Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
22.06. klo 18:00 LähiTapiola Kuula ja 1000m Tulokset (päivitetty: 21:34 22.06.2016)
LähiTapiola Kuula ja 1000m Siilinjärvi 22.6.2016

TULOKSET

M 1000 m


  1. Hannes Rautiainen                       SiilHS            2.52,8h
  2. Joona Rissanen                          SiilHS            3.03,0h
     Joonas Pyykönen                         ValtVa                DNS


P9 1000 m

  1. Elias Vanhanen                          KuopRei           3.42,7h
  2. Lucas Kraft                             SiilPo            3.49,6h
  3. Lauri Juvonen                           SiilPo            4.10,2h
  4. Eeli Häikiö                             SiilPo            4.12,9h
  5. Paavo Laasanen                          SiilPo            4.17,4h
  6. Eeti Soininen                           SiilPo            4.18,5h
  7. Henry Kraft                             SiilPo            4.25,0h
  8. Olavi Juvonen                           SiilPo            4.39,8h
  9. Leevi Kinnunen                          SiilPo            4.46,2h


P9 Kuula

  1. Elias Vanhanen                          KuopRei              7,70
  2. Eeti Soininen                           SiilPo               5,60
  3. Lauri Juvonen                           SiilPo               5,58
  4. Lucas Kraft                             SiilPo               4,71
  5. Paavo Laasanen                          SiilPo               4,51
  6. Olavi Juvonen                           SiilPo               4,38
  7. Henry Kraft                             SiilPo               4,17
  8. Eeli Häikiö                             SiilPo               4,12
  9. Leevi Kinnunen                          SiilPo               3,55


P10 1000 m

  1. Samu Miettinen                          SiilPo            3.40,8h
  2. Alex Kraft                              SiilPo            3.49,1h
     Kaapo Korhonen                          SiilPo                DNS


P10 Kuula

  1. Samu Miettinen                          SiilPo               7,22
  2. Kaapo Korhonen                          SiilPo               6,73
  3. Alex Kraft                              SiilPo               4,82


P11 1000 m

     Veeti Paavola                           SiilPo                DNS


P11 Kuula

     Veeti Paavola                           SiilPo                DNS
        

P12 1000 m

  1. Jalmari Bergqvist                       MaanMa            3.29,8h
     Eemi Naumanen                           SiilPo                DNS


P12 Kuula

  1. Riku Tenhunen                           SiilPo              11,02
  2. Jalmari Bergqvist                       MaanMa               7,31


P13 1000 m

  1. Otto Vilpponen                          KuopRei           3.20,6h


P13 Kuula

  1. Pietari Porthan                         SiilPo               9,91
  2. Otto Vilpponen                          KuopRei              8,08


P14 1000 m

  1. Tomi Lyytikäinen                        SiilHS            3.03,9h


P15 1000 m

  1. Viljami Miettinen                       SiilHS            3.19,6h
  2. Ville Korhonen                          SiilPo            3.20,6h
  3. Miro Tuppurainen                        SiilPo            3.24,2h
  4. Antti-Jussi Räsänen                     SiilHS            3.26,0h


P15 Kuula

  1. Miro Tuppurainen                        SiilPo               9,26
  2. Ville Korhonen                          SiilPo               7,50
     Juuso Vanhanen                          KuopRei                NM
        

M17 1000 m

  1. Anssi Kuittinen                         LeppävVi          3.01,5h


M40 1000 m

  1. Timo Puustinen                          MäntylVe          3.05,7h


M50 1000 m

  1. Ismo Kotijärvi                          LeppävU           3.13,8h


M55 1000 m

  1. Ossi Manninen                           MäntylVe          3.19,4h


M65 1000 m

  1. Risto Komulainen                        LeppävU           3.37,1h


T9 1000 m

  1. Minja Korhonen                          SiilPo            4.05,0h
  2. Iiris Airaksinen                        SiilPo            4.24,0h
  3. Anni Törrönen                           SiilPo            4.44,3h
  4. Mimosa Karjalainen                      SiilPo            4.44,9h


T9 Kuula

  1. Minja Korhonen                          SiilPo               4,63
  2. Anni Lukkarinen                         SiilPo               4,56
  3. Anni Törrönen                           SiilPo               4,04
  4. Iiris Airaksinen                        SiilPo               3,78


T10 1000 m

  1. Minttu Lehtonen                         SiilPo            4.29,1h


T10 Kuula

  1. Minttu Lehtonen                         SiilPo               4,68
 

T11 1000 m

  1. Pinja Laasanen                          SiilPo            3.41,9h
  2. Netta Korhonen                          SiilPo            4.08,5h
  3. Piitu Soininen                          SiilPo            4.09,3h

T11 Kuula

  1. Piitu Soininen                          SiilPo               5,85
  2. Pinja Laasanen                          SiilPo               5,59
  3. Netta Korhonen                          SiilPo               4,39


T12 1000 m

  1. Riika Tirkkonen                         KuopRei           3.32,9h
  2. Tilda Korhonen                          SiilPo            3.43,8h


T12 Kuula

  1. Tilda Korhonen                          SiilPo               7,86
  2. Emma Kammonen                           SiilPo               7,75
  3. Riika Tirkkonen                         KuopRei              7,47


T13 1000 m

  1. Anni Föhr                               NilsNu            3.26,1h
  2. Tiina Niskanen                          NilsNu            3.54,3h
  3. Unna Kyllönen                           SiilPo            4.17,7h


T13 Kuula

  1. Unna Kyllönen                           SiilPo               6,65


T14 1000 m

  1. Jenni Takkunen                          SiilPo            3.27,3h
  2. Aliina Mäkinen                          SiilPo            3.36,8h
  3. Essi Kuittinen                          LeppävVi          3.38,2h
  4. Anni Vartiainen                         MaanMa            3.43,7h
  5. Ellinoora Tolvanen                      SiilPo            3.46,3h
  6. Annastiina Niemi                        NilsNu            3.51,0h


T14 Kuula

  1. Jenni Takkunen                          SiilPo               8,86
  2. Ellinoora Tolvanen                      SiilPo               7,06


T15 1000 m

  1. Aada Föhr                               NilsNu            3.17,8h
  2. Saara Porthan                           SiilPo            3.19,3h
  3. Irja Valta                              MaanMa            3.33,5h
  4. Riina Niskanen                          NilsNu            3.38,3h


T15 Kuula

  1. Saara Porthan                           SiilPo              11,39
  2. Veera Pölhö                             SiilPo               7,20


N17 Kuula

     Kaisu Eskelinen                         MaanMa                DNS