Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
26.07. klo 09:00 Lohja Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 434 henk. (1156 lajisuoritusta)
M 3000m ej (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Markus NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9:56.51 / 9:56.51
 
M korkeus (2)
Mika HietaniemiEspoon Tapiot2.11 / 2.02
Julius KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.08 / 2.03
 
M22 moukari (3)
Roope AuvinenSjundeå IF70.76 / 70.76
Oskari EskolaSäkylän Urheilijat58.59 / 58.59
Riku LaukkanenTampereen Urheilijat -3854.96 / 54.96
 
N22 100m (2)
Tiia HeikkinenTampereen Pyrintö13.20 / 13.24
Salla ParviainenEsbo IF12.28 / 12.28
 
N22 moukari (2)
Tahiti OjansivuTurun Urheiluliitto49.86 / 49.86
Kati RinnekariNurmijärven Yleisurheilu53.60 / 53.60
 
M19 100m (3)
Mauno HavukorpiVihdin Viesti11.47 / 12.02
Henrik IllmanBorgå Akilles11.59 / 11.78
Anton KoskinenHelsingin Kisa-Veikot11.79 / 12.07
 
M19 400m (4)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat - / -
Robin DahlströmIF Raseborg 55.89 / 55.89
Mauno HavukorpiVihdin Viesti 50.31 / 53.09
Henrik IllmanBorgå Akilles - / -
 
M19 korkeus (3)
Anton GrönroosSjundeå IF - / -
Casper KangasSjundeå IF1.73 / 1.73
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot1.72 / 1.62
 
M19 moukari (2)
Santtu KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu61.36 / 61.36
Veikka RajalaTampereen Pyrintö58.74 / 58.74
 
N19 100m (5)
Anniina HaapalaJoutsan Pommi13.06 / 13.06
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 12.87
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot12.43 / 12.53
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat14.08 / 14.08
Kaisla TorppaEsbo IF12.98 / 13.10
 
N19 400m (1)
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat 64.97 / 66.68
 
N19 korkeus (2)
Saimi LupalaIF Raseborg1.61 / 1.57
Inka MehtolaRaahen Vesa1.70 / 1.70
 
N19 moukari (5)
Emma PääkköVahdon Tuisku46.39 / 46.39
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot44.12 / 44.12
Veera SihvonenVirtain Urheilijat49.58 / 49.58
Anni SinelampiLahden Ahkera - / -
Elina VerainenNousiaisten Susi40.30 / 40.30
 
M17 100m (8)
Samuli HänninenKarhulan Urheilijat12.20 / 12.50
Rasmus KujalaHelsingfors IFK12.13 / 12.13
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot11.70 / 11.70
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.27 / 12.27
Otto LintulaViipurin Urheilijat12.64 / 12.64
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / -
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat12.85 / 12.92
Marius WasströmIF Raseborg12.00 / 12.00
 
M17 400m (6)
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat 52.76 / 52.76
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat 52.20 / 52.20
Otto LintulaViipurin Urheilijat 54.74 / 54.74
Jere RaunioHelsingin Kisa-Veikot 53.6h / 56.03
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat 54.22 / 54.22
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat 57.11 / 57.11
 
M17 2000m ej (1)
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7:09.11 / 7:09.11
 
M17 seiväs (5)
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna3.85 / 3.85
Andrei KiviharjuEsbo IF4.02 / 4.02
Artjom KiviharjuEsbo IF3.40 / 3.40
Niklas TallqvistBorgå Akilles4.10 / 4.10
Tuomas TurpeinenSalon Vilpas3.70 / 3.50
 
M17 moukari (3)
Elmeri EskolaSäkylän Urheilijat62.49 / 62.49
Juha NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu50.59 / 50.59
Joona TuusjärviHelsingfors IFK61.07 / 61.07
 
N17 100m (10)
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat14.19 / 14.19
Emma KuikkaJanakkalan Jana13.60 / 13.66
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu13.66 / 13.66
Anni LähdemäkiRiihimäen Kisko13.22 / 14.01
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu12.77 / 12.77
Linda PohtoEspoon Tapiot13.84 / 13.84
Senja RoosLahden Ahkera12.60 / 12.60
Pinja RuohoLahden Ahkera13.15 / 13.22
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.27 / 13.33
Nella VarjasEspoon Tapiot12.88 / 12.88
 
N17 400m (4)
Saimi LupalaIF Raseborg 63.16 / 63.18
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot - / -
Julia RaunioHelsingin Kisa-Veikot 61.75 / 61.75
Nella VarjasEspoon Tapiot 59.57 / 59.57
 
N17 2000m ej (1)
Katri SaavalainenSysmän Sisu 7:58.50 / 8:54.74
 
N17 seiväs (4)
Vilma HannulaKarhulan Katajaiset3.50 / 3.50
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu3.10 / 3.10
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat3.25 / 3.10
Janna VihtkariVihdin Viesti2.55 / -
 
N17 moukari (9)
Nea HirvonenRiihimäen Kisko45.57 / 45.57
Minttu KovanenSavonlinnan Riento57.04 / 57.04
Tiia LindgrenPorin Tarmo52.09 / 52.09
Senja PanttiBorgå Akilles50.33 / 50.33
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko46.29 / 44.82
Henna SalminenTammelan Ryske48.66 / 48.66
Aino-Kaisa SihvonenVirtain Urheilijat55.23 / 55.00
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot43.57 / -
Marika VirtanenSomeron Esa60.51 / 60.51
 
P15 100m (3)
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.64 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot13.09 / 13.09
Väinö LupalaIF Raseborg12.13 / 12.13
 
P15 300m (3)
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat39.57 / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske38.87 / 38.87
Henri MatikainenEspoon Tapiot42.04 / 42.04
 
P15 800m (4)
Oliver HeikkinenIF Raseborg2:13.93 / 2:13.93
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:14.09 / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat2:10.08 / 2:10.08
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:23.71 / 2:23.71
 
P15 2000m (2)
Oscar NyholmBorgå Akilles 6:26.8h / 6:26.8h
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7:04.31 / 7:04.31
 
P15 100m aj (2)
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske14.57 / 14.57
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.24 / 13.24
 
P15 300m aj (2)
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske46.28 / -
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet39.67 / 39.67
 
P15 1500m ej (4)
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat 5:06.35 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles 4:52.31 / 4:52.31
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat 5:20.54 / 5:20.54
 
P15 korkeus (2)
Oliver ForsmanIF Raseborg1.50 / 1.50
Johan GrönroosSjundeå IF1.76 / 1.76
 
P15 seiväs (4)
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.01 / 4.01
Eerik MäkeläLahden Ahkera3.90 / 3.90
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot3.46 / 3.46
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.50 / 3.50
 
P15 pituus (2)
Oliver HeikkinenIF Raseborg5.24 / 5.24
Henri MatikainenEspoon Tapiot5.21 / 5.19
 
P15 3-loikka (2)
Oliver ForsmanIF Raseborg10.65 / 10.65
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot10.24 / 10.24
 
P15 kuula (3)
Veeti HietalahtiJuvan Urheilijat14.17 / 14.17
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko14.38 / 14.38
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.18 / 13.18
 
P15 kiekko (3)
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko44.64 / 44.64
Max LampinenSomeron Esa59.60 / 59.60
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu24.02 / -
 
P15 keihäs (3)
Väinö LupalaIF Raseborg42.52 / 42.52
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat57.23 / 57.23
Arno ToivolaRiihimäen Kisko50.10 / 50.10
 
T15 100m (10)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko13.99 / 14.30
Ada HeinonenIF Raseborg13.59 / -
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat13.31 / 13.31
Lotta JalonenJanakkalan Jana13.57 / 13.57
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.88 / 13.88
Emmi LampioKeravan Urheilijat15.48 / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.32 / 13.40
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat14.25 / 14.38
Helmi LievonenRiihimäen Kisko13.09 / 13.12
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera13.31 / 13.39
 
T15 300m (3)
Lotta JalonenJanakkalan Jana45.48 / 45.48
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu44.77 / 44.77
Viivi VäriläHeinolan Isku53.17 / -
 
T15 800m (1)
Emma LooPargas IF2:36.19 / 2:36.92
 
T15 2000m (1)
Iris HosioIF Raseborg 7:42.95 / -
 
T15 80m aj (6)
Takwa AdamVantaan Salamat13.37 / 13.37
Peppiina HiltunenVantaan Salamat13.10 / 13.10
Lotta JalonenJanakkalan Jana12.43 / 12.43
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.33 / 13.33
Emmi LampioKeravan Urheilijat14.58 / 14.58
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.09 / 13.29
 
T15 300m aj (7)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko47.81 / 47.81
Lotta JalonenJanakkalan Jana51.66 / 51.66
Minttu KaukonenLahden Ahkera50.64 / 50.64
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK49.17 / 49.17
Emmi LampioKeravan Urheilijat54.37 / 54.37
Carla LiukkonenEspoon Tapiot45.56 / 45.94
Emma LooPargas IF53.33 / 53.33
 
T15 korkeus (2)
Julia BymanKimito SF1.47 / 1.47
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.43 / 1.43
 
T15 seiväs (3)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2.82 / 2.82
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko3.21 / 3.15
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.24
 
T15 pituus (7)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko5.18 / 4.81
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat4.88 / 4.88
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.76 / 4.76
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat4.42 / 4.23
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.17 / 5.03
Emma LooPargas IF4.69 / 4.68
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera5.41 / 5.31
 
T15 3-loikka (1)
Julia BymanKimito SF9.46 / 9.28
 
T15 kuula (2)
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.77 / -
Anna WesterlundVirkby Start8.72 / 8.72
 
T15 kiekko (5)
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu28.75 / 28.75
Emmi MaloLopen Urheilijat33.43 / 33.43
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat49.43 / 49.43
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat26.27 / 26.27
Anna WesterlundVirkby Start24.55 / -
 
T15 moukari (1)
Emmi MaloLopen Urheilijat54.61 / 54.61
 
P14 100m (8)
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot14.42 / 14.42
Rado LindbergEsbo IF12.32 / 12.32
Oliver ÖhmanIF Raseborg11.71 / 11.71
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.95 / 11.95
Rasmus TenkanenIF Raseborg13.64 / 13.64
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet11.65 / 11.65
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet12.58 / 12.58
 
P14 300m (3)
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy39.84 / 39.84
Juho MantilaRiihimäen Kisko42.78 / 42.78
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat38.16 / 38.16
 
P14 800m (4)
Simon EkholmIF Raseborg2:22.65 / 2:22.65
William ForsténEsbo IF2:44.66 / -
Matias KeskinenVihdin Viesti2:33.98 / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:27.07 / 2:27.07
 
P14 2000m (1)
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat 6:58.81 / 6:58.81
 
P14 300m aj (4)
Rado LindbergEsbo IF45.37 / 45.37
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet40.91 / 40.91
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet43.22 / 43.22
 
P14 1500m ej (2)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot 5:39.09 / 5:39.09
Anton PackalenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 korkeus (1)
Juho MantilaRiihimäen Kisko1.43 / 1.43
 
P14 seiväs (3)
Simon EkholmIF Raseborg2.65 / 2.65
Juho MantilaRiihimäen Kisko2.30 / 2.30
Samuel PuustinenBorgå Akilles2.45 / 2.45
 
P14 pituus (2)
Simon EkholmIF Raseborg4.77 / 4.77
Rasmus TenkanenIF Raseborg4.93 / 4.93
 
P14 3-loikka (5)
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Simon EkholmIF Raseborg8.50 / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles10.25 / 10.25
Rado LindbergEsbo IF10.97 / 10.97
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P14 kuula (1)
Filip WikholmIF Raseborg11.59 / 11.59
 
P14 kiekko (1)
Christoffer Von SchantzIF Raseborg27.67 / 27.67
 
P14 moukari (4)
Samuel PuustinenBorgå Akilles45.46 / 45.46
Onni RustholkarhuLahden Ahkera42.37 / 42.37
Christoffer Von SchantzIF Raseborg34.59 / 34.59
Filip WikholmIF Raseborg45.17 / 45.17
 
P14 keihäs (3)
Anton LeppäahoKenttäurheilijat -5836.98 / 36.98
Tiitus SiikalaKenttäurheilijat -5831.34 / 31.34
Miika TuusjärviHelsingfors IFK41.61 / 41.61
 
