Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
25.01. klo 12:00 Junnuviestit Tulokset (päivitetty: 08:44 26.01.2020)
P9 4x200m viesti
Loppukilpailu
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.33,38           
   1) Daniel Kokko, 2) Leo Aaltonen, 
   3) Oliver Arhio
2)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     2.35,60           
   1) Lucas Lagerblom, 2) Luca Banda, 
   3) Toivo Kotinurmi, 4) Emil Rautiainen
3)   Tapanilan Erä 1                  TapE                      2.35,61           
4)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.50,38           
   1) Paavo Häikiö, 2) Tarmo Aro, 
   3) Tobias Laine, 4) Pauli Hautala
5)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     3.01,01           
   1) Noel Ekholm, 2) Juha Lampinen, 
   3) Amos Lindqvist, 4) Aatos Vornanen


T9 4x200m viesti
Loppukilpailu
1)   Kenttäurheilijat -58 1           KU-58                     2.21,44           
   1) Taika Huttunen, 2) Siiri Metsäranta, 
   3) Helmi-Tuuli Heiskanen, 4) Saara Torro
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.37,61           
   1) Aino Tuhkanen, 2) Nea Aalto, 
   3) Felica Myllyniemi, 4) Enia Gürler
3)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.46,60           
   1) Ella Tuparinne, 2) Saana Uotila, 
   3) Lilian Kuismanen, 4) Sini Knoop
4)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.49,19           
   1) Noora Liivamäki, 2) Amanda Aspola, 
   3) Janiyah Mc Bride, 4) Jessica Wallius
5)   Tapanilan Erä 1                  TapE                      3.00,28           
   1) Delight Ntuison, 2) Amalia Garlito Leinonen, 
   3) Rosa Garlito Leinonen, 4) Ronja Seilola-Thompson
6)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       3.10,49           
   1) Meeri Aro, 2) Lumi Gürler, 
   3) Isla Perttula, 4) Minni Vilenius
7)   Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     3.45,66           
   1) Jadah Mc Bride, 2) Iina Erälähde, 
   3) Iina Kaseva, 4) Iiris Kaseva
     Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     DNF               
   1) Peppi Kempas, 2) Sofia Söderman, 
   3) Melek Okur, 4) Verna Tuovinen
     Viipurin Urheilijat 4            ViipU                     DNF               
   1) Henriikka Hirvonen, 2) Moona Lappeteläinen, 
   3) Elsi Nurminen


T9 3x400m viesti
Loppukilpailu
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       4.22,72           
   1) Aino Tuhkanen, 2) Felica Myllyniemi, 
   3) Enia Gürler
2)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     4.37,48           
   1) Ella Tuparinne, 2) Sini Knoop, 
   3) Lilian Kuismanen
3)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     4.44,91           
   1) Verna Tuovinen, 2) Jessica Wallins, 
   3) Noora Liivamägi
4)   Tapanilan Erä 1                  TapE                      4.55,19           
   1) Delight Ntuison, 2) Rosa Leinonen, 
   3) Amalia Leinonen
5)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     5.02,11           
   1) Saana Uotila, 2) Seela Sund, 
   3) Eerika Rissanen
6)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     5.06,00           
   1) Peppi Kempas, 2) Amanda Aspola, 
   3) Sofia Söderman


P9 3x400m viesti
Loppukilpailu
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       4.19,09           
   1) Leo Aaltonen, 2) Roope Asikainen, 
   3) Anton Perttula
2)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     4.21,30           
   1) Lucas Lagerblom, 2) Toivo Kotinurmi, 
   3) Emil Rautiainen
3)   Tapanilan Erä 1                  TapE                      4.27,38           
   1) Elmo Laiho, 2) Otto Maisalmi, 
   3) Akseli Laiho
4)   Helsingin Jyry                   HelsJy                    4.38,97           
   1) Robin Bergholm, 2) Roope Suoniemi, 
   3) Joosep Kantsik
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  4.38,97           
   1) Niilo Leppänen, 2) Leevi Kaipiainen, 
   3) Aake Toivonen
6)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       4.44,17           
   1) Paavo Häikiö, 2) Anton Tuomala, 
   3) Oliver Arhio
7)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     4.56,82           
   1) Noel Ekholm, 2) Amos Lindqvist, 
   3) Aatos Vornanen
     Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    DNF               
   1) Onni Koskiranta, 2) Urho Mandelin, 
   3) Kaapro Kesälä


P11 3x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       6.35,07           
   1) Samuel Adun, 2) Aslan Aitolehti, 
   3) Cristiano Peter
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    6.46,20           
   1) Urho Keisanen, 2) Rasmus Helasuo, 
   3) Aron Huolman
3)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  6.46,43           
   1) Topias Leinonen, 2) Paavo Jokitalo, 
   3) Olli Auranen
4)   Esbo IF 1                        EsboIF                    6.54,22           
   1) Nikolas Manner, 2) Patrik Hillberg, 
   3) Tommy Carlsson
5)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     7.18,06           
   1) Filip Nyström, 2) Aapo Odiah, 
   3) Alex Leiramo
6)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     7.36,82           
   1) Aarne Nilsson, 2) Aleksi Nokelainen, 
   3) Ilmo Kaseva
7)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  7.39,16           
   1) Julius Laakso, 2) Joel Mänkärlä, 
   3) Luka Anttila
     Helsingin Jyry 1                 HelsJy                    DNF               
   1) Andreas Bergholm, 2) Leonard Zakowski, 
   3) Ahti Ahlroth
     Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    DNS               
   1) Eera Seppälä, 2) Aukusti Mähönen, 
   3) Aimo Issakainen
     Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     DNS               
   1) Teemu Jauhiainen, 2) Jonathan Rouk, 
   3) Elliot Njock


T11 3x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     6.34,98           
   1) Sara Söderman, 2) Matilda Tuovinen, 
   3) Senni Pääkkönen
2)   Kenttäurheilijat -58  1          KU-58                     6.36,16           
   1) Usva Torro, 2) Peppi Turunen, 
   3) Hilma Larvala
3)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     6.38,53           
   1) Katja Hannén, 2) Ninni Penttinen, 
   3) Amanda Ahlgren
4)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       6.40,88           
   1) Sade Hyvärinen, 2) Maiju Mettälä, 
   3) Petra Pennanen
5)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       6.50,10           
   1) Luna Lee, 2) Fianna Myllyniemi, 
   3) Liia Suurjoki
6)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  7.14,32           
   1) Iiris Simonen, 2) Minja Toivanen, 
   3) Nia Matoniemi
7)   Tapanilan Erä 1                  TapE                      7.22,31           
   1) Kiddist Nieminen, 2) Veera Tuominen, 
   3) Hertta Hohti
8)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     7.23,25           
   1) Maiju Mäittälä, 2) Enni Jokkala, 
   3) Ronja Hannén
9)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  7.23,91           
   1) Onerva Pennonen, 2) Peppi Lucas, 
   3) Karoliina Patosaari
10)  Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     7.49,40           
   1) Isabella Saukkonen, 2) Alva Maukonen, 
   3) Unna Harkio


P11 4x200m viesti
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.15,29           
   1) Malik Ismail, 2) Samuel Adun, 
   3) Elias Uittamo, 4) Cristiano Peter
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    2.16,71           
   1) Karo Majuri, 2) Rasmus Helasuo, 
   3) Urho Keisanen, 4) Julius Saarinen
3)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.16,89           
   1) Noa Eiroma, 2) Urho Aro, 
   3) Elis Sundholm, 4) Jussi Wesanko
4)   Esbo IF 1                        EsboIF                    2.17,57           
   1) Tommy Carlsson, 2) Patrik Hillberg, 
   3) Eino Maura, 4) Lucas Holmen
5)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.19,40           
   1) Teemu Jauhiainen, 2) Jonathan Rõuk, 
   3) Roope Pösö, 4) Eliot Njock
6)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  2.22,39           
   1) Topias Leinonen, 2) Paavo Jokitalo, 
   3) Vesa Lyytinen, 4) Olli Auranen
7)   Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.23,21           
   1) Elias Guessous, 2) Aron Huolman, 
   3) Alexander Forsstedt, 4) Julius Juslin
8)   Helsingin Jyry                   HelsJy                    2.23,93           
   1) Andreas Bergholm, 2) Leonard Zakowski, 
   3) Ahti Ahlroth, 4) Kasper Haavisto
9)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  2.25,34           
   1) Matias Samanen, 2) Eemeli Makkonen, 
   3) Joel Mänkäriä, 4) Julius Laakso
10)  Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.28,49           
   1) Roope Asikainen, 2) Aslan Aitolehti, 
   3) Aaron Frösen, 4) Aaron Adun
11)  Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.30,81           
   1) Topias Karhu, 2) Ilmo Kaseva, 
   3) Aarne Nilsson, 4) Aleksi Nokelainen
12)  Porvoon Urheilijat               PorvU                     2.40,29           
   1) Alex Leiramo, 2) Aapo Odiah, 
   3) Luka Soiramo, 4) Elias Hirtentreu
13)  Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    2.46,71           
   1) Aukusti Mähönen, 2) Aimo Issakainen, 
   3) Kaapro Kesälä, 4) Urho Mandelin

Loppukilpailu erä 1
1)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.16,89           
   1) Noa Eiroma, 2) Urho Aro, 
   3) Elis Sundholm, 4) Jussi Wesanko
2)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.30,81           
   1) Topias Karhu, 2) Ilmo Kaseva, 
   3) Aarne Nilsson, 4) Aleksi Nokelainen

Loppukilpailu erä 2
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  2.22,39           
   1) Topias Leinonen, 2) Paavo Jokitalo, 
   3) Vesa Lyytinen, 4) Olli Auranen
2)   Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.23,21           
   1) Elias Guessous, 2) Aron Huolman, 
   3) Alexander Forsstedt, 4) Julius Juslin
3)   Helsingin Jyry                   HelsJy                    2.23,93           
   1) Andreas Bergholm, 2) Leonard Zakowski, 
   3) Ahti Ahlroth, 4) Kasper Haavisto
4)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.28,49           
   1) Roope Asikainen, 2) Aslan Aitolehti, 
   3) Aaron Frösen, 4) Aaron Adun
5)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    2.46,71           
   1) Aukusti Mähönen, 2) Aimo Issakainen, 
   3) Kaapro Kesälä, 4) Urho Mandelin

Loppukilpailu erä 3
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.15,29           
   1) Malik Ismail, 2) Samuel Adun, 
   3) Elias Uittamo, 4) Cristiano Peter
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    2.16,71           
   1) Karo Majuri, 2) Rasmus Helasuo, 
   3) Urho Keisanen, 4) Julius Saarinen
3)   Esbo IF 1                        EsboIF                    2.17,57           
   1) Tommy Carlsson, 2) Patrik Hillberg, 
   3) Eino Maura, 4) Lucas Holmen
4)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.19,40           
   1) Teemu Jauhiainen, 2) Jonathan Rõuk, 
   3) Roope Pösö, 4) Eliot Njock
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  2.25,34           
   1) Matias Samanen, 2) Eemeli Makkonen, 
   3) Joel Mänkäriä, 4) Julius Laakso
6)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     2.40,29           
   1) Alex Leiramo, 2) Aapo Odiah, 
   3) Luka Soiramo, 4) Elias Hirtentreu


T11 4x200m viesti
1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.10,41           
   1) Sara Söderman, 2) Katri Hainari, 
   3) Senni Pääkkönen, 4) Matilda Tuovinen
2)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.15,54           
   1) Katja Hannén, 2) Venla Repo, 
   3) Ninni Penttinen, 4) Amanda Ahlgren
3)   Kenttäurheilijat -58             KU-58                     2.16,92           
   1) Usva Torro, 2) Helmi Kuitunen, 
   3) Hilma Larvala, 4) Aada Huuskonen
4)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.20,89           
   1) Elle Hänninen, 2) Nea Björkstén, 
   3) Jessi Järvinen, 4) Fianna Myllyniemi
5)   Helsingin Kisa-Veikot 4          HKV                       2.21,13           
   1) Maija Pakarinen, 2) Sade Hyvärinen, 
   3) Aino Mero, 4) Olivia Aaltonen
6)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.23,64           
   1) Eedla Halonen, 2) Eevi Paananen, 
   3) Ellen Valleriani, 4) Andra Liivamägi
7)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.23,84           
   1) Ina Murto, 2) Emma Valkila, 
   3) Liia Suurjoki, 4) Petra Pennanen
8)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  2.24,10           
   1) Onerva Pennonen, 2) Pihla Peltoniemi, 
   3) Martta Mejö, 4) Karoliina Patosaari
9)   Helsingin Kisa-Veikot 5          HKV                       2.24,19           
   1) Lumi Gürler, 2) Emmi Riutankoski, 
   3) Maiju Mettälä, 4) Iida Perttula
10)  Vantaan Salamat 1                VantSa                    2.24,36           
   1) Niina Lankinen, 2) Inna Pirnes, 
   3) Emilia Myyrä, 4) Minea Junno
11)  Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  2.27,40           
   1) Silja Kelloniemi, 2) Nia Matoniemi, 
   3) Minja Toivanen, 4) Iiris Simonen
12)  Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     2.27,51           
   1) Maiju Mäittälä, 2) Ada Myrtenblad, 
   3) Ronja Hannén, 4) Enni Jokkala
13)  Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.28,33           
   1) Emilia Frösén, 2) Luna Lee, 
   3) Tuuli Muhonen, 4) Meri Henttonen
14)  Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     2.31,38           
   1) Michelle Sandström, 2) Unna Harkio, 
   3) Alva Maukonen, 4) Emmi Garcia
15)  Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.32,69           
   1) Senja Huolman, 2) Kaisu Mäkelä, 
   3) Salla Vakkilainen, 4) Viivi Siren
16)  Tapanilan Erä 1                  TapE                      2.33,58           
   1) Hertta Hohti, 2) Livia Ingström, 
   3) Veera Tuominen, 4) Kiddist Nieminen
     Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    DNS               
   1) Aili Pekkanen, 2) Zoc Giovanzana, 
   3) Matilda Salmi, 4) Ines Taivainen

Loppukilpailu erä 1
1)   Helsingin Kisa-Veikot 4          HKV                       2.21,13           
   1) Maija Pakarinen, 2) Sade Hyvärinen, 
   3) Aino Mero, 4) Olivia Aaltonen
2)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.23,64           
   1) Eedla Halonen, 2) Eevi Paananen, 
   3) Ellen Valleriani, 4) Andra Liivamägi
3)   Helsingin Kisa-Veikot 5          HKV                       2.24,19           
   1) Lumi Gürler, 2) Emmi Riutankoski, 
   3) Maiju Mettälä, 4) Iida Perttula
4)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     2.27,51           
   1) Maiju Mäittälä, 2) Ada Myrtenblad, 
   3) Ronja Hannén, 4) Enni Jokkala
5)   Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     2.31,38           
   1) Michelle Sandström, 2) Unna Harkio, 
   3) Alva Maukonen, 4) Emmi Garcia

Loppukilpailu erä 2
1)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.15,54           
   1) Katja Hannén, 2) Venla Repo, 
   3) Ninni Penttinen, 4) Amanda Ahlgren
2)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.23,84           
   1) Ina Murto, 2) Emma Valkila, 
   3) Liia Suurjoki, 4) Petra Pennanen
3)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  2.24,10           
   1) Onerva Pennonen, 2) Pihla Peltoniemi, 
   3) Martta Mejö, 4) Karoliina Patosaari
4)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.28,33           
   1) Emilia Frösén, 2) Luna Lee, 
   3) Tuuli Muhonen, 4) Meri Henttonen
5)   Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.32,69           
   1) Senja Huolman, 2) Kaisu Mäkelä, 
   3) Salla Vakkilainen, 4) Viivi Siren
     Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    DNS               
   1) Aili Pekkanen, 2) Zoc Giovanzana, 
   3) Matilda Salmi, 4) Ines Taivainen

Loppukilpailu erä 3
1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.10,41           
   1) Sara Söderman, 2) Katri Hainari, 
   3) Senni Pääkkönen, 4) Matilda Tuovinen
2)   Kenttäurheilijat -58             KU-58                     2.16,92           
   1) Usva Torro, 2) Helmi Kuitunen, 
   3) Hilma Larvala, 4) Aada Huuskonen
3)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.20,89           
   1) Elle Hänninen, 2) Nea Björkstén, 
   3) Jessi Järvinen, 4) Fianna Myllyniemi
4)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    2.24,36           
   1) Niina Lankinen, 2) Inna Pirnes, 
   3) Emilia Myyrä, 4) Minea Junno
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  2.27,40           
   1) Silja Kelloniemi, 2) Nia Matoniemi, 
   3) Minja Toivanen, 4) Iiris Simonen
6)   Tapanilan Erä 1                  TapE                      2.33,58           
   1) Hertta Hohti, 2) Livia Ingström, 
   3) Veera Tuominen, 4) Kiddist Nieminen


P11 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu erä 1
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  49,83             
   1) Eemeli Makkonen, 2) Matias Samanen, 
   3) Joel Mänkärlä, 4) Julius Laakso
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  49,94             
   1) Topias Leinonen, 2) Olli Auranen, 
   3) Vesa Lyytinen, 4) Paavo Jokitalo
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     53,86             
   1) Teemu Jauhiainen, 2) Topias Karhu, 
   3) Ilmo Kaseva, 4) Aarne Nilsson

Loppukilpailu erä 2
1)   HKV 2                            -                         45,45             
   1) Cristiano Peter, 2) Aslan Aitolehti, 
   3) Elis Sundholm, 4) Aaron Adun
2)   HKV 1                            -                         45,48             
   1) Erik Arhio, 2) Samuel Adun, 
   3) Urho Aro, 4) Jussi Wesanko
3)   Esbo IF 1                        EsboIF                    49,69             
   1) Tommy Carlsson, 2) Patrik Hillberg, 
   3) Eino Maura, 4) Nikolas Manner


1)   HKV 1                            -                         46,36q            
   1) Erik Arhio, 2) Samuel Adun, 
   3) Urho Aro, 4) Jussi Wesanko
2)   HKV 2                            -                         46,69q            
   1) Cristiano Peter, 2) Aslan Aitolehti, 
   3) Elis Sundholm, 4) Aaron Adun
3)   Esbo IF 1                        EsboIF                    47,63q            
   1) Tommy Carlsson, 2) Patrik Hillberg, 
   3) Eino Maura, 4) Nikolas Manner
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  49,37q            
   1) Topias Leinonen, 2) Olli Auranen, 
   3) Vesa Lyytinen, 4) Paavo Jokitalo
5)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     52,20q            
   1) Teemu Jauhiainen, 2) Topias Karhu, 
   3) Ilmo Kaseva, 4) Aarne Nilsson
     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  DQ                
   1) Eemeli Makkonen, 2) Matias Samanen, 
   3) Joel Mänkärlä, 4) Julius Laakso

Alkuerät erä 1
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  49,37q            
   1) Topias Leinonen, 2) Olli Auranen, 
   3) Vesa Lyytinen, 4) Paavo Jokitalo
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     52,20q            
   1) Teemu Jauhiainen, 2) Topias Karhu, 
   3) Ilmo Kaseva, 4) Aarne Nilsson
     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  DQ                
   1) Eemeli Makkonen, 2) Matias Samanen, 
   3) Joel Mänkärlä, 4) Julius Laakso

Alkuerät erä 2
1)   HKV 1                            -                         46,36q            
   1) Erik Arhio, 2) Samuel Adun, 
   3) Urho Aro, 4) Jussi Wesanko
1)   HKV 2                            -                         46,69q            
   1) Cristiano Peter, 2) Aslan Aitolehti, 
   3) Elis Sundholm, 4) Aaron Adun
2)   Esbo IF 1                        EsboIF                    47,63q            
   1) Tommy Carlsson, 2) Patrik Hillberg, 
   3) Eino Maura, 4) Nikolas Manner


T11 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu erä 1
1)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       49,92             
   1) Elle Hänninen, 2) Ina Murto, 
   3) Matilda Krause, 4) Petra Pennanen
2)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  52,97             
   1) Pihla Peltoniemi, 2) Onerva Pennonen, 
   3) Martta Mösö, 4) Peppi Lucas
3)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     55,82             
   1) Eevi Paananen, 2) Ruut Tuovinen, 
   3) Isabella Saukkonen, 4) Eedla Halonen

Loppukilpailu erä 2
1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     46,43             
   1) Sara Söderman, 2) Katri Hainari, 
   3) Senni Pääkkönen, 4) Matilda Tuovinen
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       48,50             
   1) Luna Lee, 2) Emilia Frösén, 
   3) Sade Hyvärinen, 4) Iida Perttula
3)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       49,41             
   1) Meri Henttonen, 2) Emmi Riutankoski, 
   3) Emma Aapro, 4) Olivia Aaltonen


1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     45,84q            
   1) Sara Söderman, 2) Katri Hainari, 
   3) Senni Pääkkönen, 4) Matilda Tuovinen
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       48,40q            
   1) Luna Lee, 2) Emilia Frösén, 
   3) Sade Hyvärinen, 4) Iida Perttula
3)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       49,32q            
   1) Meri Henttonen, 2) Emmi Riutankoski, 
   3) Emma Aapro, 4) Olivia Aaltonen
4)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       50,78q            
   1) Elle Hänninen, 2) Ina Murto, 
   3) Matilda Krause, 4) Petra Pennanen
5)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     51,48q            
   1) Eevi Paananen, 2) Ruut Tuovinen, 
   3) Isabella Saukkonen, 4) Eedla Halonen
6)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  53,52q            
   1) Pihla Peltoniemi, 2) Onerva Pennonen, 
   3) Martta Mösö, 4) Peppi Lucas
     Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     DQ                
   1) Emmi Garcia, 2) Ellen Vallerjani, 
   3) Michelle Sandström, 4) Unna Harkio

Alkuerät erä 1
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       48,40q            
   1) Luna Lee, 2) Emilia Frösén, 
   3) Sade Hyvärinen, 4) Iida Perttula
2)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     51,48q            
   1) Eevi Paananen, 2) Ruut Tuovinen, 
   3) Isabella Saukkonen, 4) Eedla Halonen
     Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     DQ                
   1) Emmi Garcia, 2) Ellen Vallerjani, 
   3) Michelle Sandström, 4) Unna Harkio

Alkuerät erä 2
1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     45,84q            
   1) Sara Söderman, 2) Katri Hainari, 
   3) Senni Pääkkönen, 4) Matilda Tuovinen
2)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       50,78q            
   1) Elle Hänninen, 2) Ina Murto, 
   3) Matilda Krause, 4) Petra Pennanen

Alkuerät erä 3
1)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       49,32q            
   1) Meri Henttonen, 2) Emmi Riutankoski, 
   3) Emma Aapro, 4) Olivia Aaltonen
2)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  53,52q            
   1) Pihla Peltoniemi, 2) Onerva Pennonen, 
   3) Martta Mösö, 4) Peppi Lucas


P13 3x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       5.49,66           
   1) Julius Steiner, 2) Ohto Heiskanen, 
   3) Aarne Hannikainen
2)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       5.58,53           
   1) Peik Riska, 2) Tuomas Kuusinen, 
   3) Karri Kuusinen
3)   Esbo IF 1                        EsboIF                    5.59,35           
   1) Torsti Visuri, 2) Joel Tulikoura, 
   3) Max Sundholm
4)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  6.03,87           
   1) Topi Niemi, 2) Ossi Niemi, 
   3) Arttu Haaksluoto
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  6.09,36           
   1) Haiku Lassila, 2) Väinö Linnermo, 
   3) Nuutti Leppänen
6)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     6.27,76           
   1) Niklas Karras, 2) Aarni Ikäheimo, 
   3) Emil Alhopuro
7)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     6.31,59           
   1) Aleksis Haverinen, 2) Anton Myrtenblad, 
   3) Alex Ahlgren
8)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       6.35,77           
   1) Jerry Vilenius, 2) Elliot Aalto, 
   3) Daniel Lee
9)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     6.38,95           
   1) Leo Tverin, 2) Marius Pashur, 
   3) Peeter Mäeots
10)  Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2   KeskiUYU                  6.47,05           
   1) Ilmari Tolsa, 2) Eemeli Makkonen, 
   3) Rasmus Kortesoja
11)  Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    7.37,37           
   1) Niilo Nevalainen, 2) Leo Laaksonen, 
   3) Kimi Raevuori


T13 3x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     5.56,43           
   1) Aino Pirhonen, 2) Pinja Lindstedt, 
   3) Aino Jokkala
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  6.02,17           
   1) Hanna Mustonen, 2) Saana Kajander
3)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       6.04,10           
   1) Nella Eiroma, 2) Veera Seppälä, 
   3) Taimi Vallinoja
4)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     6.05,47           
   1) Matilda Lahti, 2) Livia Kytömaa, 
   3) Edit Palmén
5)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    6.23,50           
   1) Nella Yrjälä, 2) Milja Henriksson, 
   3) Maiju Mäkelä
6)   Esbo IF 1                        EsboIF                    6.24,90           
   1) Matilda Pennanen, 2) Liv Wikström, 
   3) Frida Blomfelt
7)   Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     6.24,91           
   1) Neela Jakonen, 2) Sissi Kaksonen, 
   3) Elsa Pinola
8)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     6.34,88           
   1) Venla Noronen, 2) Tara Sohlo, 
   3) Mia Flink
9)   Kirkkonummen Urheilijat 1        KirkkonU                  6.39,24           
   1) Hanna Kotakallio, 2) Lotta Larjava, 
   3) Saina Lavi
10)  Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    6.49,08           
   1) Pinja Liski, 2) Jessica Tuominen, 
   3) Milka Koivukoski
11)  Vantaan Salamat 2                VantSa                    7.02,51           
   1) Ronja Väliheikki, 2) Rosaliina Hiltunen, 
   3) Helmi Nieminen
     Helsingin Tarmo 2                HelsTa                    DQ                
   1) Linnea Hurja, 2) Zoe Giovanzana, 
   3) Aili Pekkanen


P13 4x200m viesti
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.00,12           
   1) Aarne Hannikainen, 2) Ohto Heiskanen, 
   3) Peik Riska, 4) Aarni Anttila
2)   Esbo IF 1                        EsboIF                    2.00,64           
   1) Kaspian Lindholm, 2) Max Sundholm, 
   3) Toni Konsin, 4) Torsti Visuri
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  2.00,67           
   1) Topi Niemi, 2) Arttu Haaksluoto, 
   3) Ossi Niemi, 4) Vilho Haaksluoto
4)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     2.06,31           
   1) Veikko Valovirta, 2) Emil Alhopuro, 
   3) Teodor Veselinovic, 4) Aapeli Oila
5)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.06,54           
   1) Joona Savolainen, 2) Julius Steiner, 
   3) Elliot Aalto, 4) Aron Häyrynen
6)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  2.08,01           
   1) Haiku Lassila, 2) Ilmari Tolsa, 
   3) Jesse Kaipiainen, 4) Nuutti Leppänen
7)   Kenttäurheilijat -58 1           KU-58                     2.08,08           
   1) Samuel Blad, 2) Joel Pellinen, 
   3) Pyry Heiskanen, 4) Niko Tilander
8)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.10,37           
   1) Miki Miettinen, 2) Otto Vartiainen, 
   3) Peeter Mäeots, 4) Marius Pashur
9)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.11,88           
   1) Aleksis Haverinen, 2) Anton Myrtenblad, 
   3) Alex Ahlgren, 4) Filip Nyström
10)  Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.12,36           
   1) Jonas Andreasen, 2) Daniel Lee, 
   3) Jerry Vilenius, 4) Benjamin Borg
11)  Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.19,29           
   1) Ibrahim Wushur, 2) Oliver Kärki, 
   3) Leo Tverin, 4) Kaarle Linna
     Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    DNF               
   1) Niilo Nevalainen, 2) Kimi Raevuori, 
   3) Ilmari Nurminen, 4) Kaspar Kanttikoski

Loppukilpailu erä 1
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  2.00,67           
   1) Topi Niemi, 2) Arttu Haaksluoto, 
   3) Ossi Niemi, 4) Vilho Haaksluoto
2)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.06,54           
   1) Joona Savolainen, 2) Julius Steiner, 
   3) Elliot Aalto, 4) Aron Häyrynen
3)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.11,88           
   1) Aleksis Haverinen, 2) Anton Myrtenblad, 
   3) Alex Ahlgren, 4) Filip Nyström
4)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.12,36           
   1) Jonas Andreasen, 2) Daniel Lee, 
   3) Jerry Vilenius, 4) Benjamin Borg
5)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.19,29           
   1) Ibrahim Wushur, 2) Oliver Kärki, 
   3) Leo Tverin, 4) Kaarle Linna
     Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    DNF               
   1) Niilo Nevalainen, 2) Kimi Raevuori, 
   3) Ilmari Nurminen, 4) Kaspar Kanttikoski

Loppukilpailu erä 2
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       2.00,12           
   1) Aarne Hannikainen, 2) Ohto Heiskanen, 
   3) Peik Riska, 4) Aarni Anttila
2)   Esbo IF 1                        EsboIF                    2.00,64           
   1) Kaspian Lindholm, 2) Max Sundholm, 
   3) Toni Konsin, 4) Torsti Visuri
3)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     2.06,31           
   1) Veikko Valovirta, 2) Emil Alhopuro, 
   3) Teodor Veselinovic, 4) Aapeli Oila
4)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  2.08,01           
   1) Haiku Lassila, 2) Ilmari Tolsa, 
   3) Jesse Kaipiainen, 4) Nuutti Leppänen
5)   Kenttäurheilijat -58 1           KU-58                     2.08,08           
   1) Samuel Blad, 2) Joel Pellinen, 
   3) Pyry Heiskanen, 4) Niko Tilander
6)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.10,37           
   1) Miki Miettinen, 2) Otto Vartiainen, 
   3) Peeter Mäeots, 4) Marius Pashur


T13 4x200m viesti
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       1.59,69           
   1) Minni Ruska, 2) Taimi Vallinoja, 
   3) Naima Sainio, 4) Iida Tossavainen
2)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     2.00,56           
   1) Mia Flink, 2) Edit Palmén, 
   3) Kira Shilov, 4) Matilda Lahti
3)   Esbo IF 1                        EsboIF                    2.01,62           
   1) Liv Wikström, 2) Emilia Siggberg, 
   3) Mathilda Granvik, 4) Rebecka Smedman
4)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.02,87           
   1) Ruusu Koskela, 2) Vieno Heino, 
   3) Nella Eiroma, 4) Sirian Öhrnberg
5)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     2.04,22           
   1) Camilla Junes, 2) Lena Liimatainen, 
   3) Elle Saari, 4) Olivia Rautiainen
6)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     2.04,71           
   1) Anni Huttunen, 2) Neela Jakonen, 
   3) Sissi Kaksonen, 4) Elsa Pinola
7)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  2.05,15           
   1) Saana Kajander, 2) Fanny-Amanda Seppälä, 
   3) Hanna Mustonen, 4) Henni Piirainen
8)   Helsingfors IFK 1                HIFK                      2.05,84           
   1) Venla Reunanen, 2) Linda Pokela, 
   3) Vera Ahlfors, 4) Ines Pietilä
9)   Espoon Tapiot 3                  EspTa                     2.07,78           
   1) Livia Kytömaa, 2) Venla Noronen, 
   3) Lumi Rantamaula, 4) Nelly Alhopuro
10)  Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.08,04           
   1) Aino Pirhonen, 2) Hertta Turunen, 
   3) Miisa Mäittälä, 4) Saana Knoop
11)  Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.08,20           
   1) Jade Oravainen, 2) Mandi Metsäkoivu, 
   3) Aida Jokiranta, 4) Sevin Uraz
12)  Vantaan Salamat 1                VantSa                    2.09,75           
   1) Ronja Väliheikki, 2) Nella Yrjälä, 
   3) Maiju Mäkelä, 4) Helmi Nieminen
13)  Esbo IF 2                        EsboIF                    2.09,91           
   1) Frida Blomfelt, 2) Matilda Pennanen, 
   3) Amanda Wiik, 4) Alica Zweygberg
14)  Kirkkonummen Urheilijat          KirkkonU                  2.11,64           
   1) Saina Lavi, 2) Lotta Larjava, 
   3) Merell Sarjas, 4) Hanna Kotakallio
15)  Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    2.11,98           
   1) Milka Koivukoski, 2) Tuulia Kiuru, 
   3) Jessica Tuominen, 4) Pinja Liski
16)  Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.14,08           
   1) Olivia Hämäläinen, 2) Bade Demir, 
   3) Iiris Kosonen, 4) Nuppu-Sofia Pekkanen
17)  Kenttäurheilijat -58  1          KU-58                     2.14,34           
   1) Nea Puiro, 2) Emilia Lindström, 
   3) Olivia Backlund, 4) Silja Linna
18)  Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.15,18           
   1) Aurelia Palo, 2) Aurora Vesikansa, 
   3) Janika Estupiñan, 4) Ronja Kempas
19)  Helsingin Tarmo 2                HelsTa                    2.17,90           
   1) Lilien Krasavina, 2) Linnea Hurja, 
   3) Anna Luht, 4) Saima Helminen
20)  Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.21,15           
   1) Milja Henriksson, 2) Rosaliina Hiltunen, 
   3) Iida Muukka, 4) Adessa Calenius
21)  Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     2.25,56           
   1) Sanni Ahonen, 2) Mimi Ovaskainen, 
   3) Emma Pantti, 4) Andra Liivamägi
22)  Helsingin Tarmo 3                HelsTa                    2.26,55           
   1) Melissa Perry, 2) Aava Nurme, 
   3) Jonna Ryyppö, 4) Liliana Cataria
23)  Helsingin Tarmo 5                HelsTa                    2.34,29           
   1) Zoe Giovanzana, 2) Aili Pekkanen, 
   3) Rahma Madijoub, 4) Ines Taivainen
     Helsingin Tarmo 4                HelsTa                    DNS               
   1) Omelia Kolehmainen, 2) Meiyu Engberg, 
   3) Emilia Jokinen, 4) Riikka Kankare

Loppukilpailu erä 1
1)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       2.02,87           
   1) Ruusu Koskela, 2) Vieno Heino, 
   3) Nella Eiroma, 4) Sirian Öhrnberg
2)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     2.04,22           
   1) Camilla Junes, 2) Lena Liimatainen, 
   3) Elle Saari, 4) Olivia Rautiainen
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     2.04,71           
   1) Anni Huttunen, 2) Neela Jakonen, 
   3) Sissi Kaksonen, 4) Elsa Pinola
4)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    2.11,98           
   1) Milka Koivukoski, 2) Tuulia Kiuru, 
   3) Jessica Tuominen, 4) Pinja Liski
5)   Helsingin Tarmo 3                HelsTa                    2.26,55           
   1) Melissa Perry, 2) Aava Nurme, 
   3) Jonna Ryyppö, 4) Liliana Cataria
6)   Helsingin Tarmo 5                HelsTa                    2.34,29           
   1) Zoe Giovanzana, 2) Aili Pekkanen, 
   3) Rahma Madijoub, 4) Ines Taivainen

Loppukilpailu erä 2
1)   Espoon Tapiot 3                  EspTa                     2.07,78           
   1) Livia Kytömaa, 2) Venla Noronen, 
   3) Lumi Rantamaula, 4) Nelly Alhopuro
2)   Esbo IF 2                        EsboIF                    2.09,91           
   1) Frida Blomfelt, 2) Matilda Pennanen, 
   3) Amanda Wiik, 4) Alica Zweygberg
3)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.14,08           
   1) Olivia Hämäläinen, 2) Bade Demir, 
   3) Iiris Kosonen, 4) Nuppu-Sofia Pekkanen
4)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.15,18           
   1) Aurelia Palo, 2) Aurora Vesikansa, 
   3) Janika Estupiñan, 4) Ronja Kempas
5)   Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.21,15           
   1) Milja Henriksson, 2) Rosaliina Hiltunen, 
   3) Iida Muukka, 4) Adessa Calenius
     Helsingin Tarmo 4                HelsTa                    DNS               
   1) Omelia Kolehmainen, 2) Meiyu Engberg, 
   3) Emilia Jokinen, 4) Riikka Kankare

Loppukilpailu erä 3
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  2.05,15           
   1) Saana Kajander, 2) Fanny-Amanda Seppälä, 
   3) Hanna Mustonen, 4) Henni Piirainen
2)   Helsingfors IFK 1                HIFK                      2.05,84           
   1) Venla Reunanen, 2) Linda Pokela, 
   3) Vera Ahlfors, 4) Ines Pietilä
3)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     2.08,04           
   1) Aino Pirhonen, 2) Hertta Turunen, 
   3) Miisa Mäittälä, 4) Saana Knoop
4)   Kenttäurheilijat -58  1          KU-58                     2.14,34           
   1) Nea Puiro, 2) Emilia Lindström, 
   3) Olivia Backlund, 4) Silja Linna
5)   Helsingin Tarmo 2                HelsTa                    2.17,90           
   1) Lilien Krasavina, 2) Linnea Hurja, 
   3) Anna Luht, 4) Saima Helminen
6)   Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     2.25,56           
   1) Sanni Ahonen, 2) Mimi Ovaskainen, 
   3) Emma Pantti, 4) Andra Liivamägi

Loppukilpailu erä 4
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       1.59,69           
   1) Minni Ruska, 2) Taimi Vallinoja, 
   3) Naima Sainio, 4) Iida Tossavainen
2)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     2.00,56           
   1) Mia Flink, 2) Edit Palmén, 
   3) Kira Shilov, 4) Matilda Lahti
3)   Esbo IF 1                        EsboIF                    2.01,62           
   1) Liv Wikström, 2) Emilia Siggberg, 
   3) Mathilda Granvik, 4) Rebecka Smedman
4)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     2.08,20           
   1) Jade Oravainen, 2) Mandi Metsäkoivu, 
   3) Aida Jokiranta, 4) Sevin Uraz
5)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    2.09,75           
   1) Ronja Väliheikki, 2) Nella Yrjälä, 
   3) Maiju Mäkelä, 4) Helmi Nieminen
6)   Kirkkonummen Urheilijat          KirkkonU                  2.11,64           
   1) Saina Lavi, 2) Lotta Larjava, 
   3) Merell Sarjas, 4) Hanna Kotakallio


P13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu erä 1
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  48,36             
   1) Arttu Haaksluoto, 2) Ville Mattila, 
   3) Aleksi Salminen, 4) Ossi Niemi
2)   Helsingin Kisa-Veikot            HKV                       1.00,77           
   1) Ohto Heiskanen, 2) Daniel Lee, 
   3) Julius Steiner, 4) Benjamin Borg
     Viipurin Urheilijat              ViipU                     DNS               
   1) Kaarle Linna, 2) Ibrahim Wushur, 
   3) Marius Pashur, 4) Otto Vartiainen

Loppukilpailu erä 2
1)   Espoon Tapiot                    EspTa                     45,12             
   1) Teodor Veselinovic, 2) Veikko Valovirta, 
   3) Aapeli Oila, 4) Emil Alhopuro
2)   Esbo IF                          EsboIF                    47,07             
   1) Kaspian Lindholm, 2) Elmer Keinänen, 
   3) Torsti Visuri, 4) Max Sundholm
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  47,27             
   1) Nuutti Leppänen, 2) Ilmari Tolsa, 
   3) Väinö Linnermo, 4) Rasmus Kortesoja


1)   Espoon Tapiot                    EspTa                     44,45q            
   1) Teodor Veselinovic, 2) Veikko Valovirta, 
   3) Aapeli Oila, 4) Emil Alhopuro
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  45,23q            
   1) Nuutti Leppänen, 2) Ilmari Tolsa, 
   3) Väinö Linnermo, 4) Rasmus Kortesoja
3)   Esbo IF                          EsboIF                    47,67q            
   1) Kaspian Lindholm, 2) Elmer Keinänen, 
   3) Torsti Visuri, 4) Max Sundholm
4)   Helsingin Kisa-Veikot            HKV                       50,63q            
   1) Ohto Heiskanen, 2) Daniel Lee, 
   3) Julius Steiner, 4) Benjamin Borg
5)   Viipurin Urheilijat              ViipU                     55,26q            
   1) Kaarle Linna, 2) Ibrahim Wushur, 
   3) Marius Pashur, 4) Otto Vartiainen
     Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  DQ                
   1) Arttu Haaksluoto, 2) Ville Mattila, 
   3) Aleksi Salminen, 4) Ossi Niemi

Alkuerät erä 1
1)   Esbo IF                          EsboIF                    47,67q            
   1) Kaspian Lindholm, 2) Elmer Keinänen, 
   3) Torsti Visuri, 4) Max Sundholm
2)   Viipurin Urheilijat              ViipU                     55,26q            
   1) Kaarle Linna, 2) Ibrahim Wushur, 
   3) Marius Pashur, 4) Otto Vartiainen
     Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  DQ                
   1) Arttu Haaksluoto, 2) Ville Mattila, 
   3) Aleksi Salminen, 4) Ossi Niemi

Alkuerät erä 2
1)   Espoon Tapiot                    EspTa                     44,45q            
   1) Teodor Veselinovic, 2) Veikko Valovirta, 
   3) Aapeli Oila, 4) Emil Alhopuro
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  45,23q            
   1) Nuutti Leppänen, 2) Ilmari Tolsa, 
   3) Väinö Linnermo, 4) Rasmus Kortesoja
3)   Helsingin Kisa-Veikot            HKV                       50,63q            
   1) Ohto Heiskanen, 2) Daniel Lee, 
   3) Julius Steiner, 4) Benjamin Borg


T13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu erä 1
1)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     46,00             
   1) Elle Saari, 2) Camilla Junes, 
   3) Tara Sohlo, 4) Olivia Rautiainen
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  47,87             
   1) Henni Piirainen, 2) Hanna Mustonen, 
   3) Saana Kajander, 4) Ella Rautawaara
3)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       49,81             
   1) Minni Ruska, 2) Veera Seppälä, 
   3) Bade Demir, 4) Sirian Öhrnberg

Loppukilpailu erä 2
1)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     42,56             
   1) Edit Palmén, 2) Kira Shilov, 
   3) Matilda Lahti, 4) Mia Flink
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       42,62             
   1) Iida Tossavainen, 2) Ruusu Koskela, 
   3) Nella Eiroma, 4) Naima Sainio
3)   Esbo IF                          EsboIF                    43,73             
   1) Frida Blomfelt, 2) Emilia Siggberg, 
   3) Mathilda Granvik, 4) Matilda Pennanen


1)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     42,63q            
   1) Edit Palmén, 2) Kira Shilov, 
   3) Matilda Lahti, 4) Mia Flink
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       43,69q            
   1) Iida Tossavainen, 2) Ruusu Koskela, 
   3) Nella Eiroma, 4) Naima Sainio
3)   Esbo IF                          EsboIF                    44,24q            
   1) Frida Blomfelt, 2) Emilia Siggberg, 
   3) Mathilda Granvik, 4) Matilda Pennanen
4)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     47,07q            
   1) Elle Saari, 2) Camilla Junes, 
   3) Tara Sohlo, 4) Olivia Rautiainen
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  47,54q            
   1) Henni Piirainen, 2) Hanna Mustonen, 
   3) Saana Kajander, 4) Ella Rautawaara
6)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       49,44q            
   1) Minni Ruska, 2) Veera Seppälä, 
   3) Bade Demir, 4) Sirian Öhrnberg
7)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     50,22             
   1) Jade Oravainen, 2) Emma Pantti, 
   3) Sevin Uraz, 4) Aurelia Palo
8)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    51,43             
   1) Milka Koivukoski, 2) Tuulia Kiuru, 
   3) Pinja Liski, 4) Saima Helminen
9)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    56,52             
   1) Elina Vakkilainen, 2) Niina Lankinen, 
   3) Nella Yrjälä, 4) Rosaliina Hiltunen

Alkuerät erä 1
1)   Esbo IF                          EsboIF                    44,24q            
   1) Frida Blomfelt, 2) Emilia Siggberg, 
   3) Mathilda Granvik, 4) Matilda Pennanen
2)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     47,07q            
   1) Elle Saari, 2) Camilla Junes, 
   3) Tara Sohlo, 4) Olivia Rautiainen
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     50,22             
   1) Jade Oravainen, 2) Emma Pantti, 
   3) Sevin Uraz, 4) Aurelia Palo

Alkuerät erä 2
1)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     42,63q            
   1) Edit Palmén, 2) Kira Shilov, 
   3) Matilda Lahti, 4) Mia Flink
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       43,69q            
   1) Iida Tossavainen, 2) Ruusu Koskela, 
   3) Nella Eiroma, 4) Naima Sainio
3)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    56,52             
   1) Elina Vakkilainen, 2) Niina Lankinen, 
   3) Nella Yrjälä, 4) Rosaliina Hiltunen

Alkuerät erä 3
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  47,54q            
   1) Henni Piirainen, 2) Hanna Mustonen, 
   3) Saana Kajander, 4) Ella Rautawaara
2)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       49,44q            
   1) Minni Ruska, 2) Veera Seppälä, 
   3) Bade Demir, 4) Sirian Öhrnberg
3)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    51,43             
   1) Milka Koivukoski, 2) Tuulia Kiuru, 
   3) Pinja Liski, 4) Saima Helminen


T15 3x600m viesti
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       5.10,60           
   1) Venny Auvinen, 2) Chantelle Peter, 
   3) Venla Virrantuomi
2)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      5.21,55           
   1) Pihla Väisänen, 2) Elle Ceder, 
   3) Sini-Minea Saarikoski
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     5.29,39           
   1) Ronja Orivuori, 2) Iina Rantonen, 
   3) Miina Kilpeläinen
4)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     5.30,84           
   1) Valentina Seppälä, 2) Jenna Tarvo, 
   3) Ruusu Saarela
5)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     5.50,50           
   1) Noora Niininen, 2) Helmi Eklund, 
   3) Kaisa Kivinen
6)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    5.55,44           
   1) Tia Piskunen, 2) Aava Lajunen, 
   3) Jenna Vakkilainen
7)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  6.04,56           
   1) Annika Vilen, 2) Aino Laitinen, 
   3) Elsa Mattila
8)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     6.09,77           
   1) Saana Säilä, 2) Meaminea Kerkelä, 
   3) Olivia Sinbel
9)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       6.14,43           
   1) Iiris Repponen, 2) Katarina Krapf, 
   3) Edesa Gashi
10)  Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       6.15,29           
   1) Kiirna Hemminki, 2) Siiri Siirtola, 
   3) Siiri Päiväniemi
11)  Espoon Tapiot 3                  EspTa                     6.21,16           
   1) Emilia Chandras, 2) Anni Nurminen, 
   3) Aida Ahlholm
12)  Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    6.24,34           
   1) Saima Helminen, 2) Alisa Hyrri, 
   3) Sara Hekkala
13)  Vantaan Salamat 2                VantSa                    6.30,34           
   1) Milja Majuri, 2) Emma Väänänen, 
   3) Essi Halenius
14)  Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     6.39,93           
   1) Laura Ylönen, 2) Lotta Lamminen, 
   3) Isla Sokoff
15)  Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     6.41,56           
   1) Claudia Lomp, 2) Mandi Metsäkoivu, 
   3) Iris Fränti
16)  Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  6.51,32           
   1) Sanni-Veera Viertola, 2) Aada Grönroos, 
   3) Eerika Vilen
     Helsingin Kisa-Veikot 4          HKV                       DNF               
   1) Janette Puikkonen, 2) Mirella Vilmi, 
   3) Kira Koskiniemi

Loppukilpailu erä 1
1)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     5.50,50           
   1) Noora Niininen, 2) Helmi Eklund, 
   3) Kaisa Kivinen
2)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     6.09,77           
   1) Saana Säilä, 2) Meaminea Kerkelä, 
   3) Olivia Sinbel
3)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       6.14,43           
   1) Iiris Repponen, 2) Katarina Krapf, 
   3) Edesa Gashi
4)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       6.15,29           
   1) Kiirna Hemminki, 2) Siiri Siirtola, 
   3) Siiri Päiväniemi
5)   Espoon Tapiot 3                  EspTa                     6.21,16           
   1) Emilia Chandras, 2) Anni Nurminen, 
   3) Aida Ahlholm
6)   Vantaan Salamat 2                VantSa                    6.30,34           
   1) Milja Majuri, 2) Emma Väänänen, 
   3) Essi Halenius
7)   Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     6.41,56           
   1) Claudia Lomp, 2) Mandi Metsäkoivu, 
   3) Iris Fränti
8)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  6.51,32           
   1) Sanni-Veera Viertola, 2) Aada Grönroos, 
   3) Eerika Vilen
     Helsingin Kisa-Veikot 4          HKV                       DNF               
   1) Janette Puikkonen, 2) Mirella Vilmi, 
   3) Kira Koskiniemi

Loppukilpailu erä 2
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       5.10,60           
   1) Venny Auvinen, 2) Chantelle Peter, 
   3) Venla Virrantuomi
2)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      5.21,55           
   1) Pihla Väisänen, 2) Elle Ceder, 
   3) Sini-Minea Saarikoski
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     5.29,39           
   1) Ronja Orivuori, 2) Iina Rantonen, 
   3) Miina Kilpeläinen
4)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     5.30,84           
   1) Valentina Seppälä, 2) Jenna Tarvo, 
   3) Ruusu Saarela
5)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    5.55,44           
   1) Tia Piskunen, 2) Aava Lajunen, 
   3) Jenna Vakkilainen
6)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  6.04,56           
   1) Annika Vilen, 2) Aino Laitinen, 
   3) Elsa Mattila
7)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    6.24,34           
   1) Saima Helminen, 2) Alisa Hyrri, 
   3) Sara Hekkala
8)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     6.39,93           
   1) Laura Ylönen, 2) Lotta Lamminen, 
   3) Isla Sokoff


P15 3x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Kenttäurheilijat -58             KU-58                     5.03,86           
   1) Santtu Heiskanen, 2) Joona Heiskanen, 
   3) Aapo Ikola
2)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       5.07,01           
   1) Viljami Heinonen, 2) Oliver Asikainen, 
   3) Jaakko Siltala
3)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    5.20,34           
   1) Ukko Ikonen, 2) Aleksi Karvo, 
   3) Tumi Siranko
4)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       5.21,62           
   1) Jaakko Kaksonen, 2) Lauri Kylmäpuro, 
   3) Eino Sormunen
5)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     5.24,42           
   1) Elias Neuvonen, 2) Konsta Kock, 
   3) Erkko Mattila
6)   Esbo IF 1                        EsboIF                    5.25,43           
   1) Mikael Böckerman, 2) Oliver Carlsson, 
   3) William Forstén
7)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      5.38,56           
   1) Veeti Savolainen, 2) Ville Korhonen, 
   3) Samuli Saarikoski
8)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       5.38,83           
   1) Jim Willberg, 2) Henrik Lounela, 
   3) Max Hammar
9)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     5.52,57           
   1) Ilmari Sarasmaa, 2) Markus Hakala, 
   3) Waltteri Koenkytö
10)  Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     6.11,30           
   1) Olavi Halonen, 2) Rasmus Salmi, 
   3) Aleksis Hurme
     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  DNS               
   1) Eevert Haikola, 2) Konsta Keijonen, 
   3) Alex Brofeldt


T15 4x200m viesti
1)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     1.49,98           
   1) Emilia Chandras, 2) Matilda Helminen, 
   3) Maggie Hollo, 4) Elmiina Siikala
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    1.50,40           
   1) Milja Majuri, 2) Aava Lajunen, 
   3) Emma Väänänen, 4) Jenna Vakkilainen
3)   Helsingfors IFK 1                HIFK                      1.52,11           
   1) Saara Eriksson, 2) Elinda Koivula, 
   3) Sara Ahlfors, 4) Helmi Berndtson
4)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      1.53,86           
   1) Elsa Rönkkö, 2) Pihla Väisänen, 
   3) Elle Ceder, 4) Sini-Minea Saarikoski
5)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       1.54,98           
   1) Eriina Perkiö, 2) Venny Auvinen, 
   3) Venla Virrantuomi, 4) Terhi Vehko
6)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     1.55,95           
   1) Olivia Siitarinen, 2) Helmi Eklund, 
   3) Jenna Tarvo, 4) Kaisa Kivinen
7)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     1.57,28           
   1) Ronja Orivuori, 2) Iina Rantonen, 
   3) Saana Säilä, 4) Emma Gokkonen
8)   Espoon Tapiot 3                  EspTa                     1.57,92           
   1) Isabella Strömberg, 2) Martta Valtonen, 
   3) Inkeri Paavola, 4) Valentina Seppälä
9)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  1.58,00           
   1) Enni Rantala, 2) Lumia Laakso, 
   3) Venla Martikainen, 4) Evita Santala
10)  Esbo IF                          EsboIF                    1.59,11           
   1) Malin Lindroth, 2) Emelie Avellan, 
   3) Lina Kiviaho, 4) Olivia Kollin
11)  Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    1.59,86           
   1) Eeva Eisanen, 2) Aamu Peltonen, 
   3) Ndey Njie, 4) Sara Hekkala
12)  Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.00,88           
   1) Ilona Lakka, 2) Iiris Repponen, 
   3) Siiri Päiväniemi, 4) Janette Puikkonen
13)  Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  2.02,27           
   1) Aada Grönroos, 2) Annika Vilen, 
   3) Aino Laitinen, 4) Elsa Mattila
14)  Helsingin Kisa-Veikot 4          HKV                       2.03,87           
   1) Mirella Vilmi, 2) Kiirna Hemminki, 
   3) Katarina Krapf, 4) Kira Koskiniemi
15)  Helsingfors IFK 2                HIFK                      2.04,15           
   1) Hilma Hiltunen, 2) Maria Lindbohm, 
   3) Ronja Porthan, 4) Jonna Korhonen
16)  Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.04,39           
   1) Olivia Sinbel, 2) Meaminea Kerkelä, 
   3) Claudia Lomp, 4) Ria Mayer
17)  Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     2.04,46           
   1) Angelina Billingham, 2) Laura Ylönen, 
   3) Lotta Lamminen, 4) Isla Sokoff
18)  Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.05,31           
   1) Eeva Kärkkäinen, 2) Iida Rautio, 
   3) Heidi Vakkilainen, 4) Tia Piskunen
19)  Espoon Tapiot 4                  EspTa                     2.05,47           
   1) Aino Ikäheimo, 2) Aida Ahlholm, 
   3) Anni Nurminen, 4) Noora Niininen
     Espoon Tapiot 5                  EspTa                     DQ                
   1) Silja Heiskanen, 2) Tara Sohlo, 
   3) Léa Olivès, 4) Sara Forsström
     Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       DQ                
   1) Edesa Gashi, 2) Chantelle Peter, 
   3) Siiri Siirtola, 4) Kerttu Niemi

Loppukilpailu erä 1
1)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    1.59,86           
   1) Eeva Eisanen, 2) Aamu Peltonen, 
   3) Ndey Njie, 4) Sara Hekkala
2)   Helsingin Kisa-Veikot 3          HKV                       2.00,88           
   1) Ilona Lakka, 2) Iiris Repponen, 
   3) Siiri Päiväniemi, 4) Janette Puikkonen
3)   Helsingfors IFK 2                HIFK                      2.04,15           
   1) Hilma Hiltunen, 2) Maria Lindbohm, 
   3) Ronja Porthan, 4) Jonna Korhonen
4)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     2.04,39           
   1) Olivia Sinbel, 2) Meaminea Kerkelä, 
   3) Claudia Lomp, 4) Ria Mayer
5)   Vantaan Salamat 2                VantSa                    2.05,31           
   1) Eeva Kärkkäinen, 2) Iida Rautio, 
   3) Heidi Vakkilainen, 4) Tia Piskunen

Loppukilpailu erä 2
1)   Helsingfors IFK 1                HIFK                      1.52,11           
   1) Saara Eriksson, 2) Elinda Koivula, 
   3) Sara Ahlfors, 4) Helmi Berndtson
2)   Espoon Tapiot 3                  EspTa                     1.57,92           
   1) Isabella Strömberg, 2) Martta Valtonen, 
   3) Inkeri Paavola, 4) Valentina Seppälä
3)   Helsingin Kisa-Veikot 4          HKV                       2.03,87           
   1) Mirella Vilmi, 2) Kiirna Hemminki, 
   3) Katarina Krapf, 4) Kira Koskiniemi
     Espoon Tapiot 5                  EspTa                     DQ                
   1) Silja Heiskanen, 2) Tara Sohlo, 
   3) Léa Olivès, 4) Sara Forsström

Loppukilpailu erä 3
1)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      1.53,86           
   1) Elsa Rönkkö, 2) Pihla Väisänen, 
   3) Elle Ceder, 4) Sini-Minea Saarikoski
2)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       1.54,98           
   1) Eriina Perkiö, 2) Venny Auvinen, 
   3) Venla Virrantuomi, 4) Terhi Vehko
3)   Espoon Tapiot 2                  EspTa                     1.55,95           
   1) Olivia Siitarinen, 2) Helmi Eklund, 
   3) Jenna Tarvo, 4) Kaisa Kivinen
4)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  1.58,00           
   1) Enni Rantala, 2) Lumia Laakso, 
   3) Venla Martikainen, 4) Evita Santala
5)   Esbo IF                          EsboIF                    1.59,11           
   1) Malin Lindroth, 2) Emelie Avellan, 
   3) Lina Kiviaho, 4) Olivia Kollin
6)   Espoon Tapiot 4                  EspTa                     2.05,47           
   1) Aino Ikäheimo, 2) Aida Ahlholm, 
   3) Anni Nurminen, 4) Noora Niininen

Loppukilpailu erä 4
1)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     1.49,98           
   1) Emilia Chandras, 2) Matilda Helminen, 
   3) Maggie Hollo, 4) Elmiina Siikala
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    1.50,40           
   1) Milja Majuri, 2) Aava Lajunen, 
   3) Emma Väänänen, 4) Jenna Vakkilainen
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     1.57,28           
   1) Ronja Orivuori, 2) Iina Rantonen, 
   3) Saana Säilä, 4) Emma Gokkonen
4)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  2.02,27           
   1) Aada Grönroos, 2) Annika Vilen, 
   3) Aino Laitinen, 4) Elsa Mattila
5)   Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     2.04,46           
   1) Angelina Billingham, 2) Laura Ylönen, 
   3) Lotta Lamminen, 4) Isla Sokoff
     Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       DQ                
   1) Edesa Gashi, 2) Chantelle Peter, 
   3) Siiri Siirtola, 4) Kerttu Niemi


P15 4x200m viesti
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       1.47,31           
   1) Eino Sormunen, 2) Jaakko Siltala, 
   3) Lauri Kylmäpuro, 4) Viljami Heinonen
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    1.48,90           
   1) Eeli Mäkelä, 2) Einari Tiainen, 
   3) Tumi Siranko, 4) Tuomas Ahokas
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     1.49,38           
   1) Samuel Koski, 2) Kuutti Vierros, 
   3) Elias Neuvonen, 4) Erkko Mattila
4)   Esbo IF 1                        EsboIF                    1.49,82           
   1) Jonatan Österholm, 2) Rasmus Vuonoranta, 
   3) Marius Henriksson, 4) Rado Lindberg
5)   Espoon Tapiot                    EspTa                     1.53,24           
   1) Miro Hottinen, 2) Joa Järvenkylä, 
   3) Lauri Leivonen, 4) Waltteri Koenkytö
6)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       1.54,23           
   1) Jim Willberg, 2) Oliver Asikainen, 
   3) Henrik Lounela, 4) Max Hammar
7)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  1.57,88           
   1) Konsta Keijonen, 2) Alex Brofeldt, 
   3) Kasperi Hiidenniemi, 4) Rasmus Kortesoja
8)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     2.02,73           
   1) Olavi Halonen, 2) Rasmus Salmi, 
   3) Aleksis Hurme, 4) Taneli Hyvärinen
     Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     DNF               
   1) Julius Jäntti, 2) Konsta Kock, 
   3) Elias Vesterinen, 4) Elmo Kempas

Loppukilpailu erä 1
1)   Helsingin Kisa-Veikot 2          HKV                       1.54,23           
   1) Jim Willberg, 2) Oliver Asikainen, 
   3) Henrik Lounela, 4) Max Hammar
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  1.57,88           
   1) Konsta Keijonen, 2) Alex Brofeldt, 
   3) Kasperi Hiidenniemi, 4) Rasmus Kortesoja
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     2.02,73           
   1) Olavi Halonen, 2) Rasmus Salmi, 
   3) Aleksis Hurme, 4) Taneli Hyvärinen
     Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     DNF               
   1) Julius Jäntti, 2) Konsta Kock, 
   3) Elias Vesterinen, 4) Elmo Kempas

Loppukilpailu erä 2
1)   Helsingin Kisa-Veikot 1          HKV                       1.47,31           
   1) Eino Sormunen, 2) Jaakko Siltala, 
   3) Lauri Kylmäpuro, 4) Viljami Heinonen
2)   Vantaan Salamat 1                VantSa                    1.48,90           
   1) Eeli Mäkelä, 2) Einari Tiainen, 
   3) Tumi Siranko, 4) Tuomas Ahokas
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     1.49,38           
   1) Samuel Koski, 2) Kuutti Vierros, 
   3) Elias Neuvonen, 4) Erkko Mattila
4)   Esbo IF 1                        EsboIF                    1.49,82           
   1) Jonatan Österholm, 2) Rasmus Vuonoranta, 
   3) Marius Henriksson, 4) Rado Lindberg
5)   Espoon Tapiot                    EspTa                     1.53,24           
   1) Miro Hottinen, 2) Joa Järvenkylä, 
   3) Lauri Leivonen, 4) Waltteri Koenkytö


M17 Sprint medley
Loppukilpailu
1)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   3.47,08           
   1) Eetu Rantala, 2) Andreas Kärkkäinen, 
   3) Simo Laine, 4) Markus Serenius
2)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     3.55,97           
   1) Olli Laitinen, 2) Sebastian Torkkel, 
   3) Aapeli Hatanpää, 4) Karlos Kemppaala
3)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     4.03,74           
   1) Mortti Metsäkoivu, 2) Benjamin Saukkonen, 
   3) Aleksi Nokkanen, 4) Miska Koponen
4)   Viipurin Urheilijat 3            ViipU                     4.07,90           
   1) Nikolay Rinas, 2) Zakaria Sabally, 
   3) Kuutti Vierros, 4) Luca Kallela
5)   Espoon Tapiot 1                  EspTa                     4.08,26           
   1) Henri Matikainen, 2) Joel Jussila, 
   3) Jacob Långbacka, 4) Lassi Lehtimäki


N17 Sprint medley
Loppukilpailu
1)   Viipurin Urheilijat 1            ViipU                     4.40,11           
   1) Pihla Happonen, 2) Gerli Kumar, 
   3) Juulia Tala, 4) Emilia Tala
2)   Viipurin Urheilijat 2            ViipU                     4.52,77           
   1) Vivian Castilla, 2) Anneli Alles, 
   3) Merianna Rantakokko, 4) Salla Isoherranen
3)   Helsingin Tarmo 1                HelsTa                    5.02,66           
   1) Jenna Aarnio, 2) Elena Taskinen, 
   3) Eeva Eisanen, 4) Maisa Mikkola
4)   Helsingin Tarmo 2                HelsTa                    5.18,69           
   1) Christelle Traore, 2) Alisa Hyrri, 
   3) Tuulia Kiuru, 4) Veera Turakainen
     Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  DQ                
   1) Sanni-Veera Viertola, 2) Elisa Alastalo, 
   3) Helmi Lievonen, 4) Vanessa Lindberg