Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
11.07. klo 13:00 Naantalin Löylyn 100-vuotis juhlakisat Tulokset (päivitetty: 11:30 13.07.2021)
Naantalin Löylyn 100-vuotisjuhlakisat
Naantalin Löyly
Kuparivuoren urheilukenttä Naantali 11.7.2021

M maili
Loppukilpailu
1)   Markus Teijula                   NaantLöy                  4.29,44           
2)   Christian Vänttinen              NaantLöy                  4.59,36           

M Korkeus
Loppukilpailu
1)   Heikki Pärnä                     TuUL                      185               
     180    185    190    
     xo     xxo    xxx    
2)   Niilo Waher                      TuUL                      170               
     165    170    175    
     o      o      xxx    

M Pituus
Loppukilpailu
1)   Aatu Koivisto                    NaantLöy                  6,66 +1,2          
     6,66   6,62   6,45   -      x      x      
     +1,2   +2,7   +1,4                        
2)   Matias Niinimaa                  NaantLöy                  6,19 +1,5          
     5,47   5,78   5,60   6,19   x      x      
     +1,9   +0,7   +1,4   +1,5                 
3)   Kimmo Mäkeläinen                 RaumTU                    5,30 +1,8          
     4,85   5,19   x      5,30   5,11   5,13   
     +3,7   +1,1          +1,8   +1,2   +2,1   

M Kuula
Loppukilpailu
1)   Nico Oksanen                     TuUL                      17,13             
     x      x      x      x      x      17,13  
2)   Miika Lahtonen                   MynämI                    15,41             
     14,25  14,41  14,90  15,09  15,36  15,41  

M Keihäs
Loppukilpailu
1)   Joonatan Kiviö                   TuUL                      65,60             
     64,42  x      x      63,68  64,25  65,60  
2)   Niilo Waher                      TuUL                      47,70             
     47,70  44,69  46,23  x      x      47,02  

M17 200m
Loppukilpailu, Tuuli: -1,1
1)   Aatu Pelli                       NakkVire                  25,93         

M17 Korkeus
Loppukilpailu
     Santeri Haapamäki                TampPy                    NH                
     180    
     xxx    

P15 100m
Loppukilpailu, Tuuli: -0,4
1)   Hannu Sjöblom                    LoimLei                   12,54             
2)   Wiljam Söderholm                 NaantLöy                  12,59             
3)   Elmo Kuorilehto                  RaisKu                    12,83             
4)   Olli Päkkilä                     TurWei                    12,99             
5)   Veikko Paana                     NaantLöy                  13,08             
6)   Niko Kaunisto                    NaantLöy                  13,29             
7)   Lukas Brandt                     NaantLöy                  13,55       

P15 800m
Loppukilpailu
1)   Hannu Sjöblom                    LoimLei                   2.05,17           
2)   Tatu Virtanen                    LiedPa                    2.18,58           
3)   Sisu Saarinen                    TuUL                      2.21,26           
4)   Atte Virtanen                    LiedPa                    2.24,25           
5)   Eeli Häikiö                      LipTai                    2.25,12           
6)   Hannes Santavuori                NaantLöy                  2.26,57           
7)   Niko Kaunisto                    NaantLöy                  2.34,31           
     Wiljam Söderholm                 NaantLöy                  DNS            

P15 Pituus
Loppukilpailu
1)   Wiljam Söderholm                 NaantLöy                  5,13 +1,2          
     x      x      5,13   x      x      x      
                   +1,2                        
2)   Niko Kaunisto                    NaantLöy                  5,00 +1,2          
     2,11   x      x      4,56   5,00   x      
     +3,6                 +1,1   +1,2          
3)   Veikko Paana                     NaantLöy                  4,96 +2,2  4,92 +1,3
     4,87   4,89   4,92   4,73   -      4,96   
     +4,6   +0,6   +1,3   +1,3          +2,2   
4)   Lukas Brandt                     NaantLöy                  4,83 +2,6  4,72 +2,0
     4,30   4,83   4,63   4,72   4,50   4,67   
            +2,6   +2,1   +2,0   -0,2   +1,2   
5)   Elmo Kuorilehto                  RaisKu                    4,78 +1,4          
     4,71   4,77   4,78   4,73   4,68   4,64   
     +1,8   +0,3   +1,4   +1,0   -0,2   +2,2   
6)   Olli Päkkilä                     TurWei                    4,74 +3,9  4,62 +1,1
     4,12   4,34   4,62   4,74   4,71   x      
     +1,1   +0,5   +1,1   +3,9   +2,7          
7)   Luka Hallenberg                  NaantLöy                  4,68 +0,5          
     x      4,49   4,68   4,55   -      x      
            +0,6   +0,5   +0,9                 

P13 60m aidat
Loppukilpailu, Tuuli: -1,1
1)   Voitto Virjonen                  TuUL                      9,99              
2)   Akseli Varpio                    RaisKu                    10,12             
3)   Viljami Launonen                 NaantLöy                  10,20             
4)   Eero Kaunisto                    NaantLöy                  10,68             
5)   Robin Helenius                   TuUL                      11,39   

P13 Korkeus
Loppukilpailu
1)   Viljami Launonen                 NaantLöy                  155               
     135    139    143    147    151    155    158    
     xo     o      o      o      o      o      xxx    
2)   Eero Kaunisto                    NaantLöy                  143               
     135    139    143    147    
     o      o      xxo    xxx    

P13 Keihäs
Loppukilpailu
1)   Jussi Soraluoma                  KaarUra                   41,25             
     38,25  39,73  39,19  x      39,87  41,25  
2)   Viljami Launonen                 NaantLöy                  40,66             
     31,42  34,10  x      37,94  40,66  x      
3)   Eero Kaunisto                    NaantLöy                  30,92             
     26,45  30,05  29,63  27,62  30,92  29,08  
4)   Miro Varjonen                    RaisKu                    27,88             
     27,79  27,88  26,27  27,49  25,90  25,88  

P11 60m
Loppukilpailu, Tuuli: -1,8
1)   Eeli Heiska                      TuUL                      9,09              
2)   Leon Östman                      TurKU                     9,40              
3)   Aamos Tuhkala                    NaantLöy                  9,52              
4)   Axel Vorselman                   NaantLöy                  9,83              
5)   Alex Lehtonen                    NaantLöy                  10,20     

P11 Kuula
Loppukilpailu
1)   Eeli Heiska                      TuUL                      7,20              
     6,87   6,89   6,96   6,80   7,20   x      
2)   Alex Lehtonen                    NaantLöy                  6,95              
     6,44   6,89   6,95   6,14   x      x      
3)   Aamos Tuhkala                    NaantLöy                  6,88              
     5,74   6,37   6,68   6,65   6,88   6,46   

P9 40m
1)   Valo Kaitaniemi                  NaantLöy                  7,06              
2)   Johannes Vuoristo                NaantLöy                  7,27              
3)   Vilho Virjonen                   TuUL                      7,36              
4)   Klaus Lehtonen                   PaimU                     7,38              
5)   Aapo Liimatta                    NaantLöy                  7,39              
6)   Aaron Lehtoruusu                 UudKK                     7,54              
7)   Damian Kujatt                    TurWei                    7,67              
8)   Valtteri Vaahtera                NaantLöy                  7,84              
9)   Kasper Nieminen                  NaantLöy                  8,29              
10)  Miro Kaunisto                    NaantLöy                  8,35              
11)  Mikael Laukallio                 NaantLöy                  8,79              
12)  Nooa Neulanen                    NaantLöy                  8,85              
13)  Robert Alari                     PaimU                     9,75              

Loppukilpailu erä 1, Tuuli: +1,4
1)   Johannes Vuoristo                NaantLöy                  7,27              
2)   Damian Kujatt                    TurWei                    7,67              
3)   Valtteri Vaahtera                NaantLöy                  7,84              
4)   Kasper Nieminen                  NaantLöy                  8,29              
5)   Mikael Laukallio                 NaantLöy                  8,79              
6)   Nooa Neulanen                    NaantLöy                  8,85              

Loppukilpailu erä 2, Tuuli: -0,4
1)   Valo Kaitaniemi                  NaantLöy                  7,06              
2)   Vilho Virjonen                   TuUL                      7,36              
3)   Klaus Lehtonen                   PaimU                     7,38              
4)   Aapo Liimatta                    NaantLöy                  7,39              
5)   Aaron Lehtoruusu                 UudKK                     7,54              
6)   Miro Kaunisto                    NaantLöy                  8,35              
7)   Robert Alari                     PaimU                     9,75              

P9 Pituus
Loppukilpailu
1)   Vilho Virjonen                   TuUL                      3,70              
     3,70   3,45   3,62   3,43   3,48   3,53   
2)   Aapo Liimatta                    NaantLöy                  3,37              
     3,37   3,27   3,27   3,01   3,29   3,11   
3)   Aaron Lehtoruusu                 UudKK                     3,30              
     3,30   3,29   3,18   x      3,03   x      
4)   Johannes Vuoristo                NaantLöy                  3,22              
     3,10   3,22   3,20   3,20   3,05   2,93   
5)   Klaus Lehtonen                   PaimU                     3,14              
     3,14   2,97   2,98   3,00   2,70   2,98   
6)   Valo Kaitaniemi                  NaantLöy                  2,96              
     2,89   2,72   2,86   x      2,81   2,96   
7)   Valtteri Vaahtera                NaantLöy                  2,78              
     2,72   2,75   2,78   x      2,65   2,65   
8)   Kasper Nieminen                  NaantLöy                  2,60              
     2,47   2,50   2,60   2,42   2,27   2,56   
9)   Nooa Neulanen                    NaantLöy                  2,33              
     2,33   2,26   2,27   
10)  Mikael Laukallio                 NaantLöy                  2,27              
     2,24   2,27   1,86   
11)  Robert Alari                     PaimU                     2,15              
     2,00   2,03   2,15   
         
N maili
Loppukilpailu
1)   Lotta Penttinen                  EspTa                     5.31,65           
2)   Jenna Laamanen                   NaantLöy                  5.55,69           

N Korkeus
Loppukilpailu
1)   Emmi Valtonen                    TuUL                      160               
     143    147    151    155    157    160    162    
     o      o      o      o      o      xo     xxx    
2)   Emma Lindfelt                    TuUL                      151               
     139    143    147    151    155    
     o      xo     o      xxo    xxx    

N Kolmiloikka
Loppukilpailu
1)   Siri Savolainen                  NaantLöy                  12,49 +1,3          
     x      x      x      12,28  x      12,49  
     +1,5   -1,2   -0,1   -1,8   +1,3   +1,3   
2)   Eeva Kari                        NakkVire                  11,10 -1,1          
     10,58  11,03  11,10  11,02  x      11,05  
     +0,6   +1,5   -1,1   +1,0   +2,1   +2,0   
3)   Eveliina Haviala                 NakkVire                  10,28 +0,9          
     x      x      10,28  9,91   10,03  10,02  
     +1,6   -1,0   +0,9   -0,9   -1,3   +0,4   

N Kuula
Loppukilpailu
1)   Emmi Valtonen                    TuUL                      11,37             
     x      10,05  10,89  10,97  10,16  11,37  
2)   Taru Löyttymäki                  NaantLöy                  8,77              
     8,77   8,57   x      8,55   8,77   x      

N Keihäs
Loppukilpailu
1)   Fanny Hansen                     NaantLöy                  37,43             
     37,02  35,44  35,68  34,57  x      37,43  
2)   Suvi-Maria Sirola                NaantLöy                  37,39             
     x      35,99  x      x      x      37,39  
3)   Pilke Kössi                      PaimU                     35,96             
     32,70  29,50  33,26  30,95  x      35,96  
4)   Emmi Valtonen                    TuUL                      32,89             
     30,99  x      31,15  32,89  28,15  29,94  

N17 200m
Loppukilpailu, Tuuli: -0,4
1)   Elli Vainio                      NaantLöy                  27,52             
2)   Angielou Koskinen                TurWei                    31,61             

N17 800m
Loppukilpailu
1)   Unna Putaala                     HKV                       2.38,32           

N17 Korkeus
Loppukilpailu
1)   Annika Uusiperhe                 PiikkKe                   155               
     147    151    155    157    
     o      o      o      xxx    
2)   Alina Virtanen                   PiikkKe                   151               
     143    147    151    155    
     o      xo     xo     xxx    
3)   Viivi Perälä                     NaantLöy                  147               
     139    143    147    151    
     o      o      xo     xxx    

T15 100m
1)   Enni Virjonen                    TuUL                      12,90             
2)   Jenni Väänänen                   LahdA                     13,01             
3)   Alexia Myllymäki                 RaumU                     13,58             
4)   Oona-Maria Köykkä                IlmajKi                   13,59             
4)   Aada Kalliola                    RaisKu                    13,59             
6)   Isla Lehtonen                    NaantLöy                  14,05             
7)   Eden Kytö                        NaantLöy                  14,25             
8)   Matilda Mehto                    NaantLöy                  14,33             
9)   Fatou Faal                       TurWei                    14,49             
10)  Essi Mäkilä                      NaantLöy                  14,62             
11)  Aino Kasvi                       NaantLöy                  15,01             
12)  Marianelle Koskinen              TurWei                    15,18             
13)  Minea Laisto                     TurWei                    15,78             
14)  Alexandra Alari                  PaimU                     17,64             

Loppukilpailu erä 1, Tuuli: -0,9
1)   Oona-Maria Köykkä                IlmajKi                   13,59             
2)   Matilda Mehto                    NaantLöy                  14,33             
3)   Essi Mäkilä                      NaantLöy                  14,62             
4)   Aino Kasvi                       NaantLöy                  15,01             
5)   Marianelle Koskinen              TurWei                    15,18             
6)   Minea Laisto                     TurWei                    15,78             
7)   Alexandra Alari                  PaimU                     17,64             

Loppukilpailu erä 2, Tuuli: -0,8
1)   Enni Virjonen                    TuUL                      12,90             
2)   Jenni Väänänen                   LahdA                     13,01             
3)   Alexia Myllymäki                 RaumU                     13,58             
4)   Aada Kalliola                    RaisKu                    13,59             
5)   Isla Lehtonen                    NaantLöy                  14,05             
6)   Eden Kytö                        NaantLöy                  14,25             
7)   Fatou Faal                       TurWei                    14,49             

T15 800m
Loppukilpailu
1)   Theresia Johansson               PargIF                    2.34,21           

T15 Pituus
Loppukilpailu
1)   Emmi Tiljander                   TuUL                      5,05 +1,4          
     4,94   5,05   x      4,96   x      4,43   
     +0,4   +1,4          +0,3          -0,2   
2)   Enni Virjonen                    TuUL                      5,03 +1,1          
     4,85   4,88   4,92   5,00   5,03   4,95   
     +1,0   +1,7   +1,3   +2,0   +1,1   +1,1   
3)   Oona-Maria Köykkä                IlmajKi                   5,00 -0,5          
     4,89   4,31   4,77   5,00   4,88   4,87   
     -2,1   +1,4   +0,6   -0,5   +0,9   +0,9   
4)   Sohvi Palomäki                   RaumU                     4,95 +1,8          
     x      x      4,95   x      x      4,92   
                   +1,8                 +0,6   
5)   Alexia Myllymäki                 RaumU                     4,87 +0,6          
     x      4,76   4,86   4,55   4,31   4,87   
            +1,2   +3,7   +2,0   -0,9   +0,6   
6)   Isla Lehtonen                    NaantLöy                  4,69 +0,8          
     4,11   4,57   4,45   4,39   4,69   4,60   
     -1,7   +2,8   +2,9   +2,3   +0,8   +1,1   
7)   Siiri Palomäki                   RaumU                     4,68 +0,8          
     4,54   x      4,46   4,31   4,68   4,49   
     +0,0          +0,2   +0,8   +0,8   +0,3   
8)   Juliana Hartikainen              TuUL                      4,62 +0,4          
     4,35   4,41   4,62   4,44   4,52   4,62   
     -1,1   +2,0   +0,6   +0,8   +1,1   +0,4   
9)   Ida Mäenpää                      RaumU                     4,44 +1,5          
     4,41   4,44   4,28   
     +1,2   +1,5   +1,4   
10)  Nelli Mäenpää                    RaumU                     4,33 +2,6  4,30 -1,4
     4,30   4,33   4,02   
     -1,4   +2,6   +2,5   
11)  Essi Mäkilä                      NaantLöy                  4,13 +2,1  4,01 +1,0
     3,85   4,13   4,01   
     +1,4   +2,1   +1,0   
12)  Eden Kytö                        NaantLöy                  4,05 +0,0          
     4,05   3,93   3,87   
     +0,0   +0,6   -0,5   
13)  Fatou Faal                       TurWei                    3,72 +0,6          
     3,37   3,41   3,72   
     +2,2   +1,7   +0,6   
14)  Minea Laisto                     TurWei                    3,57 +0,3          
     3,57   3,44   3,43   
     +0,3   +1,2   +1,4   
15)  Alexandra Alari                  PaimU                     3,16 +1,8          
     2,99   3,12   3,16   
     +0,0   +1,5   +1,8   

T15 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Vanessa Salminen                 ForssSa                   42,44             
     41,41  x      42,30  34,71  42,44  39,41  
2)   Jenni Väänänen                   LahdA                     38,28             
     34,18  35,37  37,49  38,28  x      35,06  
3)   Anni Koskinen                    LittTU                    35,83             
     x      33,99  35,83  29,87  34,71  x      
4)   Matilda Mehto                    NaantLöy                  34,57             
     30,20  x      33,88  x      x      34,57  
5)   Marianelle Koskinen              TurWei                    34,44             
     31,41  x      34,44  30,75  31,03  29,62  
6)   Isla Lehtonen                    NaantLöy                  26,81             
     x      21,92  26,81  20,38  21,77  x      
7)   Roosa Välimäki                   NaantLöy                  20,05             
     19,31  x      18,87  20,05  18,44  16,97  
8)   Alexandra Alari                  PaimU                     18,79             
     16,26  x      x      18,79  14,04  14,76  

T13 60m aidat
1)   Alisa Launonen                   NaantLöy                  10,13             
2)   Ilona Nordman                    RaumU                     10,98             
3)   Iida Vähätalo                    NaantLöy                  11,18             
4)   Venla Ruohola                    TuUL                      11,29             
5)   Sara Söderlund                   TuUL                      11,63             
6)   Fanny Alari                      PaimU                     12,96             
7)   Elina Hakuni                     NaantLöy                  13,73             
8)   Loviisa Lehtonen                 NaantLöy                  14,18             
     Emma Suovanen                    NaantLöy                  DNF               

Loppukilpailu erä 1, Tuuli: -1,4
1)   Iida Vähätalo                    NaantLöy                  11,18             
2)   Sara Söderlund                   TuUL                      11,63             
3)   Fanny Alari                      PaimU                     12,96             
4)   Elina Hakuni                     NaantLöy                  13,73             
5)   Loviisa Lehtonen                 NaantLöy                  14,18             

Loppukilpailu erä 2, Tuuli: -0,4
1)   Alisa Launonen                   NaantLöy                  10,13             
2)   Ilona Nordman                    RaumU                     10,98             
3)   Venla Ruohola                    TuUL                      11,29             
     Emma Suovanen                    NaantLöy                  DNF               

T13 Korkeus
Loppukilpailu
1)   Ilona Nordman                    RaumU                     147               
     130    135    139    143    147    151    
     o      o      o      xxo    xo     xxx    
2)   Siiri Äänismaa                   TurWei                    143               
     125    130    135    139    143    147    
     o      o      xo     o      xo     xxx    
3)   Alisa Launonen                   NaantLöy                  143               
     135    139    143    147    
     xo     o      xxo    xxx    
4)   Emma Suovanen                    NaantLöy                  139               
     125    130    135    139    143    
     xo     o      o      o      xxx    
5)   Elina Hakuni                     NaantLöy                  139               
     125    130    135    139    143    
     o      o      o      xxo    xxx    
6)   Sara Söderlund                   TuUL                      135               
     120    125    130    135    139    
     o      o      o      o      xxx    
7)   Venla Ruohola                    TuUL                      130               
     115    120    125    130    135    
     o      o      o      xo     xxx    
8)   Loviisa Lehtonen                 NaantLöy                  120               
     105    110    115    120    125    
     o      o      o      xo     xxx    

T13 Keihäs
Loppukilpailu
1)   Alisa Launonen                   NaantLöy                  32,66             
     28,45  26,88  31,23  29,69  32,66  28,42  
2)   Helmi Huopalainen                ValkKa                    29,61             
     28,08  29,61  25,72  27,08  27,98  27,10  
3)   Fanni Paana                      NaantLöy                  25,18             
     21,16  23,01  25,18  21,99  19,33  21,15  
4)   Ilona Nordman                    RaumU                     23,00             
     20,54  20,05  19,79  21,73  19,66  23,00  
5)   Venla Ruohola                    TuUL                      22,72             
     21,62  22,72  22,12  18,20  x      19,93  
6)   Emma Suovanen                    NaantLöy                  20,75             
     17,70  17,27  19,57  20,64  17,99  20,75  
7)   Elina Hakuni                     NaantLöy                  18,99             
     18,99  17,69  x      x      x      x      
8)   Fanny Alari                      PaimU                     18,58             
     x      14,34  18,58  16,16  14,74  x      
9)   Veronika Willberg                NaantLöy                  18,14             
     18,14  18,00  17,31  
10)  Loviisa Lehtonen                 NaantLöy                  17,20             
     15,66  17,20  x      

T11 60m
Loppukilpailu, Tuuli: -0,1
1)   Venla Vainio                     NaantLöy                  9,47              
2)   Saana Virtanen                   NaantLöy                  9,66              
3)   Minttu Lautkankare               NaantLöy                  9,95              
4)   Oona Törne                       NaantLöy                  10,02             
5)   Maija Laaksonen                  NaantLöy                  10,24             
6)   Maija Rauhanummi                 NaantLöy                  10,44             
7)   Aava Hongisto                    NaantLöy                  12,07             

T11 Kuula
Loppukilpailu
1)   Saana Virtanen                   NaantLöy                  8,58              
     7,56   8,34   7,94   8,09   8,58   8,56   
2)   Minttu Lautkankare               NaantLöy                  7,43              
     7,28   7,43   7,08   7,26   6,86   x      
3)   Venla Vainio                     NaantLöy                  6,22              
     x      5,90   5,93   5,98   5,96   6,22   

T9 40m
1)   Tara Ruohola                     TuUL                      7,23              
2)   Oona Palenius                    MaarMa                    7,33              
3)   Minnea Kantola                   RuskY                     7,34              
4)   Iris Vähämaa                     NaantLöy                  7,35              
4)   Minea Lehto                      RaisKu                    7,35              
6)   Jenna Junttila                   RaisKu                    7,44              
7)   Iina Grönroos                    ValkKa                    7,68              
8)   Uuna Eirtovaara                  KaarUra                   7,70              
9)   Hilda Mattila                    NaantLöy                  7,71              
9)   Ida Vorselman                    NaantLöy                  7,71              
11)  Aino Grusander                   TurWei                    8,19              
12)  Aino Virtanen                    NaantLöy                  8,41              
13)  Julia Raisio                     NaantLöy                  8,75              
14)  Neea Nieminen                    NaantLöy                  10,37             

Loppukilpailu erä 1, Tuuli: -2,0
1)   Iris Vähämaa                     NaantLöy                  7,35              
2)   Uuna Eirtovaara                  KaarUra                   7,70              
3)   Hilda Mattila                    NaantLöy                  7,71              
4)   Aino Grusander                   TurWei                    8,19              
5)   Aino Virtanen                    NaantLöy                  8,41              
6)   Julia Raisio                     NaantLöy                  8,75              
7)   Neea Nieminen                    NaantLöy                  10,37             

Loppukilpailu erä 2, Tuuli: -1,5
1)   Tara Ruohola                     TuUL                      7,23              
2)   Oona Palenius                    MaarMa                    7,33              
3)   Minnea Kantola                   RuskY                     7,34              
4)   Minea Lehto                      RaisKu                    7,35              
5)   Jenna Junttila                   RaisKu                    7,44              
6)   Iina Grönroos                    ValkKa                    7,68              
7)   Ida Vorselman                    NaantLöy                  7,71              

T9 Pituus
Loppukilpailu
1)   Jenna Junttila                   RaisKu                    3,44              
     3,37   3,35   3,36   3,44   3,29   3,39   
2)   Minea Lehto                      RaisKu                    3,39              
     3,16   3,08   3,13   3,15   3,39   3,30   
3)   Oona Palenius                    MaarMa                    3,31              
     3,16   3,31   3,17   3,14   2,84   3,23   
4)   Tara Ruohola                     TuUL                      3,22              
     3,16   3,20   3,16   3,22   3,21   3,22   
5)   Hilda Mattila                    NaantLöy                  3,10              
     2,93   x      3,10   3,10   2,72   3,09   
6)   Minnea Kantola                   RuskY                     3,08              
     3,08   3,05   2,98   3,06   3,01   2,99   
7)   Iris Vähämaa                     NaantLöy                  2,99              
     2,97   2,88   2,99   2,91   2,94   2,90   
8)   Uuna Eirtovaara                  KaarUra                   2,89              
     2,81   2,68   2,88   x      2,89   x      
9)   Iina Grönroos                    ValkKa                    2,74              
     2,74   2,67   2,73   
10)  Anette Kulma                     NaantLöy                  2,65              
     2,47   2,65   2,64   
11)  Aino Grusander                   TurWei                    2,65              
     2,60   2,65   2,60   
12)  Aino Virtanen                    NaantLöy                  2,50              
     2,50   x      2,18   
13)  Ida Vorselman                    NaantLöy                  2,50              
     2,50   x      x      
14)  Neea Nieminen                    NaantLöy                  2,02              
     x      1,85   2,02   
15)  Julia Raisio                     NaantLöy                  2,00              
     2,00   1,85   1,77