T14 100m (17)
Sara AhlforsHelsingfors IFK13.61 / 13.61
Emilia ChandrasEspoon Tapiot13.51 / 13.51
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.81 / 13.81
Saara HokkanenEspoon Tapiot14.03 / 14.03
Maggie HolloEspoon Tapiot14.04 / 14.04
Charlotte KajanderHelsingfors IFK13.60 / 13.60
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu13.79 / 13.79
Eveliina LaaksoTurun Toverit13.95 / 14.21
Mariella LaaksoTurun Toverit13.16 / 13.87
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko14.09 / 14.09
Anni NapariVihdin Viesti13.95 / 14.02
Venla ReunanenHelsingfors IFK13.96 / 13.96
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot13.96 / 13.96
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera13.90 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot13.99 / 13.99
Julia SuihkonenVihdin Viesti13.74 / 13.74
Leonie WinellEsbo IF13.66 / 13.66
 
T14 300m (3)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti47.81 / 47.81
Maggie HolloEspoon Tapiot46.47 / 46.47
Julia SuihkonenVihdin Viesti43.61 / 43.61
 
T14 800m (5)
Saga BergholmEsbo IF2:51.07 / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu2:39.80 / 2:39.80
Selene RossiEspoon Tapiot2:26.75 / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera2:29.40 / 2:29.40
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:26.62 / 2:26.62
 
T14 2000m (1)
Saga BergholmEsbo IF - / -
 
T14 80m aj (6)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.08 / 13.08
Charlotte KajanderHelsingfors IFK12.70 / 12.70
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko13.18 / 13.18
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot13.30 / 13.30
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.03 / 13.03
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot13.44 / 13.44
 
T14 300m aj (5)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti54.16 / 54.16
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot53.41 / 53.41
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat49.16 / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot53.77 / 53.77
 
T14 1500m ej (6)
Fanny KeroIF Raseborg 6:08.78 / 6:15.92
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aino RiskuKeravan Urheilijat - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat 6:58.14 / 6:58.14
Heidi VakkilainenVantaan Salamat 6:26.19 / 6:26.19
 
T14 korkeus (6)
Selma KojolaNummen Kipinä1.39 / 1.38
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko1.40 / 1.35
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.39 / 1.39
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.37 / 1.37
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot1.57 / 1.57
Ella WesterlundEsbo IF1.45 / 1.45
 
T14 seiväs (2)
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko2.85 / 2.70
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.52 / 2.50
 
T14 pituus (11)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti4.46 / 4.46
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko4.05 / 4.05
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko4.50 / 4.45
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat4.96 / 4.96
Anni NapariVihdin Viesti4.63 / 4.57
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.52 / 4.52
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.42 / 4.42
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.57 / 4.57
Julia SuihkonenVihdin Viesti4.97 / 4.97
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.06 / 4.06
Leonie WinellEsbo IF3.79 / -
 
T14 3-loikka (6)
Kiia KoranderVihdin Viesti8.34 / -
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko9.26 / 9.26
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu9.90 / 9.90
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu9.48 / 9.48
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot9.63 / 9.63
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat8.68 / 8.68
 
T14 kuula (5)
Emma BacklundHelsingin Kisa-Veikot10.79 / 10.79
Malin KarellSjundeå IF - / -
Julia PitkänenJanakkalan Jana9.77 / 9.77
Salla SavikkoRiihimäen Kisko13.08 / 13.08
Marianna UtulahtiVihdin Viesti9.69 / 9.69
 
T14 kiekko (3)
Vilma MeriläinenVihdin Viesti25.24 / 25.24
Julia PitkänenJanakkalan Jana26.01 / 26.01
Marianna UtulahtiVihdin Viesti23.30 / 23.30
 
T14 moukari (3)
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat30.76 / 30.76
Marianna UtulahtiVihdin Viesti - / -
Bodil WikholmIF Raseborg35.47 / 35.47
 
T14 keihäs (9)
Emma BacklundHelsingin Kisa-Veikot39.19 / 39.19
Malin KarellSjundeå IF39.38 / 39.38
Kiia KoranderVihdin Viesti23.93 / 23.93
Julia PitkänenJanakkalan Jana29.27 / 29.27
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.95 / 27.95
Salla SavikkoRiihimäen Kisko39.04 / 39.04
Julia SuihkonenVihdin Viesti32.92 / 32.92
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet43.06 / 43.06
Marianna UtulahtiVihdin Viesti25.20 / 25.20
 
P13 60m (7)
Emil GranströmVihdin Viesti 9.17 / 9.18
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.48 / 9.48
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot 8.38 / 8.38
Viljam NylundÅIFK Friidrott 8.12 / 8.12
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.29 / 8.29
Benjamin StenbackaVeikkolan Veikot 8.21 / 8.21
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 8.97 / 8.97
 
P13 200m (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.36 / 30.96
William ForsténEsbo IF33.15 / -
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot29.65 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat27.07 / 27.07
Benjamin StenbackaVeikkolan Veikot28.63 / -
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot29.74 / 29.74
Rasmus VuonorantaEsbo IF28.02 / 28.02
 
P13 1000m (1)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:41.88 / -
 
P13 60m aj (5)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.28 / 11.28
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.98 / 11.98
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot10.97 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat 9.66 / 9.66
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot11.30 / 11.30
 
P13 korkeus (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.34 / 1.34
Emil GranströmVihdin Viesti1.41 / 1.41
Tumi SirankoVantaan Salamat1.70 / 1.70
 
P13 seiväs (1)
Nikolas RuotsaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.90 / 1.90
 
P13 pituus (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / 3.99
Emil GranströmVihdin Viesti4.07 / 4.07
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot4.56 / 4.56
 
P13 kuula (6)
Mikael BöckermanEsbo IF12.48 / 12.48
William ForsténEsbo IF7.08 / 7.08
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.29 / 9.29
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu19.35 / 19.35
Isko KovanenSavonlinnan Riento10.29 / 10.29
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.92 / 7.92
 
P13 kiekko (6)
Mikael BöckermanEsbo IF36.25 / 36.25
William ForsténEsbo IF20.54 / 20.54
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.25 / 30.25
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu59.36 / 59.36
Isko KovanenSavonlinnan Riento32.68 / 32.68
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot21.21 / 21.21
 
P13 moukari (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu19.39 / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu72.34 / 72.34
Isko KovanenSavonlinnan Riento47.23 / 47.23
 
P13 keihäs (5)
William ForsténEsbo IF26.22 / 26.22
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.83 / 26.83
Isko KovanenSavonlinnan Riento37.16 / 37.16
Kevin NyholmVeikkolan Veikot40.14 / 39.01
Otto VesterinenIF Raseborg42.82 / 42.82
 
T13 60m (9)
Fanny BöhlingBorgå Akilles 8.68 / 8.68
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.49 / 9.49
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.31 / -
Elsa KeinänenEsbo IF 9.14 / 9.23
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.27 / 9.27
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu10.05 / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä 9.53 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.18 / 8.18
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.31 / 8.37
 
T13 200m (18)
Sara AhlforsHelsingfors IFK27.79 / 27.79
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles28.31 / 28.31
Emilia ChandrasEspoon Tapiot28.64 / 28.64
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu33.76 / 33.76
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat30.95 / 30.95
Saara HokkanenEspoon Tapiot29.62 / 29.62
Aino IkäheimoEspoon Tapiot32.72 / 32.72
Kaisa KivinenEspoon Tapiot31.22 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot31.68 / 31.68
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.99 / 29.99
Anni NurminenEspoon Tapiot33.57 / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot28.80 / -
Elli RantalaEspoon Tapiot32.22 / 32.22
Ella RåstedtEsbo IF32.49 / 32.49
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä32.56 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot27.09 / 27.09
 
T13 1000m (5)
Lina ColasIngå IF - / -
Jill FribergIF Raseborg3:31.69 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:26.01 / 3:26.01
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä3:39.63 / -
Matilda SilfverIF Raseborg3:42.71 / 3:47.58
 
T13 60m aj (8)
Aida AhlholmEspoon Tapiot10.79 / 10.79
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu11.44 / 12.30
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot11.77 / 11.77
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.99 / 10.99
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.37 / 10.37
Anni NurminenEspoon Tapiot11.47 / 11.47
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu12.32 / 12.32
Elli RantalaEspoon Tapiot10.87 / 10.87
 
T13 korkeus (8)
Sara AhlforsHelsingfors IFK1.43 / 1.43
Saara HokkanenEspoon Tapiot1.44 / 1.44
Charlotte KajanderHelsingfors IFK1.50 / 1.50
Elsa KeinänenEsbo IF1.35 / 1.35
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / 1.33
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / 1.33
Ella RåstedtEsbo IF1.32 / 1.32
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.44 / 1.44
 
T13 seiväs (2)
Lumi KenttäIF Raseborg3.05 / 3.05
Elli RantalaEspoon Tapiot2.40 / 2.40
 
T13 pituus (16)
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.91 / 4.91
Emelie BergholmIF Raseborg4.39 / 4.39
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.97 / 3.97
Jill FribergIF Raseborg3.71 / 3.71
Saara HokkanenEspoon Tapiot4.68 / 4.68
Charlotte KajanderHelsingfors IFK4.77 / 4.77
Elsa KeinänenEsbo IF4.11 / 3.90
Kaisa KivinenEspoon Tapiot4.55 / 4.09
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.94 / 3.94
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.81 / 3.81
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.76 / 3.75
Anni NurminenEspoon Tapiot3.88 / 3.88
Elli RantalaEspoon Tapiot4.24 / 4.24
Saana SäiläViipurin Urheilijat4.28 / 4.28
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.68 / 4.68
Matilda SilfverIF Raseborg3.51 / 3.34
 
T13 kuula (7)
Emelie BergholmIF Raseborg9.52 / 9.52
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu8.64 / 8.64
Aino IkäheimoEspoon Tapiot10.91 / 10.91
Charlotte KajanderHelsingfors IFK11.51 / 11.51
Sara MuukkaVantaan Salamat10.15 / 10.14
Ella RåstedtEsbo IF8.66 / 8.66
Vanessa VäriläHeinolan Isku8.54 / 8.54
 
T13 kiekko (10)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu20.60 / 20.60
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.28 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot33.65 / 33.65
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot25.45 / 24.75
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu17.82 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu18.39 / -
Sara MuukkaVantaan Salamat34.11 / 32.22
Ella RåstedtEsbo IF32.22 / 32.22
Alisa RauhamaaLahden Ahkera37.00 / 37.00
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko34.21 / 33.54
 
T13 moukari (6)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot40.92 / 38.79
Melina LundqvistBorgå Akilles37.41 / 37.41
Sara MuukkaVantaan Salamat36.70 / 36.70
Ella RåstedtEsbo IF28.12 / 28.12
Alisa RauhamaaLahden Ahkera32.42 / 32.42
Mea RosenvallNakkilan Vire35.06 / 35.06
 
T13 keihäs (8)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu20.65 / 20.65
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat19.83 / 19.83
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu16.22 / -
Elsa KeinänenEsbo IF29.73 / 29.73
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot18.49 / 18.49
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu23.22 / 23.22
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu20.52 / -
Ella RåstedtEsbo IF33.00 / 33.00
 
P12 60m (12)
Oskari DannbäckLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.76 / 8.82
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.60 / 8.60
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.39 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.33 / 8.33
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.29 / 9.29
Erno PaappanenKeravan Urheilijat 9.06 / 9.06
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana 9.01 / 9.01
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Max SjöströmIF Raseborg 8.67 / 8.67
Juho SoikkeliValkealan Kajo 8.93 / 8.93
Topias VälläriJanakkalan Jana 8.45 / 8.45
 
P12 200m (6)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.55 / 27.55
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat29.29 / 29.29
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana29.82 / 29.82
Juho SoikkeliValkealan Kajo30.71 / 30.71
 
P12 1000m (3)
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:12.10 / 3:12.10
Erno PaappanenKeravan Urheilijat4:03.00 / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott3:36.04 / 3:36.04
 
P12 60m aj (4)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.79 / 9.79
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Erno PaappanenKeravan Urheilijat - / -
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P12 korkeus (6)
Oskari DannbäckLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Albert IsakssonBorgå Akilles1.40 / 1.40
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / 1.41
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Max SjöströmIF Raseborg1.35 / 1.35
Topias VälläriJanakkalan Jana1.14 / -
 
P12 seiväs (3)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot2.12 / 2.12
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat1.85 / 1.85
Tobias TallqvistBorgå Akilles2.10 / 2.10
 
P12 pituus (8)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko4.59 / 4.59
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.36 / 4.36
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.74 / 4.74
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.83 / 3.83
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat4.22 / 4.22
Erno PaappanenKeravan Urheilijat3.99 / 3.99
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana4.34 / 4.34
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P12 kuula (11)
Oskari DannbäckLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.49 / 7.49
Albert IsakssonBorgå Akilles8.06 / 8.06
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.45 / 9.45
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.33 / 8.33
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat5.41 / 5.41
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana6.84 / 6.84
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Topias VälläriJanakkalan Jana - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.32 / 9.32
Wictor WernerIF Raseborg8.15 / 8.15
 
P12 kiekko (9)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot28.05 / 28.05
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.29 / 28.29
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.56 / 17.56
Sakari MäkeläLahden Ahkera19.76 / 19.76
Erno PaappanenKeravan Urheilijat22.99 / 22.99
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Juho SoikkeliValkealan Kajo24.00 / 24.00
Casimir WallsIF Raseborg - / -
Wictor WernerIF Raseborg21.50 / 21.50
 
P12 moukari (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot25.31 / 25.31
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.05 / 23.05
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera26.90 / 26.90
Wictor WernerIF Raseborg23.36 / 23.36
 
P12 keihäs (9)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko33.07 / 33.07
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko35.10 / 35.10
Erno PaappanenKeravan Urheilijat33.97 / 33.97
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat27.56 / 27.56
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Juho SoikkeliValkealan Kajo39.46 / 39.46
Topias VälläriJanakkalan Jana29.70 / 29.70
Aapo VanhanenEspoon Tapiot36.41 / 36.41
Wictor WernerIF Raseborg17.34 / -
 
T12 60m (19)
Mia FlinkEspoon Tapiot 9.05 / 9.08
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.10 / 9.10
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.07 / 9.14
Arianna KortelainenValkealan Kajo 9.85 / 9.85
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko 9.38 / 9.46
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.41 / -
Viiu LiskiNummen Kipinä 9.95 / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.86 / 8.86
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.42
Ella PohjansaroHelsingfors IFK 8.93 / 8.93
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat 8.97 / 8.97
Silja RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.42 / 9.42
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.58 / 9.58
Celina SalonenNastolan Naseva 8.94 / 8.94
Anniina TakkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hertta TurunenPorvoon Urheilijat 9.16 / -
Aila VarilaEsbo IF 9.46 / -
Vanessa WikströmIF Raseborg 9.09 / 9.09
 
T12 200m (12)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.41 / 31.41
Jenni HirvonenEsbo IF31.17 / 31.17
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat29.54 / 29.54
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK30.32 / 30.32
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Silja RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat33.70 / 33.70
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Celina SalonenNastolan Naseva29.64 / 29.64
Jenni VäänänenLahden Ahkera29.71 / 29.71
 
T12 1000m (4)
Jenni HirvonenEsbo IF3:41.17 / 3:49.98
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat3:38.38 / 3:38.38
Rebecca NybergPargas IF3:55.10 / 3:55.10
Edit PalménEspoon Tapiot3:21.23 / 3:21.23
 
T12 60m aj (7)
Mia FlinkEspoon Tapiot10.05 / 10.05
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.45 / 12.45
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.45 / 11.45
Ella PohjansaroHelsingfors IFK11.68 / 11.68
Silja RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Celina SalonenNastolan Naseva10.87 / 10.87
Jenni VäänänenLahden Ahkera10.29 / 10.29
 
T12 korkeus (10)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.51 / 1.51
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.15 / 1.15
Linda JuvalaEsbo IF1.35 / 1.35
Laura KarusalmiVihdin Viesti1.20 / 1.20
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko1.35 / 1.35
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.35 / 1.35
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK1.30 / 1.30
Silja RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
 
T12 seiväs (6)
Jenni HirvonenEsbo IF1.82 / 1.82
Sora KenttäIF Raseborg2.10 / 2.10
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.45 / 2.45
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.80 / 1.80
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.70 / 1.70
 
T12 pituus (17)
Mia FlinkEspoon Tapiot4.41 / 4.41
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.90 / 3.90
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.80 / 3.80
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat4.07 / 4.07
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.89 / 3.89
Ella PohjansaroHelsingfors IFK4.15 / 4.15
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.89 / 3.89
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat3.89 / 3.89
Silja RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.91 / 3.91
Venla ReunanenHelsingfors IFK4.81 / 4.81
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Celina SalonenNastolan Naseva3.97 / 3.97
Anniina TakkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aila VarilaEsbo IF3.91 / 3.91
Vanessa WikströmIF Raseborg3.85 / 3.85
 
T12 kuula (12)
Julia AugustsonIF Raseborg6.64 / 6.64
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti6.36 / 6.36
Arianna KortelainenValkealan Kajo6.56 / 6.56
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat9.13 / 9.13
Rebecca NybergPargas IF6.93 / 6.93
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.93 / 7.93
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu7.06 / 7.06
Silja RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.53 / 7.53
Wilma WernerIF Raseborg6.77 / 6.77
 
T12 kiekko (11)
Jenni HirvonenEsbo IF17.11 / 17.11
Laura KarusalmiVihdin Viesti22.85 / 22.85
Arianna KortelainenValkealan Kajo13.36 / -
Iida MuukkaVantaan Salamat38.17 / 38.17
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat27.20 / 27.20
Rebecca NybergPargas IF21.99 / 21.99
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.63 / 17.63
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu15.55 / -
Celina SalonenNastolan Naseva18.66 / 18.66
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.12 / 17.12
Wilma WernerIF Raseborg19.47 / 19.47
 
T12 moukari (9)
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu25.44 / 25.44
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna19.26 / 19.26
Iida MuukkaVantaan Salamat34.88 / 34.88
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat17.08 / 17.08
Rebecca NybergPargas IF14.41 / 14.22
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu16.20 / -
Anniina TakkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Wilma WernerIF Raseborg20.69 / 20.69
Vanessa WikströmIF Raseborg15.77 / -
 
