Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Seurakilpailu
29.08. klo 18:00 Silja Line Seurakisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 31 henk. (68 lajisuoritusta)
T15 1000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fanny SaarinenIF Åsarna - / -
 
P13 korkeus (2)
Eljas EnlundIF Åsarna - / -
Gustaf StorbjörkIF Åsarna - / -
 
P13 kuula (3)
Eljas EnlundIF Åsarna - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Alex LövsundIF Åsarna - / -
 
T13 1000m (2)
Ellen AinasojaIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
 
T13 korkeus (3)
Elin JakobssonIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna - / -
 
T13 kuula (3)
Ellen AinasojaIF Åsarna - / -
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
 
P11 150m (1)
Christian LövsundIF Åsarna - / -
 
P11 3-loikka (1)
Christian LövsundIF Åsarna - / -
 
P11 keihäs (1)
Christian LövsundIF Åsarna - / -
 
T11 150m (4)
Vera CainbergIF Åsarna - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Karlström SigridIF Åsarna - / -
 
T11 3-loikka (5)
Emilia HolmlundIF Åsarna - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Karlström SigridIF Åsarna - / -
 
T11 keihäs (5)
Vera CainbergIF Åsarna - / -
Emilia HolmlundIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Karlström SigridIF Åsarna - / -
 
T9 150m (7)
Moa AinasojaIF Åsarna - / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF24,61 / 24,61
Julia LindellIF Åsarna - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Matilda SandströmIF Åsarna - / -
Kajsa SiekkinenIF Åsarna - / -
Pulkkinen SiljaIF Åsarna - / -
 
T9 pituus (7)
Moa AinasojaIF Åsarna - / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF353 / 353
Julia LindellIF Åsarna - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Matilda SandströmIF Åsarna - / -
Kajsa SiekkinenIF Åsarna - / -
Pulkkinen SiljaIF Åsarna - / -
 
T9 moukari (2)
Julia LindellIF Åsarna - / -
Kajsa SiekkinenIF Åsarna - / -
 
P7 150m (5)
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Pawat NymanIF Åsarna - / -
Kasper SiekkinenIF Åsarna - / -
 
P7 pituus (5)
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Pawat NymanIF Åsarna - / -
Kasper SiekkinenIF Åsarna - / -
 
P7 pallo (5)
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Pawat NymanIF Åsarna - / -
Kasper SiekkinenIF Åsarna - / -
 
T7 150m (2)
Ellen KaikkonenGamlakarleby IF - / -
Cainberg SagaIF Åsarna - / -
 
T7 pituus (2)
Ellen KaikkonenGamlakarleby IF288 / 288
Cainberg SagaIF Åsarna - / -
 
T7 pallo (2)
Ellen KaikkonenGamlakarleby IF - / -
Cainberg SagaIF Åsarna - / -