHämeenlinnan Tarmo - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera3:42.98 / 3:42.98
Hilla TuominenLahden Ahkera3:42.98 / 3:42.98
Seela TurunenToijalan Vauhti - / -
Melissa VanhanenKuopion Reipas - / -
 
T11 60m aj (51)
Veera AhokasOulun Pyrintö - / -
Stella AndbergEspoon Tapiot11.64 / 11.64
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö - / -
Aura ArvasHelsingin Tarmo12.21 / 12.21
Roosa AulamoTampereen Pyrintö12.49 / 12.49
Dayna AustenGamlakarleby IF13.74 / -
Frida BlomfeltEsbo IF11.22 / 11.22
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet14.64 / 14.64
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat - / -
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot11.12 / 11.12
Nelli FlyktmanKaipolan Vire10.49 / 10.49
Anna HakolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.42 / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat15.21 / -
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot11.48 / 11.48
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott12.51 / -
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti10.65 / 10.65
Leona KaunisvuoHelsingin Kisa-Veikot11.60 / 11.60
Neea KesoTampereen Pyrintö11.31 / 11.31
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat11.66 / 11.66
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.93 / 12.93
Jenna KolariValkealan Kajo - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö12.90 / 12.90
Daniela LindholmGamlakarleby IF15.41 / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Anna LuhtHelsingin Tarmo13.98 / 13.98
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö10.69 / 10.69
Elli MinkkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Helmi NieminenHelsingin Tarmo14.35 / 14.53
Anni NiskalaOulun Pyrintö - / -
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot13.04 / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera11.43 / 11.43
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat11.24 / 11.24
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat13.61 / -
Teea RajalaTampereen Pyrintö12.08 / 12.08
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera11.47 / 11.47
Elle SaariEspoon Tapiot12.14 / 12.14
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot11.02 / 11.02
Janni SavolainenLahden Ahkera11.29 / 11.29
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot11.84 / 11.84
Tara SohloEspoon Tapiot11.97 / 11.97
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö11.34 / 11.34
Unna TörmänenHämeenlinnan Tarmo - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera11.94 / 11.94
Hilla TuominenLahden Ahkera11.40 / 11.40
Hilla TuominenLahden Ahkera11.40 / 11.40
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -6811.54 / 11.54
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.99 / 10.99
 
T11 korkeus (45)
Neea AlitaloIkaalisten Urheilijat1.15 / 1.11
Stella AndbergEspoon Tapiot1.31 / 1.31
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Roosa AulamoTampereen Pyrintö1.07 / 1.00
Nelli FlyktmanKaipolan Vire1.27 / 1.27
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.25 / 1.25
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.05 / -
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö1.11 / 1.11
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat1.00 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Eevi KarheTampereen Pyrintö1.18 / 1.18
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo1.00 / 1.00
Nea KokkoTampereen Pyrintö1.06 / 1.05
Jenna KolariValkealan Kajo1.15 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat1.10 / 1.10
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.25 / 1.25
Emma LatvalaLappajärven Veikot1.25 / -
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö1.06 / 1.06
Eleonora LevaniemiKaipolan Vire1.16 / 1.16
Lena LiimatainenEspoon Tapiot1.20 / 1.20
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu1.25 / 1.25
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat1.13 / 1.13
Saga ManderbackaHämeenlinnan Tarmo1.06 / 1.06
Eerika NieminenJanakkalan Jana1.13 / -
Anni NiskalaOulun Pyrintö1.20 / 1.20
Anni OlliKarhulan Katajaiset1.25 / 1.25
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.31 / 1.30
Veera PaavolaTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat1.20 / 1.20
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.19 / 1.19
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat1.23 / 1.23
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot1.24 / 1.22
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat1.25 / 1.19
Olivia RautiainenEspoon Tapiot1.21 / 1.20
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.39 / 1.39
Janni SavolainenLahden Ahkera1.33 / 1.33
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö1.24 / 1.24
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö1.10 / 1.10
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.48 / 1.48
Usva TorroKenttäurheilijat -581.16 / 1.16
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.30 / 1.30
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat0.82 / -
 
T11 pituus (88)
Aino AaltoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.10 / 3.93
Siiri AhoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Veera AhokasOulun Pyrintö - / -
Neea AlitaloIkaalisten Urheilijat3.49 / -
Stella AndbergEspoon Tapiot4.02 / 4.02
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö2.53 / -
Dayna AustenGamlakarleby IF3.37 / 3.37
Frida BlomfeltEsbo IF4.02 / 4.02
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet2.98 / 2.98
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat3.87 / -
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot3.91 / 3.91
Nelli FlyktmanKaipolan Vire4.13 / 4.13
Anna HakolaHelsingin Kisa-Veikot2.30 / -
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura3.25 / 3.25
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.42 / -
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö2.92 / -
Iida HeinoPyhtään Yritys3.86 / 3.86
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.32 / 3.32
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat3.10 / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat2.94 / 2.94
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot3.84 / 3.84
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura3.69 / 3.69
Camilla JunesEspoon Tapiot3.38 / -
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti4.21 / 4.21
Eevi KarheTampereen Pyrintö3.28 / -
Matilda KarhuValkealan Kajo - / -
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot2.84 / -
Leona KaunisvuoHelsingin Kisa-Veikot3.60 / 3.60
Neea KesoTampereen Pyrintö4.01 / 4.01
Ellen KockIK Falken - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat4.07 / 4.07
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa4.03 / 4.03
Jenna KolariValkealan Kajo3.42 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.60 / 3.60
Aura KulmalaTampereen Pyrintö3.33 / -
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat4.05 / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot3.31 / 3.31
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.70 / 3.70
Mira LautalaTampereen Urheilijat -382.78 / -
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö2.93 / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot3.43 / 3.43
Daniela LindholmGamlakarleby IF3.14 / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Anna LuhtHelsingin Tarmo3.28 / 3.28
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö4.39 / 4.39
Janni MajuriKiukaisten Kisailijat3.25 / 3.25
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat3.35 / 3.32
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat3.27 / 3.27
Elli MinkkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet2.59 / -
Anni NiskalaOulun Pyrintö - / -
Sinja Ohra-AhoKangasniemen Kalske3.48 / -
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot3.19 / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset3.73 / 3.73
Veera PaavolaTampereen Pyrintö - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat4.09 / 4.09
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3.64 / 3.64
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat3.53 / -
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot4.30 / 4.30
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu3.83 / 3.83
Milja RautiainenJanakkalan Jana3.40 / 3.40
Olivia RautiainenEspoon Tapiot4.04 / 4.04
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.32 / 3.32
Elle SaariEspoon Tapiot3.68 / 3.68
Jarinja SaariHämeenlinnan Tarmo - / -
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot4.06 / 4.06
Maija SantanenJanakkalan Jana3.85 / 3.85
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot3.71 / 3.71
Sini SeppänenTampereen Pyrintö - / -
Tara SohloEspoon Tapiot3.30 / -
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat4.13 / 4.13
Sini TakkunenAlavieskan Viri3.67 / 3.67
Erika TallqvistBorgå Akilles3.85 / 3.85
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö - / -
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö3.71 / 3.71
Piitu TourunenLahden Ahkera3.90 / 3.90
Eerika TuovinenPorin Yleisurheilu3.50 / 3.50
Iina TurunenToijalan Vauhti2.48 / -
Seela TurunenToijalan Vauhti2.65 / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -68 - / -
Janette VähäojaTampereen Pyrintö3.40 / -
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet3.75 / 3.75
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus3.91 / 3.91
Melissa VanhanenKuopion Reipas3.83 / 3.83
 
T11 kuula (44)
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö3.96 / 3.96
Dayna AustenGamlakarleby IF5.92 / -
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet4.55 / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat8.19 / 8.19
Enna HämäläinenJanakkalan Jana6.08 / 6.08
Inka HämäläinenJanakkalan Jana6.34 / -
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura5.68 / 5.68
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö5.50 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot4.47 / -
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat6.88 / 6.88
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat5.37 / -
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku8.21 / 8.21
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.35 / 7.35
Camilla JunesEspoon Tapiot5.16 / 4.29
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot5.29 / 5.13
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat7.99 / 7.99
Neea KesoTampereen Pyrintö8.69 / 8.69
Nea KokkoTampereen Pyrintö5.06 / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu7.99 / 7.99
Aura KulmalaTampereen Pyrintö4.86 / 4.86
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat6.52 / 6.52
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat6.36 / 6.36
Anna LuhtHelsingin Tarmo4.92 / 4.88
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu7.81 / 7.81
Elli MinkkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.01 / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana6.07 / -
Helmi NieminenHelsingin Tarmo5.46 / 5.38
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot7.51 / -
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo7.60 / 7.60
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja6.61 / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat6.77 / -
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot8.38 / 8.38
Teea RajalaTampereen Pyrintö4.52 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana6.26 / 6.26
Vilma RyyttyLahden Ahkera7.52 / 7.52
Sini SeppänenTampereen Pyrintö6.01 / -
Emma TervoKarhulan Urheilijat6.81 / 6.81
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.06 / 10.06
Piitu TourunenLahden Ahkera7.03 / 7.03
Iina TurunenToijalan Vauhti7.08 / 7.08
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -687.52 / 7.52
Janette VähäojaTampereen Pyrintö6.27 / 6.27
Vilja VälimäkiTammelan Ryske7.98 / 7.98
 
T11 kiekko (19)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö16.17 / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat21.83 / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku18.44 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.18 / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat15.59 / -
Neea KesoTampereen Pyrintö20.15 / -
Nea KokkoTampereen Pyrintö13.67 / -
Aura KulmalaTampereen Pyrintö11.10 / -
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu21.54 / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana16.54 / -
Meea OikariSaarijärven Pullistus10.23 / -
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo17.50 / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera13.22 / -
Sini SeppänenTampereen Pyrintö11.83 / -
Emma TervoKarhulan Urheilijat12.27 / -
Iina TurunenToijalan Vauhti - / -
Seela TurunenToijalan Vauhti - / -
Janette VähäojaTampereen Pyrintö11.65 / -
 
P10 60m (55)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot9.45 / 9.45
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot10.16 / 10.16
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot9.96 / 9.96
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot10.63 / 10.63
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Tommy CarlssonEsbo IF9.72 / 9.72
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat9.48 / 9.48
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat9.99 / 9.99
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö9.71 / 9.71
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott9.16 / 9.16
Rasmus HelasuoVantaan Salamat10.72 / -
Rikhard KallioniemiKeravan Urheilijat10.04 / 10.04
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.34 / 10.34
Sebastian KarisolaViialan Valtti - / -
Urho KeisanenVantaan Salamat10.07 / -
Luka KielinenEspoon Tapiot10.61 / 10.61
Jere KinnunenTampereen Pyrintö9.68 / 9.68
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat10.43 / 10.43
Teemu KosonenPorin Tarmo - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto9.39 / 9.39
Eino KurikkaHelsingin Tarmo - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.92 / 9.92
Anton LindgrenKarstulan Kiva9.35 / 9.35
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto9.45 / 9.45
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto9.51 / 9.51
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo - / -
Karo MajuriVantaan Salamat9.79 / 9.79
Joona NiinikangasValkealan Kajo9.79 / 9.79
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.10 / 10.10
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku9.80 / 9.80
Samu PentinniemiViialan Valtti9.94 / 9.94
Matias PietarinenLiperin Taimi10.32 / 10.32
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura9.57 / -
Arttu RantalaNakkilan Vire10.07 / 10.07
Santeri RantalaNakkilan Vire10.16 / 10.16
Eric RinneLahden Ahkera10.07 / 10.07
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa9.60 / 9.60
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.92 / 9.92
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto9.79 / 9.79
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot9.91 / 9.91
Joona SuokkoLapuan Virkiä9.52 / 9.52
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Toivo TakanenJoensuun Kataja - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske10.42 / 10.42
Simon TolonenIF Raseborg - / -
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö9.68 / 9.68
Samu TulasaloTampereen Pyrintö10.51 / 10.51
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto9.15 / 9.15
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot9.25 / 9.25
 
P10 1000m (23)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Anssi HoffrenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:18.15 / 4:18.15
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat - / -
Urho KeisanenVantaan Salamat3:52.23 / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3:34.71 / 3:34.71
Oscar LundénIF Drott - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu4:10.62 / 4:10.62
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Anton PennanenEsbo IF3:31.91 / 3:31.91
Marius PitkänenPohjan Koitto3:37.37 / 3:37.37
Leo RajaniemiLahden Ahkera - / -
Arttu RantalaNakkilan Vire3:35.34 / 3:35.34
Eric RinneLahden Ahkera4:02.89 / 4:02.89
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat3:58.84 / 3:58.84
Isak SyrjäTampereen Pyrintö - / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat3:58.08 / 4:06.35
Onni UnkuriNakkilan Vire - / -
Väinö ViljanenOriveden Ponnistus - / -
 
P10 60m aj (24)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot11.24 / 11.24
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot14.01 / 14.01
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot13.80 / 13.80
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Rasmus HelasuoVantaan Salamat - / -
Jere KinnunenTampereen Pyrintö13.51 / 13.51
Eino KurikkaHelsingin Tarmo - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias PietarinenLiperin Taimi13.09 / 13.09
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö12.69 / 12.69
Eric RinneLahden Ahkera12.33 / 12.33
Matias SarjaEspoon Tapiot - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske - / -
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot12.71 / 12.71
 
P10 pituus (54)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot3.92 / 3.92
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot3.32 / 3.32
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot3.45 / 3.45
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot3.27 / 3.27
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Tommy CarlssonEsbo IF3.69 / 3.69
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat3.91 / 3.91
Alex FuruGamlakarleby IF3.45 / 3.45
Milo GirautVehmaisten Urheilijat2.83 / 2.83
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.30 / 3.30
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö3.30 / -
Eino HavuHelsingin Tarmo1.96 / 1.96
Rasmus HelasuoVantaan Salamat3.17 / -
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot3.56 / 3.56
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat2.52 / 2.52
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot2.67 / 2.67
Jere KinnunenTampereen Pyrintö3.29 / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat3.27 / 3.27
Teemu KosonenPorin Tarmo3.71 / 3.71
Max KostamoTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Eino KurikkaHelsingin Tarmo - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
Anton LindgrenKarstulan Kiva - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.08 / 4.08
Alex LjungbergIF Åsarna3.52 / 3.52
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto3.67 / -
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo - / -
Karo MajuriVantaan Salamat3.34 / 3.34
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti3.16 / 3.16
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.53 / 3.53
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku3.39 / -
Matias PietarinenLiperin Taimi3.55 / 3.55
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura3.94 / 3.94
Arttu RantalaNakkilan Vire3.86 / 3.86
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö3.50 / -
Eric RinneLahden Ahkera3.66 / 3.66
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa3.83 / 3.83
Matias SarjaEspoon Tapiot - / -
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto3.25 / 3.25
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.72 / 3.72
Isak SyrjäTampereen Pyrintö2.40 / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles3.30 / 3.30
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske2.77 / -
Simon TolonenIF Raseborg2.42 / -
Eetu TolvanenLiperin Taimi - / -
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö3.59 / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö3.39 / 3.39
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.47 / 4.47
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot3.92 / 3.92
 
P10 kuula (28)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat7.94 / 7.94
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö6.55 / 6.55
Eino HavuHelsingin Tarmo - / -
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat5.39 / 5.39
Urho KeisanenVantaan Salamat5.81 / -
Luka KielinenEspoon Tapiot4.52 / 4.52
Veeti KorkeakoskiSäkylän Urheilijat4.32 / -
Teemu KosonenPorin Tarmo - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto6.12 / 6.12
Eino KurikkaHelsingin Tarmo - / -
Anton LindgrenKarstulan Kiva6.46 / 6.46
Alex LjungbergIF Åsarna5.56 / 5.19
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo - / -
Jere MurtoAlavieskan Viri8.35 / 8.35
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.26 / 6.26
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku5.33 / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera5.86 / 5.86
Santeri RantalaNakkilan Vire6.53 / 6.53
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö5.44 / 5.44
Matias SarjaEspoon Tapiot - / -
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot5.59 / 5.59
Isak SyrjäTampereen Pyrintö4.52 / 4.52
Simon TolonenIF Raseborg - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto7.37 / 7.37
 
P10 keihäs (27)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot11.59 / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot10.56 / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö12.63 / -
Rasmus HelasuoVantaan Salamat11.30 / -
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot17.18 / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat11.62 / -
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat24.86 / -
Anton KarellSjundeå IF18.42 / -
Jere KinnunenTampereen Pyrintö12.82 / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat11.24 / 11.24
Pekka KoskelaKangasalan Kisa26.67 / 25.32
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.43 / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -6821.06 / -
Karo MajuriVantaan Salamat16.31 / -
Topias MäntyläVammalan seudun Voima21.02 / 20.90
Jere MurtoAlavieskan Viri37.50 / -
Samu PentinniemiViialan Valtti20.79 / -
Matias PietarinenLiperin Taimi21.18 / 21.18
Arttu RantalaNakkilan Vire19.30 / 19.30
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö15.69 / -
Matias SarjaEspoon Tapiot - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot11.94 / -
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske10.92 / -
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö16.51 / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö15.69 / -
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot14.32 / -
 
T10 60m (74)
Clara ÅbrandtVasa IS - / -
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko10.35 / 10.35
Eevi AntilaNokian Urheilijat11.04 / 11.04
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat11.09 / 11.09
Carla BjörkgrenIF Drott10.08 / 10.08
Sofia FeodoroffTampereen Pyrintö10.46 / 10.46
Sanni FinniläGamlakarleby IF - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF10.83 / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo11.10 / 11.10
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat10.14 / 10.14
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö - / -
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot10.35 / 10.35
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.06 / 11.06
Fanni HarjuUlvila Sport Team9.85 / 9.85
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera10.26 / 10.26
Iida HeikkiläTampereen Pyrintö11.07 / 11.07
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot9.89 / 9.89
Olga HokkanenKuivasjärven Aura - / -
Mette HonkalaHelsingin Kisa-Veikot10.31 / 10.31
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu9.88 / 9.88
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat10.45 / 10.45
Annina JokinenViipurin Urheilijat - / -
Pihla JuutilainenTampereen Pyrintö10.77 / 10.77
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo - / -
Emmi KallioTampereen Pyrintö9.71 / 9.71
Minttu KanervaVantaan Salamat - / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo9.89 / 9.89
Vilma KarhuValkealan Kajo - / -
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat9.73 / 9.73
Ilona KauppilaOulun Pyrintö11.90 / 11.90
Essi KinnanenVammalan seudun Voima9.73 / 9.73
Jonna KolariValkealan Kajo - / -
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot10.05 / 10.05
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat - / -
Liina LahtinenTampereen Pyrintö11.77 / 11.77
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö10.35 / 10.35
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot10.56 / 10.67
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.09
Elin LillhongaGamlakarleby IF - / -
Elsa LindroosTampereen Pyrintö10.50 / 10.50
Venla LoikasPorin Yleisurheilu - / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu - / -
Noora MoisioTampereen Pyrintö10.24 / 10.24
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot10.11 / 10.11
Enni MustapartaJyväskylän Kenttäurheilijat9.92 / 9.92
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat - / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö11.51 / 11.51
Veera NiemiKankaanpään Seudun Leisku10.61 / 10.61
Natalia OsowskaToijalan Vauhti10.36 / 10.36
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.22 / 10.22
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot9.91 / 9.91
Léa PulkkinenHelsingin Tarmo11.64 / 11.64
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat10.59 / 10.59
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö11.06 / 11.06
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö11.02 / 11.02
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat10.57 / 10.57
Milla SannamoToijalan Vauhti - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat9.82 / 9.82
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Jeni SuhonenLempäälän Kisa Yleisurheilu9.72 / 9.72
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5810.46 / 10.46
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat9.55 / 9.55
Isabella TuulariEspoon Tapiot10.19 / 10.19
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö11.77 / 11.77
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot11.38 / 11.38
Milja VälläriToijalan Vauhti9.91 / 9.91
Izabelle ViitasaloIF Åsarna9.69 / 9.69
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat10.12 / 10.12
 
