Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
14.06. klo 14:00 Youth Athletics Games

Näytetään vain seuran Gamlakarleby IF ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (25)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Nico MäenpääGamlakarleby IF30.15 / -
 
M17 800m (21)
Nico MäenpääGamlakarleby IF2:25.95 / -
 
P15 100m (28)
Valter LerbackaGamlakarleby IF13.96 / -
 
P15 300m (18)
Valter LerbackaGamlakarleby IF - / -
 
P13 60m (48)
Matias ÅbergGamlakarleby IF 9.70 / -
Artur AnttilaGamlakarleby IF10.54 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF 9.58 / -
Davin FloccoGamlakarleby IF 9.78 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Niklas KjellbäckGamlakarleby IF 9.20 / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF 9.03 / -
Jimi RousuGamlakarleby IF 9.94 / -
Viktor StoreGamlakarleby IF10.01 / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF 9.49 / -
Jere VirkkalaGamlakarleby IF - / -
 
P13 1000m (31)
Matias ÅbergGamlakarleby IF - / -
Artur AnttilaGamlakarleby IF4:07.11 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF3:33.71 / -
Davin FloccoGamlakarleby IF3:38.19 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF3:19.87 / -
Jimi RousuGamlakarleby IF3:28.93 / -
Viktor StoreGamlakarleby IF3:31.37 / -
Jere VirkkalaGamlakarleby IF - / -
 
P13 60m aj (19)
Niklas KjellbäckGamlakarleby IF12.41 / -
 
P13 korkeus (14)
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
 
P13 pituus (36)
Artur AnttilaGamlakarleby IF3.30 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF3.97 / -
Davin FloccoGamlakarleby IF3.68 / -
Jimi RousuGamlakarleby IF3.58 / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF3.70 / -
 
P13 kuula (17)
Viktor StoreGamlakarleby IF5.99 / 5.99
Jere VirkkalaGamlakarleby IF9.74 / 9.74
 
P12 60m (43)
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
 
P12 1000m (25)
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
 
P12 pituus (34)
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
 
T11 60m (49)
Melissa KjellbäckGamlakarleby IF - / -
 
T11 1000m (41)
Melissa KjellbäckGamlakarleby IF - / -
 
T11 pituus (60)
Melissa KjellbäckGamlakarleby IF - / -
 
P10 60m (30)
Evert BiskopGamlakarleby IF10.66 / -
Thorion TakanenGamlakarleby IF - / -
 
P10 1000m (27)
Evert BiskopGamlakarleby IF - / -
 
P10 pituus (30)
Evert BiskopGamlakarleby IF3.09 / -
Thorion TakanenGamlakarleby IF - / -
 
T9 40m (31)
Isabella FloccoGamlakarleby IF 7.17 / -
Elsa TakanenGamlakarleby IF 7.51 / -
 
T9 600m (24)
Isabella FloccoGamlakarleby IF2:32.68 / -
 
T9 pituus (32)
Isabella FloccoGamlakarleby IF3.25 / -
Elsa TakanenGamlakarleby IF2.72 / -