Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
18.07. klo 18:00 Seurakisat Tulokset (päivitetty: 16:50 20.07.2018)
Silja Line seurakisat 18.7.2018 
TULOKSET
T5 pituus

  1. Ilona Vartiainen                 	SiilPo		1,43
  2. Laura Korkalainen			SiilPo		1,31
  3. Sini Joye                        	SiilPo       	1,28

P5 pituus

  1. Samu Mäkiniemi                   	SiilPo       	1,47
  2. Timi Kouvalainen                   SiilPo       	1,25 
  3. Otto Rissanen                     	SiilPo    	1,04

T6 pituus

  1. Iida Sutinen    			SiilPo       	2,10
  2. Mette Korhonen                     SiilPo       	2,05  
  3. Assi Harlamov 			SiilPo       	2,04
  4. Jonna Sutinen               	SiilPo      	1,97
  5. Vilma Järvinen             	SiilPo      	1,90
  6. Kerttu Sinisalo                    SiilPo       	1,74

P6 pituus

  1. Veeti Kauhanen                     SiilPo		1,57
  2. Julius Jalava                     	SiilPo      	1,09
     Lauri Kokkonen 			SiilPo  	DNS

T7 pituus

  1. Veera Pennanen			SiilPo     	2,16
  2. Milja Huusko                       SiilPo      	2,11
  3. Milla Vienola                      SiilPo		2,05
  3. Viivi Hyvärinen                    SiilPo      	1,97
  5. Viivi Vienola			SiilPo      	1,93
  6. Alisa Laasanen                     SiilPo       	1,92

P7 pituus

  1. Väinö Nevalainen			SiilPo       	2,72
  2. Tomas Karjalainen                  SiilPo      	2,71
  2. Luukas Savolainen                  SiilPo       	2,23
  4. Nuutti Soininen                    SiilPo       	2,05
  5. Niilo Kautonen                     SiilPo       	1,86
  6. Eetu Moilanen          	     	SiilPo       	1,69
  7. Rasmus Joye                        SiilPo       	1,59

T8 pituus

  1. Sofia Kokkonen			SiilPo     	2,79
  2. Annika Sairanen                    SiilPo       	2,76
  3. Siiri Sinisalo                     SiilPo      	2,40
  4. Tinja Jalava                       SiilPo       	2,32
  5. Saana Harlamov			Siilinjärvi  	1,91
  6. Oona Rissanen			Siilinjärvi 	1,83



T5 pallo

  1. Ilona Vartiainen                 	SiilPo		6,06
  2. Laura Korkalainen			SiilPo		3,99
  3. Sini Joye                        	SiilPo       	3,89

P5 pallo

  1. Samu Mäkiniemi                   	SiilPo       	7,27
  2. Timi Kouvalainen                   SiilPo       	4,07 
  3. Otto Rissanen                     	SiilPo    	3,45

T6 pallo

  1. Mette Korhonen			SiilPo       	7,64
  2. Vilma Järvinen                     SiilPo       	7,38  
  3. Kerttu Sinisalo 			SiilPo       	7,19
  4. Assi Harlamov			SiilPo      	7,17
  5. Iida Sutinen    			SiilPo      	7,05
  6. Jonna Sutinen             		SiilPo       	6,34

P6 pallo

  1. Veeti Kauhanen                     SiilPo		5,28
  2. Julius Jalava                     	SiilPo      	3,52
     Lauri Kokkonen 			SiilPo  	DNS

T7 pallo

  1. Milla Vienola      		SiilPo     	7,84
  2. Milja Huusko                       SiilPo      	7,79
  3. Alisa Laasanen			SiilPo		6,84
  3. Viivi Vienola			SiilPo      	6,67
  5. Veera Pennanen			SiilPo      	6,05
  6. Viivi Hyvärinen                    SiilPo       	4,91

P7 pallo

  1. Väinö Nevalainen			SiilPo       	14,18
  2. Nuutti Soininen                    SiilPo      	13,32
  3. Tomas Karjalainen                  SiilPo       	11,47
  4. Rasmus Joye                        SiilPo       	11,08
  5. Luukas Savolainen                  SiilPo       	10,72
  6. Niilo Kautonen                     SiilPo       	10,18
  7. Aaro Mäkiniemi			SiilPo       	9,15
  8. Eetu Moilanen          	     	SiilPo       	8,37

T8 pallo

  1. Siiri Sinisalo			SiilPo     	12,56
  2. Tinja Jalava                      	SiilPo       	10,74
  3. Sofia Kokkonen                    	SiilPo      	10,68
  4. Saana Harlamov 			Siilinjärvi  	7,94
  5. Annika Sairanen      		SiilPo       	7,20

”Tähdet” pallo

  1. Antti Rossi                     	SiilPo		9,25
  2. Olli-Pekka Ylönen                  SiilPo      	4,77