Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
03.08. klo 17:30 UUDY pm-junnuviestit (9-15v.) Tulokset (päivitetty: 20:04 04.08.2021)
UUDY pm-junnuviestit (9-15v.)
Janakkalan Jana
03.08.2021

P9 4x400m viesti
Loppukilpailu
1)   Nurmijärven Yleisurheilu sininen NurmijYU                  5.39,74           
   1) Aarni Heikkinen, 2) Vili-Petteri Lammi, 
   3) Väinö Lyytinen, 4) Jyri Korhonen
2)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   5.48,67           
   1) Otso Muittari, 2) Evert Artola, 
   3) Aleksi Riikonen, 4) Kasper Taavitsainen
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  5.59,30           
   1) Vili Romppanen, 2) Patric Elovaara, 
   3) Santtu Pöllänen, 4) Tobias Wunsch
4)   Nurmijärven Yleisurheilu valkoinen NurmijYU                  6.23,70           
   1) Eetu Pallaspuro, 2) Max Tynkkynen, 
   3) Eliel Pentti, 4) Samuel Raekannas
     Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  DNS               
   1) Niklas Istsuk, 2) Aaron Jaakkola, 
   3) Aleksi Ovaskainen, 4) Santtu Pöllänen


T9 4x400m viesti
Loppukilpailu
1)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     5.35,40           
   1) Vera Hamina, 2) Liisa Myyrä, 
   3) Serafia Piirainen, 4) Sira Nieminen
2)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   5.53,45           
   1) Saana Muittari, 2) Kerttu Taavitsainen, 
   3) Pinja Paajala, 4) Hanna-Sofia Luokkanen
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     5.59,36           
   1) Seela Pasma, 2) Siiri Koski, 
   3) Alisa Räsänen, 4) Helmi Rouvinen
4)   Nurmijärven Yleisurheilu sininen NurmijYU                  6.04,15           
   1) Vivian Niemi, 2) Aliisa Kemppainen, 
   3) Lotta Montonen, 4) Lotta Parviainen
5)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  6.06,41           
   1) Fanni Palomäki, 2) Iina Mattila, 
   3) Emmi Niemi, 4) Nea Kurjenmäki
6)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  6.43,53           
   1) Iina Kurjenmäki, 2) Sanni Räihä, 
   3) Suvi Wallden, 4) Venla Vähänen


Sukkulaviesti T/P9 8x40m
1)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   57,44             
   1) Saana Muittari, 2) Aleksi Riikonen, 
   3) Isla Sund, 4) Kerttu Taavitsainen, 
   5) Evert Artola, 6) Pinja Paajala, 
   7) Otso Muittari, 8) Hanna-Sofia Luokkanen
2)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     57,98             
   1) Helmi Rouvinen, 2) Seela Pasma, 
   3) Kìia Salo, 4) Miia Rehn, 
   5) Jade Tiainen, 6) Siiri Koski, 
   7) Alisa Räsänen, 8) Tobias Löfgren
3)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     58,32             
   1) Liisa Myyrä, 2) Serafia Piirainen, 
   3) Nala Lassenius, 4) Niklas Pettinen, 
   5) Luukas Itkonen, 6) Eljas Vaara, 
   7) Vera Hamina, 8) Sira Nieminen
4)   Nurmijärven Yleisurheilu sininen NurmijYU                  58,38             
   1) Vivian Niemi, 2) Lotta Parviainen, 
   3) Max Tynkkynen, 4) Eetu Pallaspuro, 
   5) Jyri Korhonen, 6) Vili-Petteri Lammi, 
   7) Väinö Lyytinen, 8) Aarni Heikkinen
5)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  59,05             
   1) Vili Romppanen, 2) Eetu Saari, 
   3) Emmi Niemi, 4) Santtu Pöllänen, 
   5) Tobias Wunsch, 6) Enni Romppanen, 
   7) Patric Elovaara, 8) Nea Kurjenmäki
6)   Nurmijärven Yleisurheilu valkoinen NurmijYU                  1.02,14           
   1) Aliisa Kemppainen, 2) Inka Pantsar, 
   3) Natalie Corenius, 4) Adelea Eronen, 
   5) Lotta Montonen, 6) Samuel Raekannas, 
   7) Ellen Ketola, 8) Eliel Pentti
7)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.05,90           
   1) Venla Vähänen, 2) Aaron Jaakkola, 
   3) Niklas Istsuk, 4) Iina Mattila, 
   5) Aleksi Ovaskainen, 6) Suvi Wallden, 
   7) Iina Kurjenmäki, 8) Sanni Räihä

Loppukilpailu erä 1
1)   Nurmijärven Yleisurheilu valkoinen NurmijYU                  1.02,14           
   1) Aliisa Kemppainen, 2) Inka Pantsar, 
   3) Natalie Corenius, 4) Adelea Eronen, 
   5) Lotta Montonen, 6) Samuel Raekannas, 
   7) Ellen Ketola, 8) Eliel Pentti
2)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.05,90           
   1) Venla Vähänen, 2) Aaron Jaakkola, 
   3) Niklas Istsuk, 4) Iina Mattila, 
   5) Aleksi Ovaskainen, 6) Suvi Wallden, 
   7) Iina Kurjenmäki, 8) Sanni Räihä

Loppukilpailu erä 2
1)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   57,44             
   1) Saana Muittari, 2) Aleksi Riikonen, 
   3) Isla Sund, 4) Kerttu Taavitsainen, 
   5) Evert Artola, 6) Pinja Paajala, 
   7) Otso Muittari, 8) Hanna-Sofia Luokkanen
2)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     58,32             
   1) Liisa Myyrä, 2) Serafia Piirainen, 
   3) Nala Lassenius, 4) Niklas Pettinen, 
   5) Luukas Itkonen, 6) Eljas Vaara, 
   7) Vera Hamina, 8) Sira Nieminen

Loppukilpailu erä 3
1)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     57,98             
   1) Helmi Rouvinen, 2) Seela Pasma, 
   3) Kìia Salo, 4) Miia Rehn, 
   5) Jade Tiainen, 6) Siiri Koski, 
   7) Alisa Räsänen, 8) Tobias Löfgren
2)   Nurmijärven Yleisurheilu sininen NurmijYU                  58,38             
   1) Vivian Niemi, 2) Lotta Parviainen, 
   3) Max Tynkkynen, 4) Eetu Pallaspuro, 
   5) Jyri Korhonen, 6) Vili-Petteri Lammi, 
   7) Väinö Lyytinen, 8) Aarni Heikkinen
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  59,05             
   1) Vili Romppanen, 2) Eetu Saari, 
   3) Emmi Niemi, 4) Santtu Pöllänen, 
   5) Tobias Wunsch, 6) Enni Romppanen, 
   7) Patric Elovaara, 8) Nea Kurjenmäki


P11 4x50m viesti
Loppukilpailu
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  30,30             
   1) Otso Kivistö, 2) Riku Korhonen, 
   3) Olli Auranen, 4) Paavo Jokitalo
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  32,88             
   1) Johannes Tuominen, 2) Sampsa Grönberg, 
   3) Jyvä-Kasperi Koskela, 4) Vilho Huhtala
3)   Keravan Urheilijat               KerU                      33,93             
   1) Osmo Rautio, 2) Samuel Vartiovaara, 
   3) Elmo Rautio, 4) Eetu Pekkala
4)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  34,50             
   1) Daniel Honkala, 2) Tomas Koivisto, 
   3) Matteus Pentti, 4) Elmeri Ketola
     Vihdin Viesti                    VihdVie                   DNS               
   1) Eerikki Luokkanen, 2) Nikita Ivanov, 
   3) Eetu Toivanen, 4) Akseli Lähdeniemi


T11 4x50m viesti
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  30,16             
   1) Onerva Pennonen, 2) Martta Mösö, 
   3) Pihla Peltoniemi, 4) Alexandria Suomi
2)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     30,69             
   1) Amanda Ahlgren, 2) Ninni Penttinen, 
   3) Kajsa Sillman, 4) Alisa Rikkonen
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  30,81             
   1) Maiju Miikkulainen, 2) Lilja Hyvönen, 
   3) Jenni Vuorinen, 4) Isabella Lindberg
4)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   31,82             
   1) Santra Höylä, 2) Sade Malvela, 
   3) Milka Laine, 4) Kira Linnakoski
5)   Keravan Urheilijat               KerU                      32,56             
   1) Meeri Saha, 2) Lisa Hoffmann, 
   3) Sofia Mäki, 4) Vivia Leppälä
6)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     33,92             
   1) Miisa Virtanen, 2) Sara Poikolainen, 
   3) Elle Niklander, 4) Senni Koski
7)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     34,21             
   1) Saana Uotila, 2) Lilian Kuismanen, 
   3) Erika Rissanen, 4) Elle Rajamäki
8)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  34,21             
   1) Roosa Hämäläinen, 2) Henni Hakonen, 
   3) Ida Saari, 4) Veera Inkinen
9)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  34,88             
   1) Karoliina Patosaari, 2) Sofia Vesterinen, 
   3) Mira Montonen, 4) Ronja Pantsar

Loppukilpailu erä 1
1)   Keravan Urheilijat               KerU                      32,56             
   1) Meeri Saha, 2) Lisa Hoffmann, 
   3) Sofia Mäki, 4) Vivia Leppälä
2)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     34,21             
   1) Saana Uotila, 2) Lilian Kuismanen, 
   3) Erika Rissanen, 4) Elle Rajamäki
3)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  34,21             
   1) Roosa Hämäläinen, 2) Henni Hakonen, 
   3) Ida Saari, 4) Veera Inkinen
4)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  34,88             
   1) Karoliina Patosaari, 2) Sofia Vesterinen, 
   3) Mira Montonen, 4) Ronja Pantsar

Loppukilpailu erä 2
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  30,16             
   1) Onerva Pennonen, 2) Martta Mösö, 
   3) Pihla Peltoniemi, 4) Alexandria Suomi
2)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     30,69             
   1) Amanda Ahlgren, 2) Ninni Penttinen, 
   3) Kajsa Sillman, 4) Alisa Rikkonen
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  30,81             
   1) Maiju Miikkulainen, 2) Lilja Hyvönen, 
   3) Jenni Vuorinen, 4) Isabella Lindberg
4)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   31,82             
   1) Santra Höylä, 2) Sade Malvela, 
   3) Milka Laine, 4) Kira Linnakoski
5)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     33,92             
   1) Miisa Virtanen, 2) Sara Poikolainen, 
   3) Elle Niklander, 4) Senni Koski


P11 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Keravan Urheilijat               KerU                      8.23,42           
   1) Osmo Rautio, 2) Samuel Vartiovaara, 
   3) Elmo Rautio, 4) Eetu Pekkala
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  8.27,12           
   1) Riku Korhonen, 2) Tomas Koivisto, 
   3) Matteus Pentti, 4) Paavo Jokitalo
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  8.50,39           
   1) Jyvä-Kasperi Koskela, 2) Johannes Tuominen, 
   3) Jarkko Naumanen, 4) Helmer Riihelä
     Vihdin Viesti                    VihdVie                   DNS               
   1) Eerikki Luokkanen, 2) Nikita Ivanov, 
   3) Eetu Toivanen, 4) Akseli Lähdeniemi


T11 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     8.41,24           
   1) Sini Knoop, 2) Ninni Penttinen, 
   3) Kajsa Sillman, 4) Amanda Ahlgren
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  8.47,96           
   1) Lilja Hyvönen, 2) Isabella Lindberg, 
   3) Jenni Vuorinen, 4) Maiju Miikkulainen
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     8.48,68           
   1) Miisa Virtanen, 2) Sara Poikolainen, 
   3) Elle Niklander, 4) Senni Koski
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  9.13,11           
   1) Onerva Pennonen, 2) Martta Mösö, 
   3) Pihla Peltoniemi, 4) Alexandria Suomi
5)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   9.40,07           
   1) Sade Malvela, 2) Kira Linnakoski, 
   3) Milka Laine, 4) Santra Höylä
6)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  10.13,14          
   1) Veera Inkinen, 2) Ida Saari, 
   3) Roosa Hämäläinen, 4) Henni Hakonen


P11 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  43,59             
   1) Otso Kivistö, 2) Paavo Jokitalo, 
   3) Riku Korhonen, 4) Olli Auranen
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  48,53             
   1) Jyvä-Kasperi Koskela, 2) Helmer Riihelä, 
   3) Rasmus Peltopuro, 4) Johannes Tuominen


T11 4x60m aitaviesti
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  45,01             
   1) Onerva Pennonen, 2) Alexandria Suomi, 
   3) Pihla Peltoniemi, 4) Martta Mösö
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  46,34             
   1) Jenni Vuorinen, 2) Isabella Lindberg, 
   3) Lilja Hyvönen, 4) Maiju Miikkulainen
3)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     47,05             
   1) Amanda Ahlgren, 2) Ninni Penttinen, 
   3) Lilian Kuismanen, 4) Kajsa Sillman
4)   Keravan Urheilijat               KerU                      48,75             
   1) Meeri Saha, 2) Lisa Hoffmann, 
   3) Sofia Mäki, 4) Vivia Leppälä
5)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     55,90             
   1) Alisa Rikkonen, 2) Sini Knoop, 
   3) Saana Uotila, 4) Erika Rissanen

Loppukilpailu erä 1
1)   Keravan Urheilijat               KerU                      48,75             
   1) Meeri Saha, 2) Lisa Hoffmann, 
   3) Sofia Mäki, 4) Vivia Leppälä
2)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     55,90             
   1) Alisa Rikkonen, 2) Sini Knoop, 
   3) Saana Uotila, 4) Erika Rissanen

Loppukilpailu erä 2
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  45,01             
   1) Onerva Pennonen, 2) Alexandria Suomi, 
   3) Pihla Peltoniemi, 4) Martta Mösö
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  46,34             
   1) Jenni Vuorinen, 2) Isabella Lindberg, 
   3) Lilja Hyvönen, 4) Maiju Miikkulainen
3)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     47,05             
   1) Amanda Ahlgren, 2) Ninni Penttinen, 
   3) Lilian Kuismanen, 4) Kajsa Sillman


P13 4x100m viesti
Loppukilpailu
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  54,46             
   1) Eemeli Makkonen, 2) Nuutti Leppänen, 
   3) Jesse Kaipiainen, 4) Olli Rauha
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  58,85             
   1) Elis Köpsi, 2) Vesa Lyytinen, 
   3) Jere Paananen, 4) Joona Paananen
3)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  59,03             
   1) Ville Vuorinen, 2) Topias Töllinen, 
   3) Vertti Salminen, 4) Ossi Niemi
     Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  DQ                
   1) Vili Rasehorn, 2) Topi Niemi, 
   3) Onni Ihalainen, 4) Ville Mattila


T13 4x100m viesti
Loppukilpailu
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  55,79             
   1) Oona Korhonen, 2) Heta Mösö, 
   3) Jenna Pyykkö, 4) Minja Toivanen
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  56,28             
   1) Laura Mantila, 2) Siiri Kantanen, 
   3) Elina Malinen, 4) Eevi Aarnio
3)   Janakkalan Jana                  JanJa                     57,16             
   1) Anna Jokinen, 2) Inka Hämäläinen, 
   3) Milja Rautiainen, 4) Maija Santanen
4)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   57,63             
   1) Veera Keskinen, 2) Nea Hyrsylä, 
   3) Kiia Hyrsylä, 4) Aada Napari
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  1.01,65           
   1) Enni Kenealy-Wirta, 2) Nia Matoniemi, 
   3) Pinja Käpylä, 4) Lumi Simonen


P13 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  7.23,74           
   1) Topias Töllinen, 2) Ossi Niemi, 
   3) Onni Ihalainen, 4) Topi Niemi
2)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     8.21,21           
   1) Elias Hirtentreu, 2) Oskari Piirainen, 
   3) Luka Soiramo, 4) Aapo Odiah
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  8.25,37           
   1) Olli Rauha, 2) Jesse Kaipiainen, 
   3) Matias Samanen, 4) Nuutti Leppänen
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  8.52,55           
   1) Joona Paananen, 2) Elis Köpsi, 
   3) Jere Paananen, 4) Vesa Lyytinen
5)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  9.17,80           
   1) Ville Mattila, 2) Ville Vuorinen, 
   3) Vertti Salminen, 4) Matthias Wunsch


T13 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     7.59,47           
   1) Elli Mattila, 2) Ronja Hannén, 
   3) Nuppu Saksa, 4) Katja Hannén
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  8.08,98           
   1) Elina Malinen, 2) Siiri Kantanen, 
   3) Laura Mantila, 4) Kaisa Alastalo
3)   Janakkalan Jana                  JanJa                     8.17,40           
   1) Maija Harju, 2) Helene Koivisto, 
   3) Maija Santanen, 4) Inka Hämäläinen
4)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   8.26,87           
   1) Nea Hyrsylä, 2) Veera Keskinen, 
   3) Elsa-Martta Luokkanen, 4) Oivi Heikinaho
     Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  DNF               
   1) Oona Korhonen, 2) Heta Mösö, 
   3) Minja Toivanen, 4) Jenna Pyykkö


P13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  42,64             
   1) Eemeli Makkonen, 2) Nuutti Leppänen, 
   3) Jesse Kaipiainen, 4) Olli Rauha
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  45,51             
   1) Topi Niemi, 2) Vertti Salminen, 
   3) Ossi Niemi, 4) Ville Mattila
3)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  46,85             
   1) Joona Paananen, 2) Jere Paananen, 
   3) Elis Köpsi, 4) Vesa Lyytinen


T13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  44,28             
   1) Laura Mantila, 2) Siiri Kantanen, 
   3) Elina Malinen, 4) Eevi Aarnio
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  44,41             
   1) Jenna Pyykkö, 2) Heta Mösö, 
   3) Minja Toivanen, 4) Oona Korhonen


P15 4x100m viesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  50,73             
   1) Vilho Haaksluoto, 2) Jusa Niemi, 
   3) Elias Hietanen, 4) Arttu Haaksluoto
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  52,25             
   1) Ilmari Tolsa, 2) Kasperi Hiidenniemi, 
   3) Alex Brofeldt, 4) Otso Barck
3)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   52,86             
   1) Sisu Malvela, 2) Emil Granström, 
   3) Nooa Winqvist, 4) Anton Palomäki


T15 4x100m viesti
1)   Janakkalan Jana                  JanJa                     52,33             
   1) Meeri Koliseva, 2) Aada Aarnio, 
   3) Nea Nummenpää, 4) Tuuli Kulju
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  53,77             
   1) Enni Rantala, 2) Lumia Laakso, 
   3) Fanny-Amanda Seppälä, 4) Helmi Cardona
3)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   55,68             
   1) Aino Luokkanen, 2) Olivia Bouquet, 
   3) Annariina Haapa-Aho, 4) Minea Rahikkala
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  55,93             
   1) Pihla Jaakola-Siimes, 2) Sanni Lehtonen, 
   3) Emma Lehtonen, 4) Sara Parviainen
5)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  56,34             
   1) Sanni-Veera Viertola, 2) Olivia Lindholm, 
   3) Ida Aarnio, 4) Tähkä-Alina Koskela
6)   Mäntsälän Urheilijat             MäntsU                    58,43             
   1) Anni Pakkanen, 2) Viivi And, 
   3) Saara Leinonen, 4) Aino Rajanen
7)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.06,02           
   1) Eerika Vilen, 2) Annika Piiroinen, 
   3) Krista-Matleena Kurvinen, 4) Aada Grönroos

Loppukilpailu erä 1
1)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   55,68             
   1) Aino Luokkanen, 2) Olivia Bouquet, 
   3) Annariina Haapa-Aho, 4) Minea Rahikkala
2)   Mäntsälän Urheilijat             MäntsU                    58,43             
   1) Anni Pakkanen, 2) Viivi And, 
   3) Saara Leinonen, 4) Aino Rajanen
3)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.06,02           
   1) Eerika Vilen, 2) Annika Piiroinen, 
   3) Krista-Matleena Kurvinen, 4) Aada Grönroos

Loppukilpailu erä 2
1)   Janakkalan Jana                  JanJa                     52,33             
   1) Meeri Koliseva, 2) Aada Aarnio, 
   3) Nea Nummenpää, 4) Tuuli Kulju
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  53,77             
   1) Enni Rantala, 2) Lumia Laakso, 
   3) Fanny-Amanda Seppälä, 4) Helmi Cardona
3)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  55,93             
   1) Pihla Jaakola-Siimes, 2) Sanni Lehtonen, 
   3) Emma Lehtonen, 4) Sara Parviainen
4)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  56,34             
   1) Sanni-Veera Viertola, 2) Olivia Lindholm, 
   3) Ida Aarnio, 4) Tähkä-Alina Koskela


P15 4x800m viesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  9.33,43           
   1) Arttu Haaksluoto, 2) Vilho Haaksluoto, 
   3) Jusa Niemi, 4) Elias Riihelä


T15 4x800m viesti
Loppukilpailu
1)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     10.54,46          
   1) Alisa Kiiski, 2) Pinja Lindstedt, 
   3) Aino Jokkala, 4) Miisa Mäittälä
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  11.14,66          
   1) Pihla Jaakola-Siimes, 2) Sara Parviainen, 
   3) Emma Lehtonen, 4) Sanni Lehtonen
3)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   11.51,18          
   1) Aino Luokkanen, 2) Annariina Haapa-Aho, 
   3) Olivia Bouquet, 4) Minea Rahikkala
4)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  11.54,94          
   1) Annika Piiroinen, 2) Tähkä-Alina Koskela, 
   3) Ida Aarnio, 4) Olivia Lindholm


P15 4x80m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  50,35             
   1) Vilho Haaksluoto, 2) Elias Hietanen, 
   3) Arttu Haaksluoto, 4) Jusa Niemi


T15 4x80m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  59,95             
   1) Tähkä-Alina Koskela, 2) Aada Grönroos, 
   3) Ida Aarnio, 4) Annika Piiroinen
2)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   1.01,52           
   1) Aino Luokkanen, 2) Annariina Haapa-Aho, 
   3) Olivia Bouquet, 4) Minea Rahikkala