Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
12.09. klo 10:00 pm-junnuottelut 2. 9-13v.
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 160 henk. (160 lajisuoritusta)
P13 5-ottelu (13)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Sulo AaltoJanakkalan Jana - / -
Matias HyvönenMäntsälän Urheilijat - / -
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pyry KalanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Andrei KiviharjuVihdin Viesti - / -
Matias MononenJanakkalan Jana - / -
Elias RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aaron UtulahtiVihdin Viesti - / -
Joonas ViitalaKarkkilan Pojat - / -
Eeli VuolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 5-ottelu (20)
Julianna HeikkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jenni KallioniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anni LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma LeivoVihdin Viesti - / -
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jessica PääkkönenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura PellaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emmi PulkkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat - / -
Hilla VilkkoPorvoon Urheilijat - / -
Varpu VirmavirtaVihdin Viesti - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P12 5-ottelu (6)
Jonathan EkbergEsbo IF - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Rasmus KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kasper PääkkönenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Justus TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T12 5-ottelu (20)
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Moona HujanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lotta KolehmainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Micelai KonttinenRiihimäen Kisko - / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Senja LaaksoKeravan Urheilijat - / -
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Julianna MobergMäntsälän Urheilijat - / -
Ilona MononenJanakkalan Jana - / -
Silja NieminenMäntsälän Urheilijat - / -
Viivi NokioKarkkilan Pojat - / -
Suvi PorokariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot - / -
Anni RiiheläinenPorvoon Urheilijat - / -
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sointu SalonenRiihimäen Kisko - / -
Hanna-Maija SiltanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janna VihtkariVihdin Viesti - / -
Hanna VõigemastHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 4-ottelu (13)
Miika HarjanneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Otso KalanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Anselmi KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Micke LiuhaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Petrus RandelinKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jaakko SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Arno ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alex VuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 4-ottelu (23)
Elisa AlastaloHausjärven Urheilijat - / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida HaajanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Minea HarjanneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jessi HärkönenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana - / -
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Linea KrantzHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Susanna LammenahoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Helmi LiikanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Viola NordlundHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Petranella PoranenKeravan Urheilijat - / -
Iita RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla RuusuLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P10 4-ottelu (9)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko - / -
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jiri PajunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Rasmus PuhakkaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aaro RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jami SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Pyry SelinKeravan Urheilijat - / -
 
T10 4-ottelu (18)
Ronja JulinKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Loviisa KlimenkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vilja-Matilda KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Venla LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino LaitinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Sinja LiuhaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Wilma NokioKarkkilan Pojat - / -
Julia PitkänenJanakkalan Jana - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti - / -
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P9 4-ottelu (14)
Mikael BöckermanEsbo IF - / -
Daniel EkbergEsbo IF - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat - / -
Luukas LahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko - / -
Niklas PitkänenJanakkalan Jana - / -
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Topias VälläriJanakkalan Jana - / -
Luukas VendelinKarkkilan Pojat - / -
Markus VõigemastHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T9 4-ottelu (24)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mea HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenni HolopainenVihdin Viesti - / -
Nea HyvärinenRiihimäen Kisko - / -
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu - / -
Adriana KalymialarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Tähkä-Alina KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Pinja KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Wiona NokioKarkkilan Pojat - / -
Nea NummenpääJanakkalan Jana - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenny RahkilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Essi RäikkönenVihdin Viesti - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Ruth ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Karolin TukkijaKarkkilan Pojat - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat - / -