Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.02. klo 16:00 Avoimet TUL:n nuorten aluehallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 126 henk. (232 lajisuoritusta)
P15 60m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Luukas KemppainenJoutsan Pommi 8.12 / 8.12
Henri KorhonenViipurin Urheilijat 7.49 / 7.49
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.39 / 8.39
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 8.36 / 8.36
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.40 / 8.40
Emil StadeBorgå Akilles 7.99 / 7.99
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset 8.62 / 8.62
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat 8.10 / 8.10
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot 8.00 / 8.00
 
P15 1000m (3)
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat3:33.10 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3:30.22 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles3:29.54 / -
 
P15 korkeus (3)
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat1.55 / 1.55
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.57 / 1.42
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset1.60 / 1.49
 
P15 kuula (3)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu11.64 / 11.64
Paavo PuroSuolahden Urho14.71 / 13.62
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot9.38 / 9.38
 
T15 60m (20)
Takwa AdamVantaan Salamat 8.43 / 8.52
Annina DoktarVantaan Salamat 8.85 / 8.85
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Lumo KeisanenVantaan Salamat 8.49 / 8.49
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu 8.82 / 8.82
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot 8.73 / 8.73
Viivi KupiainenHartolan Voima 9.14 / 9.14
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 8.45 / 8.45
Carla LiukkonenEspoon Tapiot 8.00 / 8.00
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu 8.53 / 8.53
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 8.30 / 8.30
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat 9.16 / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat 8.72 / 8.72
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.96 / 9.04
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 8.79 / 8.79
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Ea VuoriLahden Ahkera 9.19 / -
Ella WesterlundEsbo IF 8.95 / 8.95
Leonie WinellEsbo IF 8.49 / 8.49
Kia WirenRekolan Raikas 9.30 / -
 
T15 1000m (7)
Fanny KeroIF Raseborg3:26.06 / -
Jessica LjungbergHelsingin Tarmo - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat3:35.47 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat3:18.86 / -
Olivia TirkkonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ea VuoriLahden Ahkera3:14.70 / -
Leonie WinellEsbo IF - / -
 
T15 korkeus (8)
Takwa AdamVantaan Salamat1.45 / 1.45
Nea-Amalia Ala-NikkolaRekolan Raikas1.30 / -
Lumo KeisanenVantaan Salamat1.66 / 1.66
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / 1.58
Emmi ParhialaVantaan Salamat1.50 / 1.39
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.36 / 1.36
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / 1.45
Ella WesterlundEsbo IF1.36 / 1.35
 
T15 kuula (3)
Tiina JärvinenLahden Ahkera12.75 / 12.19
Viivi KupiainenHartolan Voima9.62 / 9.22
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.45 / -
 
P13 60m (8)
William ForsténEsbo IF 9.86 / 9.86
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.30 / 10.30
Thomas KaralisHelsingin Jyry - / -
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.65 / 8.65
Marius PashurViipurin Urheilijat 9.67 / 9.67
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot10.05 / 10.05
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.38 / 8.38
 
P13 1000m (4)
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:27.50 / 3:27.60
Tero KorpiKenttäurheilijat -583:15.58 / -
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:11.65 / 3:11.65
 
P13 korkeus (3)
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Marius PashurViipurin Urheilijat1.20 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat1.63 / 1.63
 
P13 kuula (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.43 / 6.43
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17.22 / 17.22
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat9.76 / 9.76
Jasper VilénEsbo IF8.91 / 8.91
 
T13 60m (18)
Ramatulai Ben MahmoudViipurin Urheilijat 9.84 / 9.84
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.59 / 8.59
Tara HatakkaVantaan Salamat10.21 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot 9.42 / 9.42
Elinda KoivulaHelsingfors IFK 8.51 / 8.51
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.35 / 9.35
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit 8.89 / 8.89
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.15 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.14 / -
Edit PalménEspoon Tapiot 9.69 / 9.69
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat 9.67 / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK 9.71 / 9.06
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy 8.62 / 8.64
Sofia RinneLahden Ahkera 9.48 / 9.48
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat 9.52 / 9.52
Sevin UrazViipurin Urheilijat 9.70 / 9.70
Ronja UrpulahtiViipurin Urheilijat 9.96 / 10.04
 
T13 1000m (11)
Mia FlinkEspoon Tapiot4:05.58 / -
Nella HjortEspoon Tapiot - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:20.63 / 3:20.63
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot4:26.25 / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat3:37.25 / 3:37.25
Edit PalménEspoon Tapiot4:04.19 / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat3:14.25 / 3:14.25
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:38.82 / -
Ella RåstedtEsbo IF4:04.11 / -
Sofia RinneLahden Ahkera3:33.60 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:21.17 / 3:21.17
 
T13 korkeus (9)
Ramatulai Ben MahmoudViipurin Urheilijat1.10 / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot1.25 / 1.25
Mia FlinkEspoon Tapiot1.42 / 1.41
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot1.15 / 1.10
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.34 / 1.34
Edit PalménEspoon Tapiot1.13 / -
Aurelia PaloViipurin Urheilijat1.15 / 1.15
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.37 / 1.37
 