T12 keihäs (9)
Julia AugustsonIF Raseborg17.23 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot23.42 / 23.42
Linda JuvalaEsbo IF19.85 / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti22.22 / 22.22
Arianna KortelainenValkealan Kajo24.10 / 24.10
Rebecca NybergPargas IF20.65 / 20.65
Celina SalonenNastolan Naseva24.04 / 24.04
Jenni VäänänenLahden Ahkera34.71 / 34.71
Wilma WernerIF Raseborg13.39 / 13.39
 
P11 60m (10)
Ron ÅvallNummen Kipinä 9.79 / 9.79
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.52 / 9.52
Kaspian LindholmEsbo IF 8.86 / 8.86
Max NybergIF Raseborg 9.47 / 9.47
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.22 / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.53 / 9.70
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera 9.26 / 9.26
Teemu TanskanenVihdin Viesti - / -
Topias TöllinenRiihimäen Kisko10.12 / 10.12
 
P11 150m (9)
Ron ÅvallNummen Kipinä - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.73 / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu24.01 / 24.01
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera23.04 / 23.04
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.59 / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti - / -
 
P11 1000m (5)
Lukas ForsmanIF Raseborg3:52.51 / -
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:40.87 / 3:40.87
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4:03.11 / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti3:51.69 / 3:51.69
Topias TöllinenRiihimäen Kisko3:24.73 / 3:24.73
 
P11 60m aj (11)
Ron ÅvallNummen Kipinä - / -
Alexander BjörkqvistSjundeå IF13.88 / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.17 / -
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku10.82 / 10.82
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.70 / 10.70
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.39 / 12.39
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat11.54 / 11.54
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu11.42 / 11.42
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera11.16 / 11.35
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.53 / -
 
P11 korkeus (5)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Elmer KeinänenEsbo IF1.38 / 1.38
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
Topias TöllinenRiihimäen Kisko - / -
 
P11 pituus (10)
Ron ÅvallNummen Kipinä3.66 / 3.66
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.29 / 3.27
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku4.23 / 4.23
Elmer KeinänenEsbo IF4.06 / 4.06
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.06 / 4.06
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat4.30 / 4.30
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.03 / 4.03
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera3.82 / 3.79
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.59 / 3.59
Teemu TanskanenVihdin Viesti3.47 / 3.47
 
P11 kuula (10)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.53 / 5.53
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
Elmer KeinänenEsbo IF7.42 / 7.42
Max NybergIF Raseborg8.30 / 8.30
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.63 / 5.21
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat8.36 / 8.36
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.93 / 6.93
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera8.99 / 8.99
Teemu TanskanenVihdin Viesti7.54 / 7.54
Topias TöllinenRiihimäen Kisko5.53 / 5.53
 
P11 kiekko (6)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.06 / 28.06
Kaspian LindholmEsbo IF14.55 / 14.55
Max NybergIF Raseborg25.09 / 23.34
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.21 / 13.49
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu18.97 / 17.25
Teemu TanskanenVihdin Viesti20.75 / 20.75
 
P11 keihäs (10)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.19 / 32.19
Elmer KeinänenEsbo IF29.53 / 27.91
Kaspian LindholmEsbo IF13.97 / 13.97
Max NybergIF Raseborg25.74 / 25.74
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.42 / 12.98
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu19.78 / 19.78
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera23.48 / 22.21
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat30.61 / 30.61
Teemu TanskanenVihdin Viesti12.85 / -
Topias TöllinenRiihimäen Kisko - / -
 
T11 60m (17)
Stella AndbergEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot 9.41 / 9.41
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.74 / 9.74
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.65 / 9.65
Nea HyrsyläVihdin Viesti 9.17 / 9.17
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.41 / -
Camilla JunesEspoon Tapiot 9.18 / 9.18
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.14 / 9.14
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.07 / 10.07
Lena LiimatainenEspoon Tapiot 9.25 / 9.25
Liia LiskiNummen Kipinä10.11 / 10.11
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 9.08 / 9.08
Elle SaariEspoon Tapiot 9.27 / 9.27
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 8.85 / 8.85
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot 9.43 / 9.43
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.44 / 9.44
 
T11 150m (15)
Stella AndbergEspoon Tapiot22.93 / 22.93
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot23.51 / 23.51
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot24.78 / 24.78
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott24.69 / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti22.64 / 22.64
Siiri KattelusNurmijärven Yleisurheilu - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat23.33 / 23.33
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat22.52 / 22.52
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot21.90 / 21.90
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.79 / 23.79
Erika TallqvistBorgå Akilles22.92 / 23.01
 
T11 1000m (5)
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot3:45.62 / 3:45.62
Alli Katila-MiikkulainenViipurin Urheilijat3:51.54 / 3:51.54
Liia LiskiNummen Kipinä4:02.28 / 4:02.28
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat4:10.02 / 4:10.02
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot3:44.38 / 3:44.38
 
T11 60m aj (16)
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot10.80 / 10.80
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot11.75 / 11.75
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat12.60 / 12.60
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott11.22 / 11.22
Kiia HyrsyläVihdin Viesti11.74 / 11.74
Nea HyrsyläVihdin Viesti11.11 / 11.11
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.93 / -
Siiri KattelusNurmijärven Yleisurheilu14.90 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.38 / 11.38
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat12.20 / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat12.34 / 12.34
Alina NyholmBorgå Akilles12.87 / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat10.55 / 10.55
Olivia RautiainenEspoon Tapiot10.66 / 10.66
Elle SaariEspoon Tapiot10.93 / 10.93
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot10.50 / 10.50
 
T11 korkeus (6)
Stella AndbergEspoon Tapiot1.33 / 1.33
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.31 / 1.31
Liia LiskiNummen Kipinä1.26 / 1.26
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Erika TallqvistBorgå Akilles1.17 / 1.17
 
T11 pituus (16)
Stella AndbergEspoon Tapiot4.27 / 4.27
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot4.06 / 4.06
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.66 / 3.66
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.87 / 3.87
Nea HyrsyläVihdin Viesti3.83 / 3.72
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.62 / 3.62
Camilla JunesEspoon Tapiot3.97 / 3.97
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.19 / 4.19
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.93 / 3.93
Lena LiimatainenEspoon Tapiot4.18 / 4.18
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.44 / 3.44
Olivia RautiainenEspoon Tapiot4.31 / 4.31
Elle SaariEspoon Tapiot3.92 / 3.92
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot4.20 / 4.20
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot3.78 / 3.78
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.64 / 3.64
 
T11 kuula (9)
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat6.24 / 6.24
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.57 / 8.57
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.30 / 8.30
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat6.58 / 6.58
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat7.10 / 7.10
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat7.69 / 7.69
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot7.83 / 7.83
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.64 / 6.64
Erika TallqvistBorgå Akilles7.43 / 7.43
 
T11 kiekko (5)
Kiia HyrsyläVihdin Viesti14.26 / 14.26
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.55 / 20.55
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu16.09 / 16.09
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat14.70 / 14.70
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot18.75 / -
 
T11 keihäs (5)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.70 / 20.70
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu25.16 / 25.16
Alina NyholmBorgå Akilles13.23 / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat15.41 / 15.41
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.10 / 18.10
 
P10 60m (14)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.88 / 8.88
Tommy CarlssonEsbo IF10.15 / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott 8.85 / 8.85
Jakob HolmbergIF Raseborg 9.97 / 9.97
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.60 / 9.60
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.15 / 10.15
Joel RäsänenEspoon Tapiot 9.18 / 9.18
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.85 / 8.85
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.79 / 9.79
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 9.95 / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot 9.74 / 9.74
Ville TanskanenVihdin Viesti 9.73 / 9.73
 
P10 150m (13)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot23.24 / 23.24
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu24.56 / 24.56
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.27 / 23.27
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu25.98 / -
Joel RäsänenEspoon Tapiot23.66 / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko22.73 / 22.73
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat25.55 / 25.55
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ville TanskanenVihdin Viesti24.69 / -
 
P10 1000m (7)
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:15.07 / 4:15.07
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:34.45 / 3:34.45
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:54.73 / 3:54.73
Brandon SainioHelsingin Kisa-Veikot3:37.00 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti3:36.08 / 3:36.08
Vincent WinbergIF Raseborg3:23.37 / 3:23.37
 
P10 60m aj (8)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot11.19 / 11.19
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot12.99 / 12.99
Tommy CarlssonEsbo IF11.45 / 11.45
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.35 / 12.35
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu12.88 / 12.88
Vili RasehornRiihimäen Kisko11.40 / 11.40
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot12.90 / 12.90
 
P10 korkeus (9)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot1.31 / 1.31
Jakob HolmbergIF Raseborg1.21 / 1.19
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.10 / 1.10
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.14
Vili RasehornRiihimäen Kisko1.22 / 1.22
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.06 / 1.06
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä1.30 / 1.30
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot1.10 / 1.10
Ville TanskanenVihdin Viesti1.20 / 1.20
 
P10 pituus (12)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot4.05 / 4.05
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot3.48 / 3.48
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott3.81 / 3.77
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.15 / 3.15
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / 3.82
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.55 / 3.54
Joel RäsänenEspoon Tapiot4.00 / 4.00
Vili RasehornRiihimäen Kisko4.19 / 4.19
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.23 / 3.23
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä3.89 / 3.89
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot3.24 / 3.20
Ville TanskanenVihdin Viesti3.66 / 3.66
 
P10 kuula (4)
Teo HietalahtiJuvan Urheilijat8.13 / 8.13
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.53 / 6.53
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot6.40 / 6.40
Ville TanskanenVihdin Viesti7.44 / 7.44
 
P10 kiekko (4)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot11.91 / 11.91
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu16.14 / 16.14
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ville TanskanenVihdin Viesti18.78 / 18.78
 
P10 keihäs (4)
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott19.47 / 19.47
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu8.06 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu21.31 / 21.31
Vili RasehornRiihimäen Kisko23.34 / 23.34
 
T10 60m (14)
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.26 / 11.26
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.91 / 9.91
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.01 / 10.01
Helmi KuitunenKenttäurheilijat -58 9.82 / 9.82
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -5810.10 / 10.10
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 9.45 / 9.45
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.37 / 10.37
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.10 / 10.10
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.68 / 9.68
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.78 / 9.78
Venla RepoPorvoon Urheilijat 9.79 / 9.79
Sara SödermanViipurin Urheilijat 9.34 / 9.34
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5810.32 / 10.32
Isabella TuulariEspoon Tapiot 9.82 / 9.82
 
T10 150m (10)
Veera KeskinenVihdin Viesti24.01 / 24.01
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot24.57 / 24.57
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu27.25 / -
Venla RepoPorvoon Urheilijat24.82 / 25.04
Sara SödermanViipurin Urheilijat - / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5831.82 / -
Usva TorroKenttäurheilijat -5825.46 / 25.46
Isabella TuulariEspoon Tapiot - / -
 
T10 1000m (5)
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583:45.34 / 3:45.34
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu4:11.32 / 4:11.32
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu4:29.45 / 4:43.46
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:38.47 / 3:38.47
Matilda SuokasKenttäurheilijat -584:28.58 / 4:28.58
 
T10 60m aj (10)
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.77 / 11.77
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu12.68 / 12.68
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot11.41 / 11.41
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu12.18 / 12.18
Venla RepoPorvoon Urheilijat12.95 / 12.95
Sara SödermanViipurin Urheilijat12.66 / -
Usva TorroKenttäurheilijat -5812.45 / 12.45
Isabella TuulariEspoon Tapiot11.76 / 11.76
 
T10 korkeus (9)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu1.11 / 1.11
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.11 / 1.11
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / 1.05
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.26 / 1.26
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.19 / 1.19
Sara SödermanViipurin Urheilijat1.15 / 1.15
Usva TorroKenttäurheilijat -581.17 / 1.17
Isabella TuulariEspoon Tapiot1.21 / 1.21
 
