Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
14.06. klo 14:00 Youth Athletics Games

Näytetään vain seuran Keski-Uudenmaan Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (25)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 100m (75)
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.07 / 12.35
 
N17 200m (55)
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.57 / 25.26
 
N17 800m (23)
Eerika SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:25.81 / -
 
N17 kuula (20)
Eerika SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.26 / -
 
P15 100m (28)
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.80 / 11.80
 
P15 300m (18)
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.61 / -
 
T15 100m (36)
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.69 / 13.69
 
T15 80m aj (22)
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.09 / 13.09
 
T15 korkeus (16)
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / 1.46
 
T15 3-loikka (30)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.76 / -
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P14 100m (35)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.53 / 15.53
 
P14 300m (21)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P14 800m (16)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:56.55 / -
 
P14 100m aj (8)
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.34 / 15.34
 
P14 seiväs (9)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.70 / 2.65
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.30
 
T14 100m (67)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.98 / 13.98
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.65 / 14.65
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.61 / 13.61
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.97 / 13.97
 
T14 300m (62)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu48.91 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T14 80m aj (46)
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.11 / 12.11
 
T14 seiväs (9)
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.20 / 3.20
 
T14 pituus (63)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.86 / 4.86
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.17 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.26 / 4.26
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.48 / 4.21
 
T14 moukari (11)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.94 / 32.94
 
P13 60m (48)
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.19 / 9.45
 
P13 1000m (31)
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:41.15 / -
 
P13 60m aj (19)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.40 / 10.61
 
P13 korkeus (14)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.48 / 1.48
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.24
 
P13 pituus (36)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.39 / 4.32
 
P12 60m (43)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.74 / 10.03
 
P12 pituus (34)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.48 / 3.48
 
P12 kiekko (15)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.24 / -
 
T12 60m (78)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.61 / 9.61
 
T12 60m aj (42)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.55 / 10.55
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.32 / 11.32
 
T12 korkeus (36)
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
 
T12 pituus (81)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.55 / 4.55
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.16 / 4.16
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
 
T12 kiekko (28)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.41 / -
 
T12 keihäs (33)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.46 / 20.46
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.00 / 23.00
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.10 / 26.10
 
T12 2000m kävely (7)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (49)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.72 / 9.72
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 korkeus (18)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.21 / 1.10
 
T11 pituus (60)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.84 / 3.84
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.69 / -
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 kuula (27)
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 60m (39)
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.65 / 10.65
 
T10 pituus (38)
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.36 / 3.23
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.08 / 3.08
 
T10 kuula (24)
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.21 / 5.21
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.21 / 4.21
 
P9 40m (30)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.48 / 7.48
 
P9 600m (26)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 pituus (28)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.26 / 3.26
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.02 / 3.02
 
P9 kuula (13)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.64 / 4.64