Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
20.06. klo 18:00 Silja Line Seurakisat Tulokset (päivitetty: 11:33 30.06.2018)
Silja Line seurakisat 20.6.2018 Siilinjärvi Hamulan koulu

TULOKSET


Soveltavan liikunnan yleisurheiluryhmä "Tähdet"

Pojat 40m

  1. Veeti Voutilainen                       Siiilinjärvi      11,3h

Tytöt 40m

  1. Juuli Piirainen                         SiilPo            13,9h


T5 40m

  1. Ilona Vartiainen                        SiilPo            10,9h
  2. Sini Joye                               SiilPo            11,2h
  3. Veera Moilanen                          SiilPo            11,9h
  4. Anni Forsström                          SiilPo            12,7h
  5. Sofia Voutilainen                       Siilinjärvi       13,2h
     Klaara Salo                             SiilPo            DNS


P5 40m

  1. Timi Kouvalainen                        SiilPo            9,1h
  2. Väinö Riekkinen                         SiilPo            10,5h
  3. Samu Mäkiniemi                          SiilPo            10,9h
  4. Aaron Muona                             SiilPo            11,1h
  5. Otto Rissanen                           SiilPo            11,4h


T6 40m

  1. Mette Korhonen                          SiilPo            8,8h
  2. Kiira Laukkanen                         SiilPo            9,5h
  3. Minnea Muona                            SiilPo            9,7h
  4. Jonna Sutinen                           SiilPo            10,0h
  5. Iida Sutinen                            SiilPo            10,2h
  6. Kerttu Sinisalo                         SiilPo            10,3h
     Viivi Hyvärinen                         SiilPo            DNS


P6 40m

  1. Joonas Ahonen                           SiilPo            7,7h
  2. Kalle Rytkönen                          MaanMa            8,5h
  3. Julius Jalava                           SiilPo            9,6h
  4. Veeti Kauhanen                          SiilPo            13,8h 


T7 40m

  1. Neea Ahonen                             SiilPo            8,2h
  2. Milja Huusko                            SiilPo            8,3h
  3. Peppi Voutilainen                       SiilPo            8,4h
  4. Alisa Laasanen                          SiilPo            8,5h
  5. Veera Pennanen                          SiilPo            8,6h
  6. Viivi Lehtonen                          SiilPo            8,7h
  7. Viivi Vienola                           SiilPo            8,8h
  8. Viivi Hyvärinen                         SiilPo            8,9h
  9. Lilja Forsström                         SiilPo            9,2h
     Netta Savolainen                        MaanMa            DNS
     Saara Salo                              SiilPo            DNS
     Maria Särkkä                            SiilPo            DNS


P7 40m

  1. Aatu Laukkanen                          SiilPo            8,4h
  2. Taneli Rantonen                         SiilPo            8,5h
  3. Aaro Mäkiniemi                          SiilPo            8,6h
  4. Rasmus Joye                             SiilPo            8,7h
  5. Nuutti Soininen                         SiilPo            8,9h
  6. Luukas Savolainen                       SiilPo            9,0h
  7. Niilo Kautonen                          SiilPo            9,2h


T8 40m

  1. Sofia Kokkonen                          SiilPo            7,5h
  2. Tinja Jalava                            SiilPo            7,6h
  3. Annika Sairanen                         SiilPo            7,9h
  4. Siiri Sinisalo                          SiilPo            8,3h
  5. Saana Harlamov                          SiilPo            9,4h



T5 pituus

  1. Ilona Vartiainen                        SiilPo            1,70
  2. Sini Joye                               SiilPo            1,26
  3. Veera Moilanen                          SiilPo            1,17
  4. Anni Forsström                          SiilPo            1,08
     Klaara Salo                             SiilPo            DNS


P5 pituus

  1. Timi Kouvalainen                        SiilPo            1,68
  2. Samu Mäkiniemi                          SiilPo            1,60
  3. Otto Rissanen                           SiilPo            1,57
  4. Väinö Riekkinen                         SiilPo            1,21
     Aaron Muona                             SiilPo            DNS


T6 pituus

  1. Mette Korhonen                          SiilPo            1,95
  2. Iida Sutinen                            SiilPo            1,85
  3. Kerttu Sinisalo                         SiilPo            1,66
  4. Minnea Muona                            SiilPo            1,55
  5. Kiira Laukkanen                         SiilPo            1,54
  6. Jonna Sutinen                           SiilPo            1,37
     Viivi Hyvärinen                         SiilPo            DNS


P6 pituus

  1. Joonas Ahonen                           SiilPo            2,37
  2. Kalle Rytkönen                          MaanMa            2,20
  3. Veeti Kauhanen                          SiilPo            1,73
  4. Julius Jalava                           SiilPo            1,44



T7 pituus

  1. Veera Pennanen                          SiilPo            2,33
  2. Viivi Lehtonen                          SiilPo            2,27
  3. Milla Vienola                           SiilPo            2,23
  3. Viivi Hyvärinen                         SiilPo            2,23
  5. Alisa Laasanen                          SiilPo            2,09
  6. Milja Huusko                            SiilPo            2,03
  7. Lilja Forsström                         SiilPo            1,74
  7. Neea Ahonen                             SiilPo            1,41
     Netta Savolainen                        MaanMa            DNS
     Saara Salo                              SiilPo            DNS
     Maria Särkkä                            SiilPo            DNS


P7 pituus

  1. Aatu Laukkanen                          SiilPo            2,46
  2. Nuutti Soininen                         SiilPo            2,16
  2. Luukas Savolainen                       SiilPo            2,16
  4. Niilo Kautonen                          SiilPo            1,96
  5. Rasmus Joye                             SiilPo            1,76
     Taneli Rantonen                         SiilPo            DNS


T8 pituus

  1. Annika Sairanen                         SiilPo            2,90
  2. Sofia Kokkonen                          SiilPo            2,75
  3. Siiri Sinisalo                          SiilPo            2,60
  4. Tinja Jalava                            SiilPo            2,58