T10 pituus (15)
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.73 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti3.60 / 3.60
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.55 / 3.42
Helmi KuitunenKenttäurheilijat -583.51 / 3.51
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583.54 / 3.54
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu3.89 / 3.89
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.03 / 2.98
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.45 / 3.45
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.89 / 3.88
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.46 / 3.46
Venla RepoPorvoon Urheilijat3.41 / 3.41
Lili SirankoVantaan Salamat1.81 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat3.83 / 3.83
Matilda SuokasKenttäurheilijat -583.18 / 3.18
Isabella TuulariEspoon Tapiot3.35 / 3.35
 
T10 kuula (11)
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.60 / 4.60
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.53 / 6.53
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu6.36 / 6.36
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.50 / 6.50
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot7.09 / 7.09
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.70 / 6.70
Venla RepoPorvoon Urheilijat4.77 / -
Lili SirankoVantaan Salamat2.90 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat7.90 / 7.90
Matilda SuokasKenttäurheilijat -585.60 / 5.60
Isabella TuulariEspoon Tapiot7.12 / 7.09
 
T10 kiekko (9)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.52 / 13.52
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna19.19 / 19.19
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -588.49 / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu12.59 / 12.59
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.59 / 13.59
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot13.13 / 13.13
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5816.94 / 16.94
Isabella TuulariEspoon Tapiot22.88 / 22.88
 
T10 keihäs (6)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.21 / 14.21
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.30 / 12.30
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot16.88 / 16.88
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu15.26 / 15.26
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5811.52 / 11.52
Isabella TuulariEspoon Tapiot19.99 / 19.99
 
P9 40m (12)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 6.72 / 6.72
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 6.84 / 6.84
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.26 / -
Aaron KeränenKarkkilan Pojat 8.00 / 8.00
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko 7.47 / 7.48
Edvard KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lucas LagerblomEspoon Tapiot 6.91 / 6.91
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 7.27 / -
Miio MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sebastian NybergIF Raseborg 7.56 / 7.56
Emil RautiainenEspoon Tapiot 6.92 / 6.92
 
P9 400m (12)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 81.20 / 81.20
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 84.33 / -
Anton KarellSjundeå IF 93.39 / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko108.97 / -
Edvard KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 74.92 / 74.92
Miio MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles 88.04 / -
William VuonorantaEsbo IF - / -
 
P9 40m aj (9)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Noa EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
 
P9 korkeus (9)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot1.15 / 1.15
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot1.05 / 1.05
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Noa EiromaHelsingin Kisa-Veikot1.00 / 1.00
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / 1.10
Tobias IsakssonBorgå Akilles1.20 / 1.20
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.06 / 1.06
Lucas LagerblomEspoon Tapiot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot0.94 / -
 
P9 pituus (12)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot3.99 / 3.99
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot3.72 / 3.72
Noa EiromaHelsingin Kisa-Veikot2.91 / 2.91
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.83 / 3.83
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3.16 / 3.16
Edvard KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Akseli LaihoTapanilan Erä3.32 / 3.32
Elmo LaihoTapanilan Erä3.06 / 3.06
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.57 / 3.57
Miio MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot3.55 / 3.55
Vili RomppanenRiihimäen Kisko2.82 / 2.82
 
P9 kuula (10)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot5.34 / 5.34
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot6.05 / 6.05
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu6.31 / 6.31
Noa EiromaHelsingin Kisa-Veikot5.17 / 5.17
Tobias IsakssonBorgå Akilles6.94 / 6.94
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.50 / 6.50
Aaron KeränenKarkkilan Pojat3.91 / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko5.71 / 5.71
Lucas LagerblomEspoon Tapiot - / -
Miio MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P9 keihäs (9)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Akseli LaihoTapanilan Erä - / -
Elmo LaihoTapanilan Erä - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T9 40m (19)
Vera AhlforsHelsingfors IFK 6.86 / 6.86
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot 6.90 / 6.90
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 6.83 / 6.83
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.63 / 7.63
Tyyne LambergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amelie LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.47 / -
Ella Miikkulainen-KatilaViipurin Urheilijat - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.95 / 7.95
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu 7.08 / 7.08
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.41 / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 6.85 / 6.85
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 6.77 / 6.77
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK 7.18 / 7.18
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko 7.14 / 7.14
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.08 / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat 7.91 / 7.91
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 7.06 / 7.06
 
T9 400m (16)
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veera HautaviitaVihdin Viesti - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 76.16 / 76.16
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 94.56 / 94.56
Tyyne LambergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amelie LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat 93.71 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 81.61 / 81.61
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat104.16 / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 80.95 / 80.95
 
T9 40m aj (16)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Tyyne LambergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amelie LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T9 korkeus (14)
Vera AhlforsHelsingfors IFK1.14 / 1.14
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot1.12 / 1.12
Tyyne LambergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amelie LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.87 / 0.87
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sanni PeltolaHelsingin Kisa-Veikot1.05 / 1.05
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.05 / 1.05
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK1.00 / 1.00
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko1.00 / 1.00
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat0.85 / 0.85
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat0.95 / 0.95
 
T9 pituus (19)
Ada AhlforsHelsingfors IFK - / -
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.68 / 3.68
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot3.33 / 3.33
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.16 / 3.16
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.73 / 3.73
Tyyne LambergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amelie LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.76 / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.01 / 2.79
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.12 / -
Emma NymanIF Raseborg2.65 / 2.65
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu3.52 / 3.52
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.29 / 3.29
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK3.20 / 3.20
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko3.51 / 3.51
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.87 / 2.87
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat2.45 / 2.45
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.54 / 3.54
Casandra WikströmIF Raseborg2.41 / -
 
T9 kuula (17)
Vera AhlforsHelsingfors IFK5.64 / 5.64
Eerika HautaviitaVihdin Viesti - / -
Veera HautaviitaVihdin Viesti - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.43 / 4.43
Tyyne LambergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amelie LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.62 / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä4.82 / 4.82
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu4.09 / 4.09
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu4.15 / 4.15
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.75 / -
Emma NymanIF Raseborg4.18 / 4.18
Sanni PeltolaHelsingin Kisa-Veikot5.34 / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK4.95 / 4.95
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko4.99 / 4.99
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.66 / 4.66
Sofia SödermanViipurin Urheilijat3.52 / 3.52
Casandra WikströmIF Raseborg4.39 / 4.39
 
T9 keihäs (8)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera HautaviitaVihdin Viesti - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -