Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piiriottelu
24.09. klo 11:00 Triangeli/Lady-Triangeli/Minitriangeli (Seuraottelu LLuja - VsV - KK-V)
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 77 henk. (189 lajisuoritusta)
M 3000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli KeroVammalan seudun Voima11:15.51 / -
 
M korkeus (1)
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima1.60 / -
 
M pituus (2)
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima5.72 / 5.72
Niko SimolaVammalan seudun Voima6.53 / 6.53
 
M 3-loikka (2)
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima13.32 / 13.32
Niko SimolaVammalan seudun Voima14.73 / 14.73
 
M kiekko (1)
Mikko KarppanenTampereen Urheilijat -3837.91 / 37.21
 
N 100m (4)
Aino EnoLauttakylän Luja13.19 / 13.19
Henna KaunistolaLauttakylän Luja13.94 / 13.94
Noora RintalaVammalan seudun Voima13.55 / 13.66
Lilli VirtanenLauttakylän Luja14.11 / 14.11
 
N 400m (1)
Aino EnoLauttakylän Luja 61.26 / 61.26
 
N 3000m (1)
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja - / -
 
N korkeus (1)
Inari HarjunmaaLauttakylän Luja1.40 / 1.40
 
N pituus (3)
Inari HarjunmaaLauttakylän Luja - / -
Henna KaunistolaLauttakylän Luja4.46 / 4.44
Noora RintalaVammalan seudun Voima5.05 / 5.00
 
N 3-loikka (4)
Aino EnoLauttakylän Luja10.26 / 10.26
Henna KaunistolaLauttakylän Luja9.05 / 9.05
Pinja KoivumäkiLauttakylän Luja10.22 / -
Lilli VirtanenLauttakylän Luja9.84 / 9.84
 
N kuula (1)
Veera MatintaloLauttakylän Luja - / -
 
N kiekko (2)
Pinja KoivumäkiLauttakylän Luja28.45 / -
Veera MatintaloLauttakylän Luja - / -
 
N keihäs (2)
Pinja KoivumäkiLauttakylän Luja33.41 / -
Veera MatintaloLauttakylän Luja31.10 / -
 
P13 1000m (3)
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3:26.94 / -
Felix HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4:03.17 / -
Henrik LehtinenLauttakylän Luja3:16.68 / -
 
P13 korkeus (3)
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu1.33 / 1.30
Felix HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu1.25 / -
Henrik LehtinenLauttakylän Luja1.48 / -
 
P13 keihäs (7)
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu30.17 / 30.17
Felix HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu42.95 / 42.95
Samu KauppiTammelan Ryske37.45 / 37.45
Henrik LehtinenLauttakylän Luja52.90 / 52.90
Luukas LehtinenLapin Salama28.39 / 28.39
Erkka MaineLauttakylän Luja39.09 / 34.85
Tuomas NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu36.79 / 36.79
 
T13 1000m (6)
Helmi FinskaVammalan seudun Voima3:48.35 / -
Anna-Stiina HaavistoLauttakylän Luja3:48.36 / 3:48.36
Julia KaasalainenLauttakylän Luja3:59.28 / -
Ilona LampilaVammalan seudun Voima3:24.92 / 3:24.92
Annika LaulumaaLaitilan Jyske3:18.96 / 3:18.96
Nina VälimäkiVammalan seudun Voima3:16.84 / 3:16.84
 
T13 korkeus (5)
Helmi FinskaVammalan seudun Voima1.40 / 1.40
Lyydia HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu1.23 / -
Aada KoivurantaLauttakylän Luja1.30 / 1.30
Peltonen MinttuKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu1.30 / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja1.31 / 1.31
 
T13 keihäs (3)
Lyydia HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu33.66 / 33.66
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja35.09 / 35.09
Nina VälimäkiVammalan seudun Voima34.96 / 34.96
 
P11 60m (14)
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 9.44 / 9.44
Romeo HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.91 / 10.91
Aleksi HujoVammalan seudun Voima 9.13 / 9.13
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima 8.52 / 8.52
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja 9.51 / 9.51
Aatu KuusistoVammalan seudun Voima 9.53 / 9.53
Severi LaineLauttakylän Luja10.40 / 10.40
Eerik LehtinenLauttakylän Luja 9.85 / 9.85
Luukas LehtinenLapin Salama 9.17 / 9.17
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima 9.94 / 9.94
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.77 / 9.77
Johannes OjansivuVammalan seudun Voima 9.79 / 9.79
Aaro SilvennoinenVammalan seudun Voima 9.45 / 9.45
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.75 / 8.75
 
P11 pituus (12)
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.07 / 4.07
Romeo HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.11 / -
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima5.20 / 5.20
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja3.93 / 3.93
Aatu KuusistoVammalan seudun Voima4.05 / 4.05
Severi LaineLauttakylän Luja3.50 / 3.48
Eerik LehtinenLauttakylän Luja3.90 / 3.90
Luukas LehtinenLapin Salama4.48 / 4.48
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima4.03 / 4.03
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu3.60 / 3.60
Johannes OjansivuVammalan seudun Voima3.56 / 3.56
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.37 / 4.37
 
P11 kuula (12)
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu8.47 / 8.47
Romeo HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Aleksi HujoVammalan seudun Voima9.14 / 9.14
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima13.25 / 13.25
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja5.60 / 5.60
Severi LaineLauttakylän Luja5.77 / 5.77
Eerik LehtinenLauttakylän Luja8.02 / 8.02
Luukas LehtinenLapin Salama7.86 / 7.86
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima7.52 / 7.52
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu7.73 / 7.73
Johannes OjansivuVammalan seudun Voima6.09 / 6.09
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto6.60 / 6.60
 
T11 60m (11)
Janella AaltoKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.30 / 10.30
Hilla HämäläinenVammalan seudun Voima - / -
Alina JokinenVammalan seudun Voima10.02 / 10.02
Janita KinnanenVammalan seudun Voima 9.51 / 9.51
Ilona KoivurantaLauttakylän Luja 9.22 / 9.22
Siiri MäkeläLauttakylän Luja 9.64 / 9.64
Sanni PihkoLauttakylän Luja 9.43 / 9.43
Pinja RintalaLauttakylän Luja 9.78 / 9.78
Elisa TiuttuLauttakylän Luja 9.28 / 9.28
Milja TuomiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu11.38 / 11.38
Amanda WitikkalaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 9.41 / 9.41
 
T11 pituus (11)
Janella AaltoKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.02 / 3.02
Hilla HämäläinenVammalan seudun Voima3.12 / -
Alina JokinenVammalan seudun Voima3.71 / 3.71
Janita KinnanenVammalan seudun Voima3.58 / 3.58
Ilona KoivurantaLauttakylän Luja3.76 / 3.76
Siiri MäkeläLauttakylän Luja3.83 / 3.83
Sanni PihkoLauttakylän Luja3.78 / 3.78
Pinja RintalaLauttakylän Luja3.53 / 3.53
Elisa TiuttuLauttakylän Luja3.76 / 3.76
Milja TuomiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu2.90 / 2.67
Amanda WitikkalaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.79 / 3.79
 
T11 kuula (10)
Janella AaltoKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.20 / -
Hilla HämäläinenVammalan seudun Voima3.32 / -
Alina JokinenVammalan seudun Voima6.73 / 6.73
Ilona KoivurantaLauttakylän Luja - / -
Siiri MäkeläLauttakylän Luja7.53 / 7.53
Sanni PihkoLauttakylän Luja6.77 / 6.77
Pinja RintalaLauttakylän Luja5.83 / 5.83
Elisa TiuttuLauttakylän Luja6.59 / 6.59
Milja TuomiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu5.12 / 5.12
Amanda WitikkalaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu7.27 / 7.23
 
P9 40m (15)
Tuominen AlpoKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 7.31 / 7.37
Toivo KoivuVammalan seudun Voima 7.23 / 7.23
Niklas LehtinenLapin Salama 7.51 / 7.51
Aapo MäkeläUlvila Sport Team 7.20 / 7.20
Onni MäkeläUlvila Sport Team 7.16 / 7.16
Sakari MäkeläLauttakylän Luja 7.17 / 7.17
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team 6.87 / 6.87
Christian PeteliusLauttakylän Luja - / -
Sampo RintalaLauttakylän Luja 7.09 / 7.09
Kimi RitvonenVammalan seudun Voima - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima 7.10 / 7.10
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat 6.59 / 6.59
Joose TiensuuVammalan seudun Voima 7.15 / 7.15
Rimo TurganLauttakylän Luja - / -
Nico VälimäkiVammalan seudun Voima 7.51 / 7.51
 
P9 pituus (14)
Tuominen AlpoKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.25 / 3.25
Toivo KoivuVammalan seudun Voima3.00 / 3.00
Niklas LehtinenLapin Salama3.14 / 3.14
Aapo MäkeläUlvila Sport Team3.23 / 3.23
Onni MäkeläUlvila Sport Team3.32 / 3.32
Sakari MäkeläLauttakylän Luja3.40 / 3.40
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team3.79 / 3.79
Christian PeteliusLauttakylän Luja - / -
Sampo RintalaLauttakylän Luja2.72 / 2.72
Kimi RitvonenVammalan seudun Voima - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima3.26 / 3.26
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat3.95 / 3.95
Joose TiensuuVammalan seudun Voima3.11 / 3.11
Nico VälimäkiVammalan seudun Voima3.07 / 3.07
 
P9 keihäs (12)
Tuominen AlpoKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Toivo KoivuVammalan seudun Voima - / -
Niklas LehtinenLapin Salama - / -
Aapo MäkeläUlvila Sport Team - / -
Onni MäkeläUlvila Sport Team - / -
Sakari MäkeläLauttakylän Luja - / -
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team - / -
Christian PeteliusLauttakylän Luja - / -
Kimi RitvonenVammalan seudun Voima - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima - / -
Joose TiensuuVammalan seudun Voima - / -
Nico VälimäkiVammalan seudun Voima - / -
 
T9 40m (9)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire 7.26 / 7.26
Emilia ArolaUlvila Sport Team 7.38 / 7.38
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 7.47 / 7.56
Pihla JoensuuVammalan seudun Voima - / -
Sara KarimäkiVammalan seudun Voima - / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima 7.15 / 7.15
Liina LaineLauttakylän Luja 7.16 / 7.16
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja 7.15 / 7.15
Lilli RosvallKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 8.06 / 8.06
 
T9 pituus (9)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire3.43 / 3.43
Emilia ArolaUlvila Sport Team3.24 / 3.24
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.17 / 3.13
Pihla JoensuuVammalan seudun Voima - / -
Sara KarimäkiVammalan seudun Voima - / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima3.14 / 3.14
Liina LaineLauttakylän Luja3.26 / 3.26
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja3.07 / 3.06
Lilli RosvallKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu2.42 / 2.42
 
T9 keihäs (7)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Emilia ArolaUlvila Sport Team - / -
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Pihla JoensuuVammalan seudun Voima - / -
Liina LaineLauttakylän Luja - / -
Eevi PohjolainenLauttakylän Luja - / -
Lilli RosvallKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -