Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
10.02. klo 11:00 Malja Sprintit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 106 henk. (113 lajisuoritusta)
M 60m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joona ForsgrenMaarian Mahti 7.36 / 7.61
Pyry KeränenKarkkilan Pojat 7.20 / 7.23
Janne LiimatainenTurun Urheiluliitto - / -
Simo NoopilaMaskun Kataja 7.51 / -
Daniel OfosuTurun Weikot Yleisurheilu 7.15 / -
Marko PetäjäForssan Salama 7.35 / 7.78
 
N 60m (8)
Enni HenttonenTurun Urheiluliitto 8.18 / -
Riikka HonkanenRaision Kuula 8.68 / 9.14
Jenni JokinenNakkilan Vire 7.56 / -
Jutta LuhtalaTurun Weikot Yleisurheilu 7.81 / 7.81
Pirkitta MarjanenPorin Yleisurheilu 7.74 / 7.74
Venla SaramäkiTurun Urheiluliitto 8.05 / 8.12
Ella SavonenLoimaan Leisku 8.37 / 8.41
Kirsi Spoof-TuomiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.37 / -
 
N kuula (1)
Sara OraheimoIF Raseborg13.14 / 12.77
 
M19 60m (8)
Eetu KuuselaTurun Urheiluliitto 7.43 / 7.63
Eetu LindholmTurun Urheiluliitto 8.75 / -
Lasse NordqvistTurun Weikot Yleisurheilu 7.65 / 7.76
Veikko PaavilainenPaimion Urheilijat 8.21 / -
Pauli RaitanenNaantalin Löyly 7.74 / 7.92
Lauri SaloKosken Kaiku 7.97 / -
Arttu SalonenTurun Toverit 7.63 / 7.68
Jami VepsäNaantalin Löyly 7.80 / -
 
M19 kuula (1)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu16.46 / 15.82
 
N19 60m (5)
Essi JukakoskiTurun Urheiluliitto 8.98 / 8.98
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto 8.22 / 8.22
Reetta RantakokkoTurun Urheiluliitto 8.35 / 8.35
Sofia TriipponenRaision Kuula 8.47 / -
Elina VerainenNousiaisten Susi 8.78 / -
 
N19 kuula (1)
Elina VerainenNousiaisten Susi10.23 / 10.23
 
M17 60m (7)
Juho Ala-KokkoMaskun Kataja - / -
Rami EuraNousiaisten Susi 7.74 / 7.74
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.61 / 7.61
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto 7.58 / 7.58
Mikael SalminenNaantalin Löyly 7.86 / -
Aleksi ViitamäkiLiedon Parma - / -
Marius WasströmIF Raseborg 7.65 / 7.65
 
M17 kuula (3)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys12.36 / 12.36
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys10.83 / 10.83
Taneli KarvonenMynämäen Isku14.46 / 14.46
 
N17 60m (13)
Miranda BorgTurun Urheiluliitto 9.23 / 9.23
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Olivia HeinoTurun Urheiluliitto 8.21 / 8.21
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto 8.81 / -
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto 8.73 / 9.20
Edit NurminenTurun Urheiluliitto 8.08 / 8.08
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.58
Linda PukariTurun Urheiluliitto 8.77 / 8.77
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto 8.30 / -
Olivia SalmelainenMaskun Kataja 8.39 / 8.49
Sirke SeitsonenRaision Kuula 8.54 / 8.84
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma 8.35 / 8.35
Saara SuonpääSomeron Esa 8.51 / 8.74
 
N17 kuula (5)
Anna EkholmTurun Urheiluliitto7.76 / 7.76
Liinu JokelaPerniön Urheilijat9.32 / 9.18
Patricia KellgrenHelsingfors IFK16.03 / 13.81
Petra OjanenTurun Urheiluliitto10.56 / 9.93
Saara TuominenTurun Urheiluliitto9.59 / 9.14
 
P15 60m (5)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.25 / 8.25
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.84 / 8.84
Jaakko KuoppaMaskun Kataja 8.10 / 8.10
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 7.95 / 7.95
Verneri VesalaForssan Salama 8.75 / 8.75
 
P15 kuula (2)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu14.61 / 14.61
Juho TouruForssan Salama - / -
 
T15 60m (18)
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.97 / 8.97
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto 8.65 / -
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.63 / 8.63
Aino HongistoTurun Urheiluliitto 9.13 / 9.13
Ronja HuppunenMaarian Mahti 9.02 / 9.02
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto 8.62 / 8.62
Saima KossaSauvon Urheilijat 8.79 / 8.79
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.83 / 8.88
Viveka LoukolaRaision Kuula 8.11 / 8.11
Emmi MaloLopen Urheilijat 8.95 / 8.95
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma 9.54 / 9.54
Oona SyyriForssan Salama 8.50 / 8.50
Sara TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.24 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.41 / 8.41
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.32 / 8.32
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys 8.60 / -
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys 8.50 / 8.50
 
T15 kuula (6)
Ronja HuppunenMaarian Mahti6.94 / 6.94
Saima KossaSauvon Urheilijat9.17 / 9.17
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto11.29 / 11.29
Henni LiimattaMaskun Kataja10.07 / 10.07
Emmi MaloLopen Urheilijat10.34 / 10.34
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut9.39 / -
 
P13 60m (4)
Henri AavaMaarian Mahti 9.57 / 9.57
Asko KomulainenMaarian Mahti 9.77 / 9.77
Niklas RannePorin Yleisurheilu 8.85 / 8.85
René-Peter VuorioMaarian Mahti 9.06 / 9.06
 
T13 60m (12)
Ella DolietisÅIFK Friidrott 9.12 / 9.12
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 8.82 / 8.82
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.46 / 9.46
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 8.89 / 8.89
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.84 / 8.84
Annemari MäkeläMaarian Mahti10.81 / 10.81
Salla MäkipereLiedon Parma 9.22 / 9.22
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 8.98 / 8.98
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Lilli-Lotta SnellMaarian Mahti10.04 / 10.04
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.67 / 8.67
Laura TouruForssan Salama 9.23 / 9.23
 
P11 60m (4)
Oskari KarvonenMynämäen Isku 8.99 / 8.99
Lukas LehtokannelMaarian Mahti 9.75 / 9.75
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.50 / 9.50
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.83 / 9.83
 
T11 60m (4)
Venla AaltonenMynämäen Isku 9.82 / 9.82
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.39 / 9.39
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.06 / 10.06
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.83 / 9.83