Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
02.09. klo 18:00 Silja Line Seurakisat Tulokset (päivitetty: 13:44 06.09.2020)
https://live.tuloslista.com/8587



Kilpailu: Silja Line Föreningstävling / Seurakisat

Silja Line Föreningstävling / Seurakisat

IF Åsarna

02.09.2020



P5 40m



F5 40m

Loppukilpailu

1)   Camilla Brännström               IFÅsar                    9,88              

2)   Nesrin Mouatal                   IFÅsar                    22,70             





P5 400m



F5 400m

Loppukilpailu

1)   Camilla Brännström               IFÅsar                    2.36,78           

     Nesrin Mouatal                   IFÅsar                    DNS               





P5 Längd



F5 Längd

Loppukilpailu

1)   Camilla Brännström               IFÅsar                    1,90              

     1,89   1,80   1,80   1,90   

                                 



     Nesrin Mouatal                   IFÅsar                    DNS               





P5 Boll



F5 Boll

Loppukilpailu

1)   Camilla Brännström               IFÅsar                    12,37             

     12,37  



2)   Nesrin Mouatal                   IFÅsar                    6,38              

     6,38   







P7 40m

Loppukilpailu

1)   Wilmer Laakso                    IFÅsar                    7,94              

2)   Noah Sandström                   IFÅsar                    8,19              

3)   Joel Manderbacka                 IFÅsar                    8,50              

4)   Noah Rikala                      IFÅsar                    8,81              

5)   Melvin Djupsjöbacka              IFÅsar                    8,95              

6)   Lucas Lindell                    IFÅsar                    9,31              

7)   Oscar Forsstrand                 IFÅsar                    9,81              

8)   Oliver Forsstrand                IFÅsar                    10,25             





F7 40m

Loppukilpailu

1)   Nellie Viitasalo                 IFÅsar                    7,65              

2)   Emelie Viitasalo                 IFÅsar                    8,16              

3)   Blanka Ahlskog                   IFÅsar                    9,28              

4)   Vivi Dahlvik                     IFÅsar                    10,44             





P7 400m

Loppukilpailu

1)   Wilmer Laakso                    IFÅsar                    1.37,21           

2)   Noah Sandström                   IFÅsar                    1.45,88           

3)   Melvin Djupsjöbacka              IFÅsar                    2.01,03           

4)   Lucas Lindell                    IFÅsar                    2.04,47           

5)   Oscar Forsstrand                 IFÅsar                    2.08,66           

6)   Oliver Forsstrand                IFÅsar                    2.11,56           





F7 400m

Loppukilpailu

1)   Nellie Viitasalo                 IFÅsar                    1.56,22           

2)   Blanka Ahlskog                   IFÅsar                    2.57,04           

     Vivi Dahlvik                     IFÅsar                    DNS               





P7 Längd

Loppukilpailu

1)   Wilmer Laakso                    IFÅsar                    2,65              

     2,65   2,48   2,35   2,62   

                                 



2)   Noah Sandström                   IFÅsar                    2,10              

     2,05   2,10   1,92   2,04   

                                 



3)   Joel Manderbacka                 IFÅsar                    2,00              

     2,00   1,90   1,98   1,90   

                                 



4)   Melvin Djupsjöbacka              IFÅsar                    1,95              

     1,82   1,92   1,78   1,95   

                                 



5)   Noah Rikala                      IFÅsar                    1,93              

     x      x      1,93   -      

                                 



6)   Lucas Lindell                    IFÅsar                    1,88              

     1,63   x      1,75   1,88   

                                 



7)   Oscar Forsstrand                 IFÅsar                    1,75              

     1,75   0,55   1,65   1,10   

                                 



8)   Oliver Forsstrand                IFÅsar                    1,12              

     0,80   x      1,10   1,12   

                                 







F7 Längd

Loppukilpailu

1)   Nellie Viitasalo                 IFÅsar                    2,79              

     2,73   2,73   2,72   2,79   

                                 



2)   Emelie Viitasalo                 IFÅsar                    2,48              

     2,15   2,24   2,33   2,48   

                                 



3)   Vivi Dahlvik                     IFÅsar                    2,10              

     2,10   1,52   1,98   2,00   

                                 



4)   Blanka Ahlskog                   IFÅsar                    1,95              

     x      1,87   1,85   1,95   

                                 







P7 Boll

Loppukilpailu

1)   Noah Sandström                   IFÅsar                    12,74             

     12,74  



2)   Lucas Lindell                    IFÅsar                    11,98             

     11,98  



3)   Oscar Forsstrand                 IFÅsar                    11,02             

     11,02  



4)   Wilmer Laakso                    IFÅsar                    9,45              

     9,45   



5)   Noah Rikala                      IFÅsar                    9,37              

     9,37   



6)   Oliver Forsstrand                IFÅsar                    9,07              

     9,07   



7)   Joel Manderbacka                 IFÅsar                    7,73              

     7,73   



8)   Melvin Djupsjöbacka              IFÅsar                    7,10              

     7,10   







F7 Boll

Loppukilpailu

1)   Nellie Viitasalo                 IFÅsar                    13,32             

     13,32  



2)   Emelie Viitasalo                 IFÅsar                    12,46             

     12,46  



3)   Blanka Ahlskog                   IFÅsar                    10,91             

     10,91  



4)   Vivi Dahlvik                     IFÅsar                    5,52              

     5,52   







P9 60m

Loppukilpailu

1)   Axel Laurén                      IFÅsar                    9,97              

2)   Ronnie Forsstrand                IFÅsar                    10,19             

3)   Noah Tubaon                      IFÅsar                    10,25             

4)   Felix Mäkynen                    IFÅsar                    10,28             

5)   Pawat Nyman                      IFÅsar                    11,00             

6)   Adam Mouatal                     IFÅsar                    11,25             

7)   Alex Hansen                      IFÅsar                    11,97             





F9 60m

Loppukilpailu

1)   Milla Hansen                     IFÅsar                    11,00             

2)   Ina Pitkälampi                   IFÅsar                    11,28             

3)   Thelma Dahlvik                   IFÅsar                    11,67             

4)   Astrid Karlström                 IFÅsar                    11,75             

5)   Maja Nyman                       IFÅsar                    12,97             

5)   Saga Cainberg                    IFÅsar                    12,97             





P9 600m

Loppukilpailu

1)   Axel Laurén                      IFÅsar                    2.13,69           

2)   Alex Hansen                      IFÅsar                    2.40,56           

2)   Pawat Nyman                      IFÅsar                    2.40,56           

     Noah Tubaon                      IFÅsar                    DNS               





F9 600m

Loppukilpailu

1)   Astrid Karlström                 IFÅsar                    2.25,06           

     Maja Nyman                       IFÅsar                    DNS               

     Thelma Dahlvik                   IFÅsar                    DNS               





P9 Höjd

Loppukilpailu

1)   Isac Lindell                     IFÅsar                    105               

     75     80     85     90     95     100    105    110    

     o      o      o      o      xo     o      xo     xxx    



2)   Ronnie Forsstrand                IFÅsar                    100               

     75     80     85     90     95     100    105    

     o      o      xo     o      o      xo     xxx    



3)   Noah Tubaon                      IFÅsar                    95                

     75     80     85     90     95     100    

     o      o      o      o      xxo    xxx    



4)   Pawat Nyman                      IFÅsar                    85                

     75     80     85     90     

     o      xo     xo     xxx    



5)   Felix Mäkynen                    IFÅsar                    75                

     75     80     

     o      xxx    







F9 Höjd

Loppukilpailu

1)   Ina Pitkälampi                   IFÅsar                    95                

     75     80     85     90     95     100    

     o      o      o      o      o      xxx    



2)   Astrid Karlström                 IFÅsar                    90                

     75     80     85     90     95     

     o      o      o      o      xxx    



3)   Thelma Dahlvik                   IFÅsar                    90                

     75     80     85     90     95     

     o      o      o      xxo    xxx    



4)   Saga Cainberg                    IFÅsar                    85                

     75     80     85     90     

     o      o      o      xxx    







P9 Spjut

Loppukilpailu

1)   Ronnie Forsstrand                IFÅsar                    17,00             

     17,00  13,48  15,85  



2)   Isac Lindell                     IFÅsar                    10,35             

     8,33   9,39   10,35  



3)   Noah Tubaon                      IFÅsar                    9,90              

     6,40   x      9,90   



4)   Felix Mäkynen                    IFÅsar                    8,32              

     8,32   6,35   6,71   



5)   Alex Hansen                      IFÅsar                    7,51              

     6,53   4,48   7,51   



6)   Pawat Nyman                      IFÅsar                    7,34              

     7,34   6,78   6,59   



7)   Adam Mouatal                     IFÅsar                    3,40              

     x      3,40   2,80   







F9 Spjut

Loppukilpailu

1)   Maja Nyman                       IFÅsar                    9,52              

     9,52   7,82   6,05   



2)   Ina Pitkälampi                   IFÅsar                    9,15              

     7,45   8,91   9,15   



3)   Thelma Dahlvik                   IFÅsar                    7,44              

     5,68   4,61   7,44   



4)   Astrid Karlström                 IFÅsar                    6,81              

     3,82   6,33   6,81   



5)   Saga Cainberg                    IFÅsar                    6,45              

     4,11   6,45   5,58   







P11 60m

Loppukilpailu

1)   Alex Ljungberg                   IFÅsar                    10,72             





F11 60m

Loppukilpailu

1)   Izabelle Viitasalo               IFÅsar                    9,13              

2)   Julia Strandvall                 IFÅsar                    9,44              

3)   Melina Haka                      IFÅsar                    10,00             

4)   Julia Lindell                    IFÅsar                    10,35             





P11 600m



F11 600m

Loppukilpailu

1)   Julia Lindell                    IFÅsar                    2.38,96           

2)   Melina Haka                      IFÅsar                    2.39,00           

3)   Siri Ahlskog                     IFÅsar                    2.42,10           

     Izabelle Viitasalo               IFÅsar                    DNS               

     Julia Strandvall                 IFÅsar                    DNS               





P11 3-steg

Loppukilpailu





F11 3-steg

Loppukilpailu

1)   Julia Lindell                    IFÅsar                    8,00              

     7,66   7,71   x      8,00   x      x      

                                               



2)   Julia Strandvall                 IFÅsar                    7,98              

     7,30   x      7,43   7,77   7,60   7,98   

                                               



3)   Izabelle Viitasalo               IFÅsar                    7,26              

     x      x      6,77   7,26   6,79   6,75   

                                               



4)   Melina Haka                      IFÅsar                    7,19              

     7,19   x      7,19   7,10   7,18   7,00   

                                               







P11 Spjut

Loppukilpailu

1)   Alex Ljungberg                   IFÅsar                    15,29             

     15,29  12,79  9,81   11,50  







F11 Spjut

Loppukilpailu

1)   Nelia Forsbacka                  IFÅsar                    16,14             

     16,14  14,44  12,52  15,29  



2)   Siri Ahlskog                     IFÅsar                    13,94             

     13,94  12,20  12,02  x      



3)   Julia Lindell                    IFÅsar                    13,17             

     12,82  12,77  12,72  13,17  



4)   Izabelle Viitasalo               IFÅsar                    8,86              

     8,61   5,94   8,86   8,23   







P13 100m

Loppukilpailu

1)   William Strandvall               IFÅsar                    14,91             

2)   Joar Laakso                      IFÅsar                    15,09             





F13 100m

Loppukilpailu

1)   Angelina Laurén                  IFÅsar                    13,59             

2)   Elin Holm                        IFÅsar                    14,05             

3)   Sigrid Karlström                 IFÅsar                    14,12             

4)   Ronja Ljungberg                  IFÅsar                    15,09             





P13 1000m

Loppukilpailu

1)   Joar Laakso                      IFÅsar                    3.26,69           

2)   William Strandvall               IFÅsar                    3.29,06           





F13 1000m

Loppukilpailu

1)   Sigrid Karlström                 IFÅsar                    3.32,65           

2)   Angelina Laurén                  IFÅsar                    3.46,22           





P13 Längd

Loppukilpailu

1)   William Strandvall               IFÅsar                    4,00              

     3,56   x      4,00   3,90   3,59   3,44   

                                               



2)   Joar Laakso                      IFÅsar                    3,92              

     x      3,92   3,86   3,75   3,92   3,85   

                                               







F13 Längd

Loppukilpailu

1)   Sigrid Karlström                 IFÅsar                    4,42              

     4,17   4,32   x      4,42   4,15   4,34   

                                               



2)   Angelina Laurén                  IFÅsar                    4,00              

     3,84   3,63   3,93   4,00   3,86   3,65   

                                               



3)   Ronja Ljungberg                  IFÅsar                    3,94              

     3,79   3,70   x      3,73   3,94   3,82   

                                               







P13 Kula



F13 Kula

Loppukilpailu

1)   Ronja Ljungberg                  IFÅsar                    9,73              

     8,76   9,73   8,51   8,19   



2)   Angelina Laurén                  IFÅsar                    7,45              

     7,20   7,26   6,98   7,45   



3)   Sigrid Karlström                 IFÅsar                    6,21              

     5,94   6,21   6,00   5,94   







© 2020 - Amptech Oy - Tuloslista 1.1.3.27 - 05.09.2020 16.32.47