Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
14.06. klo 14:00 Youth Athletics Games

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 100m (42)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto13.63 / -
 
M17 3-loikka (13)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto11.61 / 11.61
 
N17 kiekko (13)
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto45.64 / 44.30
 
P15 seiväs (7)
Oliver HeleniusTurun Urheiluliitto3.40 / 3.40
 
T14 300m (62)
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto42.82 / 42.82
 
P13 60m (48)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.86 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto 9.10 / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto 8.78 / -
 
P13 1000m (31)
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto3:14.35 / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto3:26.50 / -
 
P13 60m aj (19)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto11.65 / -
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto10.47 / -
 
P13 korkeus (14)
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto1.27 / -
 
P13 pituus (36)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto3.46 / -
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 kuula (17)
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto8.49 / 8.49
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto7.86 / 7.86
 
T13 60m (86)
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.68 / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.39 / -
 
T13 1000m (29)
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto4:00.70 / -
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto3:16.09 / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto3:17.46 / -
 
T13 60m aj (58)
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto12.12 / -
 
T13 pituus (79)
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto - / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto3.61 / -
 
T13 kuula (40)
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto8.73 / 8.73
 
P12 60m (43)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.18 / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto 8.50 / -
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.94
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto 9.53 / -
 
P12 1000m (25)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto3:48.89 / -
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto3:19.24 / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto3:26.1h / 3:26.1h
 
P12 60m aj (21)
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 korkeus (18)
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
 
P12 pituus (34)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto - / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 kiekko (15)
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto25.56 / 23.15
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 keihäs (14)
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto34.47 / 34.47
 
P12 2000m kävely (4)
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
 
T12 60m (78)
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.70 / -
 
T12 kiekko (28)
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto22.80 / 22.80
 
P11 kuula (18)
Riku NaulaTurun Urheiluliitto9.96 / 9.96
 
T11 60m (49)
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.76 / 8.76
 
T11 1000m (41)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:39.23 / -
 
T11 pituus (60)
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.18 / 4.18
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto4.50 / 4.50
 
P9 40m (30)
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 7.11 / -
 
P9 600m (26)
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto2:12.95 / -
 
P9 pituus (28)
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto3.82 / 3.81
 
P9 kuula (13)
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto6.44 / 6.44
 
T9 40m (31)
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 6.79 / -