Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
07.10. klo 11:00 Varsyn juoksucupin maastosprintit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 84 henk. (84 lajisuoritusta)
P15 maastojuoksu 0,6km (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aaro LaaksonenTurun Urheiluliitto - / -
Aleksi NurmiRaision Kuula - / -
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 maastojuoksu 0,6km (2)
Linnea ElläKalannin Vankka - / -
Alice ReivoLaitilan Jyske - / -
 
P14 maastojuoksu 0,6km (2)
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Lauri SaarinenKalannin Vankka - / -
 
T14 maastojuoksu 0,6km (4)
Sara SyrjäläKosken Kaiku - / -
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat - / -
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
 
P13 maastojuoksu 0,6km (4)
Aapo KalajokiRaision Kuula - / -
Samuel MarkuVahdon Tuisku - / -
Eetu SalmiYläneen Kiri - / -
Jere SantaluotoRaision Kuula - / -
 
T13 maastojuoksu 0,6km (9)
Linda ElläKalannin Vankka - / -
Helmi HeinonenLiedon Parma - / -
Ronja HuppunenMaarian Mahti - / -
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto - / -
Minea LindénLoimaan Leisku - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto - / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto - / -
Aino SaarinenKalannin Vankka - / -
 
P12 maastojuoksu 0,6km (9)
Otto AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto - / -
Artur EmaldynovSalon Vilpas - / -
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula - / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku - / -
Otto SyrjäläKosken Kaiku - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti - / -
 
T12 maastojuoksu 0,6km (8)
Emilia ElläKalannin Vankka - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas - / -
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina OlliYläneen Kiri - / -
Camilla SilenTurun Urheiluliitto - / -
 
P11 maastojuoksu 0,6km (4)
Luca JämsenSalon Vilpas - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit - / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
 
T11 maastojuoksu 0,6km (8)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto - / -
Anni SaarinenKalannin Vankka - / -
Tilda SalmiRaision Kuula - / -
 
P10 maastojuoksu 0,6km (4)
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
T10 maastojuoksu 0,6km (6)
Helka HeinonenLiedon Parma - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Elli TättiläKalannin Vankka - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
 
P9 maastojuoksu 0,6km (11)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske - / -
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Eetu HirvikorpiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Akseli KautiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lauri KorhonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Tomas LoponenRaision Kuula - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja - / -
 
T9 maastojuoksu 0,6km (9)
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Elsa KeinonenRaision Kuula - / -
Anni SaarinenRaision Kuula - / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Lumina UschanowRaision Kuula - / -
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu - / -