Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
07.08. klo 18:00 Silja Line Seurakisat Tulokset (päivitetty: 15:30 08.08.2017)
Silja Line Seurakisat Siilinjärvi 07.08.2017

TULOKSET

"Tähdet" 400m

  1. Antti Rossi                             SiilPo            2.40,0h
  2. Elias Rissanen                          SiilPo            2.47,0h
  3. Olli-Pekka Ylönen                       SiilPo            3.36,0h


T5 400m

  1. Mette Korhonen                          SiilPo            2.01,0h
  2. Vilma Järvinen                          SiilPo            2.05,0h
  3. Eevi Kuronen                            SiilPo            2.09,0h
  4. Helli Airaksinen                        SiilPo            2.12,0h
  5. Assi Harlamov                           SiilPo            2.19,0h
  6. Aava Purdy                              SiilPo            2.23,0h
  7. Anni Forsström                          SiilPo            3.27,0h

T6 400m
      
  1. Viivi Lehtonen                          SiilPo            1.52,0h
  2. Alisa Laasanen                          SiilPo            1.56,0h  
  3. Neea Ahonen                             SiilPo            1.58,0h
  4. Viivi Hyvärinen                         SiilPo            2.06,0h
  5. Aada Huttunen                           SiilPo            2.08,0h
  6. Lilja Forsström                         SiilPo            2.13,0h
  7. Sofia Jousiaho                          SiilPo            2.18,0h
  8. Peppi Ettanen                           SiilPo            2.38,0h

T7 400m
     
  1. Sofia Kokkonen                          SiilPo            1.36,0h
  2. Tinja Jalava                            SiilPo            1.42,0h
  3. Annika Sairanen                         SiilPo            1.48,0h
 

T8 400m
   
  1. Mimosa Karjalainen                      SiilPo            1.28,0h
  2. Sanni Kokkonen                          SiilPo            1.30,0h
  3. Emilia Hyvärinen                        SiilPo            1.46,0h

P5 400m
   
  1. Joonas Ahonen                           SiilPo            2.04,0h
  2. Veeti Kauhanen                          SiilPo            2.31,0h
  3. Samu Mäkiniemi                          SiilPo            2.39,0h
  4. Julius Jalava                           SiilPo            2.41,0h


P6 400m
   
  1. Tomas Karjalainen                       SiilPo            1.48,0h
  2. Renne Roivainen                         SiilPo            1.56,0h
  3. Nuutti Soininen                         SiilPo            1.59,0h
  4. Akseli Mykkänen                         SiilPo            2.00,0h
  5. Aaro Mäkiniemi                                            2.25,0h


P7 400m
   
  1. Sylvester Ossi                          SiilPo            1.57,0h
  2. Werner Ossi                             SiilPo            1.58,0h


P8 400m
   
  1. Topi Turunen                            SiilPo            1.34,0h 
  2. Leevi Kinnunen                          SiilPo            1.39,0h
     Henry Kraft                             SiilPo            DNS