Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
11.07. klo 12:00 Knattestafett DM i Korsholm Tulokset (päivitetty: 16:20 13.07.2020)
ÖID Stafett-DM 9-15
IF Femman
11.07.2020

P9 4x400m viesti
1)   Vasa IS                          VasaIS                    5.25,02           
   1) Eevert Evijoki, 2) Emil Nyholm, 
   3) Elis Träskelin, 4) Hugo Hagman
2)   Malax IF                         MalaxIF                   5.25,35           
   1) Luie Nordström, 2) Måns Cederberg, 
   3) Leo Granbäck, 4) Alex Lundfors
3)   IF VOM 1                         IFVom                     5.44,34           
   1) Alex Hermans, 2) Liam Hermans, 
   3) Olle Julin, 4) Joel Rännar
4)   IF Åsarna                        IFÅsar                    5.50,96           
   1) Axel Laurén, 2) Evert Sandbacka, 
   3) Pawat Nyman, 4) Elmer Sandbacka
5)   IF Fyren                         IFFyren                   5.53,61           
   1) Liam Wide, 2) Lenni Backholm, 
   3) Elias Vesterback, 4) William Snickars
6)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    5.57,64           
   1) Joar Snårbacka, 2) Nico Ekholm, 
   3) Sigge Ahlfors, 4) Vidar Backlund
7)   IK Falken 1                      IKFalken                  5.58,43           
   1) Erik Lönnqvist, 2) Melvin Hjulfors, 
   3) Oliver Sandell, 4) Milo Hjulfors
8)   IF Kraft                         IFKraft                   5.59,68           
   1) Walter Sandberg, 2) Casper Granlund, 
   3) Liam Gulin, 4) Eric Jakobsson
9)   IF Drott                         IFDrott                   6.02,47           
   1) Veikka Lehto, 2) Kevin Backlund, 
   3) Birk Tunér, 4) Jonas Backman
10)  Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  6.18,25           
   1) Robin Knutar, 2) Elis Häggblom, 
   3) Johannes Hellman, 4) Julius Paananen
11)  IF VOM 2                         IFVom                     6.29,22           
   1) Oscar Nordling, 2) Melwin Långs, 
   3) Noah Engman, 4) Ville Andersson
12)  IK Falken 2                      IKFalken                  6.57,62           
   1) Melwin Kock, 2) Edvin Finell, 
   3) Melker Ehnvall, 4) Elmer Sandbacka
13)  IK Falken 3                      IKFalken                  7.09,18           
   1) Alfred Sandbacka, 2) Mario Eriksson, 
   3) Emil Löfqvist, 4) Linus Strandvall

Loppukilpailu erä 1
1)   IF VOM 1                         IFVom                     5.44,34           
   1) Alex Hermans, 2) Liam Hermans, 
   3) Olle Julin, 4) Joel Rännar
2)   IF Fyren                         IFFyren                   5.53,61           
   1) Liam Wide, 2) Lenni Backholm, 
   3) Elias Vesterback, 4) William Snickars
3)   IK Falken 1                      IKFalken                  5.58,43           
   1) Erik Lönnqvist, 2) Melvin Hjulfors, 
   3) Oliver Sandell, 4) Milo Hjulfors
4)   IF Kraft                         IFKraft                   5.59,68           
   1) Walter Sandberg, 2) Casper Granlund, 
   3) Liam Gulin, 4) Eric Jakobsson
5)   IF Drott                         IFDrott                   6.02,47           
   1) Veikka Lehto, 2) Kevin Backlund, 
   3) Birk Tunér, 4) Jonas Backman
6)   IF VOM 2                         IFVom                     6.29,22           
   1) Oscar Nordling, 2) Melwin Långs, 
   3) Noah Engman, 4) Ville Andersson

Loppukilpailu erä 2
1)   Vasa IS                          VasaIS                    5.25,02           
   1) Eevert Evijoki, 2) Emil Nyholm, 
   3) Elis Träskelin, 4) Hugo Hagman
2)   Malax IF                         MalaxIF                   5.25,35           
   1) Luie Nordström, 2) Måns Cederberg, 
   3) Leo Granbäck, 4) Alex Lundfors
3)   IF Åsarna                        IFÅsar                    5.50,96           
   1) Axel Laurén, 2) Evert Sandbacka, 
   3) Pawat Nyman, 4) Elmer Sandbacka
4)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    5.57,64           
   1) Joar Snårbacka, 2) Nico Ekholm, 
   3) Sigge Ahlfors, 4) Vidar Backlund
5)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  6.18,25           
   1) Robin Knutar, 2) Elis Häggblom, 
   3) Johannes Hellman, 4) Julius Paananen
6)   IK Falken 2                      IKFalken                  6.57,62           
   1) Melwin Kock, 2) Edvin Finell, 
   3) Melker Ehnvall, 4) Elmer Sandbacka
7)   IK Falken 3                      IKFalken                  7.09,18           
   1) Alfred Sandbacka, 2) Mario Eriksson, 
   3) Emil Löfqvist, 4) Linus Strandvall


T9 4x400m viesti
1)   Vasa IS                          VasaIS                    5.58,01           
   1) Linn Latvala, 2) Wilma Sparv, 
   3) Bonnie Rösgren, 4) Lykke Storgård
2)   IF Drott                         IFDrott                   6.02,20           
   1) Amanda Grannas, 2) Edit Boman, 
   3) Siiri Kuittinen, 4) Linn Enroth
3)   IF VOM                           IFVom                     6.07,83           
   1) Elvira Nordmyr, 2) Hanna Sjöberg, 
   3) Mirella Nyman, 4) Hilda Backlund
4)   IF Åsarna                        IFÅsar                    6.09,42           
   1) Milla Hansen, 2) Emelie Viitasalo, 
   3) Astrid Karlström, 4) Nellie Viitasalo
5)   Malax IF                         MalaxIF                   6.13,00           
   1) Ellen Krook, 2) Edith Nordberg, 
   3) Alva Nordman, 4) Agnes Becker
6)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  6.18,57           
   1) Emma Bergdahl, 2) Thelma Kastrén, 
   3) Edith Paananen, 4) Peppi Nyberg
7)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    6.18,81           
   1) Ylva Wikblom, 2) Molly Holländer, 
   3) Liné Björkman, 4) Alva Stråka
8)   IF Femman                        IFFemman                  6.21,77           
   1) Edith Winberg, 2) Yasmine Durmaz, 
   3) Yodit Forsbacka, 4) Linnea Cederberg
9)   IF Kraft                         IFKraft                   6.40,19           
   1) Maja Snickars, 2) Melinda Snickars, 
   3) Josefine Nyman, 4) Elicia Ekholm
10)  IK Falken                        IKFalken                  6.59,36           
   1) Julia Lövsund, 2) Felicia Kuusisaari, 
   3) Thea Finell, 4) Lee Löfqvist

Loppukilpailu erä 1
1)   Malax IF                         MalaxIF                   6.13,00           
   1) Ellen Krook, 2) Edith Nordberg, 
   3) Alva Nordman, 4) Agnes Becker
2)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  6.18,57           
   1) Emma Bergdahl, 2) Thelma Kastrén, 
   3) Edith Paananen, 4) Peppi Nyberg
3)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    6.18,81           
   1) Ylva Wikblom, 2) Molly Holländer, 
   3) Liné Björkman, 4) Alva Stråka
4)   IF Kraft                         IFKraft                   6.40,19           
   1) Maja Snickars, 2) Melinda Snickars, 
   3) Josefine Nyman, 4) Elicia Ekholm
5)   IK Falken                        IKFalken                  6.59,36           
   1) Julia Lövsund, 2) Felicia Kuusisaari, 
   3) Thea Finell, 4) Lee Löfqvist

Loppukilpailu erä 2
1)   Vasa IS                          VasaIS                    5.58,01           
   1) Linn Latvala, 2) Wilma Sparv, 
   3) Bonnie Rösgren, 4) Lykke Storgård
2)   IF Drott                         IFDrott                   6.02,20           
   1) Amanda Grannas, 2) Edit Boman, 
   3) Siiri Kuittinen, 4) Linn Enroth
3)   IF VOM                           IFVom                     6.07,83           
   1) Elvira Nordmyr, 2) Hanna Sjöberg, 
   3) Mirella Nyman, 4) Hilda Backlund
4)   IF Åsarna                        IFÅsar                    6.09,42           
   1) Milla Hansen, 2) Emelie Viitasalo, 
   3) Astrid Karlström, 4) Nellie Viitasalo
5)   IF Femman                        IFFemman                  6.21,77           
   1) Edith Winberg, 2) Yasmine Durmaz, 
   3) Yodit Forsbacka, 4) Linnea Cederberg


T9 8x50m viesti
1)   Malax IF                         MalaxIF                   58,50             
   1) Luie Nordström, 2) Ellen Krook, 
   3) Elton Udd, 4) Agnes Becker, 
   5) Edith Nordberg, 6) Måns Cederberg, 
   7) Leo Granbäck, 8) Alex Lundfors
2)   Vasa IS                          VasaIS                    58,60             
   1) Eevert Evijoki, 2) Lykke Storgård, 
   3) Wilma Sparv, 4) Hugo Hagman, 
   5) Bonnie Rösgren, 6) Elin Bengtsson, 
   7) Aaron Holmback, 8) Linn Latvala
3)   IF Åsarna                        IFÅsar                    1.00,50           
   1) Milla Hansen, 2) Evert Sandbacka, 
   3) Nellie Viitasalo, 4) Pawat Nyman, 
   5) Emelie Viitasalo, 6) Elmer Sandbacka, 
   7) Ina Pitkälampi, 8) Axel Laurén
4)   IF Drott                         IFDrott                   1.01,30           
   1) Jonas Backman, 2) Edit Boman, 
   3) Veikka Lehto, 4) Säde Kivelä, 
   5) Birk Tunér, 6) Linn Enroth, 
   7) Kevin Backlund, 8) Amanda Grannas
5)   IF VOM 2                         IFVom                     1.01,70           
   1) Noah Engman, 2) Melwin Långs, 
   3) Ellen Bäck, 4) Elliot Salonen, 
   5) Elvira Nordmyr, 6) Oscar Nordling, 
   7) Alicia Ehrström, 8) Joel Rännar
6)   IF VOM 1                         IFVom                     1.02,40           
   1) Olle Julin, 2) Alex Hermans, 
   3) Liam Hermans, 4) Mirella Nyman, 
   5) Ville Andersson, 6) Hanna Sjöberg, 
   7) Agnes Ehrström, 8) Hilda Backlund
7)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  1.02,80           
   1) Robin Knutar, 2) Emma Bergdahl, 
   3) Elis Häggblom, 4) Thelma Kastrén, 
   5) Johannes Hellman, 6) Edith Paananen, 
   7) Julius Paananen, 8) Peppi Nyberg
8)   IK Falken 1                      IKFalken                  1.03,00           
   1) Erik Lönnqvist, 2) Melker Ehnvall, 
   3) Oliver Sandell, 4) Milo Hjulfors, 
   5) Melvin Hjulfors, 6) Julia Lövsund, 
   7) Melwin Kock, 8) Elmer Sandbacka
9)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    1.03,90           
   1) Molly Holländer, 2) Sigge Ahlfors, 
   3) Liné Björkman, 4) Celine Isaksson, 
   5) Ylva Wikblom, 6) Vidar Backlund, 
   7) Alva Stråka, 8) Nico Ekholm
10)  IF Kraft                         IFKraft                   1.04,80           
   1) Maja Snickars, 2) Walter Sandberg, 
   3) Melinda Snickars, 4) Liam Gulin, 
   5) Molly Brådd, 6) Casper Granlund, 
   7) Josefine Nyman, 8) Eric Jakobsson
11)  IF Femman                        IFFemman                  1.05,80           
   1) Linnea Cederberg, 2) Yodit Forsbacka, 
   3) Louise Cederberg, 4) Edith Winberg, 
   5) Rebecka Finne, 6) Annabelle Björklund, 
   7) Lucas Östman, 8) Yasmine Durmaz
12)  IK Falken 2                      IKFalken                  1.15,60           
   1) Edvin Finell, 2) Mario Eriksson, 
   3) Alfred Sandbacka, 4) Felicia Kuusisaari, 
   5) Thea Finell, 6) Lee Löfqvist, 
   7) Emil Löfqvist, 8) Linus Strandvall

Loppukilpailu erä 1
1)   Vasa IS                          VasaIS                    58,60             
   1) Eevert Evijoki, 2) Lykke Storgård, 
   3) Wilma Sparv, 4) Hugo Hagman, 
   5) Bonnie Rösgren, 6) Elin Bengtsson, 
   7) Aaron Holmback, 8) Linn Latvala
2)   IF Åsarna                        IFÅsar                    1.00,50           
   1) Milla Hansen, 2) Evert Sandbacka, 
   3) Nellie Viitasalo, 4) Pawat Nyman, 
   5) Emelie Viitasalo, 6) Elmer Sandbacka, 
   7) Ina Pitkälampi, 8) Axel Laurén
3)   IF VOM 2                         IFVom                     1.01,70           
   1) Noah Engman, 2) Melwin Långs, 
   3) Ellen Bäck, 4) Elliot Salonen, 
   5) Elvira Nordmyr, 6) Oscar Nordling, 
   7) Alicia Ehrström, 8) Joel Rännar
4)   IK Falken 1                      IKFalken                  1.03,00           
   1) Erik Lönnqvist, 2) Melker Ehnvall, 
   3) Oliver Sandell, 4) Milo Hjulfors, 
   5) Melvin Hjulfors, 6) Julia Lövsund, 
   7) Melwin Kock, 8) Elmer Sandbacka
5)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    1.03,90           
   1) Molly Holländer, 2) Sigge Ahlfors, 
   3) Liné Björkman, 4) Celine Isaksson, 
   5) Ylva Wikblom, 6) Vidar Backlund, 
   7) Alva Stråka, 8) Nico Ekholm
6)   IF Kraft                         IFKraft                   1.04,80           
   1) Maja Snickars, 2) Walter Sandberg, 
   3) Melinda Snickars, 4) Liam Gulin, 
   5) Molly Brådd, 6) Casper Granlund, 
   7) Josefine Nyman, 8) Eric Jakobsson

Loppukilpailu erä 2
1)   Malax IF                         MalaxIF                   58,50             
   1) Luie Nordström, 2) Ellen Krook, 
   3) Elton Udd, 4) Agnes Becker, 
   5) Edith Nordberg, 6) Måns Cederberg, 
   7) Leo Granbäck, 8) Alex Lundfors
2)   IF Drott                         IFDrott                   1.01,30           
   1) Jonas Backman, 2) Edit Boman, 
   3) Veikka Lehto, 4) Säde Kivelä, 
   5) Birk Tunér, 6) Linn Enroth, 
   7) Kevin Backlund, 8) Amanda Grannas
3)   IF VOM 1                         IFVom                     1.02,40           
   1) Olle Julin, 2) Alex Hermans, 
   3) Liam Hermans, 4) Mirella Nyman, 
   5) Ville Andersson, 6) Hanna Sjöberg, 
   7) Agnes Ehrström, 8) Hilda Backlund
4)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  1.02,80           
   1) Robin Knutar, 2) Emma Bergdahl, 
   3) Elis Häggblom, 4) Thelma Kastrén, 
   5) Johannes Hellman, 6) Edith Paananen, 
   7) Julius Paananen, 8) Peppi Nyberg
5)   IF Femman                        IFFemman                  1.05,80           
   1) Linnea Cederberg, 2) Yodit Forsbacka, 
   3) Louise Cederberg, 4) Edith Winberg, 
   5) Rebecka Finne, 6) Annabelle Björklund, 
   7) Lucas Östman, 8) Yasmine Durmaz
6)   IK Falken 2                      IKFalken                  1.15,60           
   1) Edvin Finell, 2) Mario Eriksson, 
   3) Alfred Sandbacka, 4) Felicia Kuusisaari, 
   5) Thea Finell, 6) Lee Löfqvist, 
   7) Emil Löfqvist, 8) Linus Strandvall


P11 4x50m viesti
1)   Malax IF                         MalaxIF                   31,30             
   1) Emil Appel, 2) Romeo Räfsbäck, 
   3) Jacob Tuuf, 4) Elwin Fröding
2)   Vasa IS                          VasaIS                    31,77             
   1) Anton Åberg, 2) Milton Sandén, 
   3) Walter Backa, 4) Elia Sjöblom
3)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  31,91             
   1) Elias Åkerlund, 2) Alex Furu, 
   3) Samuel Wentus, 4) Aaron Haikka
4)   IF Drott 1                       IFDrott                   32,34             
   1) Niko Hassila, 2) Joar Tunér, 
   3) Ben Björklund, 4) Oscar Lundén
5)   IF Åsarna                        IFÅsar                    35,19             
   1) Felix Mäkynen, 2) Rikard Granbacka, 
   3) Ronnie Forsstrand, 4) Alex Ljungberg
6)   IF Drott 2                       IFDrott                   35,25             
   1) Jacob Jungar, 2) Laith Alhammadah, 
   3) Matheo Holm, 4) Josef Holmberg
7)   IK Falken                        IKFalken                  35,50             
   1) Melwin Wiik, 2) Edward Asplund, 
   3) Colin Ahlvik, 4) Jakob Klemets

Loppukilpailu erä 1
1)   Malax IF                         MalaxIF                   31,30             
   1) Emil Appel, 2) Romeo Räfsbäck, 
   3) Jacob Tuuf, 4) Elwin Fröding
2)   IF Drott 1                       IFDrott                   32,34             
   1) Niko Hassila, 2) Joar Tunér, 
   3) Ben Björklund, 4) Oscar Lundén
3)   IK Falken                        IKFalken                  35,50             
   1) Melwin Wiik, 2) Edward Asplund, 
   3) Colin Ahlvik, 4) Jakob Klemets

Loppukilpailu erä 2
1)   Vasa IS                          VasaIS                    31,77             
   1) Anton Åberg, 2) Milton Sandén, 
   3) Walter Backa, 4) Elia Sjöblom
2)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  31,91             
   1) Elias Åkerlund, 2) Alex Furu, 
   3) Samuel Wentus, 4) Aaron Haikka
3)   IF Åsarna                        IFÅsar                    35,19             
   1) Felix Mäkynen, 2) Rikard Granbacka, 
   3) Ronnie Forsstrand, 4) Alex Ljungberg
4)   IF Drott 2                       IFDrott                   35,25             
   1) Jacob Jungar, 2) Laith Alhammadah, 
   3) Matheo Holm, 4) Josef Holmberg


T11 4x50m viesti
1)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  30,84             
   1) Tessa Kastrén, 2) Isabella Flocco, 
   3) Oona Kiili, 4) Elsa Takanen
2)   IF Drott 1                       IFDrott                   31,42             
   1) Venla Lehto, 2) Norah Garneij Sandström, 
   3) Eseosa Eghosa, 4) Carla Björkgren
3)   IF Åsarna 1                      IFÅsar                    31,69             
   1) Julia Strandvall, 2) Julia Lindell, 
   3) Izabelle Viitasalo, 4) Ellinor Ollqvist
4)   Malax IF 1                       MalaxIF                   32,12             
   1) Nellie Nurmi-Aro, 2) Frida Hagner, 
   3) Mira Asp, 4) Zelina Björkblom
5)   IF VOM 1                         IFVom                     32,37             
   1) Saga Markén, 2) Matilda Hermans, 
   3) Lovisa Öling, 4) Wilma Karlsson
6)   Vasa IS 1                        VasaIS                    32,49             
   1) Thilda Koivuharju, 2) Meya Kastren, 
   3) Julia Nordman, 4) Tyra Back
7)   IK Falken 1                      IKFalken                  32,67             
   1) Matilda Ainasoja, 2) Alina Sandvik, 
   3) Minea Hjulfors, 4) Jessica Westerlund
8)   IF Fyren                         IFFyren                   32,69             
   1) Amanda Vesterback, 2) Amila Camdzic, 
   3) Wilma Backholm, 4) Emma Vägar
9)   IF Kraft                         IFKraft                   33,58             
   1) Moa Brådd, 2) Fanny Haga, 
   3) Malva Holmberg, 4) Isabelle Norrgård
10)  Vasa IS 2                        VasaIS                    33,60             
   1) Clara Åbrandt, 2) Linn Bengtsson, 
   3) Celina Nordkvist, 4) Bianca Rösgren
11)  IF Drott 2                       IFDrott                   34,01             
   1) Ylva Isomaa, 2) Elle Vilkas, 
   3) Nea Kuittinen, 4) Michelle Mäenpää
12)  IF Nykarlebynejden               IFNykn                    35,88             
   1) Jenni Ek, 2) Alicia Isaksson, 
   3) Venla Backlund, 4) Ellinor Forsman
13)  IK Falken 2                      IKFalken                  36,35             
   1) Meya Henriksson, 2) Ebba Sandbacka, 
   3) Milla Byström, 4) Line Sundbäck
14)  IF VOM 2                         IFVom                     36,86             
   1) Iina Häggman, 2) Fanny Långs, 
   3) Eveliina Andersson, 4) Natalie Eklund
15)  Malax IF 2                       MalaxIF                   37,08             
   1) Fannie Nordman, 2) Agnes Nordman, 
   3) Victoria Tallgren, 4) Elin Nyfors
16)  IF Åsarna 2                      IFÅsar                    40,33             
   1) Hilda Sandström, 2) Nelia Forsbacka, 
   3) Magda Näse, 4) Matilda Sandström

Loppukilpailu erä 1
1)   IF Drott 1                       IFDrott                   31,42             
   1) Venla Lehto, 2) Norah Garneij Sandström, 
   3) Eseosa Eghosa, 4) Carla Björkgren
2)   IF VOM 1                         IFVom                     32,37             
   1) Saga Markén, 2) Matilda Hermans, 
   3) Lovisa Öling, 4) Wilma Karlsson
3)   Vasa IS 1                        VasaIS                    32,49             
   1) Thilda Koivuharju, 2) Meya Kastren, 
   3) Julia Nordman, 4) Tyra Back
4)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    35,88             
   1) Jenni Ek, 2) Alicia Isaksson, 
   3) Venla Backlund, 4) Ellinor Forsman
5)   IF VOM 2                         IFVom                     36,86             
   1) Iina Häggman, 2) Fanny Långs, 
   3) Eveliina Andersson, 4) Natalie Eklund

Loppukilpailu erä 2
1)   IF Åsarna 1                      IFÅsar                    31,69             
   1) Julia Strandvall, 2) Julia Lindell, 
   3) Izabelle Viitasalo, 4) Ellinor Ollqvist
2)   Malax IF 1                       MalaxIF                   32,12             
   1) Nellie Nurmi-Aro, 2) Frida Hagner, 
   3) Mira Asp, 4) Zelina Björkblom
3)   Vasa IS 2                        VasaIS                    33,60             
   1) Clara Åbrandt, 2) Linn Bengtsson, 
   3) Celina Nordkvist, 4) Bianca Rösgren
4)   IF Drott 2                       IFDrott                   34,01             
   1) Ylva Isomaa, 2) Elle Vilkas, 
   3) Nea Kuittinen, 4) Michelle Mäenpää
5)   IK Falken 2                      IKFalken                  36,35             
   1) Meya Henriksson, 2) Ebba Sandbacka, 
   3) Milla Byström, 4) Line Sundbäck

Loppukilpailu erä 3
1)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  30,84             
   1) Tessa Kastrén, 2) Isabella Flocco, 
   3) Oona Kiili, 4) Elsa Takanen
2)   IK Falken 1                      IKFalken                  32,67             
   1) Matilda Ainasoja, 2) Alina Sandvik, 
   3) Minea Hjulfors, 4) Jessica Westerlund
3)   IF Fyren                         IFFyren                   32,69             
   1) Amanda Vesterback, 2) Amila Camdzic, 
   3) Wilma Backholm, 4) Emma Vägar
4)   IF Kraft                         IFKraft                   33,58             
   1) Moa Brådd, 2) Fanny Haga, 
   3) Malva Holmberg, 4) Isabelle Norrgård
5)   Malax IF 2                       MalaxIF                   37,08             
   1) Fannie Nordman, 2) Agnes Nordman, 
   3) Victoria Tallgren, 4) Elin Nyfors
6)   IF Åsarna 2                      IFÅsar                    40,33             
   1) Hilda Sandström, 2) Nelia Forsbacka, 
   3) Magda Näse, 4) Matilda Sandström


P11 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   IF Drott 1                       IFDrott                   8.12,34           
   1) Niko Hassila, 2) Josef Holmberg, 
   3) Jacob Jungar, 4) Oscar Lundén
2)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  8.26,68           
   1) Alex Furu, 2) Samuel Wentus, 
   3) Aaron Haikka, 4) Elias Åkerlund
3)   Malax IF                         MalaxIF                   8.30,75           
   1) Romeo Räfsbäck, 2) Elwin Fröding, 
   3) Elias Herlin, 4) Emil Appel
4)   Vasa IS                          VasaIS                    8.32,26           
   1) Walter Backa, 2) Anton Åberg, 
   3) William Latvala, 4) Milton Sandén
5)   IF Drott 2                       IFDrott                   9.22,53           
   1) Ben Björklund, 2) Joar Tunér, 
   3) Matheo Holm, 4) Laith Alhammadah
6)   IK Falken                        IKFalken                  9.35,68           
   1) Edward Asplund, 2) Melwin Wiik, 
   3) Jakob Klemets, 4) Colin Ahlvik
7)   IF Åsarna                        IFÅsar                    9.46,61           
   1) Rikard Granbacka, 2) Ronnie Forsstrand, 
   3) Alex Ljungberg, 4) Felix Mäkynen


T11 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   IF VOM 1                         IFVom                     8.32,40           
   1) Matilda Hermans, 2) Saga Markén, 
   3) Wilma Karlsson, 4) Lovisa Öling
2)   IK Falken 1                      IKFalken                  8.36,10           
   1) Jessica Westerlund, 2) Alina Sandvik, 
   3) Matilda Ainasoja, 4) Minea Hjulfors
3)   IF Åsarna 1                      IFÅsar                    8.41,50           
   1) Julia Strandvall, 2) Julia Lindell, 
   3) Izabelle Viitasalo, 4) Ellinor Ollqvist
4)   IF Drott 1                       IFDrott                   8.46,18           
   1) Venla Lehto, 2) Norah Garneij Sandström, 
   3) Elle Vilkas, 4) Nea Kuittinen
5)   IF Kraft                         IFKraft                   8.56,96           
   1) Fanny Haga, 2) Sandra Ingves, 
   3) Malva Holmberg, 4) Andreea Marca
6)   Vasa IS                          VasaIS                    9.11,64           
   1) Tyra Back, 2) Celina Nordkvist, 
   3) Julia Nordman, 4) Meya Kastren
7)   Malax IF 1                       MalaxIF                   9.12,33           
   1) Frida Hagner, 2) Mira Asp, 
   3) Victoria Tallgren, 4) Wendela Salonsaari
8)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    9.31,31           
   1) Thea Wikblom, 2) Alicia Isaksson, 
   3) Venla Backlund, 4) Ellinor Forsman
9)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  9.42,70           
   1) Isabella Flocco, 2) Tessa Kastrén, 
   3) Oona Kiili, 4) Noomi Häggblom
10)  IK Falken 2                      IKFalken                  9.57,84           
   1) Meya Henriksson, 2) Milla Byström, 
   3) Ebba Sandbacka, 4) Line Sundbäck
11)  IF Fyren                         IFFyren                   10.10,51          
   1) Emma Vägar, 2) Wilma Backholm, 
   3) Amila Camdzic, 4) Amanda Vesterback
12)  IF Åsarna 2                      IFÅsar                    10.10,95          
   1) Hilda Sandström, 2) Magda Näse, 
   3) Matilda Sandström, 4) Nelia Forsbacka
13)  IF Drott 2                       IFDrott                   10.11,67          
   1) Ylva Isomaa, 2) Eseosa Eghosa, 
   3) Rut Boman, 4) Michelle Mäenpää
14)  IF VOM 2                         IFVom                     10.39,22          
   1) Fanny Långs, 2) Eveliina Andersson, 
   3) Iina Häggman, 4) Natalie Eklund
15)  Malax IF 2                       MalaxIF                   11.19,47          
   1) Zelina Björkblom, 2) Nellie Nurmi-Aro, 
   3) Fannie Nordman, 4) Agnes Nordman


P13 4x100m viesti
Loppukilpailu
1)   Vasa IS 1                        VasaIS                    52,93             
   1) Samuel Berg, 2) Nikola Bäck, 
   3) Eeli Bengs, 4) Alex Myntti
2)   IF Fyren                         IFFyren                   53,77             
   1) Noah Hoijar, 2) Casper Holm, 
   3) Filip Fröding, 4) Marius Ramstedt
3)   IF Åsarna                        IFÅsar                    55,48             
   1) William Strandvall, 2) Herman Sandbacka, 
   3) Romeo Rantala, 4) Elias Grannabba
4)   IF Kraft                         IFKraft                   57,73             
   1) Hannes Bengs, 2) Axel Lärka, 
   3) Arvid Bergvik, 4) Hugo Nyman
5)   Vasa IS 2                        VasaIS                    59,32             
   1) Jacy Koterec, 2) Theo Gullberg, 
   3) Vincent Bengtsson, 4) Jonas Braxén
6)   IK Falken                        IKFalken                  1.00,48           
   1) Arvid Kock, 2) Emil Klemets, 
   3) Tony Ahlvik, 4) Alvar Asplund


T13 4x100m viesti
1)   IF Åsarna                        IFÅsar                    55,99             
   1) Angelina Laurén, 2) Elin Holm, 
   3) Ronja Ljungberg, 4) Sigrid Karlström
2)   IF Drott 1                       IFDrott                   57,66             
   1) Carolina Åhman, 2) Annie Lundén, 
   3) Wilma Grannas, 4) Elvira Björklund
3)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  57,77             
   1) Dayna Austen, 2) Daniela Lindholm, 
   3) Ella Eriksson, 4) Veronica Raikula
4)   IK Falken 1                      IKFalken                  58,53             
   1) Linnea Strandvall, 2) Natalie Ainasoja, 
   3) Moa Hjulfors, 4) Sofie Lövsund
5)   IF VOM                           IFVom                     58,89             
   1) Fanny Engman, 2) Fanny Enroth, 
   3) Elin Kullas, 4) Alva Svanbäck
6)   Vasa IS 1                        VasaIS                    59,25             
   1) Tilda Åberg, 2) Stella Ehnström, 
   3) Ida Nordkvist, 4) Lotta Lithén
7)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  59,27             
   1) Mathilda Parkkinen, 2) Mella Snellman, 
   3) Nellie Byggmästar, 4) Meyah Thylin
8)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    59,31             
   1) Linn Bergström, 2) Liza Ström, 
   3) Julia Åbro, 4) Ronja Ström
9)   Vasa IS 2                        VasaIS                    1.00,78           
   1) Agnes Berts, 2) Vanessa Pada, 
   3) Matilda Finneman, 4) Tuva Nylund
10)  IF Drott 2                       IFDrott                   1.01,10           
   1) Julia Södergård, 2) Lydia Backman, 
   3) Ines Östman, 4) Enni Auvinen
11)  Malax IF                         MalaxIF                   1.01,36           
   1) Elin Krook, 2) Bohdana Herasymenko, 
   3) Alva Karls, 4) Agnes Herlin
12)  IF Kraft                         IFKraft                   1.01,41           
   1) Inez Sandberg, 2) Lea Snickars, 
   3) Matilda Snickars, 4) Nyman Wilma
13)  IF Drott 3                       IFDrott                   1.03,28           
   1) Matilda Fors, 2) Reetta Peltoniemi, 
   3) Veronika Byggmästar, 4) Denise Westerlund
14)  IF Femman                        IFFemman                  1.04,60           
   1) Linnéa Ståhl, 2) Nellie Lindberg, 
   3) Sanni Korhonen, 4) Tilde Finskas
15)  IK Falken 2                      IKFalken                  1.05,49           
   1) Jeanessa Finne, 2) Nicoline Lindvall, 
   3) Anjelica Bodbacka, 4) Aster Wikström

Loppukilpailu erä 1
1)   IF Åsarna                        IFÅsar                    55,99             
   1) Angelina Laurén, 2) Elin Holm, 
   3) Ronja Ljungberg, 4) Sigrid Karlström
2)   IF Drott 1                       IFDrott                   57,66             
   1) Carolina Åhman, 2) Annie Lundén, 
   3) Wilma Grannas, 4) Elvira Björklund
3)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  59,27             
   1) Mathilda Parkkinen, 2) Mella Snellman, 
   3) Nellie Byggmästar, 4) Meyah Thylin
4)   Vasa IS 2                        VasaIS                    1.00,78           
   1) Agnes Berts, 2) Vanessa Pada, 
   3) Matilda Finneman, 4) Tuva Nylund
5)   IF Kraft                         IFKraft                   1.01,41           
   1) Inez Sandberg, 2) Lea Snickars, 
   3) Matilda Snickars, 4) Nyman Wilma

Loppukilpailu erä 2
1)   IK Falken 1                      IKFalken                  58,53             
   1) Linnea Strandvall, 2) Natalie Ainasoja, 
   3) Moa Hjulfors, 4) Sofie Lövsund
2)   IF Drott 2                       IFDrott                   1.01,10           
   1) Julia Södergård, 2) Lydia Backman, 
   3) Ines Östman, 4) Enni Auvinen
3)   IF Drott 3                       IFDrott                   1.03,28           
   1) Matilda Fors, 2) Reetta Peltoniemi, 
   3) Veronika Byggmästar, 4) Denise Westerlund
4)   IF Femman                        IFFemman                  1.04,60           
   1) Linnéa Ståhl, 2) Nellie Lindberg, 
   3) Sanni Korhonen, 4) Tilde Finskas
5)   IK Falken 2                      IKFalken                  1.05,49           
   1) Jeanessa Finne, 2) Nicoline Lindvall, 
   3) Anjelica Bodbacka, 4) Aster Wikström

Loppukilpailu erä 3
1)   Gamlakarleby IF                  GamlakIF                  57,77             
   1) Dayna Austen, 2) Daniela Lindholm, 
   3) Ella Eriksson, 4) Veronica Raikula
2)   IF VOM                           IFVom                     58,89             
   1) Fanny Engman, 2) Fanny Enroth, 
   3) Elin Kullas, 4) Alva Svanbäck
3)   Vasa IS 1                        VasaIS                    59,25             
   1) Tilda Åberg, 2) Stella Ehnström, 
   3) Ida Nordkvist, 4) Lotta Lithén
4)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    59,31             
   1) Linn Bergström, 2) Liza Ström, 
   3) Julia Åbro, 4) Ronja Ström
5)   Malax IF                         MalaxIF                   1.01,36           
   1) Elin Krook, 2) Bohdana Herasymenko, 
   3) Alva Karls, 4) Agnes Herlin


P13 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   IF Fyren                         IFFyren                   7.27,87           
   1) Casper Holm, 2) Marius Ramstedt, 
   3) Noah Hoijar, 4) Filip Fröding
2)   IF Åsarna                        IFÅsar                    7.40,18           
   1) William Strandvall, 2) Herman Sandbacka, 
   3) Romeo Rantala, 4) Elias Grannabba
3)   IK Falken                        IKFalken                  7.41,98           
   1) Emil Klemets, 2) Tony Ahlvik, 
   3) Alvar Asplund, 4) Arvid Kock
4)   Vasa IS 1                        VasaIS                    7.43,42           
   1) Theo Gullberg, 2) Jacy Koterec, 
   3) Alex Myntti, 4) Eeli Bengs
5)   Vasa IS 2                        VasaIS                    7.56,99           
   1) Jonas Braxén, 2) Vincent Bengtsson, 
   3) Nikola Bäck, 4) Wilmer Söderström


T13 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   IF Åsarna                        IFÅsar                    7.54,71           
   1) Angelina Laurén, 2) Elsie Björkfors, 
   3) Ronja Ljungberg, 4) Sigrid Karlström
2)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    7.56,05           
   1) Liza Ström, 2) Kajsa Ekholm, 
   3) Sara Cederholm, 4) Julia Åbro
3)   IF VOM                           IFVom                     8.00,90           
   1) Fanny Engman, 2) Alva Svanbäck, 
   3) Winnie Markén, 4) Elin Kullas
4)   IF Drott 1                       IFDrott                   8.06,24           
   1) Wilma Grannas, 2) Ines Östman, 
   3) Santra Suarez, 4) Annie Lundén
5)   IF Kraft                         IFKraft                   8.17,11           
   1) Inez Sandberg, 2) Lea Snickars, 
   3) Matilda Snickars, 4) Wilma Nyman
6)   Vasa IS                          VasaIS                    8.22,59           
   1) Tilda Åberg, 2) Ida Nordkvist, 
   3) Vanessa Pada, 4) Tuva Nylund
7)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  8.40,49           
   1) Venla Vikström, 2) Mathilda Parkkinen, 
   3) Nellie Byggmästar, 4) Felicia Ena
8)   IK Falken 1                      IKFalken                  8.45,92           
   1) Linnea Strandvall, 2) Moa Hjulfors, 
   3) Sofie Lövsund, 4) Jeanessa Finne
9)   IF Drott 2                       IFDrott                   8.53,59           
   1) Julia Södergård, 2) Reetta Peltoniemi, 
   3) Carolina Åhman, 4) Elvira Björklund
10)  IK Falken 2                      IKFalken                  9.10,13           
   1) Nicoline Lindvall, 2) Natalie Ainasoja, 
   3) Anjelica Bodbacka, 4) Aster Wikström
11)  IF Drott 3                       IFDrott                   9.11,48           
   1) Lydia Backman, 2) Veronika Byggmästar, 
   3) Enni Auvinen, 4) Matilda Fors


P13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Vasa IS                          VasaIS                    54,44             
   1) Eeli Bengs, 2) Theo Gullberg, 
   3) Vincent Bengtsson, 4) Jonas Braxén


T13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    45,94             
   1) Sara Cederholm, 2) Julia Åbro, 
   3) Liza Ström, 4) Linn Bergström
2)   IF Drott                         IFDrott                   47,09             
   1) Wilma Grannas, 2) Lydia Backman, 
   3) Julia Södergård, 4) Annie Lundén
3)   IK Falken                        IKFalken                  47,29             
   1) Linnea Strandvall, 2) Natalie Ainasoja, 
   3) Jeanessa Finne, 4) Sofie Lövsund
4)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  51,16             
   1) Felicia Ena, 2) Mella Snellman, 
   3) Meyah Thylin, 4) Venla Vikström


