Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
09.06. klo 13:00 Sisulisäviestit Tulokset (päivitetty: 00:52 11.06.2013)
Sisuviestit
Rovaniemi, Saarenkylä
9.6.2013

TULOKSET

P9 4 x 40 m sukkulaviesti


  1. Lapin Lukko 2                                37,69
        Viljami Kiiskinen, Max Lampinen, Milan Peetumber, Paulus Anttila 
  2. Lapin Lukko 1                                40,04
        Aaro Tiihonen, Valtteri Raudasoja, Juho Raita-Aho, Elia Rissanen 


P11 4 x 50 m


  1. Lapin Lukko 1                                31,99
        Jussi Niska, Matti Perälä, Luka Kuittinen, Samu Hietakangas 
  2. Lapin Lukko 2                                32,20
        Otto Kemppainen, Joakim Aikioniemi, Joona Rissanen, Teemu Tieranta 

P11 4 x 600 m


     Lapin Lukko 1                                   DQ
        Matti Perälä, Otto Kemppainen, Samu Hietakangas, Joakim Aikioniemi 
     Lapin Lukko 2                                   DQ
        Joona Rissanen, Jussi Niska, Luka Kuittinen, Teemu Tieranta 

P13 4 x 100 m


  1. Lapin Lukko 1                                54,48 (piirinennätys)
        Veka Pyyny, Aaro Davidila, Juho Hyvärinen, Topias Kontio  

P13 4 x 600 m


  1. Lapin Lukko 1                              7.49,90
        Aaro Davidila, Veka Pyyny, Juho Hyvärinen, Topias Kontio 

T9 4 x 40 m sukkulaviesti


  1. Lapin Lukko 2                                40,49
        Anni Tervasmäki, Siina Sirjola, Siiri Poikela, Sani Tieranta 
  2. Lapin Lukko 1                                41,32
        Viivi Raudasoja, Aino Ala, Nanna Peteri, Weera Karhumaa 

T11 4 x 50 m


  1. Lapin Lukko 5                                31,72
        Sanni Hirttiö, Emilia Irvankoski, Jenni Ojala, Emma Mäkikallio 
  2. Lapin Lukko 1                                32,80
        Emmi Aska, Aada Seljänperä, Vilma Aska, Jenna-Emilia Piirainen 
  3. Lapin Lukko 4                                33,68
        Sanni Iivari, Adeliina Kemppainen, Aada-Eerika Puhakka, Unna Karppinen 
  4. Lapin Lukko 3                                34,49
        Kiia Perkaus, Enni Aula, Anni Karanta, Kitta Vierelä 
  5. Lapin Lukko 2                                34,63
        Pihla Kumpula, Milja Tuisku, Ella Kärhä, Wiivi Karhumaa 

T11 4 x 600 m


  1. Lapin Lukko 1                              8.41,38
        Emmi Aska, Aada Seljänperä, Vilma Aska, Jenna-Emilia Piirainen 
  2. Lapin Lukko 5                              9.02,20
        Sanni Hirttiö, Emilia Irvankoski, Jenni Ojala, Emma Mäkikallio 
  3. Lapin Lukko 4                              9.48,05
        Sanni Iivari, Adeliina Kemppainen, Aada-Eerika Puhakka, Unna Karppinen 
  4. Lapin Lukko 3                             10.05,85
        Kiia Perkaus, Enni Aula, Anni Karanta, Kitta Vierelä 
  5. Lapin Lukko 2                             10.06,95
        Pihla Kumpula, Milja Tuisku, Ella Kärhä, Viivi Raudasoja 

T13 4 x 100 m


  1. Lapin Lukko 1                                56,46
        Aila-Alisa Aikioniemi, Hanna Hirttiö, Reetta Kiviniemi, Laura Kemppainen 

T13 4 x 600 m


  1. Lapin Lukko 1                              8.39,32
        Laura Kemppainen, Reetta Kiviniemi, Hanna Hirttiö, Aila-Alisa Aikioniemi 

T13 4 x 60 m aj


  1. Lapin Lukko 1                                55,64
        Hanna Hirttiö, Emmi Aska, Reetta Kiviniemi, Aila-Alisa Aikioniemi 

T15 4 x 100 m


  1. Lapin Lukko 1                                54,57
        Carita Barsk, Sonja Alasaukko-Oja, Anniina Rissanen, Reetta Pitkänen