Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
16.04. klo 17:30 NYU mestaruusmaastot Tulokset (päivitetty: 08:19 18.04.2019)
P7 500 m		Sijoitus	Aika
Daniel Johanson	        1.              2.25

P8 500 m		Sijoitus	Aika
Olli Auranen		1.      	2.09
Jyri Korhonen		2.	        2.22
Meelis Ridala		3.	        2.33
Justus Mourujärvi	4.	        3.14

T7 500 m		Sijoitus	Aika
Lotta Parviainen	1.	        2.19
Jenni Latva		2.	        2.36
Alisa Kemppainen	3.	        2.41
Anni Koljonen		4.	        3.08
Venla Ruotsala		5.	        3.41

T8 500 m		Sijoitus	Aika
Mette Urpalainen	1.	        2.13
Anna Ollikainen		2.	        2.25
Mira Montonen		3.	        2.31
Emma Paananen	        4.	        3.33

P9 1000 m		Sijoitus	Aika
Topias Leinonen 	1.	        4.21
Paavo Jokitalo		2.	        4.55
Riku Korhonen 		3.	        5.01

T9 1000 m		Sijoitus	Aika
Onerva Pennonen 	1.	        5.08
Peppi Lucas		2.	        5.29
Meea Urpalainen 	3.	        5.32
Martta Mösö 		4.	        5.49

T10 2000 m		Sijoitus	Aika
Emma Liikkanen 	        1.	        11.38
Jenna Pyykkö		2.	        12.35
Milla Louhivuori 	3.	        12.41
Heta Mösö 		4.	        12.56

P10 2000 m		Sijoitus	Aika
Jere Mourujärvi 	1.	        10.15
Jere Paananen		2.	        10.40

T11 2000 m		Sijoitus	Aika
Viiviliina Nurminen 	1.	        10.12
Oona Korhonen 	        2.	        11.22
Siiri Kattelus		3.	        12.22

P11 2000 m		Sijoitus	Aika
Peetu Malmström	        1.              9.25
Otso Leinonen 		2.        	9.46
Joona Paananen 	        3.      	10.12
Severi Heikkola	        4.       	12.16
Aarne Ryynänen  	DNF	

T12 3000 m		Sijoitus	Aika
Pihla Jaakola-Siimes 	1.       	15.48
Milla Pihlava		2.	        18.17

P12 3000 m		Sijoitus	Aika
Jonne Mourujärvi 	1.	        12.27
Anton Kemppi		2.              12.34

T13 3000 m		Sijoitus	Aika
Sara Parviainen 	1.       	14.14
Emma Lehtonen 	        2.      	17.33
Sanni Lehtonen		3.	        18.09

P13 3000 m		Sijoitus	Aika
Rasmus Laapas 		1.	        13.59
Kasperi Kemppainen	2.	        14.54
Valtteri Vasama 	3.	        17.06

T15 4 km		Sijoitus	Aika
Greta Laukala 		1.	        19.59
Inkaliina Nurminen 	2.	        20.02

N17 4 km		Sijoitus	Aika
Kajsa Henriksén 	1.	        19.41
Taika Uusimäki 		DNS