P15 4x100m viesti
Loppukilpailu
1)   Gamlakarleby IF 1                GamlakIF                  48,36             
   1) Davin Flocco, 2) Nante Korkatti, 
   3) Jani Mäenpää, 4) Anton Hietapakka
2)   IF Femman                        IFFemman                  51,01             
   1) Anton Sabel, 2) Noah Sjöblom, 
   3) Isak Finskas, 4) Kevin Paulin
3)   IF Drott                         IFDrott                   51,16             
   1) Miro Auvinen, 2) Oscar Ross, 
   3) Albin Söderman, 4) Oscar Grannas
4)   IF Kraft                         IFKraft                   52,24             
   1) Emil Groop, 2) Anton Ingves, 
   3) Sebastian Vägar, 4) Oliver Nordberg
5)   Gamlakarleby IF 2                GamlakIF                  54,63             
   1) Valter Forsell, 2) Miro Heikkilä, 
   3) Viktor Store, 4) Kasper Biskop


T15 4x100m viesti
1)   IF Drott                         IFDrott                   51,75             
   1) Jamira Suarez, 2) Mia Backman, 
   3) Nea Hassila, 4) Priscilla Boateng
2)   Vasa IS                          VasaIS                    52,74             
   1) Elisabeth Kvist, 2) Amanda Bertula, 
   3) Tilde Nordman, 4) Lina Lithen
3)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  53,29             
   1) Vilma Björkskog, 2) Malva Brännbacka, 
   3) Josefina Kackur, 4) Hanna Hagnäs
4)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    55,70             
   1) Tilde Stråka, 2) Signe Jakobsson, 
   3) Clara Linqvist, 4) Milla Ström
5)   IF Kraft                         IFKraft                   56,19             
   1) Nadja Backfolk, 2) Julia Groop, 
   3) Mathilda Westermark, 4) Ruth Mubarak
6)   IF VOM                           IFVom                     1.00,08           
   1) Madelén Penttinen, 2) Emilia Österberg, 
   3) Rebecca Enroth, 4) Linnéa Lindgård
     IK Falken                        IKFalken                  DNS               
   1) Oona Sandell, 2) Yasmine Bodbacka

Loppukilpailu erä 1
1)   Vasa IS                          VasaIS                    52,74             
   1) Elisabeth Kvist, 2) Amanda Bertula, 
   3) Tilde Nordman, 4) Lina Lithen
2)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    55,70             
   1) Tilde Stråka, 2) Signe Jakobsson, 
   3) Clara Linqvist, 4) Milla Ström
3)   IF Kraft                         IFKraft                   56,19             
   1) Nadja Backfolk, 2) Julia Groop, 
   3) Mathilda Westermark, 4) Ruth Mubarak
4)   IF VOM                           IFVom                     1.00,08           
   1) Madelén Penttinen, 2) Emilia Österberg, 
   3) Rebecca Enroth, 4) Linnéa Lindgård

Loppukilpailu erä 2
1)   IF Drott                         IFDrott                   51,75             
   1) Jamira Suarez, 2) Mia Backman, 
   3) Nea Hassila, 4) Priscilla Boateng
2)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  53,29             
   1) Vilma Björkskog, 2) Malva Brännbacka, 
   3) Josefina Kackur, 4) Hanna Hagnäs
     IK Falken                        IKFalken                  DNS               
   1) Oona Sandell, 2) Yasmine Bodbacka


P15 4x800m viesti
Loppukilpailu
1)   Gamlakarleby IF 1                GamlakIF                  9.25,13           
   1) Nante Korkatti, 2) Miro Heikkilä, 
   3) Jani Mäenpää, 4) Kasper Biskop
2)   IF Femman                        IFFemman                  9.44,91           
   1) Noah Sjöblom, 2) Isak Finskas, 
   3) Kevin Paulin, 4) Anton Sabel
3)   IF Drott                         IFDrott                   9.55,41           
   1) Miro Auvinen, 2) Oscar Ross, 
   3) Albin Söderman, 4) Oscar Grannas
4)   IF Kraft                         IFKraft                   10.10,96          
   1) Anton Ingves, 2) Emil Groop, 
   3) Sebastian Vägar, 4) Oliver Nordberg
5)   Gamlakarleby IF 2                GamlakIF                  10.33,44          
   1) Viktor Store, 2) Anton Furu, 
   3) Elias Paasila, 4) Davin Flocco


T15 4x800m viesti
Loppukilpailu
1)   IF Drott                         IFDrott                   10.33,61          
   1) Mia Backman, 2) Hanna Vornanen, 
   3) Nea Hassila, 4) Jamira Suarez
2)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    10.45,28          
   1) Milla Ström, 2) Emilia Liljeqvist, 
   3) Signe Jakobsson, 4) Tilde Stråka
3)   Larsmo IF                        LarsmoIF                  10.54,14          
   1) Hanna Hagnäs, 2) Josefina Kackur, 
   3) Malva Brännbacka, 4) Vilma Björkskog


P15 4x80m aitaviesti

T15 4x80m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   IF Nykarlebynejden               IFNykn                    58,25             
   1) Tilde Stråka, 2) Maja Semskar, 
   3) Emilia Liljeqvist, 4) Clara Linqvist
     Larsmo IF                        LarsmoIF                  DQ                
   1) Vilma Björkskog, 2) Malva Brännbacka, 
   3) Josefina Kackur, 4) Hanna Hagnäs