Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
04.10. klo 12:00 55e Pargasloppet / 55. Paraistenlenkki Tulokset (päivitetty: 11:22 05.10.2020)
F11	 2.5 km (Lähti: 11				
128	Andersson Emilia	PIF		1	00:09:36
134	Dahlbacka Ada	PIF		2	00:10:31
136	Mattsson Linn	PIF		3	00:10:41
159	Wiklund Vilja	PIF		4	00:11:33
144	Dahlbacka Tyra	PIF		5	00:12:15
135	Aspelin Ronja	PIF		6	00:12:30
133	Hampf Alicia	PIF		7	00:12:31
147	Eriksson Ellen	PIF		8	00:13:10
137	Mattsson Minea	PIF		9	00:13:40
167	Gestranius Lina			10	00:16:28
163	Nykänen Julia			11	00:20:49
P11	 2.5 km (Lähti: 12				
120	Sirén Niki	Raisilon Kuula		1	00:08:43
114	Dahlbacka Oliwer	PIF		2	00:09:02
107	Granvik Noah	PIF		3	00:09:43
123	Manner Niilo	PIF		4	00:10:34
111	Lindeberg Thomas	Pargas		5	00:11:24
103	Bäckman Elliot	Pargas		6	00:12:04
126	Manner Otto	PIF		7	00:12:13
151	Wuklund Valter	PIF		8	00:12:44
127	Koskinen Max	PIF		9	00:13:30
112	Andersson Erik	PIF		10	00:13:30
109	Wikström Anton	Parainen		11	00:15:30
110	Dahlbacka Walter	Pargas IF		12	00:17:26
F15	 5.0 km (Lähti: 6				
215	Johansson Theresia	PIF Ski-Team		1	00:19:19
211	Lindfors Alisa	PIF		2	00:19:47
209	Nyberg Andréa	PIF		3	00:20:16
212	Lindeberg Cindy	PIF		4	00:21:13
210	Nyberg Rebecca	PIF		5	00:21:15
214	van Meer Stella	PIF		6	00:22:19
P15	 5.0 km (Lähti: 1				
208	Lindfros Anton	PIF		1	00:20:36
H	 10.35 km (Lähti: 16				
296	Wihlman Niklas	PIF SkiTeam		1	00:33:23
298	Kronberg Kim	ÅA		2	00:43:10
293	Kinnunen Janne			3	00:43:47
297	Eklund Kristian	PIF		4	00:45:18
308	Eriksson Magnus	KSF		5	00:46:44
295	Ducander Marius	PIF		6	00:47:38
265	Vikman Paul	Kirjala Bollvirtuoser		7	00:47:43
290	Skyttä Henri	Lieto-Koris		8	00:48:05
267	Arén Cevin	PIF		9	00:48:21
266	Sköld Kristian	Turku Muay Thai		10	00:49:06
286	Mattsson Lucas	IF Åland		11	00:49:25
269	Wiklund Carl-Mikael	Pargas		12	00:49:29
268	Lindeberg Kenneth	PIF Skiteam		13	00:50:36
312	Engström Arvid	TUUL Triathlon		14	00:51:09
288	Nylund Niklas	Yogge Y-Y		15	00:51:21
285	Andersson Daniel			16	00:52:36
D	 10.35 km (Lähti: 12				
255	Johansson Malin	PIF Ski-Team		1	00:43:26
302	Lindberg-Herrera Nina	Pargas		2	00:48:03
258	Johansson Emilia	PIF Ski-Team		3	00:50:17
313	Laurén Sara	PIF		4	00:50:41
292	Rancken Emelie			5	00:53:10
287	Lindström Helena	Yogge Y-Y		6	00:58:32
257	Henriksson Martina			7	00:58:56
251	Selander Anna	Pargas		8	00:59:46
256	Bergman Heidi	Turku		9	01:00:53
254	Eriksson Marie			10	01:04:05
253	Eklund Janina	Pargas		11	01:05:04
259	Laine Martina	Pargas		12	01:11:21
D45	 10.35 km (Lähti: 5				
311	Fröjdö Eva-Maria			1	00:51:56
261	Borgström Nina	Team Nordic Nordic		2	00:59:58
264	Arén Ilse	PIF		3	01:05:31
262	Lindholm Mirva	Parainen		4	01:06:18
263	Sten Maria	Kimitoön		5	01:16:31
H45	 10.35 km (Lähti: 14				
314	Westerlund Niklas	PIF SkiTeam		1	00:42:23
273	Arén Ove	PIF		2	00:43:25
277	Honkasalo Mika	PIF		3	00:45:09
276	Jaakola Juha	CombiTeam Åbo		4	00:45:29
310	Enkvist Christian	Våno		5	00:45:37
294	Heino Juha			6	00:48:05
270	Andersson Nicke	Munkviken		7	00:48:41
271	Björkman Carl-Ove	CombiTeam		8	00:49:16
275	Mäkinen Tero	Turku		9	00:50:38
274	Alander Ari	Turku		10	00:52:21
289	Wahtera Gert	Team-82		11	00:54:28
283	Reinikainen Mika	Kustjägaranfall		12	00:58:58
281	Österlund Henry	PIF		13	01:05:04
272	Lehtinen Petri	Parainen		14	01:15:52
H55	 10.35 km (Lähti: 10				
299	Keskinen Jari	Turku		1	00:42:32
282	Karlsson Kjell	Pargas		2	00:43:27
280	Malmberg Esa	VSVU		3	00:48:00
309	Myrberg Carl	ÅIFK		4	00:53:14
303	Lamminpää Keijo	Raisio		5	00:55:08
284	Tiiri Jorma S.	100MC		6	00:57:18
300	Mattila Kari	PIF		7	00:58:13
278	Kytönen Kari	Kaarina		8	01:07:02
291	Karlsson Jan-Ole	Pargas Simmare		9	01:09:09
279	Lehtinen Vesa	Parainen		10	01:15:50