Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
14.06. klo 14:00 Youth Athletics Games

Näytetään vain seuran Lahden Ahkera ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 100m (42)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Karim EchahidLahden Ahkera12.02 / -
Eero PeltolaLahden Ahkera11.94 / -
 
M17 200m (25)
Eero PeltolaLahden Ahkera23.83 / 24.52
 
M17 110m aj (11)
Karim EchahidLahden Ahkera15.37 / -
 
M17 3-loikka (13)
Karim EchahidLahden Ahkera12.36 / -
 
N17 100m (75)
Hanna LammassaariLahden Ahkera13.58 / 13.58
Emilia TapionlinnaLahden Ahkera13.27 / 13.65
 
N17 200m (55)
Hanna LammassaariLahden Ahkera27.67 / 27.67
Ella SirmolaLahden Ahkera28.76 / -
 
N17 800m (23)
Sara KinnunenLahden Ahkera2:29.14 / 2:31.61
Pinja KotinurmiLahden Ahkera2:12.68 / -
Sara NiittyviitaLahden Ahkera2:21.37 / -
 
N17 100m aj (31)
Anni SinelampiLahden Ahkera16.19 / 16.23
 
N17 korkeus (12)
Venla PulkkanenLahden Ahkera1.67 / 1.67
 
N17 3-loikka (23)
Anni SinelampiLahden Ahkera10.62 / -
Ella SirmolaLahden Ahkera9.90 / -
 
N17 kuula (20)
Hanna LammassaariLahden Ahkera11.88 / 11.88
Anni SinelampiLahden Ahkera11.89 / 11.89
 
P15 100m (28)
Tuukka KoskinenLahden Ahkera12.08 / -
Eelis SnåreLahden Ahkera11.90 / -
 
P15 300m (18)
Tuukka KoskinenLahden Ahkera - / -
 
P15 800m (13)
Teo PenttinenLahden Ahkera2:36.74 / -
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera2:02.06 / -
 
P15 100m aj (12)
Manu MetsäkangasLahden Ahkera15.67 / 15.70
Eelis SnåreLahden Ahkera15.07 / -
 
P15 korkeus (8)
Manu MetsäkangasLahden Ahkera1.60 / 1.60
 
P15 3-loikka (13)
Manu MetsäkangasLahden Ahkera10.89 / -
Eelis SnåreLahden Ahkera12.71 / -
 
T15 100m (36)
Iiris AlakärppäLahden Ahkera14.11 / 14.38
Minea HölsöLahden Ahkera14.69 / 14.75
Pinja RuohoLahden Ahkera13.59 / 13.59
Elsa SulkinojaLahden Ahkera14.13 / 14.25
 
T15 800m (22)
Veera KoskinenLahden Ahkera2:45.75 / 2:55.45
Elli PiitulainenLahden Ahkera2:35.27 / -
 
T15 80m aj (22)
Minea HölsöLahden Ahkera13.59 / 15.05
Pinja RuohoLahden Ahkera12.68 / 12.68
 
T15 korkeus (16)
Veera KoskinenLahden Ahkera1.38 / 1.38
 
T15 3-loikka (30)
Pinja RuohoLahden Ahkera10.02 / -
 
T15 kuula (7)
Veera KoskinenLahden Ahkera10.52 / 10.52
 
T15 kiekko (18)
Minea HölsöLahden Ahkera25.25 / 25.25
 
P14 100m (35)
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
 
P14 300m (21)
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
 
P14 seiväs (9)
Eerik MäkeläLahden Ahkera2.40 / 2.40
 
T14 100m (67)
Ella MantereLahden Ahkera14.42 / 14.42
Leni MantilaLahden Ahkera14.40 / 14.40
Milka UkkonenLahden Ahkera13.11 / 13.11
Wilma VikstenLahden Ahkera13.24 / 13.44
 
T14 300m (62)
Venla LäderbergLahden Ahkera - / -
Ella MantereLahden Ahkera - / -
Leni MantilaLahden Ahkera - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Wilma VikstenLahden Ahkera - / -
 
T14 800m (25)
Venla LäderbergLahden Ahkera2:31.82 / 2:35.93
Sini RajaniemiLahden Ahkera2:21.94 / -
 
T14 80m aj (46)
Venla LäderbergLahden Ahkera13.85 / 13.85
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera12.89 / 12.89
 
T14 seiväs (9)
Edith RantalaLahden Ahkera2.80 / 2.80
 
T14 pituus (63)
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera4.95 / 4.74
Milka UkkonenLahden Ahkera4.88 / 4.70
Wilma VikstenLahden Ahkera4.68 / -
 
T14 keihäs (21)
Sinja JohanssonLahden Ahkera26.72 / 26.72
 
T14 3000m kävely (6)
Rosa NiittyviitaLahden Ahkera16:38.87 / -
 
P13 60m (48)
Jerry SavolainenLahden Ahkera 9.15 / 9.15
 
P13 60m aj (19)
Akseli HelminenLahden Ahkera11.58 / -
 
P13 kuula (17)
Akseli HelminenLahden Ahkera8.39 / 8.39
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.54 / 10.54
 
P13 moukari (10)
Akseli HelminenLahden Ahkera27.53 / 27.53
Onni RustholkarhuLahden Ahkera38.29 / 38.29
 
T13 1000m (29)
Jenni JohnssonLahden Ahkera3:14.68 / -
 
T13 60m aj (58)
Ella HaapasaloLahden Ahkera10.41 / 10.42
Edith RantalaLahden Ahkera10.04 / 10.04
 
T13 korkeus (29)
Ella HaapasaloLahden Ahkera1.48 / 1.48
Jenni JohnssonLahden Ahkera1.51 / 1.51
 
T13 pituus (79)
Ella HaapasaloLahden Ahkera4.09 / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera4.15 / 4.15
Alice KoskelainenLahden Ahkera4.23 / 4.22
 
T13 kuula (40)
Sinja JohanssonLahden Ahkera7.46 / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera9.72 / 9.72
Edith RantalaLahden Ahkera9.46 / 9.46
 
T13 moukari (19)
Sinja JohanssonLahden Ahkera25.03 / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera29.88 / 27.88
Alisa RauhamaaLahden Ahkera19.65 / 19.65
 
P12 1000m (25)
Otso KaukonenLahden Ahkera3:25.39 / -
 
T12 60m (78)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera 9.26 / 9.29
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 8.68 / 8.87
Jade ToivolaLahden Ahkera 8.99 / 8.99
 
T12 1000m (24)
Vilja LäderbergLahden Ahkera3:26.34 / -
Sofia RinneLahden Ahkera3:36.07 / -
 
T12 60m aj (42)
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera10.14 / 10.14
 
T12 pituus (81)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera3.87 / 3.87
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.23 / 4.23
Jade ToivolaLahden Ahkera4.13 / 4.13
 
T12 kiekko (28)
Alisa RauhamaaLahden Ahkera23.10 / 23.10
 
T12 keihäs (33)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera22.65 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera20.18 / 18.86
Jade ToivolaLahden Ahkera19.96 / -
 
P11 60m (26)
Santtu KekkonenLahden Ahkera 8.96 / 8.96
 
P11 pituus (29)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera3.82 / 3.82
 
P11 kuula (18)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera7.10 / 7.10
 
P11 keihäs (16)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera27.52 / 27.32
 
P10 kuula (11)
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera7.00 / 7.00
 
T10 60m (39)
Janni SavolainenLahden Ahkera10.12 / 10.12
 
T10 pituus (38)
Janni SavolainenLahden Ahkera3.76 / 3.76
Piitu TourunenLahden Ahkera3.68 / 3.68
 
T10 keihäs (16)
Janni SavolainenLahden Ahkera18.77 / 18.77
 
P9 40m (30)
Daniel ZakharovLahden Ahkera - / -
 
P9 600m (26)
Daniel ZakharovLahden Ahkera2:11.93 / 2:11.93
 
P9 pituus (28)
Daniel ZakharovLahden Ahkera - / -
 
T9 600m (24)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera2:28.04 / 2:28.04
 
T9 pituus (32)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera2.97 / 2.97