Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
13.05. klo 11:00 Satakunnan Pm maastot Tulokset (päivitetty: 01:34 14.05.2017)
Satakunnan Pm maastot 13.5.2017    JOUKKUEKISA tulokset Lisätty

Tytöt 9
Lähti: 40, Keskeytti: 0, 
1. 32 Pelkonen Jenna Kiukaisten Kisailijat 3:24  
2. 25 Mälkki Ronja Porin Tarmo 3:28 +4 
3. 26 Määttänen Stella Noormarkun Nopsa 3:29 +5 
4. 6 Harju Fanni Ulvila Sport Team 3:35 +11 
5. 19 Laine Liina Lauttakylän Luja 3:36 +12 
6. 45 Viitasalo Auni Kiukaisten Kisailijat 3:38 +14 
7. 2 Arola Emilia Ulvila Sport Team 3:39 +15 
8. 34 Poussu Iina Noormarkun Nopsa 3:40 +16 
9. 42 Tuominen Linnea Porin Yleisurheilu 3:41 +17 
10. 44 Viitanen Jenny Noormarkun Nopsa 3:42 +18 
11. 12 Karimäki Sara Vammalan seudun Voima 3:44 +20 
12. 30 Norrgård Christell Porin Tarmo 3:45 +21 
13. 41 Trubitson Darja Ulvila Sport Team 3:46 +22 
14. 7 Heininen Siiri Kankaanpään Seudun Leisku 3:48 +24 
15. 33 Peltomäki Matleena Porin Yleisurheilu 3:52 +28 
16. 39 Saari Venla Kiukaisten Kisailijat 3:53 +29 
17. 17 Koskinen Julia Porin Yleisurheilu 3:54 +30 
18. 35 Prihti Emmi Noormarkun Nopsa 3:55 +31 
19. 18 Kuusiluoma Inka Parkanon Urheilijat 3:57 +33 
20. 47 Votshenko Aada Kankaanpään Seudun Leisku 3:58 +34 
21. 11 Kaapu Milja Punkalaitumen Kunto 3:59 +35 
22. 1 Ahvenjärvi Säde Ulvila Sport Team 4:02 +38 
23. 24 Mäkinen Kiia Porin Yleisurheilu 4:03 +39 
24. 43 Wallenius Maija Kiukaisten Kisailijat 4:04 +40 
25. 27 Niemenmaa Ronja Parkanon Urheilijat 4:05 +41 
26. 36 Pääkkönen Vilma Vammalan seudun Voima 4:06 +42 
27. 21 Lehtonen Aurora Ulvila Sport Team 4:07 +43 
28. 49 Yli-Kärkelä Minea Parkanon Urheilijat 4:08 +44 
29. 14 Heino Oona Parkanon Urheilijat 4:09 +45 
30. 23 Mäkelä Minja Noormarkun Nopsa 4:10 +46 
31. 10 Jalonen Amanda Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil 4:12 +48 
32. 40 Saine Anna Kankaanpään Seudun Leisku 4:13 +49 
33. 8 Henttinen Amanda Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil 4:15 +51 
34. 3 Broman Kiira Porin Yleisurheilu 4:18 +54 
35. 22 Marjamäki Meea Porin Yleisurheilu 4:25 +1:01 
36. 15 Kinnanen Henriikka Vammalan seudun Voima 4:30 +1:06 
37. 20 Lampinen Fanni Punkalaitumen Kunto 4:31 +1:07 
38. 29 Nieminen Siiri Punkalaitumen Kunto 4:33 +1:09 
39. 9 Hohkuri Elli Ulvila Sport Team 4:53 +1:29 
40. 48 Vuorenmaa Kaisu Ulvila Sport Team 5:16 +1:52 
    Etelätalo Auroora   Porin Yleisurheilu   DNS
    Hakala Susanna    Noormarkun Nopsa   DNS
    Karjala  Vilja    Porin Yleisurheilu  DNS
    Kiskola Minea     Porin Yleisurheilu  DNS
    Niemi Veera       Porin Yleisurheilu  DNS
    Nurmi Henni       Porin Yleisurheilu  DNS
    Riento Minttu     Porin Yleisurheilu  DNS
    Röksä Iines       Porin Yleisurheilu  DNS
    Virtaniemi Milla  Noormarkun Nopsa    DNS

Pojat 9
Lähti: 42, Keskeytti: 0
1. 65 Koivisto Sakarja Noormarkun Nopsa 3:14  
2. 62 Kaipiainen Einari Ulvila Sport Team 3:19 +5 
3. 73 Mäkelä Sakari Lauttakylän Luja 3:20 +6 
4. 81 Tiensuu Joose Vammalan seudun Voima 3:23 +9 
5. 260 Kuoppala Anselmi Nakkilan Vire 3:27 +13 
6. 79 Salmela Samuel Punkalaitumen Kunto 3:29 +15 
7. 67 Kuusiluoma Oula Parkanon Urheilijat 3:30 +16 
8. 64 Kiili Severi Ulvila Sport Team 3:32 +18 
9. 82 Tuomisto Olavi Vammalan seudun Voima 3:33 +19 
10. 69 Manner Taavi Kankaanpään Seudun Leisku 3:38 +24 
11. 57 Irri Roni Vammalan seudun Voima 3:41 +27 
12. 84 Unkuri Onni Nakkilan Vire 3:42 +28 
13. 80 Salmi Hugo Vammalan seudun Voima 3:43 +29 
14. 76 Rantala Arttu Nakkilan Vire 3:44 +30 
15. 267 Uusitalo Tiitu Kankaanpään Seudun Leisku 3:45 +31 
16. 87 Virtaniemi Juuso Noormarkun Nopsa 3:46 +32 
16. 59 Jaakkola Paavo Nakkilan Vire 3:46 +32 
18. 55 Hohtari Luka Nakkilan Vire 3:47 +33 
18. 52 Haukio Antti Porin Yleisurheilu 3:47 +33 
20. 71 Mäkelä Aapo Ulvila Sport Team 3:48 +34 
21. 58 Isometsä Eino Kankaanpään Seudun Leisku 3:50 +36 
22. 266 Willman Vilho Noormarkun Nopsa 3:51 +37 
22. 77 Rantala Santeri Nakkilan Vire 3:51 +37 
24. 72 Mäkelä Onni Ulvila Sport Team 3:52 +38 
25. 83 Tynkky Heikki Porin Tarmo 3:53 +39 
26. 78 Saari Konsta Kiukaisten Kisailijat 3:55 +41 
27. 88 Välimäki Nico Vammalan seudun Voima 3:56 +42 
28. 261 Heinimäki Aatu Parkanon Urheilijat 4:00 +46 
29. 85 Viitanen Juho Noormarkun Nopsa 4:01 +47 
30. 66 Kosonen Teemu Porin Tarmo 4:04 +50 
31. 53 Hirvikoski Eemil Nakkilan Vire 4:05 +51 
32. 56 Honkanen Riki Parkanon Urheilijat 4:06 +52 
32. 50 Gröndahl Daniel Ulvila Sport Team 4:06 +52 
34. 54 Hirvikoski Elmeri Nakkilan Vire 4:07 +53 
35. 60 Juhola Ville Noormarkun Nopsa 4:08 +54 
36. 61 Järvinen Niki Ulvila Sport Team 4:12 +58 
37. 75 Peltomaa Elmeri Noormarkun Nopsa 4:18 +1:04 
38. 63 Kiili Jalmari Ulvila Sport Team 4:22 +1:08 
39. 68 Kyösti Kalle Parkanon Urheilijat 4:24 +1:10 
40. 86 Vikström Veeti Porin Yleisurheilu 4:33 +1:19 
41. 51 Hakala Valtteri Ulvila Sport Team 4:34 +1:20 
42. 74 Mäntynen Santeri Ulvila Sport Team 4:45 +1:31 
    Mattila Emil    Vammalan seudun Voima   DNS

Tytöt 10
Lähti: 24, Keskeytti: 0
1. 112 Willman Nuppu Noormarkun Nopsa 4:49  
2. 100 Kause Ella Porin Yleisurheilu 4:51 +2 
3. 95 Helmi Emilia Noormarkun Nopsa 4:52 +3 
4. 113 Vuori Maija Nakkilan Vire 4:53 +4 
5. 103 Laino Siiri Kankaanpään Seudun Leisku 5:12 +23 
6. 104 Miikkulainen Milja Porin Yleisurheilu 5:13 +24 
7. 110 Teronen Anni Vammalan seudun Voima 5:14 +25 
8. 109 Tenho Hilla Noormarkun Nopsa 5:18 +29 
9. 105 Mäkelä Siiri Lauttakylän Luja 5:19 +30 
10. 94 Heininen Kerttu Kankaanpään Seudun Leisku 5:22 +33 
11. 93 Harell Ella Porin Yleisurheilu 5:25 +36 
12. 101 Kinnanen Janita Vammalan seudun Voima 5:26 +37 
13. 89 Akola Ellimaija Porin Yleisurheilu 5:28 +39 
14. 106 Palomäki Emilia Ulvila Sport Team 5:29 +40 
15. 96 Ilander Iida Porin Tarmo 5:33 +44 
16. 99 Kaasalainen Ellen Lauttakylän Luja 5:35 +46 
17. 111 Vidqvist Emmi Ulvila Sport Team 5:36 +47 
18. 91 Broman Petra Porin Yleisurheilu 5:37 +48 
19. 97 Isometsä Elli Kankaanpään Seudun Leisku 5:38 +49 
20. 102 Kivikoski Melinda Ulvila Sport Team 5:47 +58 
21. 98 Järvinen Nette Ulvila Sport Team 5:49 +1:00 
22. 92 Gröndahl Julia Porin Yleisurheilu 6:06 +1:17 
23. 108 Ranne Nelli Porin Yleisurheilu 6:28 +1:39 
24. 107 Pääkkönen Venla Vammalan seudun Voima 7:15 +2:26 
    Backman Veera  Porin Yleisurheilu   DNS

Pojat 10
Lähti: 19, Keskeytti: 0, 
1. 116 Kallio Juho Noormarkun Nopsa 4:52  
2. 124 Peltonen Joel Porin Tarmo 4:55 +3 
3. 132 Vainikka Vili Ulvila Sport Team 5:02 +10 
4. 122 Nurmo Olavi Punkalaitumen Kunto 5:03 +11 
5. 129 Siuko Eemil Punkalaitumen Kunto 5:06 +14 
6. 117 Kivioja Arttu Nakkilan Vire 5:07 +15 
7. 119 Lähde Sami Vammalan seudun Voima 5:09 +17 
8. 130 Tynkky Antti Porin Tarmo 5:12 +20 
9. 264 Pinola Tatu Ulvila Sport Team 5:14 +22 
10. 125 Rintamäki Frans Kankaanpään Seudun Leisku 5:16 +24 
11. 131 Unkuri Juho Nakkilan Vire 5:24 +32 
12. 114 Jussila Samuel Noormarkun Nopsa 5:28 +36 
13. 262 Rajala Matias Noormarkun Nopsa 5:30 +38 
14. 265 Koski Luukas Ulvila Sport Team 5:34 +42 
15. 115 Kaivola Topi Nakkilan Vire 5:39 +47 
16. 126 Sainio Vilho Nakkilan Vire 5:44 +52 
17. 121 Mettänen Elias Punkalaitumen Kunto 5:47 +55 
18. 123 Papinaho Onni Ulvila Sport Team 5:56 +1:04 
19. 120 Mettänen Aaro Harjavallan Jymy 6:30 +1:38 
    Salmela Eemil   Punkalaitumen Kunto   DNS
    Silvennoinen Aaro  Vammalan seudun Voima   DNS

Tytöt 11
Lähti: 13, Keskeytti: 0,
1. 145 Sivunen Sofia Porin Yleisurheilu 4:44  
2. 139 Lehtonen Venla Ulvila Sport Team 4:58 +14 
3. 135 Friman Jenni Porin Tarmo 5:06 +22 
4. 133 Aarikka Maisa Porin Yleisurheilu 5:18 +34 
5. 136 Haula Lidia Nakkilan Vire 5:21 +37 
6. 143 Niemenmaa Emmi Parkanon Urheilijat 5:23 +39 
7. 138 Laaksonen Vilma Porin Yleisurheilu 5:25 +41 
8. 146 Stenroos Anna Nakkilan Vire 5:35 +51 
9. 134 Anttila Aino Nakkilan Vire 5:36 +52 
10. 142 Nelimarkka Rebecca Ulvila Sport Team 5:55 +1:11 
11. 141 Mikkelsson Iida Porin Yleisurheilu 6:18 +1:34 
12. 140 Meskanen Aada Porin Yleisurheilu 6:26 +1:42 
13. 137 Järvinen Nanda Ulvila Sport Team 7:48 +3:04 
     Pere Juulia  Euran Raiku   DNS

Pojat 11
Lähti: 19, Keskeytti: 0,
1. 153 Knuutila Tino Kankaanpään Seudun Leisku 4:31  
2. 149 Fabig Leo Noormarkun Nopsa 4:38 +7 
3. 150 Heininen Leevi Kankaanpään Seudun Leisku 4:43 +12 
4. 165 Tuominen Rami Kankaanpään Seudun Leisku 4:53 +22 
5. 151 Kallela Oskari Nakkilan Vire 5:02 +31 
6. 155 Lampinen Valtteri Punkalaitumen Kunto 5:07 +36 
7. 161 Rintala Weetu Lauttakylän Luja 5:13 +42 
8. 157 Lindroos Olli Kyläsaaren Kajastus 5:14 +43 
9. 158 Loikas Veikka Porin Yleisurheilu 5:16 +45 
10. 159 Nurmi Juho Nakkilan Vire 5:18 +47 
11. 156 Lehtinen Verneri Lauttakylän Luja 5:22 +51 
12. 160 Ranne Niklas Porin Yleisurheilu 5:23 +52 
13. 263 Vaitiniemi Oliver Noormarkun Nopsa 5:30 +59 
14. 163 Salo Elmeri Noormarkun Nopsa 5:32 +1:01 
15. 154 Kohijoki Elias Ulvila Sport Team 5:38 +1:07 
16. 164 Suojanen Kalle Punkalaitumen Kunto 5:41 +1:10 
17. 152 Kivikoski Veeti Ulvila Sport Team 5:42 +1:11 
18. 166 Yli-Parri Joni Punkalaitumen Kunto 5:51 +1:20 
19. 162 Ruusunen Onni Porin Yleisurheilu 5:55 +1:24
    Alho Ilpo   Kankaanpään Seudun Leisku  DNS
    Ellä Niilo  Nakkilan Vire   DNS 

Tytöt 12
Lähti: 14, Keskeytti: 0, 
1. 176 Punto Elli Vammalan seudun Voima 6:41  
2. 172 Mattila Pinja Vammalan seudun Voima 6:57 +16 
3. 179 Vuori Heini Nakkilan Vire 6:59 +18 
4. 178 Sjöblom Lotta Nakkilan Vire 7:09 +28 
5. 175 Pelkonen Neea Kiukaisten Kisailijat 7:21 +40 
6. 170 Kautto Kiira Porin Yleisurheilu 7:28 +47 
7. 177 Pärssinen Katri Vammalan seudun Voima 7:34 +53 
8. 169 Kaasalainen Julia Lauttakylän Luja 7:35 +54 
9. 268 Harell Emmi Porin Yleisurheilu 7:40 +59 
10. 174 Nieminen Pinja Porin Yleisurheilu 7:42 +1:01 
11. 167 Haviala Eveliina Nakkilan Vire 7:48 +1:07 
12. 171 Lehtola Inni Kiukaisten Kisailijat 7:53 +1:12 
13. 173 Mäkelä Sanni-Maria Noormarkun Nopsa 8:37 +1:56 
14. 168 Heino Sara Kiukaisten Kisailijat 9:24 +2:43 

Pojat 12
Lähti: 7, Keskeytti: 0, 
1. 185 Miikkulainen Aleksi Porin Yleisurheilu 6:32  
2. 181 Haapamäki Santeri Vammalan seudun Voima 6:33 +1 
3. 183 Heinonen Valtteri Euran Raiku 6:49 +17 
4. 182 Heikkinen Niko Punkalaitumen Kunto 7:19 +47 
5. 188 Salmela Mikael Punkalaitumen Kunto 7:20 +48 
6. 187 Pajunen Janne Porin Yleisurheilu 7:53 +1:21 
7. 184 Kaapu Topias Punkalaitumen Kunto 9:03 +2:31
    Alho Olli  Kankaanpään Seudun Leisku  DNS
    Paajanen Sebastian  Kankaanpään Seudun Leisku  DNS 

Tytöt 13
Lähti: 18, Keskeytti: 0, 
1. 207 Välimäki Nina Vammalan seudun Voima 6:34  
2. 201 Niemenmaa Veera Parkanon Urheilijat 6:37 +3 
3. 197 Koivuniemi Pauliina Vammalan seudun Voima 6:46 +12 
4. 194 Junkkala Jessica Vammalan seudun Voima 6:51 +17 
5. 199 Luoma Elli Ulvila Sport Team 6:54 +20 
6. 198 Lampila Ilona Vammalan seudun Voima 7:03 +29 
7. 190 Fabig Linnea Noormarkun Nopsa 7:12 +38 
8. 204 Raita Elli-Noora Porin Tarmo 7:13 +39 
9. 200 Manner Aino Noormarkun Nopsa 7:21 +47 
10. 193 Heikkinen Heidi Punkalaitumen Kunto 7:25 +51 
11. 205 Siuko Helmi Punkalaitumen Kunto 7:32 +58 
12. 189 Ahokas Inkeri Porin Yleisurheilu 7:34 +1:00 
13. 208 Yli-Futka Amanda Nakkilan Vire 7:36 +1:02 
14. 195 Kallio Pinja Noormarkun Nopsa 7:37 +1:03 
15. 196 Kanerva Liinu Nakkilan Vire 7:47 +1:13 
16. 192 Heikkilä Siiri Nakkilan Vire 7:50 +1:16 
17. 191 Finska Helmi Vammalan seudun Voima 8:02 +1:28 
18. 202 Nurmo Pauliina Punkalaitumen Kunto 8:10 +1:36 
    Pajunen Jasmin  Porin Yleisurheilu  DNS
    Tuohiniemi Ella  Porin Tarmo   DNS

Pojat 13
Lähti: 14, Keskeytti: 0, 
1. 219 Palomäki Oskari Ulvila Sport Team 6:04  
2. 215 Lehtinen Elmeri Lauttakylän Luja 6:05 +1 
3. 216 Lehtonen Elias Ulvila Sport Team 6:06 +2 
4. 217 Lähteenmäki Mikael Kankaanpään Seudun Leisku 6:14 +10 
5. 222 Sairio Elias Kankaanpään Seudun Leisku 6:26 +22 
6. 220 Saine Kosti Kankaanpään Seudun Leisku 6:31 +27 
7. 209 Heino Sami Porin Yleisurheilu 6:36 +32 
8. 213 Koivisto Simeon Noormarkun Nopsa 6:45 +41 
9. 211 Kivistö Juho Porin Yleisurheilu 6:47 +43 
10. 214 Lampinen Aleksi Punkalaitumen Kunto 6:49 +45 
11. 212 Kleemola Oskari Ulvila Sport Team 6:56 +52 
12. 218 Mikkola Niko Porin Yleisurheilu 7:02 +58 
13. 210 Kiviranta Pietari Kankaanpään Seudun Leisku 7:17 +1:13 
14. 221 Sairio Eemil Kankaanpään Seudun Leisku 7:25 +1:21 
     Vesterbacka Mikko  Kankaanpään Seudun Leisku  DNS

Tytöt 14
Lähti: 6, Keskeytti: 1, 
1. 228 Pere Vilma Euran Raiku 9:35  
2. 227 Mattila Veera Vammalan seudun Voima 10:02 +27 
3. 229 Rintala Julia Noormarkun Nopsa 10:45 +1:10 
4. 225 Hellman Sofia Ulvila Sport Team 11:04 +1:29 
5. 226 Juhala Maria Kankaanpään Seudun Leisku 11:25 +1:50 
 230 Saaristo Elisa Porin Tarmo Kesk. NM  

Tytöt 15
Lähti: 3, Keskeytti: 0, 
1. 232 Nieminen Ruut Kankaanpään Seudun Leisku 11:20  
2. 231 Lähde Elisa Vammalan seudun Voima 11:30 +10 
3. 233 Nurmo Marjaana Punkalaitumen Kunto 14:21 +3:01 
   Susanna Palomäki Ulvila Sport Team  DNS

Pojat 14
Lähti: 1, Keskeytti: 0, 
1. 235 Nieminen Turkka Vammalan seudun Voima 9:30  
    Välimäki Ilmari Noormarkun Nopsa  DNS

Pojat 15
Lähti: 5, Keskeytti: 0, 
1. 237 Joensuu Aleksi Kankaanpään Seudun Leisku 9:19  
2. 239 Kero Samuli Vammalan seudun Voima 9:51 +32 
3. 240 Kiviranta Johannes Kankaanpään Seudun Leisku 10:25 +1:06 
4. 241 Koivisto Salomon Noormarkun Nopsa 10:36 +1:17 
5. 242 Seilonen Matias Kankaanpään Seudun Leisku 11:40 +2:21
   Severi Kankeri  Nakkilan Vire  DNS 

N17
Lähti: 4, Keskeytti: 0, 
1. 243 Färm Heidi Porin Yleisurheilu 15:21  
2. 246 Viitasalo Netta Kiukaisten Kisailijat 18:11 +2:50 
3. 245 Tuominen Mari Kankaanpään Seudun Leisku 18:26 +3:05 
4. 244 Heininen Inka Kankaanpään Seudun Leisku 19:22 +4:01 

N19
Lähti: 2, Keskeytti: 0, 
1. 248 Ylikahri Julia Noormarkun Nopsa 16:33  
2. 247 Tuominen Heli Kankaanpään Seudun Leisku 21:08 +4:35 

N
Lähti: 5, Keskeytti: 0
1. 249 Häkkinen Anna-Liisa Punkalaitumen Kunto 14:52  
2. 253 Nurmi Paula Nakkilan Vire 16:25 +1:33 
3. 251 Mäkelä Päivi Vammalan seudun Voima 17:31 +2:39 
4. 250 Laurila Katriina Vammalan seudun Voima 18:02 +3:10 
5. 252 Männistö Terhi Nakkilan Vire 18:51 +3:59 

M17
Lähti: 1, Keskeytti: 0, 
1. 254 Törölä Leevi Ulvila Sport Team 19:35  

M
Lähti: 4, Keskeytti: 0,
1. 257 Nurmo Mika Punkalaitumen Kunto 18:05  
2. 259 Varis Ilkka Rauman Urheilijat 18:27 +22 
3. 256 Mattila Aaro Porin Yleisurheilu 19:00 +55 
4. 258 Sillanpää Valtteri Noormarkun Nopsa 19:38 +1:33 



Pm maastot 13.5.2017

Joukkuetulokset - T9
   1.  Noormarkun Nopsa                             21
           Määttänen Stella                              3
           Poussu Iina                                   8
           Viitanen Jenny                               10

   2.  Kiukaisten Kisailijat                        23
           Pelkonen Jenna                                1
           Viitasalo Auni                                6
           Saari Venla                                  16

   3.  Ulvila Sport Team                            24
           Harju Fanni                                   4
           Arola Emilia                                  7
           Trubitson Darja                              13

   4.  Porin Yleisurheilu                           41
           Tuominen Linnea                               9
           Peltomäki Matleena                           15
           Koskinen Julia                               17

   5.  Kankaanpään Seudun Leisku                    66
           Heininen Siiri                               14
           Votshenko Aada                               20
           Saine Anna                                   32

   6.  Parkanon Urheilijat                          72
           Kuusiluoma Inka                              19
           Niemenmaa Ronja                              25
           Yli-Kärkelä Minea                            28

   7.  Vammalan seudun Voima                        73
           Karimäki Sara                                11
           Pääkkönen Vilma                              26
           Kinnanen Henriikka                           36

   8.  Ulvila Sport Team -2                         88
           Ahvenjärvi Säde                              22
           Lehtonen Aurora                              27
           Hohkuri Elli                                 39

   9.  Porin Yleisurheilu -2                        92
           Mäkinen Kiia                                 23
           Broman Kiira                                 34
           Marjamäki Meea                               35

  10.  Punkalaitumen Kunto                          96
           Kaapu Milja                                  21
           Lampinen Fanni                               37
           Nieminen Siiri                               38



Joukkuetulokset - P9
   1.  Vammalan seudun Voima                        24
           Tiensuu Joose                                 4
           Tuomisto Olavi                                9
           Irri Roni                                    11

   2.  Ulvila Sport Team                            30
           Kaipiainen Einari                             2
           Kiili Severi                                  8
           Mäkelä Aapo                                  20

   3.  Nakkilan Vire                                31
           Kuoppala Anselmi                              5
           Unkuri Onni                                  12
           Rantala Arttu                                14

   4.  Noormarkun Nopsa                             39
           Koivisto Sakarja                              1
           Virtaniemi Juuso                             16
           Willman Vilho                                22

   5.  Kankaanpään Seudun Leisku                    46
           Manner Taavi                                 10
           Uusitalo Tiitu                               15
           Isometsä Eino                                21

   6.  Nakkilan Vire -2                             56
           Jaakkola Paavo                               16
           Hohtari Luka                                 18
           Rantala Santeri                              22

   7.  Parkanon Urheilijat                          67
           Kuusiluoma Oula                               7
           Heinimäki Aatu                               28
           Honkanen Riki                                32

   8.  Ulvila Sport Team -2                         92
           Mäkelä Onni                                  24
           Gröndahl Daniel                              32
           Järvinen Niki                                36

   9.  Noormarkun Nopsa -2                         101
           Viitanen Juho                                29
           Juhola Ville                                 35
           Peltomaa Elmeri                              37

  10.  Ulvila Sport Team -3                        121
           Kiili Jalmari                                38
           Hakala Valtteri                              41
           Mäntynen Santeri                             42



Joukkuetulokset - T10
   1.  Noormarkun Nopsa                             12
           Willman Nuppu                                 1
           Helmi Emilia                                  3
           Tenho Hilla                                   8

   2.  Porin Yleisurheilu                           19
           Kause Ella                                    2
           Miikkulainen Milja                            6
           Harell Ella                                  11

   3.  Kankaanpään Seudun Leisku                    34
           Laino Siiri                                   5
           Heininen Kerttu                              10
           Isometsä Elli                                19

   4.  Vammalan seudun Voima                        43
           Teronen Anni                                  7
           Kinnanen Janita                              12
           Pääkkönen Venla                              24

   5.  Ulvila Sport Team                            51
           Palomäki Emilia                              14
           Vidqvist Emmi                                17
           Kivikoski Melinda                            20

   6.  Porin Yleisurheilu -2                        53
           Akola Ellimaija                              13
           Broman Petra                                 18
           Gröndahl Julia                               22



Joukkuetulokset - P10
   1.  Noormarkun Nopsa                             26
           Kallio Juho                                   1
           Jussila Samuel                               12
           Rajala Matias                                13
   2.  Ulvila Sport Team                            26
           Vainikka Vili                                 3
           Pinola Tatu                                   9
           Koski Luukas                                 14
   3.  Punkalaitumen Kunto                          26
           Nurmo Olavi                                   4
           Siuko Eemil                                   5
           Mettänen Elias                               17


   4.  Nakkilan Vire                                32
           Kivioja Arttu                                 6
           Unkuri Juho                                  11
           Kaivola Topi                                 15



Joukkuetulokset - T11
   1.  Porin Yleisurheilu                           12
           Sivunen Sofia                                 1
           Aarikka Maisa                                 4
           Laaksonen Vilma                               7

   2.  Nakkilan Vire                                22
           Haula Lidia                                   5
           Stenroos Anna                                 8
           Anttila Aino                                  9

   3.  Ulvila Sport Team                            25
           Lehtonen Venla                                2
           Nelimarkka Rebecca                           10
           Järvinen Nanda                               13



Joukkuetulokset - P11
   1.  Kankaanpään Seudun Leisku                     8
           Knuutila Tino                                 1
           Heininen Leevi                                3
           Tuominen Rami                                 4

   2.  Noormarkun Nopsa                             29
           Fabig Leo                                     2
           Vaitiniemi Oliver                            13
           Salo Elmeri                                  14

   3.  Punkalaitumen Kunto                          40
           Lampinen Valtteri                             6
           Suojanen Kalle                               16
           Yli-Parri Joni                               18
   4.  Porin Yleisurheilu                           40
           Loikas Veikka                                 9
           Ranne Niklas                                 12
           Ruusunen Onni                                19



Joukkuetulokset - T12
   1.  Vammalan seudun Voima                        10
           Punto Elli                                    1
           Mattila Pinja                                 2
           Pärssinen Katri                               7

   2.  Nakkilan Vire                                18
           Vuori Heini                                   3
           Sjöblom Lotta                                 4
           Haviala Eveliina                             11

   3.  Porin Yleisurheilu                           25
           Kautto Kiira                                  6
           Harell Emmi                                   9
           Nieminen Pinja                               10

   4.  Kiukaisten Kisailijat                        31
           Pelkonen Neea                                 5
           Lehtola Inni                                 12
           Heino Sara                                   14



Joukkuetulokset - P12
   1.  Punkalaitumen Kunto                          16
           Heikkinen Niko                                4
           Salmela Mikael                                5
           Kaapu Topias                                  7



Joukkuetulokset - T13
   1.  Vammalan seudun Voima                         8
           Välimäki Nina                                 1
           Koivuniemi Pauliina                           3
           Junkkala Jessica                              4

   2.  Noormarkun Nopsa                             30
           Fabig Linnea                                  7
           Manner Aino                                   9
           Kallio Pinja                                 14

   3.  Punkalaitumen Kunto                          39
           Heikkinen Heidi                              10
           Siuko Helmi                                  11
           Nurmo Pauliina                               18

   4.  Nakkilan Vire                                44
           Yli-Futka Amanda                             13
           Kanerva Liinu                                15
           Heikkilä Siiri                               16



Joukkuetulokset - P13
   1.  Kankaanpään Seudun Leisku                    15
           Lähteenmäki Mikael                            4
           Sairio Elias                                  5
           Saine Kosti                                   6

   2.  Ulvila Sport Team                            15
           Palomäki Oskari                               1
           Lehtonen Elias                                3
           Kleemola Oskari                              11

   3.  Porin Yleisurheilu                           28
           Heino Sami                                    7
           Kivistö Juho                                  9
           Mikkola Niko                                 12



Joukkuetulokset - P15
   1.  Kankaanpään Seudun Leisku                     9
           Joensuu Aleksi                                1
           Kiviranta Johannes                            3
           Seilonen Matias                               5