T13 kuula (11)
Emelie BergholmIF Raseborg8.99 / 8.96
Tara HatakkaVantaan Salamat6.14 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot9.92 / 9.75
Pinja KärhäLoimaan Voima10.90 / 10.90
Venla KärhäLoimaan Voima10.23 / 10.23
Ellen KorpiRekolan Raikas - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot7.47 / 6.84
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.89 / 8.21
Ella RåstedtEsbo IF7.92 / 7.92
Natalie SaarinenEspoon Tapiot9.85 / 9.85
Saana SäiläViipurin Urheilijat8.15 / 8.15
 
P11 60m (9)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot 9.35 / 9.35
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat 8.73 / 8.73
Urho KeisanenVantaan Salamat10.07 / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.47 / 9.47
Ukko LehtoPyhtään Yritys 9.76 / 9.76
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Joel RäsänenEspoon Tapiot10.14 / -
Eric RinneLahden Ahkera10.07 / 10.07
Tuomas ViroVantaan Salamat - / -
 
P11 1000m (7)
Urho KeisanenVantaan Salamat3:52.23 / -
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys3:52.29 / 3:52.29
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:40.76 / 3:40.76
Eric RinneLahden Ahkera4:14.55 / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:32.44 / 3:35.72
 
P11 pituus (6)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot3.92 / 3.86
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat4.76 / 4.76
Ukko LehtoPyhtään Yritys3.77 / 3.77
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.88 / 3.88
Eric RinneLahden Ahkera3.49 / -
Tuomas ViroVantaan Salamat3.03 / 3.03
 
P11 kuula (6)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot8.02 / 7.87
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat9.48 / 9.48
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys5.43 / 5.43
Tuomas ViroVantaan Salamat6.86 / 6.86
 
T11 60m (12)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.42 / 9.42
Iida HeinoPyhtään Yritys 9.55 / 9.55
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.83 / 9.83
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.24 / 9.24
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.26 / 10.26
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 9.81 / 9.81
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.14 / 9.14
Janni SavolainenLahden Ahkera 9.39 / 9.39
Matilda SuokasKenttäurheilijat -5810.65 / 10.65
Usva TorroKenttäurheilijat -5810.40 / 10.40
Piitu TourunenLahden Ahkera 9.77 / 9.77
Hilla TuominenLahden Ahkera 9.61 / 9.61
 
T11 1000m (10)
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Frida BlomfeltEsbo IF3:53.89 / 3:53.89
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:51.75 / 3:51.75
Mette HonkalaHelsingin Kisa-Veikot4:12.34 / 4:12.34
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4:20.84 / 4:20.84
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat4:12.60 / 4:12.60
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat4:02.73 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -584:40.34 / 4:40.34
Hilla TuominenLahden Ahkera3:42.98 / 3:42.98
 
T11 pituus (13)
Frida BlomfeltEsbo IF4.02 / 4.02
Iida HeinoPyhtään Yritys3.86 / 3.67
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.31 / 3.31
Saga KoivistoRekolan Raikas3.06 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.54 / 3.54
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.70 / 3.70
Lila PieriRekolan Raikas2.73 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.03 / 4.03
Janni SavolainenLahden Ahkera3.76 / 3.76
Matilda SuokasKenttäurheilijat -583.32 / 3.32
Usva TorroKenttäurheilijat -583.39 / 3.39
Piitu TourunenLahden Ahkera3.86 / 3.86
Hilla TuominenLahden Ahkera3.83 / 3.83
 
T11 kuula (9)
Frida BlomfeltEsbo IF6.14 / 6.14
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna6.87 / 6.87
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat5.09 / 4.77
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat6.26 / 6.26
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat6.07 / 6.07
Janni SavolainenLahden Ahkera7.52 / 7.52
Matilda SuokasKenttäurheilijat -585.17 / 5.17
Usva TorroKenttäurheilijat -584.36 / 4.36
Piitu TourunenLahden Ahkera7.03 / 7.03
 
P9 40m (7)
Robin BergholmHelsingin Jyry - / -
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.54 / 8.54
Jussi HietikkoHelsingin Jyry - / -
Julius JuslinVantaan Salamat 7.44 / 7.44
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6.81 / 6.81
Elias LindRekolan Raikas - / -
Liam MbahHelsingin Jyry - / -
 
P9 1000m (4)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jussi HietikkoHelsingin Jyry - / -
Julius JuslinVantaan Salamat - / -
Elias LindRekolan Raikas - / -
 
P9 pituus (4)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.31 / 2.31
Jussi HietikkoHelsingin Jyry - / -
Julius JuslinVantaan Salamat3.20 / 3.20
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
 
P9 kuula (3)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jussi HietikkoHelsingin Jyry - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.68 / 5.68
 
T9 40m (6)
Matleena HaapamäkiRekolan Raikas - / -
Viivi HeinoPyhtään Yritys 8.48 / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 7.02 / 7.02
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 8.08 / 8.08
Saara TorroKenttäurheilijat -58 7.69 / 7.69
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera 8.46 / -
 
T9 1000m (3)
Viivi HeinoPyhtään Yritys - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Saara TorroKenttäurheilijat -583:59.20 / 3:59.20
 
T9 pituus (4)
Matleena HaapamäkiRekolan Raikas - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.41 / 3.41
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.40 / 2.40
Saara TorroKenttäurheilijat -583.04 / 3.04
 
T9 kuula (4)
Matleena HaapamäkiRekolan Raikas - / -
Senja KärhäLoimaan Voima7.30 / 6.45
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Saara TorroKenttäurheilijat -583.84 / 3.84