T10 1000m (36)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden3:51.20 / 3:51.20
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot4:35.44 / 4:43.83
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske3:55.05 / 3:55.05
Mette HonkalaHelsingin Kisa-Veikot4:07.88 / 4:07.88
Noora HukkaJoensuun Kataja - / -
Sara KarimäkiVammalan seudun Voima - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:57.93 / 3:57.93
Jonna KolariValkealan Kajo - / -
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat - / -
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot4:40.92 / 4:40.92
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Venla MennalaHämeenlinnan Tarmo - / -
Enni MustapartaJyväskylän Kenttäurheilijat3:52.83 / 3:56.30
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3:56.93 / 3:56.93
Amanda NiemiOulun Pyrintö4:38.29 / 4:38.29
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Lotta PeltomäkiPorin Yleisurheilu - / -
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:47.64 / 3:47.64
Iina PoussuNoormarkun Nopsa - / -
Léa PulkkinenHelsingin Tarmo - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö4:18.33 / 4:18.33
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Iida TamminenKaipolan Vire4:18.46 / 4:18.46
Aino TarkiainenJoroisten Urheilijat3:57.26 / -
Saara TorroKenttäurheilijat -583:59.20 / 3:59.20
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö4:44.27 / 4:44.27
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat4:14.84 / 4:14.84
 
T10 60m aj (46)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Kiira BromanPorin Yleisurheilu - / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo15.32 / 15.32
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot14.92 / 14.92
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Fanni HarjuUlvila Sport Team - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske11.80 / 11.80
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat - / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo12.58 / 12.58
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.90 / 11.90
Essi KinnanenVammalan seudun Voima - / -
Henriikka KinnanenVammalan seudun Voima - / -
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot12.07 / 12.07
Liina LahtinenTampereen Pyrintö14.94 / 14.94
Venla LoikasPorin Yleisurheilu - / -
Noora MoisioTampereen Pyrintö13.11 / 13.11
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot13.86 / 13.86
Venla MurtoNakkilan Vire - / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö - / -
Elea NieminenNakkilan Vire - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti14.52 / 14.52
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.68 / -
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat - / -
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot13.06 / 13.06
Iina PoussuNoormarkun Nopsa - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö13.48 / 13.48
Sara SödermanViipurin Urheilijat - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Iida TamminenKaipolan Vire - / -
Usva TorroKenttäurheilijat -5813.39 / 13.39
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat12.39 / 12.39
Milja VälläriToijalan Vauhti14.45 / 14.45
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
 
T10 pituus (80)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire3.86 / 3.86
Clara ÅbrandtVasa IS2.82 / -
Carla BjörkgrenIF Drott3.23 / 3.23
Kiira BromanPorin Yleisurheilu2.67 / 2.67
Sofia FeodoroffTampereen Pyrintö3.26 / -
Sanni FinniläGamlakarleby IF2.57 / 2.57
Isabella FloccoGamlakarleby IF2.95 / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo3.07 / 3.07
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö2.54 / 2.54
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot3.04 / 3.04
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.00 / 3.00
Fanni HarjuUlvila Sport Team3.76 / 3.76
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera3.31 / 3.31
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.41 / 3.41
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu3.53 / 3.53
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3.02 / 3.02
Pihla JuutilainenTampereen Pyrintö2.87 / -
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat - / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo3.50 / -
Vilma KarhuValkealan Kajo - / -
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.26 / -
Ilona KauppilaOulun Pyrintö2.57 / 2.57
Iina KausePorin Yleisurheilu3.40 / 3.40
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.50 / 3.50
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot3.24 / 3.24
Vilja KuronenJoroisten Urheilijat2.88 / 2.88
Liina LahtinenTampereen Pyrintö2.38 / -
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot3.12 / 3.08
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot3.60 / 3.60
Elin LillhongaGamlakarleby IF - / -
Elsa LindroosTampereen Pyrintö - / -
Venla LoikasPorin Yleisurheilu3.33 / 3.33
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu3.51 / 3.51
Noora MoisioTampereen Pyrintö3.20 / -
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot3.48 / 3.48
Venla MurtoNakkilan Vire3.58 / 3.58
Enni MustapartaJyväskylän Kenttäurheilijat3.63 / 3.63
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.54 / 3.54
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat303 / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö2.85 / 2.85
Veera NiemiKankaanpään Seudun Leisku3.21 / 3.21
Elea NieminenNakkilan Vire4.00 / 4.00
Enni NotkonenLahden Ahkera3.09 / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti3.36 / 3.36
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.84 / -
Viivi PajuVantaan Salamat2.92 / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg3.15 / -
Lotta PeltomäkiPorin Yleisurheilu2.95 / 2.95
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu3.67 / 3.67
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.86 / 3.86
Iina PoussuNoormarkun Nopsa3.81 / 3.81
Léa PulkkinenHelsingin Tarmo2.98 / 2.98
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Hilla PurunenHelsingin Kisa-Veikot3.36 / 3.36
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.72 / 2.72
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö3.37 / 3.37
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat2.82 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat3.83 / 3.83
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Jeni SuhonenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti3.75 / 3.75
Iida TamminenKaipolan Vire - / -
Aino TarkiainenJoroisten Urheilijat3.34 / 3.34
Saara TorroKenttäurheilijat -583.04 / 3.04
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat3.37 / 3.37
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö2.74 / 2.74
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot2.90 / 2.90
Milja VälläriToijalan Vauhti3.58 / 3.58
Izabelle ViitasaloIF Åsarna3.23 / 3.23
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.08 / 3.08
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat3.11 / 3.11
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.34 / 3.34
 
T10 kuula (42)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire8.23 / 8.23
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat6.71 / 6.71
Isabella FloccoGamlakarleby IF4.95 / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo5.22 / 5.22
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.05 / 4.05
Fanni HarjuUlvila Sport Team5.28 / 5.13
Olivia HärtullLarsmo IF4.25 / -
Iida HeikkiläTampereen Pyrintö4.50 / 4.47
Sara HonkakangasLaitilan Jyske5.15 / -
Jade HukkaToijalan Vauhti5.57 / -
Aada Jonckheer-NurmiKaarinan Ura4.70 / -
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo5.36 / -
Emmi KallioTampereen Pyrintö4.98 / -
Senja KärhäLoimaan Voima7.30 / 7.00
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.77 / 5.77
Ilona KauppilaOulun Pyrintö - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu5.90 / 5.90
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.84 / 5.63
Jonna KolariValkealan Kajo4.48 / -
Vilja KuronenJoroisten Urheilijat3.65 / 3.65
Liina LahtinenTampereen Pyrintö4.82 / 4.82
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot4.10 / 4.10
Veera LinnaTampereen Pyrintö6.01 / 6.00
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa7.34 / 7.34
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu6.90 / 6.90
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.65 / 5.64
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.64 / -
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö5.25 / 5.25
Anna SaineKankaanpään Seudun Leisku6.92 / 6.61
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat6.28 / 6.28
Milla SannamoToijalan Vauhti4.68 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat6.42 / 6.24
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -585.41 / 5.41
Milja TähkänenMerikarvian Into5.81 / 5.81
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat4.86 / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot7.12 / 7.09
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö - / -
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot6.68 / 6.52
Izabelle ViitasaloIF Åsarna3.55 / -
 
T10 kiekko (18)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire18.33 / -
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat14.37 / -
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat10.01 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera11.37 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske9.97 / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Emmi KallioTampereen Pyrintö11.67 / -
Senja KärhäLoimaan Voima17.20 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veera LinnaTampereen Pyrintö13.97 / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa16.82 / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu20.19 / -
Noora MoisioTampereen Pyrintö11.14 / -
Léa PulkkinenHelsingin Tarmo - / -
Anna SaineKankaanpään Seudun Leisku15.92 / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5813.33 / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot18.35 / -
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot16.22 / -